♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
20. feb 2011

@jankasramka tebe to tak strasne pristane, krasna mamicka

majka35
20. feb 2011

@jankasramka super príroda a ešte lepšie počasie, ja sa tu z toho idem zblázniť, ani sánkovať, ani lyžovať a dokonca ani na prechádzku ísť, lebo odfukuje kočík

no musela som vyhnať tých mojich dvoch úbožiakov do toho nečasu, lebo princezná na hrášku madam terezka by nezaspala, keby boli doma 😕 😕 😕

a prajem všetkým krásny deň 🙂

majka35
20. feb 2011

@jankasramka mateo vyzerá neskutočne spokojné bábo ... malý fešáčik

majka35
20. feb 2011

@seagull2404 čo máš na mysli, moja?

seagull2404
20. feb 2011

to spanie 🙂

seagull2404
20. feb 2011

@majka35 to spanie 🙂

majka35
20. feb 2011

@seagull2404 aha, no ja neviem ... určite ju bolelo bruško, preto sa tak často budila s plačom /krikom/ a kopala nohami ... teraz je len na mlieku na odporúčanie lekárky a dnes zase prespala od 20.00 do 6.30 s jedným kŕmením o 3.30

kvietok121
20. feb 2011

dobre ranko takze sme boli hore o 9, o 12.30, 1.30, 2.30, 3.30 a pol siedmej, tak nebolo to az take hrozne, bol tam aj dlhsi interval ako hodina a nemuseli sme vstavat o piatej 🙂
@majka35 a vy sa uz mate lespie?
@akika722 to este potvra, ked si pomyslim ze ich ma narast 20 😲
@memory97 este nie, zajtra ma pol roka a zacneme vo stvrtok na jeho meninky 🙂 bude mat prvykrat mrkvicku 🙂
@memory97
@danulka3 ja ho chcem zobrat do zlina na zoo, mne sa tam hrozne pacilo
@danulka3 ja si nemyslim ze to ma z mliecka, lebo to ide, a dokonce nechce niekedy ani len prso, sice niekedy bojujeme aby papal, lebo nechce tahat, on by najradsej aby to tieklo hned ako sa prisaje ale on musi par sekund pockat, a niekedy je uz taky nervozny ze ani to nechce pockat, tak ho presviedcm prikladanim a na neviem kolkykrat zacne tahat a potom uz pije
@danulka3 ste zlatucky, my este nesedkame, tak ho ani nepodkladam, pockam ked si sadka sam ale sa uz toho neviem dockat

kvietok121
20. feb 2011

@jankasramka aj u nas je to tak chce vsetko pozornost

majka35
20. feb 2011

@kvietok121 moja, že nebolo to až také hrozné .. aká sromnosť ... ved ty už musíš byť totálne unavená
terezka sa javí ako spokojnejšia ... no nechcem zakríknuť

seagull2404
20. feb 2011

@majka35 waw, a ako to potom budete robit? nebudete papat zeleninku? nasa ma tiez zly spanok, nebudi sa s placom, ale nervozne zaspava acasto sa budi, co nebolo, prespala mi vzdy celu noc od tej 22:00 do 7mej, ale my zas odmietame mliecko z flase

katulkaaaaaa
20. feb 2011

dobre ranko,mi sme mali neuveritelnu noc...zaspal o 21hod a zaobudil sa az 2.30h /toto sa nam este nestalo/ nakojili sme sa a stavali sme 6:30hod....neveriiiim 😀
@akika722 ze by som sa dockala? 😝
@kvietok121 moja mas noci presne ako my....som zvedava ci tato bola vynimka alebo konecne zacneme spavat

kvietok121
20. feb 2011

@majka35 vies aspon dvakrat za noc po dve tri hodinky je uplna lahoda a vyliest z postele o pol siedmej je uspech aspon pre nas, my sme vstavali len raz zanoc ked bol uplne malinky a na to si uz ani nepamatam 🙂
@katulkaaaaaa verim ze sa to meni a uz bude buvinkat takto stale

no idem za nim lebo nechce hajat a pri tom si trie oci ako .... a ze davajte spinkat dieta ked je unavene a ono zaspi same, chacha, ved vynimky musia byt nie? my sme vo vsetkom vynimka 🙂

memory97
20. feb 2011

@jankasramka jejda, ten je krasny, sa mu to velmi pacilo🙂 a samo, ze aj ty s mm, ale on je jednoducho najkrajsi 😉 😝
@oksu ja by som brala to druhe a urobite si vsetci pekny vikend a dalej budete trenovat doma 😉

memory97
20. feb 2011

@kvietok121 myslela si Lesnu pri Zline? my sa tam chystame tiez, asi na MDD🙂 alebo mozno aj skor, ked bude teplejsie🙂
k tomu spaniu, hadam sa to zlepsi, my sme tiez takto vstavali a zlomilo sa to kratko po 7mom mesiaci. Teraz je to uz lepsie, iba 2x za noc. Dnes sme mali troska zvysenu teplotku a v noci bol troska horsi, ale hadam uz bude dobre...

liba78
20. feb 2011

Ahojte 😉
@kvietok121 opisuješ aj naše noci, tiež dúfam že to bude časom lepšie. Hlavne ma z nedostatku spánku bolí hlava. 😖
@katulkaaaaaa no super ste spinkali. My sme mali noc po cca hodinových intervaloch a ráno o 6-tej sa 2x pokadil. Som myslela, že už budeme vstávať. Ale malý kecal v posteli a ešte zaspal na 3 hodiny. Takže dnešný deň začal ok. Náš najdlhší spánok od 6:30 do 9:30 😅 (ja samozrejme s ním)
@oksu podľa toho čo opisuješ volila by som tú možnosť s mm a na 3 dni. Určite to bude pre vás lepšie. My sme neboli plávať, lebo nám dr. zakázala. Môžeme až na jar. Takže moje odporúčanie sa nezakladá na vlastnej skúsenosti. 😔

@memory97 kvietok myslela Lešnú pri Zlíne. Je tam veľká ZOO a ja tam chodievam v lete s chalanmi. Je tam krásne. http://www.zoozlin.eu/

oksu
20. feb 2011

@liba78 oki, ďakujeme!!! nooo, my sme este neboli u doktorky sa na to popitat, ale spomínali sme jej ze sme uz boli vo vodicke - v Dudinciach, vyskúšať malého reakciu a len po pochválila -🙂 tak teraz hadam nebude namietat! len dúfam, že drobec nebude mať zlé dni práve vtedy ked budeme na Donovaloch na tom pobyte - zatiaľ také nemal!!

kvietok121
20. feb 2011

@memory97 no dufam ze ho to skoro prejde, napr aj dnesne zaspavanie, o jednej zacal zyvat, tak sme dali do postielky - plac, prsko - plac, potom s nim risko lezal rozpraval rozpravku tak lezal, ked prestal plac, potom sme kolisali v krasielku, po chvili plac na rukach rev, potom som natrela zubky, a v 2 min zaspal
ano lesna je nadherna bola som tam so ziakmi a neda sa porovnat s bojnicami
@liba78 vidim ze sa trapime viaceri

seagull2404
20. feb 2011

ahojte, u nas je taka kosa ☹ ☹
@kvietok121 moja,my sa tiez trapime, uz druhy den spime cez den len 30min,po ccahodinovom uspavanim 😖 budem drzat palce, snad je to len chvilkove

memory97
20. feb 2011

@liba78 myslis, ze uz takychto drobcov budu zaujimat zvieratka?

@kvietok121 s tym zaspavanim je to aj u nas, kedysi iba zavrel ocicka a spinkal, teraz tiez skusame hocico pokial zaspinka☹ Dnes v noci robil rozruch v postielke, plysaci lietali z jednej strany postielky na druhu 😀 😀 😀 ja som ho ani nepocula, iba mm ho vzal k sebe do postele a utisil.

seagull2404
20. feb 2011

@memory97 aj vy? preco to je? ☹ ☹ ☹

kvietok121
20. feb 2011

@seagull2404 tak my nastastie spinkame poobede este tie 2 - 3 hodky ked sa nam podari upsat, to si neviem predstavit keby vobec nespinkal ☹
@memory97 tak to my este nevieme vyhodit nastastie 🙂

jankasramka
20. feb 2011

@vladka84 ja to nechapem lebo mateo predtym pekne spaval a teraz si zacinam zvykaat na nevyspatost 😔
no ale to je asi nas udel ze teraz spava stastena skocila na terezku ( @majka35 ) 😀 ved aj ine maminy sa musia vyspat 😉

@seagull2404 @majka35 @memory97 @kvietok121 dik baby, no mateo vyzera spokojny lebo ho nosime a venujeme sa mu lenze ho polozim nech sa zahra sam no a to by ste videli ako sa zmeni jeho spokojnost 😔

jankasramka
20. feb 2011

@memory97 veru zaujimaju ich zvieratka lebo sa hybu. mateo je toho prikladom, ja som s nim bola v zoo v novembri a uz vtedy na ne pozeral 😉

jankasramka
20. feb 2011

pocujte dnes som sla rano s mm na omsu na 7hod. a poceste sme stretli svorku original potulnych psov asi 20 medzi domy chodili a po ceste si vykracuju 3 kone. no vtipne to bolo a mamina sa zobudila v noci na vystrely 😲 😲 😲 😲
vraj je to tu normalne. vravi svokor ze tu sa strielaju aj cez den. no myslim ze toto je prave mexiko...dan za teplo....

liba78
20. feb 2011

@memory97 zaujímavú drobcov. Neboj.... Ja sa tam chystám zas v lete. Je tam pekne a keď je vonku teplo, dá sa to využiť ako celodenný výlet. Je tam aj oooobrovský sklenník, imitácia trópov a tam sa mi vždy páči najviac. Ten vlhký, teplý vzduch milujem 😝
@seagull2404 aj u nás je kosa, bola som s kočíkom vonku a veru som viac ako hodinu nevydržala. A to som v parku chodila po miestach kde svietilo slnko 😉
@kvietok121 náš našťastie spí rád vonku v kočíku. Takže idem aspoň na chvíľu von a potom dospí na terase 😎
@oksu my máme zákaz kvôli prekonanému ťažkému zápalu priedušiek 😉 Ale keby sme mohli byť v hoteli a po plávaní nechodiť von, tak by sme mohli. 😉 Už so pozerala že sa dá tak aj u nás. http://www.palacehotels.sk/parkhotel/news/detsk...
tak zvažujem aj túto možnosť. Ale je mi blbé bývať 300 metrov od domu. 😖

liba78
20. feb 2011

@jankasramka dúfam, že ste nešli peši, ja by som sa od strachu ..... 😔 ja mám strach z jedného psa a že 20 😲 😲 😲

vladka84
20. feb 2011

no baby, pozeram, ze nie som jedina, co sa trapim s Karinkinym spankom...asi maju augustovcata strajk 😀
my zaspavame zasadne na prsniku alebo v kociku, dnes sme spinkali doobedu asi pol hodinku (to bol vykon po prebdenej noci), cez obed potiahla hodinu a pol (ja som na hodinu zalomila tiez) a teraz zadriemkala znova, ale vidim to tak na pol hodinku...a som zvedava co bude v noci 😒
@liba78 aj mna boli hlava ak sa v noci budim kazdu hodinu, rano som si dala aj kavu, no nepomohlo, musela som si cez obed lahnut, este ze mal mm s Timkou pre to pochopenie 😀

memory97
20. feb 2011

@seagull2404 netusim moja, ale raz to prestane 😉

@kvietok121 on ich chyti za usi a mava s nimi, tak mu aj odletia🙂 alebo sa s nimi pretaca🙂, teraz spinkava na boku.

@jankasramka takze mozeme ist kludne, som zvedava ako bude reagovat, ale ked bude teplo, tak si to bude isto viac vsimat 😉 teraz je zababuseny v kociku🙂
mate to tam zaujimave... ja som tiez bojko, ked vidim viac ako jedneho psa... sice mam velmi rada psikov, ale ked ideme vonku, tak sem-tam stretavam domacich, co vencia psika a ten psik je ako utrhnuty z retaze... sa za tebou rozbehne s hlasnym brechotom, tak obcas neviem, co mam cakat, hlavne od tych malych plemien. Majitel jasne krici na psika, aby sa vratil a psik to ma na haku 😉

este vas navnadim, dnes som robila toto, rychle,jednoduche a velka mnamka🙂 pouzila som vanilkovy a bananovy puding a fakt skvele: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24955

jankasramka
20. feb 2011

@liba78 sli sme peso a mm sa bal hrozne -chcel ist inou cestou lenze ja som to brala inak lebo tu maju potulne psy taku vlastnost ze ked hodis kamen tak utekaju. lebo ludia do nich hadzu tak oni uz vedia coi to znamena. niekedy staqci ze sa len zohnes ( akoze pre kamen aj ked tam v skutocnosti ziaden kamen neni a oni bezia prec jak besni 😀 )
tak ja som vzala mm za ruku a ze podme skusit to s kamenom ci zacnu bezat a zohla som sa po kamen hodila tak pol metra od seba a prchli 😀 😀 😀 😀
mne to pripada strasne vtipne, skoda ze som nemala fotak..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre