♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
22. feb 2011

@helen1007 krásne sa drží na nočníku. Ten náš by z neho ešte raz dva zletel.
Gratulujem k 7 mesiačikom, ale ten čas uteká 😉 A aká je podarená v košíku 😉 to už tam tak pekne vydrží ?

helen1007
22. feb 2011

@memory97 áno už od šiesteho mesiaca sedí sama...v košíku má trošku ešte problém, tam ju to kláti 🙂 , ale musí si zvyknúť...inak už na nákupy chodiť nebudeme kedže do vajca je už velká 😀

danulienka35
22. feb 2011

vegetacka 😀

memory97
22. feb 2011

@danulienka35 ked ho davame kupkat, tak sa stale vycika do vodicky ako ju zaciti a dnes uz nevedel vydrzat, tak sme pozerali s malym ako sa plni vana a mm mi vravi, ved on sa ti pocika, lebo ide voda, tak som skusila nad umyvadlo, ci sa nevycika tam, aby mal cistu vodicku🙂 a takto to dopadlo 😝 no ja som sa potom bala, aby sa fakt nevykakal🙂 ked sme ho dali do vane, tak zacal akoby tlacit 😀 😀 😀
to musi byt zlate, ked uz sedka na nocnicku a na ssss sa vycika 😉 som to vravela aj mm, ked to zacala robit janka, ale nechcel mi verit, ze je to somarina, tak som ho chcela presvedcit, ze sa myli 😉, ale maly nespolupracoval 😉

danulienka35
22. feb 2011

@memory97 no janka dobre poradila nasa je uz tak naucena ze rano si vypije mliecko a sup na nocnik hned sa vykaka pocikanu plienocku ma jasne po noci ale tak sa uz naucila

liba78
22. feb 2011

@danulienka35 to si jej dala zjesť tú konzervu ? 😀 😀 čo v nej bolo ?

helen1007
22. feb 2011

@liba78 ďakujeme...veľmi rýchlo to letí...počkaj ešte pár týždňov a aj Jurko už bude sedieť ako kráľ na tróne ...našťastie je zvedavá, tak vydrží sedieť v košíku, dnes som ju učila nech sa tam pekne drží aby nepadla, niektorí ľudia v obchode sa otáčali čo to rozprávam, ale inak pohoda 😀

danulienka35
22. feb 2011

@liba78 nie to bola plechovicka od kavy daly sme jej tam piskoty tak stym hrkala 😀 😀 😀

helen1007
22. feb 2011

@danulienka35 fantastická je ...nič ju nerozhádže 😀 ..išla ti uvariť kávičku? to má tuším plechovku od ricore kávy, nie? chcela nech si maminka odpočinie? 🙂

liba78
22. feb 2011

@helen1007 😉 nech sa otáčajú 😉 veď pekné baby si treba obzrieť.

Dobrú babulky, idem do hajan. Zajtra chcem ísť na pasové, dať si malého zapísať do pasu. Dúfam, že tam nebude veľa ľudí. 😉

liba78
22. feb 2011
memory97
22. feb 2011

@helen1007 troska nas hnevaju, ale dufam, ze sa coskoro pretlacia... i ked neviem, ktore teraz pojdu, lebo ma tie dasienka navrete hadam v celej pusinke... sa necham prekvapit 😉
@danulienka35 dnes mi viacero ludi vravelo,ze na zubky pomaha fenistil kvapky, ze babo je kludnejsie po nich. Neskusala si ich?

memory97
22. feb 2011

@danulienka35 aku konzervu si jej dala 😀 😀 😀

helen1007
22. feb 2011

@liba78 dobrú nocku a pekné sníčky a pusinku malému 🙂

helen1007
22. feb 2011

@danulienka35
@memory97 to je dobré, vy hovoríte detičkám sssss, ale ja som malej predvádzala ako má tlačiť, a mala z toho ohromnú zábavu...našťastie ma nikto inýnevidel 🙂

danulienka35
22. feb 2011

@helen1007 ano pijem len taku 😀
@memory97 neskusala som jej ale skusim ked bude zas taka dakujem moja 😉 hej natlacim ku vsetkym 😀 😀 😀 😀
@helen1007 to i ja sem jej zo zaciatko ukazovala a baby mely zo mne prdel 😀 😀 😀
@liba78 pekne snicky mojko

memory97
22. feb 2011

@danulienka35
@helen1007 heheh to musela byt riadna svanda🙂

opustavam vas, maly sa zobudil a nevie zaspinkat. dobru nocku

helen1007
22. feb 2011

@danulienka35 poznám aj ja ju pijem 😀 ...no tak to som na to lepšie mňa pri tom nikto okrem cici nevidel 🙂 😀

helen1007
22. feb 2011

@memory97 dobrú a kludnú nocku, nech Davidko rýchlo zaspinká posielame pusinku 🙂

danulienka35
22. feb 2011

@memory97 krasne snicky mojko a Davidkovi pusinku 😉
@helen1007 no mne sa smaily cice moje mojenko pojdem aj ja idem spachat hygienu a sup spinkat Dominke posilam pusinky 😉

helen1007
22. feb 2011

@danulienka35 zlatíčko pojdem sa už aj ja nachystať do postele, kým sa ten moj hladoško zobudí 😀 posielame pusinky a pekné sníčky...dobrú noc 🙂

eis4
23. feb 2011

dobre ranko zas ste toho popísali 🙂 idem vás dočítať
@alure ešte nemáme vybrate,uvidíme v obchode 😉

seagull2404
23. feb 2011

@memory97 my sme neboli na neurologickom vysetreni, tak neviem, ja tiez citam, ale potom mam niekedy taky chaos z tych rozporuplnych nazorov ☹ a aj tak to nakoniec dopadne tak, ze si to Tamarka sama rozhodne 😀
zubky lepsie?

@helen1007 my mame taky ruzovy 🙂 moja mamina ma zas kritizovala, ze som ju nan este nedala 🙂

katulkaaaaaa
23. feb 2011

dobre ranko vidim ze ste vcera zase popisali?ako to robite?ja som vecer vzdy k.o...pozrela som si panelak,a potom dr ludsky a zaspala som ani neviem ako,maly uz 4 noc super stava az okolo pol3 alebo pol 4...ale co ma stve ze nevie zaspat skor ako o 22hod 😲 neviem co sa mu zase porobilo,uz by som prijala nejaky rezim...ach jo
@majka35 krasny su...a tie tvoje baby usmiate,barborka tmava terazka blondina,presne ako u nas 😉
dnes idem zalozit v krbe ale mm mi nenechal drevo take na rozkurenie,fasa ze budeme cely den asi mrznut...zato ja som mu vcera spravila kolac 😒 skuste vyborny je rano som si kustik dala
http://varecha.pravda.sk/recepty/bananovy-dezer...
@alure ja davam maleho tak na 5 minut denne do choditka ked uz si necitim ruky,lebo posledne dni len by na rukach bol,vcera som spravila 200 brusakov jaj dnes ake super brucho rano,a vcera som si dala rifle co som ledva dopla a su mi velkeeee jak sa ja tesiiim 🙂

alure
23. feb 2011

Dobré ráno maminky
@memory97 ja som to pochopila podľa tohoto tak že keďže mi doplácal upsvar ten rozdiel tak preto som nabehla na sumu 256 € aspoň si myslím....ale treba tam ísť a oni ti povedia...a ty si dostávala materskú vyšiu alebo nižšiu? ja len z minimálnej mzdy my vychádzalo cca 160€ mesačne a zvyšok mi už od júla doplácal upsvar.
"rodičovi, ktorému vznikol nárok na rodičovský príspevok do konca roka 2010 atento sa mu vyplácal vo výške rozdielu medzi sumou rodičovského príspevku asumou materského alebo obdobnej dávky ako materské včlenskom štáte, sa rodičovský príspevok vypláca aj po 1. januári 2011 vo výške rozdielu. Po skončení výplaty materského alebo obdobnej dávky ako materské včlenskom štáte patrí rodičovi príspevok vo výške 256 eur do dvadsiatich mesiacov veku dieťaťa. Po dovŕšení tohto veku dieťaťa patrí rodičovi príspevok vo výške 190,10 eur. Po 1. januári 2011 môže poberať rodičovský príspevok aj popri výkone zárobkovej činnosti."

katkavv
23. feb 2011

@alure
ahoj, ja mozem hocikedy ist kuk na to plavanie, kedy ti to vyhovuje? budeme im tam najskor volat, ci ako? 🙂

memory97
23. feb 2011

@seagull2404 myslim, ze zubky su uz lepsie, sme az tak hrozne nevstavali v noci, aj lepsie spinkal🙂

babulky chodite s drobcami teraz vonku? Neviem, ci s nim ist vonku, lebo pozeram aktualne pocasie a ze -8 stupnov 😨

kahlan1
23. feb 2011

dobre ránko 🙂 @katkavv a @alure - kam budete chodit plavat s detickami?

kahlan1
23. feb 2011

čo budete dnes varit? lebo ja netusim ako vzdy

kahlan1
23. feb 2011

@seagull2404 to je dobre ze nemusite k neurologovi, my sme tiez sledovany neurologom koli tomu ze bola po operacii vraj hypotonicka a mne sa to nepaci - tie ich tabulky a podobne - najprv nam tam popisala take kraviny - pri druhej sme uz boli vynikajuci a popredu tak som zvedava aky budeme teraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre