♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ladywitch26
29. jan 2010

lucy, diky za hlas, zatial som na druhom, ale stale ma nejako dobieha jedna tetuska 😠 😠 prvy je ale len o 20hlasov predo mnou a uz druhy den mu tam len par hlasov pribuda, takze som optimista 😀
inak pekne meno ste vybrali

lucy1990
29. jan 2010

Drzim palce 😀 a dakujem za pochvalu 🙂

ikulka
29. jan 2010

lady a dokedy sa to može hlasovať?

ladywitch26
29. jan 2010

do 6.februara. kazdy den jeden hlas z jedneho pc. ale da sa aj dva, napr mna pusti aj z exploreru a potom aj cez mozillu druhykrat 😉

tea333
29. jan 2010

wuhahah prave ma rozosmiala eurovision,,prepinam a spieva tam baba taku pesnicku ze by som sa hanbila s tym vystupit..wah text ze : zivot je kruty, ale je zivot, tak ho zi, niesi sam, pozri sa cez ruzove okuliare..hahaaa
no nic sa jej tam nerymovalo, melodia o nicom,.. 😀 😀

ikulka
29. jan 2010

tá by to mala určite vyhrať 😀

tea333
29. jan 2010

teraz je tam Hudba z Marsu, tych celkom mozem vramci fest zabavy, su veseli 🙂

lenadka
29. jan 2010

no cela nasa eurovision je taka zvlastna 😅 vacsina pesniciek je typu tej dievciny 😅 idem do sprsky nech to malu nerusim tukanim...caute

nikitka231
29. jan 2010

tea:kde sa presne nachadzas ked mas taky strasne dlhy let??

bihan:tvoj muz je vojak? aj moj je vojak pracuje pre Nato,kde si presnejsie??

tea333
29. jan 2010

eurovision ma zjavne nejaky technicky problem, nechali tam ticho a logo hehe..

nikitka som v bratislave 🙂 ale chcem ist na Sri Lanku..a popripade aj spat 😀 😀

lucy1990
29. jan 2010

Tea nechceli ste ist do Thajska? 🙂

tea333
29. jan 2010

Lucy mame zaplatenu Sri Lanku, uz dlho 🙂 Thajsko som nikdy nezvazovala, nelaka ma 😝

lucy1990
29. jan 2010

Fiha, tak sa mi to len zdalo...my sme boli hned vedla na maldivach 😉

tea333
29. jan 2010

moji svokrovci sa dnes vratili zo seychel, hnedi ako cokoladky 🙂 mna tie mensie ostrovy lakaju trosku menej, kedze som zvyknuta vela chodit a spoznavat kulturu,..teda nie zeby ju tie ostrovy nemali, ale je to trosku obmedzene..

inak mam otazku,aj ked tu asi baby budete az zajtra..odkedy sa chodi na tehu cvicenia? rada by som kombinovala, 1x do tyzdna trebars fitloptu a raz gravidjogu..
a neviete nejake centra, naj by bolo v ruzinove, alebo novom meste, kde su male skupinky na cvicenie a kde je to dobre?

lucy1990
29. jan 2010

Ja zasa male ostrovy milujem...na maledivach sme boli na mrnavom ostrove a zasa minuly rok na seychelach na ostrove Praslin a ten bol obrovsky...a na tehu cvicenie mozes zacat chodit uz teraz...je toho dost...my mame aj tu v raci take male centrum b fit 😉

tea333
29. jan 2010

lucy len chcem nieco blizsie ku mne 🙂 snad najdem, ale chodit budem asi az od 4.mesiaca vlastne, lebo dokoncim skuskove, potom svadba, a akurat mam koniec 1.trimestra a budem mat cas 😉

idem spinkat, bru noc 🙂

lucy1990
29. jan 2010

Dobruuuu 🙂

bihan
30. jan 2010

Bré ránko 😀

Niki, môj manžel je v námorníctve (našťastie nikdy na lodi nepracoval 😀).

Lucy, o Thajsku som asi hovorila ja 🙂 A malých ostrovov už mám teda plné zuby 😅 Reunion má 60x60km, 200 po obvode, najbližšie je Maurícius a potom až Madagaskar, ale tam sme nemohli, lebo tam boli nedávno nepokoje.. a teraz už nie je čas. Brrr.. ja som zvyknutá na "otvorený preistor".. sadnem do lietadla, o dve hodinky som v inej krajine a tu už chytám fajnú ponorkovú chorobu.

Inak také lety ako 1,5-3h, to fakt nepovažujem za rizikový let.. to sa predsa nemá čo stať ani keby vás chytili kontrakcie v lietadle.. ale my budeme letieť 11h 😅 to bude o niečom trošku inom 😀 ale našťastie miestni lekári vedia, čo taký dlhý let obnáša a že je skvelá starostlivosť na palube, takže ak nebudem mať problémy, pochybujem že by mi lekárka niečo na po povedala.

leteku
30. jan 2010

Ahojte dievčatá. Dnes resp. zajtra upravujem tabuľku, podla dátumov pôrodu, takže kto má nejakú zmenu, chce ničo prihodiť, resp, odobrať prosím I.P Pekný dník všetkým

halintoa
30. jan 2010

Dobré ránko kočky 🙂 ,
ste toho ale popísali.
Janka: som strááášne rada, že druhý lekár je lepší a že sa mama trošku poddáva, uvidíš, za chvíľu budete ako naj-kamošky a budete vyberať výbavičku pre bábätko 😵 .
Dnes je u nás tá svokrúškova oslava, už sa teším, keď im to mm povie, ocino (tak svokra volám) si vnúčatko želá už dlho, aztiaľ majú iba jednu vnučku.
Včera som celý boží deň robila tortu a chystala zemiakový šalát a mäso 🙄 , takže dnes ma ešte čaká upratovanie, držte palčeky, nech sa dnešok vydarí 😵 .
Krásny dník všetkým.

zuzannas
30. jan 2010

Ahojte kocky,

Tea: co sa tyka gravidjogy, ja som tu v BA hladala (hlavne v starom meste) ale to je dost problem... 😖 Ale viem napriklad, ze v Zora centre pri poluse su cvicenia pre tehotne, ja cvicim normalne pravidelne jogu a pod , tehu cvicenia planujem az tak od 7 mes.

Leteku: please das mi info ohladom tej tvojej zubarky? vdaka moc!! 🙂

denisocka
30. jan 2010

ahojte, tak ja som zas dnešnu noc koečne stale nebehala na wecko,aj maly spal pekne. muž siel dnes k svokrovcom na zabijačku,takže budu domace vyrobky na večeru . ja som si teraz urobila bryndzovu natierku, len si ju nemám na čo namastiť,musim šapať do obchodu

denisocka
30. jan 2010

prave zo mnas vyhupla cela kopa take žlteho vytoku,uplne žlty, až som sa zlakla , dufam že to nič zle

tea333
30. jan 2010

denisocka, ved uvidis, ci to bude aj dalej zlte..

zuzannas zora centrum nie je zatvorene?? 😕

gabusssa
30. jan 2010

Denisocka neboj sa, ja mam zlty vytok od zaciatku tehotenstva, a poriadne vela...Cely cas nosim slipky...Zlty je v pohode 🙂

denisocka
30. jan 2010

gabuš hej? no ta vieš jak si ma potešila? bo vyter som mala OK,preto mi včera dokyna ani nič nedala,že mam vydržať kým nesvrbi. a ináč mam biely , občas kus žlty,len rano sa vyvalila cela kopa žlteho,tak som sa zlakla aby po nom nešlo červene 😅

maculienka123
30. jan 2010

baby tak bola som vcera na poradni a vsetko ok,len som v 9t 3d a babo ma 24 mm,je to ok?sa mi to zda malo ☹

tea333
30. jan 2010

denisocka zlty by mohol znamenat akurat nejake tie neprijemne infekcie, ale nemyslim zeby so zltym hrozila krv, neboj 😉

tea333
30. jan 2010

http://www.ob-ultrasound.net/crl.html

maculienka kuk tabulku, ma presne tolko kolko ma mat 😉

denisocka
30. jan 2010

čo sa ti zda macu malo? ja som mala v 9+9 26mm - takže si myslím že je to OK? nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre