♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
17. feb 2011

@eis4 fúha vy máte teda velikánsku hraciu deku 🙂 A Nelka je zlatučká ako sa tam krásne hrajká 🙂
@kvietok121 určite to krásne zvládnete 🙂
@seagull2404 ja to mám zatiaľ v cestovnej postielke kde sme mu v podstate vytvorili hraciu zonu 🙂 a potom keď bude väčší bude sedieť a hrať sa na tom..je pravda že teraz je obmedzený na pohyb len v CP alebo na gauči ktorý mám kôli nemu pernamentne roztiahnutý a obložený aby sa nezošmykol,beťár jeden 🙂 dnes som trošku skúšala nejaké úpravy v piccasse čo ty na to ako odborník? 🙂 chcela by som sa toho naučiť oveľa viac,ale na to asi budem musie veeeľmi poslúchať a na narodeniny si zaželať nejakú kvalitnú dig.zrkadlovku 😒

majka35
17. feb 2011

@alure sme na tom rovnako, čo sa znamení týka, ja som tiež baran a mm rak 🙂

ahojte dievčatá

vladka84
17. feb 2011

baby, ukazuju vam fotky? mne dava len kriziky 😠

seagull2404
17. feb 2011

@alure pekne 🙂 este by som ubrala svetlo, resp. pridala svetelnost 😉 ja som sa na tu postu este nedostala, musim ist s mm, lebo mame skoro vsetky posty "bezbarierove" 😠

alure
17. feb 2011

@seagull2404 budem sa s tým musieť ešte vyhrať lebo to je len pokus..a nelám si hlavu mojko to má čas....
@vladka84 ani mne neukazuje dokonca mi zase vsetko blbne :(

alure
17. feb 2011

@majka35 no tak to je teda náhodička 🙂 A Barborka ?

majka35
17. feb 2011

@21 no som sa nasmiala, že to sa aj trošku chválim 😀 😀 moja nevie ani mňam, ani tata ani mama, len dede a auuuauuuau

majka35
17. feb 2011

@alure strelec

alure
17. feb 2011

no a nedalo mi dnes ráno sa s ním bavkať a už je čím ďalej tým väčšia šikulka 🙂
@majka35 to je super znamenie 🙂 akurat k baranovi 🙂

majka35
17. feb 2011

@seagull2404 to si nevidela našu hlavnú poštu v KE ... schody ako do neba

seagull2404
17. feb 2011

my sme akysi zaostali, ja ked vas tu citam ☹ ☹ ☹ mi ani ziadne slabiky, ani sa nepretocime, ani sa sami neposadime, ani na 4 sa nestaviame, ani zubky nemame, len mrmcime a skriekami ako opica v ZOO ☹ ☹ ☹

seagull2404
17. feb 2011

@majka35 my mame v ZA take dve, jednu v meste a jednu tu na sidlisku 😠 😠 😠 ale tu na sidliskovej, je aspon ten vytah pre vozickarov, co mne samozrejme nepomoze 🙂

majka35
17. feb 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 moja barborka tak škriekala ... neboj, moja tiež ani zuba, ani sa na 4 nestavia, ani sa sama neposadí ... na všetko majú deti čas, veď počkaj, keď ti začne loziť a chodiť,, vtedy len začneš písať, aké krásne časy to boli, keď ti len tak spokojne ležala na hrazdičke 😀

ja ešte aj spomínam ked barbuška nevedela rozprávať, ako som chcelam, aby sa už naučila a teraz? jej sa fakt ústa nikdy nezastavia

vladka84
17. feb 2011

aj nasa hlavna posta je "bezbarierova" - schodov asi 50, keby boli aspon kolajnicky pre kociar, ale vooobec nic, ked chcem ist na postu, tak idem autom, ze mam Karin vo vajicku, alebo beriem so sebou aj Timku, ze mi ju postrazi a potom trpnem pri okienku, ci mi ich obidve neukradnu 😠

majka35
17. feb 2011

ináč ja som to poriešila tak, kedže sa terezka už otáča do oboch strán, aj z bruška aj z chrbátika, že som na kmoberec položila dve plachty, deku a plno vankúšov a nahádzala plno hračiek a ona sa len prevaľuje a otáča, ohrýza, rozčuľuje

vladka84
17. feb 2011

@seagull2404 neboj, aj to pride..my tiez nemame zubky, aj ked slinime a vsetko pchame do ust, pretacat sa uz vedela, ale teraz sa len vykruca ako paragraf a viac ju zaujima, ze si vie chytit nozky, sedime len s oporou, na 4 sa vobec nedavame, aj ked pokusy na lozenie uz boli - tvaricku zaborila do postele a dvihala ritku 😀

seagull2404
17. feb 2011

@majka35 asi mas pravdu ☹ mm sa na mna aj hneva, ze ju do toho tak "tlacim" len ked ona sa v tych istych moznostiach uz asi nudi

majka35
17. feb 2011

@vladka84 ja stále žobrem okoloidúcich, či mi nepomôžu s kočiarom ... a každý je stráááášne "ochotný", keďže tých schodov je tam naozaj veľa

alure
17. feb 2011

@majka35 aj ja som sa nevedela dočkať toho kedy Oli začne kecať a teraz sa mu ústa nezastavia 😀 😀 😀
@seagull2404 nerieš moja...to je ešte všetko pred nami a ako píše Majka budeš neskôr rada...ja si tak veľmi chcem vychutnať ešte toto obdobie lebo ani sa nenazdáš a pôjde do škôlky,školy začne papulovať....už to nebude to bábätko ☹

Denis dnes ráno 🙂

majka35
17. feb 2011

@seagull2404 skús jej kúpiť balón, ale taký ten farebný, hrubší, akoby zo staniolu, daj na neho šnúrku hrubšiu a daj jej ju do rúčky, no moja barborka sa nevedela narehotať a keď sa ten balón hýbal zo strany na stranu, ona chcela ísť za ním a začala sa otáčať

seagull2404
17. feb 2011

@alure uzasne aki ste sikovni 🙂

seagull2404
17. feb 2011

@majka35 waw, ze aky napad 🙂 juuuj, skusim, ale to asi musi byt tym heliom nafukany, ci nie?

alure
17. feb 2011

@seagull2404 ďakujem
babulky čo dnes varíte? ja už neviem čo a moji chlapci by furt nieco nové 😠

majka35
17. feb 2011

@seagull2404 no asi áno ja som ho kúpila v meste, bola nejaká slávnosť, tak ich tam mali rôzne vzory, teraz neviem, kde sa dajú také zohnať, možno by to šlo aj s obyčajným, len tie farebné viac zaujmú

@alure no aký šikovníček 🙂
ja varím paradajkovú kapustu a perkelt, ale zo sójového, kedže ja bravčové veľmi nemusím

vladka84
17. feb 2011

@alure ja tiez bludim po mimibazare a hladam nejaky recept, dnes pride mm skor domov, tak musim nieco hodnotnejsie, ale cooo? 😒 nam s Timkou by stacili aj hocijake cestoviny, Karin som uz dala varit zemiacik a brokolicku, ale mm by si asi na tom nepochutnal 😝

seagull2404
17. feb 2011

@majka35 ja mam prekladanu cuketu a mm si vari sam 😀 lebo ja idem do prace dnes 😖 ved nech si povedia, co by si dali, ja toto milujem, ked mi povie, tak mu robim parky potom 😎 😎
@majka35 to helium je vacsi problem 🙂

alure
17. feb 2011

@vladka84
@majka35
idem kuk čo mi vlastne kuchyňa ponúka ..a pustim sa do toho,do obchodu sa mi moc nechce tak to bude iba niečo jednoduché ...

majka35
17. feb 2011

@seagull2404 nemáte doma len tak odložené helium 😀 😀 😀 😀

seagull2404
17. feb 2011

@majka35 vies co, akurat sa minulo 🙂 manzel sa hral 🙂 ale mi napadlo, ze v MCDonallds maju a aj v niektorych obchodoch som videla, sice jednofarebne, ale lepsie ako nic 😉

alure
17. feb 2011

@alure ach jo začalo tu snežiť 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre