• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@seagull2404 čosíííí..a ako jej davaš???ja mam jednu flašu s naustkom a on je taky gumeny ako cumlikovy len tv ar naustku..take niečo by nepomohlo??? :confused: zn.nuby
17. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure aky frajer a v tych riflickach.-)

@majka35 presne ta ma napadla, ze tam je schodov ako do kostola:slight_smile:

@seagull2404 neboj moja, oni pridu na to ako:slight_smile: my sme tiez lenivy, pretacali sme sa a teraz ani za svet... Mne vcera mm vravi, "davam ti za ulohu,ked pridem z prace, maly musi vediet chodit" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

17. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky
pol dňa mi nešiel MK :( a teraz som sa pustila po 3 dňoch intenzívneho prania do žehlenia :angry: viete si predstaviť tú kopu velikánsku :frowning2: no ale v sobotu ráno ideme na východ tak si chcem popratať čo sa dá,nech ma to tu potom nečaká.Poradte mi čo s vlasmi??? Na jednej strane mi vyhovuje dĺžka ako taká lebo zopnem a nezavadzajú ale na druhej strane bu som chcela nejaký cool účes :confounded: idem po pol roku konečne s vlasmi...a dosť ma inšpirovala @eis4 aj keď ja už na krátko nechcem ísť...
aký ste mali dník? mne malý dnes nejak podvečer reval a musela som ho ísť dať spinkať,takže išiel spať pred 18:30 :unamused: snáď to nebude mať následky na nejaký nočný nekľud...
@memory97 joj ďakujem moja..to som trošku upravovala fotky aj keď som z tých upravovacích programov jeleň :wink:
17. feb 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 to preco nie feniklovy, prave ten je vyborny, ked ju boli brusko. Ja som davala iba feniklovy, ked sme zacinali s prikrmami a maly bol v pohode, ani sme nepotrebovali probiotika.

@lydulka :grinning: :grinning: :grinning: som sa musela smiat, ze budit dieta :grinning: ja som to zo zaciatku robila, ale maly bol velmi malicky, aby papkal, my sme boli iny pripad:slight_smile: Vies co predtym to bolo kazdu hodinku, cim je starsi tym, je to menejkrat:slight_smile:

@akika722 maly, ked je unaveny a chce sa polaskat,tak mu vyjde z pusy mami, mama... no nezbozkate ho:slight_smile:

@seagull2404 skus dat do google.sk a uvidis, co ti najde v ZA, urcite niekde na namesti bude taky obchodik alebo v starom tescu sa mi vidi, ze tam nieco kedysi take bolo. No bolo to uz daaaavno.

17. feb 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jéééééééééééj to je miléééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. feb 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ani mne nesiel a to som si vas chcela docitat. Rano sa mi pritazilo, tak sa liecim.. sa mi nechcelo citat vecer. Zajtra idem s malym k lekarke, akosi nam v noci tazsie dychal a myslim, ze mu aj piskalo pri dychani, tak radsej, lebo ide vikend. Ja som dnes tiez zehlila a pustila pracku tusim 3x, lebo maly uz nemal co obliect a to mi dnes posledne nohavice ovracal, tak tu sedel iba v plienke a naaaaramne sa mu to pacilo :wink: kym mu mamina ozehlila nove:slight_smile:
17. feb 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure tusim eis som to pisala, mna raz stihal chlap tu v TN, ale tak skvelo. Ked sme vysli z kadernictva este aj baby sa za mnou otacali :grinning: :grinning: :grinning: ziadna baba ma uz tak neostrihala. Ja by som pri vacsej zmene uz len k chlapovi sla.
17. feb 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 coooooo?,??? som v zivote nepocula, papame normalne z flase, cez cumlik z 3 dierkami...
@memory97 no, musim sa na to zamerat :slight_smile:
17. feb 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no vidíš.. :D už to je aj mne smiešne. :D ale vtedy som bola zhrozená..
17. feb 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 počkaj skusim najsť na nete
17. feb 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?manufacturers_id=47&products_id=1242 tak niečo takeeeehttp://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?manufacturers_id=47&products_id=1243 tak presne toto..ale či by s toho pila,,,neviem..na samkovi som skušala,vie piť lebo sosak je širši
17. feb 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja som dlho mala chlapa kaderníka chodila som k nemu tri roky,potom s tým skončil :( ale ani jedna kaderníčka sa nechcela podujať na strih ktorý som nosila na ukážku,že na to nemám vlasy,to sa nedá atď a tento chalan ma ostrihal bez debaty a mala som to fakt super.
Dúfam že Dávidko nebude choručký ale veru radšej choďte aby s toho nebolo niečo čo sa dá podchytiť teraz. cmučik drobčekovi :slight_smile:
17. feb 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :grinning: :grinning: :grinning: dakujeme :slight_smile: prajem skoré uzdravenie aj malému :slight_smile: no zlaté že mami mama.moja ked velmi plače tak hovorí mammma :slight_smile:
moja malá dnes pila cez slamku :grinning: :grinning: v momente cucala :grinning: :grinning:
17. feb 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :grinning: :grinning: :grinning: dakujeme :slight_smile: prajem skoré uzdravenie aj malému :slight_smile: no zlaté že mami ,mama.moja ked velmi plače tak hovorí mammma :slight_smile:
moja malá dnes pila cez slamku :grinning: :grinning: v momente cucala :grinning: :grinning:
17. feb 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase to blbne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
17. feb 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a to nie je siroke, ja mam nieco take http://www.babytrend.sk/momma-drink-set-bpa-free-p-4400.html , ale ju to dusi, lebo vela tecie
17. feb 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure
@memory97 to je to že chlapi su kaderníkmi lebo ich to baví a ženy preto lebo sa to vyučili
17. feb 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 inač z toho pije Paťko kakavko ale skušali sme dať Samkovi mliečo z toho,pekne pil ale len po sediačky,keby som ho dala lahnuť tiež by sa dusil
17. feb 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 tak to máš pravdu :slight_smile:
Idem zase k žehličke dala som si trochu pauzu,dnes idem kuknúť aj Dr. Ľudsky celkom sa mi 1.časť páčila....aspoň mám pri čom žehliť,najprv panelák a potom ten ďaľší...
ahojte zajtra všetkým prajem krásnu dobrú noc
17. feb 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 potvorky niesu cele vonku idu po kusku ale docela v pohode s me spinkali sme celu nocku konecne :wink:
@lydulka hej presne 10,25
17. feb 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som dojedla kuraciu pečienku zabalenu v plátku slaninky-mnam mnam.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mm mal nelinku na rukách a chodil stále do pekáča maškrtiť pečienku,kedže nelinka nedostala tak chytila tatina oboma rukami a poriadne mu pooblizovala usta :grinning: :grinning: :grinning:
17. feb 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dobrú :slight_smile:
17. feb 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatáááá :grinning: :grinning:
17. feb 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 neviem tak mi kazala dr na gastre ale pucime sa ako draci dalej az mi je do placu ked vidim ako sa trapi
17. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pridala som fotky aj na konika

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/katulkaaaaaa/album/v-s/?new

som unavena,a smutna :frowning2: viki ma taaak nahnevala....ale zistila som co na nu plati,proste sa s nou nebavit,aj veceru zjedla...hlavne ze mm je na treningu,dnes je toho na mna nejako vela :unamused: esteze sa tuto mozem postazovat
17. feb 2011 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasne deticky mas mojko neboj bude dobre aj mi sme si presly tym a ked im rozpravam ake boli sa len uskrnaju ze to neni pravda
17. feb 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? :frowning2:
17. feb 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dakujeme moja, ja si to radsej odskacem aj za neho, len nech drobcek je zdravy:frowning2:
@eis4 dakujeme,jej musela byt podarena a slamku isto okusovala:slight_smile: my sme dnes buchali po stole rucickami, ine naradie bolo hned v puse :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@eis4 vies co poznam aj baby, ktore perfektne strihaju, ale zas ti chlapi to uplne inac beru:slight_smile: malinka sa vynasla, ked ste jej nedali, tiez si nieco uchmatla:slight_smile:

@danulienka35 moja malinka, nech su uz rychlo vonku, nech je z nej zas usmievave slniecko:slight_smile:

@kahlan1 a cajik pije bez problemov? Alebo tu niekto spominal vyvar zo slivky. chudatko aj my sme takto mali problemy jeden cas.... a nepovedala ti na gastre, co jej mas ine davat, ked feniklovy cajik nie? Este ma napadlo, ze v knihach radia, ked varis zeleninku, dat do nej 3 zrniecka rasce a pred dovarenim ich vybrat.

@katulkaaaaaa co sa stalo:frowning2:?
17. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok