• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
denis 9+9? :wink:
30. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 9+3 tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ste ma potesili :slight_smile:
dnes som abnormálne unavena , teda lenova po slovensky povedane. maly je u babky, a ja mam problem umyť riad,akurat som sa zmohla zapnuť pračku .
30. jan 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deniska ako vravim, ja mam vytok zlty takmer od zaciatku a mam za sebou aj vysetrenia a je vsetko ok.

Tea Ďakujeme za tabulku, Ja mam zase nejaké moc veľké dieťatko...:slight_smile: Buď som zle rozumela doktorke, alebo mam valibuka. Nechame sa prekvapiť:slight_smile: Pridala som aj fotecku.
30. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi,ale prečo valibuka ? ved aj ja som mala 25.januára babatko 54mm a bola som 12+0 ! a sedí to zatial každí ultrazvuk. aj tebe by sedelo skor 12+ než 11+
30. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi,lebo mne vtedy dokyna vravela tiež TP od oka že 11.8. , ibaže ak vieš kedy si mala ovulaciu a tak by ti to nesedelo.lebo nechápem,akurat že ti dala týžden menej,lebo podla pasu maš týžden viac
30. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozerala som si teraz knižku a tam je údaj CRL 44,54 mm. Takže ako vravím, počula som len to posledné dvojčíslie :slight_smile: Potom je to ok. A ja som mala naozaj ovuláciu neskôr, viem to presne, pretože som si robila ovulačný test, podľa ovulácie mi termín vychádza 13.8. A podľa UTZ mi termín vychádza až 16.8. Musím to upraviť aj v nastaveniach.
30. jan 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš , to je rozdiel 1cm - a to su aj 5dni :grinning: . ja som mala 45mm v 11+2 tt . bože, ja na ten ultrazvuk chodím jak na klavír :grinning:
30. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno blba otázka,ale ak mate chuť , chcem sa opýtať ake máte preukazy? ja som včera vytiahla svoj založny , ktorý som si kedysi zhabala na gynde lebo bol pekný, a ked ho vypísala,tak našla nejake novšie s inými udajmi,že nabuduce mi prepíše do noveho-ale ten nový je taky o ničom,len akoby tabulky a toť vsio. vobec nemaju u nás take pekne obrazkove preukazy . to su ale somariny čo ma trápia teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jan 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka moj preukaz ma na sebe reklamu na odber pupocnikovej krvi,,nijak zvlast sa mi nepaci, obal je s menami babatka, na jednej strane baby na druhej chalani
30. jan 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea ja mam taky isty preukaz.
30. jan 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dlho som sa neukázala nemám vôbec čas no teraz bolo pred vysvedčením tak som opravovala čo sa len dalo :slight_smile: Doma všetko OK aj bábo je zdravunké pekne rastie :dizzy_face:
30. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, mne s atiez nic nechce, ale varim segedin a domacu knedlu tak kmitam po kuchyni a vecer upeciem kolac, aby sme rano mali ku kakavku kolacik, rozmyslam ze poobede cez vychadzky pojdeme na kopec, mm si moze zalyzoval a mala bobovat a ja budem dolu oboch chytat :grinning:
30. jan 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliq vitaj ,a ake bolo vysvečko? PSV či PVD
30. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky, mam par dni sklz, posledne dni mi bolo eeeee, asi pocitam len poslednych par stran, nech som zasa trochu v obraze, ja mam tiez ten preukaz s menami
30. jan 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam uplne o nicom preukaz, ciernobiela skladacka so samymi kolonkami, to je vsetko..ja ani tie mena tam nemam :pensive:

inak som mala vcera rano krvacanie, ziadny hnedy vytok, cervena krv, som sa neskutocne zlakla :frowning2: ale dala som si 4xduphaston a odvtedy mam uz len ten blby zlty vytok... nastastie... neviete z coho to mohlo byt?
30. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam taky preukaz so žltými kolokami a vzadu reklama na Maternu, + žlty gumovy obal s menami

ninka,možno hormonal.vykiv ...ktovie,a nebola si u dokyho?
30. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ja tiez preukaz o nicom ale obal pekny na prednej strane babetko a na zadnej reklama na calibrum
30. jan 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zacalo mi to o 5 rano, aj som planovala k nemu ist, ale o 8 uz nic, tak som ostala doma...naposledy ma z pohotovosti poslali domov, ze to nic nie je, ani mi nic nedali, tak som nesla, aby ma znova odpalkovali.. Ale dost ma bolelo v podbrusku, viac nez zvycajne, tak sa to tam mozno roztahovalo, ja sa tym ukludnujem :sweat_smile:
30. jan 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea: Zora centrum je zavrete?? :confused: no ked som vtedy hladala pred dvoma rokmi nieco, tak bolo otvorene... :sweat_smile:

Co sa tyka tehu knizky, ja este nemam ziadnu :frowning2: dostanem az 10.2. na poradni...
30. jan 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ninka len polež,ktovie čo to bolo. to je ťažko teraz hadažť,možno nič,možno že sa spravil hematom..ktovie. a kto ti odporučil 4 dufastony ???? si mohla radšej Ascorutin,alebo dicynon ak máš
30. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja len na skok medzi varenim, robim bravcove pliecko na sampionoch s ryzou...ja mam tehu preukaz taky ako carmenn, teda aspon obal :slight_smile:
30. jan 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam pisu v pribalovom letaku pri zacinajucom potrate 4 duphastony a aj lekar mi tak povedal, ked zacnem krvacat, ze pre istotu.. dicynon nemam, ten je asi len na predpis ze? Tak len lezim, aj vcera a dnes, a dufam, ze uz nezacnem zas krvacat,,,
30. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak ked si poučena od lekara tak Oki, hej dicynon je na predpis, ale ascorutin sa zvykne vyskytovať v domácnosti.no hlavne že to prestalo. inač aj mna pred krvacaním a aj počas hrozne bolelo,ale po stranách . dokyna vravela že sa zväčšuje maternica a krvacanie asi bolo z hormonálnej nerovnovahy
30. jan 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, ja som krvacala od 5tt az do 10 tt a ked nie krv tak stale spinenie, ale teraz je uz vsetko fajn, tuk-tuk, ale ja briem utrogestan cipky od zaciatku tehu lebo som po IVF,
Niekedy baby krvacaju aj cele tehu,a nevedia povedat preco,

Inak ja tehu knizku este nemam a to som v 12+1tt a az v piatok idem na screeningovy ultrazvuk, tak snad uz dostanem, inak mam velmi vysoke PH v moci , neviete co by to mohlo byt,??
dak
30. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PH nerieš..ocikávaš papieriky? :grinning: skor by bol problem hnis,krv v moci, bielkovina je v tehu skor normálna,ale pozor na preeklamsiu
30. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a sa zasa ucim, dnes spravne pravo, pekna nuda :unamused: :zipper_mouth:
v pondelok skuska, a zdaleka nie posledna, stale len myslim na to,ako dobre mi bude po 12.februari,ako budem citat co ja chcem :grinning:

u nas varenie ostalo na drahom, tak len narychlo urobil spagety so sechuanskou omackou so sampinonmi a syrcekom, aj ked skor by som si dala nieco sladkeee :slight_smile:
hovorim si ze po skuske v pondelok sa odmenim, zastavim sa v bufete a dam si cokoladu :slight_smile:

zuzannas tak podla stranky to funguje..mmm..neviem odkial mam take info :slight_smile:
30. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea, nie si v tom sama...aj ja sa učím, pre zmenu edukačná psychológia...našťastie moja posledná skúška v stredu, a keď ju spravím, tak obchody s detskými vecičkami traste sa...sa budem odmeňovať za všetky skúšky a štátnice rad radom :sweat_smile:
30. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma.jus.ka ja by som si mala zablokovat eshopy a konika :grinning: :grinning: hned by sa lepsie ucilo :slight_smile:
30. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok