♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
21. feb 2011

@evanns jejda ako kráane sedí na nočníku, aj my už sedíme, ale zatiaľ je vždy prázdny 😀

fialka5959
22. feb 2011

Ahojte konecne mam dobru spravu 😀 spime v noci, iba2 krat sa budime na papanie a prebalovanie konecme sa aj mamka vyspiiii a prajem Vam vsetkym krasne rano a cely den 🙂

majka35
22. feb 2011

dobré ránko prajem 🙂

memory97
22. feb 2011

dobre ranko, u nas je strasna zima brrrr...

lydulka
22. feb 2011

@katulkaaaaaa ked si chudokrvna, tak bude aj ona urcite... ja tiež a moja mala bola tiez, brali sme lieky, ale 3 mesiace.. už mi z toho šibalo.. a to som nebyvala ani ja, ani moja mala bleda.. praveze je ona tmavšia ako ja. 🙂

memory97
22. feb 2011

@kahlan1 ja som to prave pochopila tak, ze espumisan sa moze u dojciat iba 25kv. za den, ale asi to bude tak, ja by som dala menej a viackrat a pred papanim sa mi stale osvedcilo. Pozerala som aj letacik sab simplex a tam je 15kv. do kazdej flase.

@danulienka35 ano, uz sme hajali, ja som KO vecer a dnes to bolo lepsie, dokonca aj mliecko papkal. Teraz sa tu jasi akoby mu nic nebolo a rano ma privital so sirokym usmevom🙂 Trvalo to 3 dni, tak neviem, ci to bude pokracovat, alebo nas zubky nechaju troska oddychnut🙂

lydulka
22. feb 2011

@majka35 dobre ranko. 🙂

@memory97 dobre ranko, aj tu je asi zima.. teda aspon cez okno vyzera. :D

majka35
22. feb 2011

u nás je -7, teda aspoň ráno toľko bolo, mm má meteorolickú staničku, tak mi každé ráno hlási, koľko stupňov je vonku 😅 a vetrisko je neskutočné ... brrrrr 🙄

vladka84
22. feb 2011

dobre ranko, u nas miiinus 14 😲 zimaaaaa 🙄

vladka84
22. feb 2011

my sme kraaasne spinkali v noci - zaspinkala pred osmou a na papanie vstala o 4tej, potom pred siedmou budicek... ja tomu nerozumiem, este predvcerom sme vstavali minimalne 6krat, teraz jej staci len raz 😲 ale tesiiiim sa a klopem, nech to vydrzi aspon tyzden 😵

katulkaaaaaa
22. feb 2011

dobre ranko 🙂 aj mi mame riadnu kosu,stavali sme v noci dva krat jaj keby mu to chcelo vydrzat 🙂 obe deti spi,za hodku ideme dr

katulkaaaaaa
22. feb 2011

@vladka84 vladi presne aj mi mame take uzastne noci za sebou,zatial tri...

kahlan1
22. feb 2011

@memory97 asi to bude tak ale mohli to tam dat jednoznacnejsie a hlavne pokial ide o tak male babo som jej teraz dala ale po papani 10 kvapiek - tak uvidime co ako 🙂

@vladka84 @katulkaaaaaa tak asi chcu nechat maminy vyspat 🙂

mirmaj
22. feb 2011

@vladka84
@katulkaaaaaa aj my máme za sebou taku super noc, papali sme len o 2, tak žeby konečne pochopili že v noci sa spi a nie papa? 😀 😝

kvietok121
22. feb 2011

ahojky my sme mali tiez dobru noc - kazde 2-3 hodinky hore, to sa da hlavne ze to neni kazdu polhodku
@katulkaaaaaa
@vladka84
@mirmaj to je skvele ze mate super noci, my si este pockame

vladka84
22. feb 2011

@katulkaaaaaa my zatial dve, vcera sme vstavali dvakrat a dnes len raz 😵 my mame dr. vo stvrtok, ideme do poradne a aj na preockovanie 😒

majka35
22. feb 2011

@mirmaj aj terezka papala o 2 ... a potom vstávala o pol 7 ... takže sme asi rovnako buntošili s fľaškou v ruke 😀

vladka84
22. feb 2011

@mirmaj zeby? joooj, to by bolo super 😎

@kvietok121 neboj, aj Matejko pride na to, ze v noci je lepsie spinkat, dohovorime mu 😉

mirmaj
22. feb 2011

@majka35 no tak to naozaj presne lebo aj my vstavali potom o pol 7 😀 😀 😀

mirmaj
22. feb 2011

sledujem že aj poradne máme približne rovnako viaceré 😀 aj my ideme zajtra po viac ako 2 mesiacoch tak som zvedava koľko vážime 😲

kahlan1
22. feb 2011

@mirmaj my ideme tiez zajtra na poradnu 🙂

kvietok121
22. feb 2011

@vladka84 ok budem cakat 🙂

liba78
22. feb 2011

Ahojte, pozerám že máte tiež lepšie noci. My sme boli hore 4x, ale už je to menej ako 8. Takže mi nedá nešpekulovať nad teóriou bábätiek citlivých na zmeny počasia. Tlaková níž nám spôsobuje nekľudný spánok. Ale to je len dohad. 😅 😅 😅

zden2
22. feb 2011

ahojte mamulky.... chcem sa spýtať čo vaše detičky raňajkujú... ide o to že Miško ráno okolo piatej pije mliečko - úplne v pohode to scucne 😵 ale potom okolo tej ôsmej pol deviatej už mliečko odmieta... zje ho len v tom prípade ak mu tam nadrobím detské piškótky 😅 lenže to predsa nemôže raňajkovať každý deň 😖
za rady ďakujem 🙂
Ešte niečo Miško je na UM takmer od 1.mesiaca a s príkrmami sme problémy nemali takže už papá všeliaké príkrmy ale ako hovorím neviem čo na raňajky 😉

majka35
22. feb 2011

@zden2 ovsené vločky v mlieku, rožtek do rúčky, kašičku? v DM majú rôzne sušienky pre deti ... moja spapá piškótku dve každý deň a podľa mňa je to úplne v pohode ... prečo by nemohol papať piškóty každý deň: keď mu to chutí ... o mesiac príde na iné chute ... moja staršia dcéra jedného času chcela každý deň "paradajkovanú" polievku ... a mala ju 😀

lydulka
22. feb 2011

no my sme prespali celu noc, od 19:30 do 7:00. 🙂
my vo štvrtok na očkovanie. :( ach jaj,

21
22. feb 2011

dobre ranko, ja len ze terezka mala pred 2 dnami 39 teploty, na nic sa neprislo ani zuby. chalani beru antibiotika a timkovi nezaberaju, cim dalej ma viac zelenych soplov a uz zacina citit uska, tak zajtra ide mm s nimi na kontrolu, uvidime, co a ako... tak tak. pekny den!!!

memory97
22. feb 2011

@vladka84 jej, vy ste dnes v noci vstavali ako my az do rana🙂xixi

@zden2 my mame ten isty problem, rano, ked vstane nechce mliecko, som mu zacala davat vyzivku alebo nastruham ovocie s piskotkou a v pohode spapka a potom si da bez problemov mliecko🙂

@21 Terezka ma sopliky, ktore opisujes? To nie je dobre, to ma asi infekciu (virozu), aspon co viem, tak zelene nie su dobre.

danulka3
22. feb 2011

Dobré ránko,pozerám,že tie detičky spinkávajjú rovnako,aj my sme dnes papali o pol 4 a potom so ho nakojila ešte o 6,lebo sme išli s dcéru k zubárke a teraz spinkáme.Keď som prišla musela som dať Bebu,toho mliečka je už málo ☹

@21 detičkám prajem skoré uzdravenie

majka35
22. feb 2011

@21 chúďatko ... skoré uzdravenie terezke aj chlapcom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre