♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
22. feb 2011

@alure Tak to bude asi tým,že ti už UP doplácal do 259,to budeš taký prípad ako akkika 😒 ,nevadí,hlavne,že sme zdravý,peniaze boli a budú 🙂

katkavv
22. feb 2011

@memory97
dakujem, bavi ho to zatial, trosku zmena, ale nie je v nom dlho, max. 20 min. denne 😎

katkavv
22. feb 2011

@katkav
neva, to bolo pre mna 🙂

katkavv
22. feb 2011

@alure
ahoj, uz si tu, super 🙂 kajko to choditko dostal na vianoce od deda, sa nas ani nepytali, ci ho chceme, ked uz ho mame, tak ho asponn trosku pouzijem 🙂

katkavv
22. feb 2011

baby to aka kosa dnes bola vonku ?!!!!
to je des, ja chcem teplo, aspon 20 stupnov 😕
vcera som pozerala dlhodobu predpoved, a ma byt stale kosa, az okolo 15.3. sa ma oteplit 😖

mam dnes monolog? nikde nikto 🙂 neva, tak idem cumet panelak, prajem pekny vecer

kvietok121
22. feb 2011

@katkavv fuha tak dlho ani nevrav

majka35
22. feb 2011

@katkavv nieeeeee... ja trpím, aini na prechádzky nemôžeme ísť, lebo mi obidve plačú ... kedy to skončí

prajem krásny večer

akika722
22. feb 2011

zhanam madlo na chicco lite way ako blb neviem zohnať ☹ všade za 16eur maju 🙄 už som z toho 😠

akika722
22. feb 2011

boliiiiiiiiiii ma bruchoooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲

majka35
22. feb 2011

@akika722 odpadnem, teraz som mm povedala, že ma neskutočne bolí brucho, na to som sem klikla a čo čítam ... som najprv myslela, že ja som to napísala 😕

akika722
22. feb 2011

@katkav a jaže čo ty tu 😀 😀 😀

akika722
22. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 aj ty čakaš?kramy? 😖

majka35
22. feb 2011

@akika722 hej 😖

akika722
22. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 vlastne 🙄 🙄 🙄 😅

alure
22. feb 2011

@kvietok121 no tak som zvedavá čo vám dr. povie 🙂 Denis je šikuliak to hej ale napríklad nesedí 🙂 posúvať sa posúva,a skúša kopec nových vecí čo ho moc baví 😉 😉
@danulka3 asi ano ja som to aspoň tak pochopila...
@katkavv ja som ti síce písala ale išlo to na babenku s jedným v a ty máš dve 😲 Kajko je rozkošný v tom chodítku 😉 😉 my sme domka a som taká rada ale Denis je celý rozhodený,nemyslím že mu tá cesta prospela 😒 ja som itež nevyspatá,total k.o. dnes malý zaspal o 18tej tak som si išla o 19:30 lahnúť do vane a bum ho ledva som sa naložila dohorúcej vodičky už začal malý revať ako pavián...tak idem pokus č.2,a potom lahnem k telke 🙂
@majka35
@majka35 moja nech vás to rýchlo prejde a je všetko ok...
@akika722 a čože mojko? krámy 😠

alure
22. feb 2011

@kvietok121 no tak som zvedavá čo vám dr. povie 🙂 Denis je šikuliak to hej ale napríklad nesedí 🙂 posúvať sa posúva,a skúša kopec nových vecí čo ho moc baví 😉 😉
@danulka3 asi ano ja som to aspoň tak pochopila...
@katkavv ja som ti síce písala ale išlo to na babenku s jedným v a ty máš dve 😲 Kajko je rozkošný v tom chodítku 😉 😉 my sme domka a som taká rada ale Denis je celý rozhodený,nemyslím že mu tá cesta prospela 😒 ja som itež nevyspatá,total k.o. dnes malý zaspal o 18tej tak som si išla o 19:30 lahnúť do vane a bum ho ledva som sa naložila dohorúcej vodičky už začal malý revať ako pavián...tak idem pokus č.2,a potom lahnem k telke 🙂
@majka35
@majka35 moja nech vás to rýchlo prejde a je všetko ok...
@akika722 a čože mojko? krámy 😠

akika722
22. feb 2011

@alure do rana isto 🙄

akika722
22. feb 2011

@katulkaaaaaa umrem..aky je zlaty v tom choditku 😀 😀 😀

majka35
22. feb 2011

@alure juuuuj, teplá vodička vo vani ... ja už ani neviem, čo to je kúpanie ... ja len rýchla sprcha, terezka v lehátku pri mne
@akika722 som si myslela, že či to nie mne 😀

akika722
22. feb 2011

zajtra rano zas urady 😖 ...dnes sme overovali podpisy a že 50e 😲 😲 😲

majka35
22. feb 2011

@akika722 keď kukám na tie dietky v chodítku aj ja si mám chuť zadovážiť ... 😎

akika722
22. feb 2011

@majka35 a dievčence spinkaju???

danulienka35
22. feb 2011

pekny vecer bambulky ale ste popisaly toho 😉

akika722
22. feb 2011

@majka35 nemaš?niekto dava niekto nie..Paťko v nom bol a chodil sam na 10m..aj maly tam občas je...aspoň niečo stiham 😅

alure
22. feb 2011

@majka35 no veď mm vyšiel z vane a hovorí mi choď si odýchnuť a ja že ok,malý spí,kojiť budem až niekedy v noci a nič z toho..tiež sprcha ráno rýchlovka a Denis vo vajíčku so mnou v kúpelni a už fungujem dalej...a teraz som sa tešila na relax a nič z toho....
@akika722 ja to mám nejaké rozhádzané odkedy som začala brať po 600nedelí antikoncepciu,tú som musela vysadiť lebo som v kuse krvácala,a odvtedy jeden mesiac mám druhý nie,potom zas..tak nejak obmesiac..musím zavolať dokymu či je to ok,či nebudem musieť ísť na nejakú prehliadku ale tak sa mi nechceeee 😠

alure
22. feb 2011

@majka35 no veď mm vyšiel z vane a hovorí mi choď si odýchnuť a ja že ok,malý spí,kojiť budem až niekedy v noci a nič z toho..tiež sprcha ráno rýchlovka a Denis vo vajíčku so mnou v kúpelni a už fungujem dalej...a teraz som sa tešila na relax a nič z toho....
@akika722 ja to mám nejaké rozhádzané odkedy som začala brať po 600nedelí antikoncepciu,tú som musela vysadiť lebo som v kuse krvácala,a odvtedy jeden mesiac mám druhý nie,potom zas..tak nejak obmesiac..musím zavolať dokymu či je to ok,či nebudem musieť ísť na nejakú prehliadku ale tak sa mi nechceeee 😠

alure
22. feb 2011

@danulienka35 ahoj zlatíčko 🙂 aj ja už konečne doma 😉 ako sa máte? čo zúbky? už sa netrápite dúfam...

akika722
22. feb 2011

@alure čo to?zas ti piše dvojmo
ja mam kedy tedy..nie načas..ale pred tym som ako v 8m 😖

majka35
22. feb 2011

@akika722 spinkajú ... ináč by som tu nebola 😀 😀 😀 terezku uspal jej milovaný ocko ... keby ste počuli, ako ju večer prebaľuje, ako sa s ňou šalí a terezka sa rehoce a rehoce, potom jej dá mliečko a uspáva, no a ja barborke čítam dve rozprávky a tri pesničky, takto si to moja dcéra vyžaduje odo mňa každý večer

akika722
22. feb 2011

@majka35 mne paťko zaspal na gauči po sediačky o 17.30 😲 😲 😲 a maleho dava spinkať tatik 😀

majka35
22. feb 2011

@akika722 a furt mi tečú slinky po tom chodítku ... mne, zarytému odporcovi 😀 😀

danulienka35
22. feb 2011

@alure ahoj mojko no konecne 😉 ako dopadla desta dufam ze vsetko ok? no trosinku nas trapia ale v noci spinkame v pohodicke a co vi pis pis 😉
@akika722 ani nehovor ja som ich dnes dostala a ze mm ze bude tutu mutu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre