♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
18. feb 2011

@evanns no vidím, že dámy tu majú úctihodné váhy 😀 , som rada že nemám doma sama takú malú pupkatú leňošku 😀

evanns
18. feb 2011

@brulka neboj, aj u nas par pokusov letelo do mm brucha 😀 😀 😀 ale to prides na to co a a ko pripravovat a je to stale radost pre vsetky babatka ked zacnu papat prikrmy a objavovat vsetky tie chute 😉

ok baby torta hotova idem do hajan, zajtra zas sama s malou ☹ ouuu

danulienka35
18. feb 2011

@brulka ono to nejak prislo same to sedenie dcerka volala na mna mami utekam co sa deje a mala sedela polozily sme ju a ona hup a zas
@helen1007 no pekne boze asi by ma porazilo keby tak som ju videla ale musela byt v tej polohe uzasna 😀 jablcko struham na sklenom struhadle a do toho davam sunarku keksiky 😉

evanns
18. feb 2011

@helen1007 ze damy...nasa je strasne dama 😀 😀 😀 hroch je to!!! 😝 lenivy 😀 😀 😀 ale tak dobre sa stiska a cmuka 😀 😀 😀

brulka
18. feb 2011

@helen1007 tak to je tiez baculik 😀 super mne sa pacia baculate babatka. ester mala porodnu vahu 2480 gr a teraz vazi cez 7kg neviem presne do poradne ideme az o 2 tyzdne ale tiez uz strojnasobila asi porodnu vahu takze na svoje pomery je to tiez male sumo 😀

helen1007
18. feb 2011

@danulienka35 chcela som ju odfotiť, ale bola tma a nemala som to srdce zasvietiť aby som ju nezobudila
@evanns ale ved nie je taká leniva, ked sa jej chce tak vie 😀 a presne ako krásne sa mojkajú nie šunky malé 😀
@brulka no my sme mali pôrodnú váhu 2400 g a narodili sme sa o mesiac skorej takže sme to dobehli 🙂

brulka
18. feb 2011

@evanns ze mm do brucha 😀 😀 😀 . ved ano dufam ze sa rozbehneme s papanim aj my ono to chce cas 😉
@danulienka35 tak to je velka sikulka 😵 😵 😵
@helen1007 podla mna nie su tak celkom lenive, ono ked su take naobliekane v zime sa im nedivim ze ich to trosku brzdi v pohybe. moja sa najviac hybe nahata pred kupanim, to stvara kusky nevidane 😀 ono hoci je pravda ze jurko a mateo su naobliekani asi rovnako 😀

brulka
18. feb 2011

@helen1007 waaaaaaw tak to ona zostvornasobila vahu 😀 😀 😀 normalne rekordmanka. lebo sa vravi ze v pol roku ma dieta zdvojnasobit vahu a v roku ztrojnasobit 😵 🙂 😉

brulka
18. feb 2011

ok babulky dakujem za super pokec 😉 ste symposky ak vam nebude vadit tak k vam opat niekedy zavitam. ja som sice povodne septembrovka ale kedze sa ester narodila o mesiac skor tak k vam pasujeme 😵 aspon sa tu s vami poradim ked si nebudem vediet dat rady 😉

danulienka35
18. feb 2011

@helen1007 nechaj ju spinkat mojko prdelku malicku -velku 😀
@brulka no buchta nasa 😀 😀

danulienka35
18. feb 2011

@brulka kludne prid mezi nas pekne snicky tu sa snami i nasmejes 😀

brulka
18. feb 2011

@danulienka35 perfektna je uplny pampusik 😵 😵 😵

danulienka35
18. feb 2011

@brulka nase sumo 😀

helen1007
18. feb 2011

@danulienka35 jejda jaká je krásna 😀
@brulka to hej a to do 6 teho mesiaca bola iba kojená bez príkrmov
@evanns dobrú noc babenky....letím lebo sa mi princezná zobudila a pozerá segala kým som sa s vami išla rozlúčiť 😀 detičkám posielame pusinky

danulienka35
18. feb 2011

@helen1007 dakujem mojko pekne snicky idem aj ja papa pusinky Dominke posilame

brulka
18. feb 2011

@danulienka35 no sumo jedna radost 😀 😵 😀

brulka
18. feb 2011

@helen1007 ved aj moj synovec tak a tiez bol taky sumo a to tiez len z materskeho mliecka. to niektore maminky tam maju namiesto mliecka smotanku 😵

danulienka35
18. feb 2011

@brulka pekne snicky odchadzam aj ja 😉

brulka
18. feb 2011

tak dobru noc a pekne sniky mamickam aj babatkam 😵

vladka84
19. feb 2011

dobre ranko dievcata, fuuha ale ste toho popisali..ja som sa vcera uz ani nedostala na net, Karinka bola strasne nervozna, neviem ci je to bruskom, ze sa nemohla vykakat, za cely den sme spinkali hodinku, ani v noci sme nespali dobre a od pol siestej uz mame rano 😖 som zvedava aky bude dnesny den, ale rano sme cvicili s nozkami, pili hruskovu stavu a trosku kakala, tak snad to bude lepsie 😒
idem nachystat ranajky, potom vas hadam docitam ze co je nove 🙂

brulka
19. feb 2011

@vladka84 daj malickej vypit vyvar zo susenych sliviek, u nas to zabera perfektne. vezmes zopar susenych sliviek 3 ci 4 kusky a povaris v troske vody, roztlacis pocas varenia aby sa voda zafarbila a potom scedis a vyvar das malej vypit. funguje to do 24 hodin.

evanns
19. feb 2011

dobre ranko maminky...

nasa Natasha uz spi 12 hod ja normalne uz vstavam bezne skor jak ona 😲 ... 😀 😀 😀 to je dite co

aaaaaaaaaaaa my mame dnes 6 mesiacov!!! juppiiiiiiii

seagull2404
19. feb 2011

@evanns gratulujem 🙂 a len zavidim 12hod!!!!
@vladka84 tak ako pisala brulka slivkova voda zabera, nam hruskova stava nezabrala, az ozajstna surova rozmixovana hruska a doktorka mi este vravela, ze mam davat vela kamilkoveho caju

kahlan1
19. feb 2011

dobre ranko - tak mi dnes vyskusame tu susenu slivku lebo aj dnes mala taku tvrdu stoli chudatko :( som jej pomahala cvicenim

dnes ideme pozriet kocik sportovy 🙂 tak uvidime ci nieco kupime - mam vyhliadnuty tento co poviete?

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

memory97
19. feb 2011

@alure jejda, to bude mat krasny darcek🙂stastnu cestu a nech sa vsetko podari vybavit 😉
investory by aj sli na vychod, len keby tie dialnice boli konecne hotove. Ine krajiny dokazu za menej a omnoho rychlejsie vystavat useky v skalach ako u nas postavit kilometer dialnice😉 a to kamenom dohodis z jednej strany na druhu 😉 Ked budu dialnice bude vsetko ine 😉

@danulienka35 aj ja si myslim, ze sa detickam tym neublizi, ved predsa uz maju rozvynuty traviaci system 😉

@brulka od 6 mesiacov by mali pit do tych 500ml, ked uz maju prikrmy je to v poriadku, nemusis sa obavat, ako ti pisali babulky, je to individualne, jeden den spapaju viac, iny menej 😉
my sme tiez skor narodeny, pretacali sme sa, ale uz sa mu velmi nechce. Ja to neriesim, neurolog povedal, ze u tychto deti sa moze odpocitat az do2 mesiacov a to co maju deticky vediet na 5 mesiacov, davno vieme 😉 My sa az teraz pritahujeme do sedu a chvilinku aj vydrzi sediet, kym s nim nezamotka a nespadne 😉 😉

@helen1007 ano staci postruhat, ale na tom jemnom struhadle, aby to neboli velke kusky.
😀 😀 😀 😀

@brulka malej varis? Inac my sme tiez nechceli varene, vsetko islo zo zaciatku do kosa, tak som zacala stridat hotovy prikrm a vareny a teraz nema maly problem spapkat varene, ani hotove prikrmy.

memory97
19. feb 2011

@danulienka35 moja krasna a ako jej hracky chutia🙂
vidim, ze vecer bola dobra debata, no ja som bola mrtvola. som isla rovno s malym do postele ☹

@evanns vsetko najlepsie🙂

@kahlan1 dobry vyber 😉

ahojte, idem k milacikovi a troska sa doliecit, aj ked dnes je uz konecne lepsie

majka35
19. feb 2011

🙂 🙂 🙂 @akika722 si napísala, že čo nového, tak ja som ti napísala že zabil krivý čaptavého ... nepoznáš taký veršík??? 😕 😕 sorry, keď sa ťa to dotklo 😉

majka35
19. feb 2011

@memory97 varila som a sem tam som jej dala kupovanú ... a kupovala som bio zeleninu ... no uvidím, ako bude reagovať o týžden, ked jej znovu začnem dávať príkrmy

ináč baby ... zdravím vás, a musím vám povedať, že mi niekto vymenil bábetko, terezka spinkala krásne, zobudila sa o tretej ráno a napapala sa a potom spala do pol ôsmej, a teraz sa v jednom kuse usmieva

majka35
19. feb 2011

@evanns blahoželáme 🙂

akika722
19. feb 2011

@majka35 nedotklo 😀 😀 😀 len som nepochopila 😅 😅
ok padam piecť dalej 😵 večer som tuuuuuuuuuuuuuuu 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre