• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@alure Tak to bude asi tým,že ti už UP doplácal do 259,to budeš taký prípad ako akkika :unamused: ,nevadí,hlavne,že sme zdravý,peniaze boli a budú :slight_smile:
22. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97
dakujem, bavi ho to zatial, trosku zmena, ale nie je v nom dlho, max. 20 min. denne :sunglasses:
22. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkav
neva, to bolo pre mna :slight_smile:
22. feb 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure
ahoj, uz si tu, super :slight_smile: kajko to choditko dostal na vianoce od deda, sa nas ani nepytali, ci ho chceme, ked uz ho mame, tak ho asponn trosku pouzijem :slight_smile:
22. feb 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to aka kosa dnes bola vonku ?!!!!
to je des, ja chcem teplo, aspon 20 stupnov :confused:
vcera som pozerala dlhodobu predpoved, a ma byt stale kosa, az okolo 15.3. sa ma oteplit :confounded:

mam dnes monolog? nikde nikto :slight_smile: neva, tak idem cumet panelak, prajem pekny vecer
22. feb 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv fuha tak dlho ani nevrav
22. feb 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv nieeeeee... ja trpím, aini na prechádzky nemôžeme ísť, lebo mi obidve plačú ... kedy to skončí

prajem krásny večer

22. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zhanam madlo na chicco lite way ako blb neviem zohnať :frowning2: všade za 16eur maju :rolling_eyes: už som z toho :angry:
22. feb 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boliiiiiiiiiii ma bruchoooooooooooooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished:
22. feb 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 odpadnem, teraz som mm povedala, že ma neskutočne bolí brucho, na to som sem klikla a čo čítam ... som najprv myslela, že ja som to napísala :confused:
22. feb 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkav a jaže čo ty tu :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: aj ty čakaš?kramy? :confounded:
22. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: vlastne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. feb 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no tak som zvedavá čo vám dr. povie :slight_smile: Denis je šikuliak to hej ale napríklad nesedí :slight_smile: posúvať sa posúva,a skúša kopec nových vecí čo ho moc baví :wink: :wink:
@danulka3 asi ano ja som to aspoň tak pochopila...
@katkavv ja som ti síce písala ale išlo to na babenku s jedným v a ty máš dve :astonished: Kajko je rozkošný v tom chodítku :wink: :wink: my sme domka a som taká rada ale Denis je celý rozhodený,nemyslím že mu tá cesta prospela :unamused: ja som itež nevyspatá,total k.o. dnes malý zaspal o 18tej tak som si išla o 19:30 lahnúť do vane a bum ho ledva som sa naložila dohorúcej vodičky už začal malý revať ako pavián...tak idem pokus č.2,a potom lahnem k telke :slight_smile:
@majka35
@majka35 moja nech vás to rýchlo prejde a je všetko ok...
@akika722 a čože mojko? krámy :angry:
22. feb 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no tak som zvedavá čo vám dr. povie :slight_smile: Denis je šikuliak to hej ale napríklad nesedí :slight_smile: posúvať sa posúva,a skúša kopec nových vecí čo ho moc baví :wink: :wink:
@danulka3 asi ano ja som to aspoň tak pochopila...
@katkavv ja som ti síce písala ale išlo to na babenku s jedným v a ty máš dve :astonished: Kajko je rozkošný v tom chodítku :wink: :wink: my sme domka a som taká rada ale Denis je celý rozhodený,nemyslím že mu tá cesta prospela :unamused: ja som itež nevyspatá,total k.o. dnes malý zaspal o 18tej tak som si išla o 19:30 lahnúť do vane a bum ho ledva som sa naložila dohorúcej vodičky už začal malý revať ako pavián...tak idem pokus č.2,a potom lahnem k telke :slight_smile:
@majka35
@majka35 moja nech vás to rýchlo prejde a je všetko ok...
@akika722 a čože mojko? krámy :angry:
22. feb 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure do rana isto :rolling_eyes:
22. feb 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa umrem..aky je zlaty v tom choditku :grinning: :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure juuuuj, teplá vodička vo vani ... ja už ani neviem, čo to je kúpanie ... ja len rýchla sprcha, terezka v lehátku pri mne
@akika722 som si myslela, že či to nie mne :grinning:
22. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra rano zas urady :confounded: ...dnes sme overovali podpisy a že 50e :astonished: :astonished: :astonished:
22. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 keď kukám na tie dietky v chodítku aj ja si mám chuť zadovážiť ... :sunglasses:
22. feb 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a dievčence spinkaju???
pekny vecer bambulky ale ste popisaly toho :wink:
@majka35 nemaš?niekto dava niekto nie..Paťko v nom bol a chodil sam na 10m..aj maly tam občas je...aspoň niečo stiham :sweat_smile:
22. feb 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@majka35 no veď mm vyšiel z vane a hovorí mi choď si odýchnuť a ja že ok,malý spí,kojiť budem až niekedy v noci a nič z toho..tiež sprcha ráno rýchlovka a Denis vo vajíčku so mnou v kúpelni a už fungujem dalej...a teraz som sa tešila na relax a nič z toho....
@akika722 ja to mám nejaké rozhádzané odkedy som začala brať po 600nedelí antikoncepciu,tú som musela vysadiť lebo som v kuse krvácala,a odvtedy jeden mesiac mám druhý nie,potom zas..tak nejak obmesiac..musím zavolať dokymu či je to ok,či nebudem musieť ísť na nejakú prehliadku ale tak sa mi nechceeee :angry:
22. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@majka35 no veď mm vyšiel z vane a hovorí mi choď si odýchnuť a ja že ok,malý spí,kojiť budem až niekedy v noci a nič z toho..tiež sprcha ráno rýchlovka a Denis vo vajíčku so mnou v kúpelni a už fungujem dalej...a teraz som sa tešila na relax a nič z toho....
@akika722 ja to mám nejaké rozhádzané odkedy som začala brať po 600nedelí antikoncepciu,tú som musela vysadiť lebo som v kuse krvácala,a odvtedy jeden mesiac mám druhý nie,potom zas..tak nejak obmesiac..musím zavolať dokymu či je to ok,či nebudem musieť ísť na nejakú prehliadku ale tak sa mi nechceeee :angry:
22. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahoj zlatíčko :slight_smile: aj ja už konečne doma :wink: ako sa máte? čo zúbky? už sa netrápite dúfam...
22. feb 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure čo to?zas ti piše dvojmo
ja mam kedy tedy..nie načas..ale pred tym som ako v 8m :confounded:
@akika722 spinkajú ... ináč by som tu nebola :grinning: :grinning: :grinning: terezku uspal jej milovaný ocko ... keby ste počuli, ako ju večer prebaľuje, ako sa s ňou šalí a terezka sa rehoce a rehoce, potom jej dá mliečko a uspáva, no a ja barborke čítam dve rozprávky a tri pesničky, takto si to moja dcéra vyžaduje odo mňa každý večer
@majka35 mne paťko zaspal na gauči po sediačky o 17.30 :astonished: :astonished: :astonished: a maleho dava spinkať tatik :grinning:
22. feb 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a furt mi tečú slinky po tom chodítku ... mne, zarytému odporcovi :grinning: :grinning:
@alure ahoj mojko no konecne :wink: ako dopadla desta dufam ze vsetko ok? no trosinku nas trapia ale v noci spinkame v pohodicke a co vi pis pis :wink:
@akika722 ani nehovor ja som ich dnes dostala a ze mm ze bude tutu mutu :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok