♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
23. feb 2011

@katulkaaaaaa tento kolacik robievam aj ja a je super 🙂

kahlan1
23. feb 2011

@danulienka35 zlatunka je ta tvoja Chiara - taky vegetacik 🙂

katulkaaaaaa
23. feb 2011

@memory97 ja nechodim...v takej kose nevystrcim ani nos von ked nemusim

kvietok121
23. feb 2011

ahojte
@katulkaaaaaa aj ja ho robim je perfektny

memory97
23. feb 2011

dobre ranko🙂

@katulkaaaaaa jejda, ake pokroky robis, si sa bala, ze stagnujes a ono to ide samo🙂

@alure dobre ti to vyratali, si myslim, mne daju iba tych peknych 190eur, ja som mala normalnu matersku, ale ani neviem aka bola najvyssia, ale tu som nedosiahla, som si nepriplacala pocas tehu.

memory97
23. feb 2011

@katulkaaaaaa rozmyslam, ze pojdem s nim vonku, ale nechce sa mi po tyzdni liecenia ani von, ale maly je taky mrzuty. Som myslela, ze pojdeme na masaze, lebo sme uz neboli minuly tyzden, ale akosi sa mi do tej kosi nechce. Na nete o pocasi pisu, ze -8stupnov a ochladenie vzduchu, ze -16, tak aby si clovek vybral🙂

katkavv
23. feb 2011

@kahlan1
ahoj, chceli by sme to ist omrknut a je to v PK 🙂

katulkaaaaaa
23. feb 2011

@kvietok121 je fakt super
@kahlan1 uf som si dala dva neodolala som a uz mam dost 😉
@memory97 ved prave ja niekedy nejdem s malym aj 5 dni von ked je takto a nevidim ze by sa mu nieco dialo,skor ked s nim idem a je zima tak ma hned sople...

eis4
23. feb 2011

som sa tu rozpísala a vtedy kon padol 🙄 tak znovu
@alure čitala som že si brala antikonc. a krvácala si.ja mám ten istý problem.necelý mesiac beriem cerazette a po 2 týždnoch som začala krvácať.dr mi povedal že budem špiniť ale toto je skor ako slabšie krámy.prestala si brať sama alebo ti dr povedal.nechcem mu volať lebo určite povie že mám prísť a ja nemám kam dať malu.ale už mi to začína liezť na nervy.je to už skoro 2 týždne.
@kvietok121ty chodíš k Paučinovi,stači mu napísať email ked mám problém?

seagull2404
23. feb 2011

@memory97 tak je dobre, snad to uz bude rychlo prec 😉 ja chodim, hlavne ak svieti aj slniecko, ona je v tom fusaku krasne teplucka
@kahlan1 ja som ani nevedela, ze sa chodi 🙂 ale ja si o niektorych lekaroch myslim, ze su to len taki uradnickovia, bohuzial ☹

kvietok121
23. feb 2011

@eis4 ano chodim, ja som mu pisala a vzdy mi odpovedal, niekedy to nebolo v ten den, ale odpisal 🙂, pisala som mu aj smsku

katkavv
23. feb 2011

@katulkaaaaaa
ja chodim s malym kazdy den von, aj teraz v mrazoch, sa mu to paci, kuka okolo seba a je spokojny 🙂

katulkaaaaaa
23. feb 2011

@eis4 ja som tiez mala tento problem a vysadila som to sama,nesla som k dr...ale ja som mala problem aj kvoli kojeniu-z nicoho nic mi odchadzalo mlieko,prestala som to brat a mlieka zrrazu vela

alure
23. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoj moja tak to je super 🙂 sa teším s tebou ja tiež nosím už takmer všetko čo predtým a jedny rifle mi dokonca sú aj trošku voľné 😲 😲 a uvidíš Simonko si časom posunie spánok a bude chodiť spať skôr aj my sme chodili spávať o 21 a teraz už pred 19tou je unavený a dožaduje sa spania....
@kahlan1 do Pezinka 🙂
@katkavv mne to vyhovuje tiež kedykoľvek,dohodneme ešte s @danulienka35 a môžme vybehnúť...môžem im zavolať a opýtať sa kedy môžme dojsť omrknúť a prihlásiť sa a tak....

@eis4 ja som brala nejakú špeci antikoncepciu pre kojacie mamy pri ktorej by som podľa dr. nemala vôbec krvácať a nabehnúť na krámy a po dvoch či troch dňoch som začala krvácať,potom som mu volala a on povedal že ak to neprejde mám ich vysadiť tak som ich tuším po 10 dňoch intenzívneho krvácania vysadila.....
@memory97
tiež si myslím že sa nepomýlili ale tam proste nejakým spôsobom spadám....ale uverím až v apríli keď si kuknem účet a príjem za marec 😒

katkavv
23. feb 2011

@alure, @danulienka35
super, tak im pls skus zavolat a pojdeme tam kedy oni povedia 🙂 uz sa fakt tesim, malemu sa strasne paci vo vani, vydrzal by tam velmi velmi dlho, kope nohami, spliecha si do oci vodu a vobec mu to nevadi, tesim sa na zmenu 🙂 🙂
dufam, ze bude este ten termin volny od 8.3. 🙂

kahlan1
23. feb 2011

@seagull2404 tak tym ze sme mesiac lezali tak povedali ze mala je hypotonicka - ale kardiologicka vravela ze to je hlupost ze je uplne v poriadku ale ze je to automatice kedze sme po operacii a nech sa neopovazime ju dat na vojtovku a nechat ju trapit - a neurologicka na nas hned ze hej je a ze vojtovka by bola vhodna a ze ma chudobnu motoriku 🙄 a ta chudobna motorika mi teraz kazde rano rozbija postielku 😀 😀 😀
ale naposledy bola s nami veeeeeeelm ispokojna

@alure, @katkavv @danulienka tak by som porozmyslala aj ja nad tym plavanim ak vam nebude vadit a mozem sa pridat 🙂

evanns
23. feb 2011

@liba78 a som si myslela ze to vy ju mate len som si nebola na 100 pro ista 😉

@majka35 krasne su tie tvoje 3 deticky 😀 ja by som bola happy keby som tiez mala 2 holky 😝

@memory97 ja chodim s malou kazdy den...jej taketo nic nerobia, fajne pospi a ja sa preberiem, prevetram, pohybem...a aj ked som v praci tam mm chodi, on dokonca aj 2x za den ked mu nieco treba vybavovat a sa mi zda ze mala je dost odolna a otuzila z toho vsetkeho 😀 😀 😀

katkavv
23. feb 2011

@kahlan1
@alure
@danulienka35
ja som za 🙂 podla mna je lepsie, ked sa tam budeme viacere poznat, myslim, ze do jedneho kuzru ide max. 5 mamiciek, cize ked by si isla tak uz sme 4 ks 😀

evanns
23. feb 2011

akoze baby ja v praci od rana a volam domov a oni teraz vstali??????? to co za spaca ja mam, sak mala spala od 21:00 😲 😲 😲 😲 😲

alure
23. feb 2011

@katkavv ok zavolám a dám vedieť čo mi povedali 🙂 aj my sme vo vani a vo vode ako doma ..radosť a zábava 😀
@kahlan1 waw a ty si tiež tu poblíž? super ako píše Katka bude fajn ak sa stretneme viaceré čo sa poznáme 🙂
zachvíľku dám vedieť čo mi povedali....

katkavv
23. feb 2011

@alure
cakam 🙂 si zlata

alure
23. feb 2011

@danulienka35 , @katkavv , @kahlan1
babulky volala som tam najideálnejšie by bolo zajtra o 11:30 byť tam vtedy majú obednú pauzu a všetko nám vysvetlia inak sú kurzy...tak dohodnime si čas a miesto stretnutia ... ja to tam moc nepoznám,GPS síce mám tak sa nejak potrápim...

mirmaj
23. feb 2011

dobre ranko
@memory97 ja chodím každý deň von, ved do -10 sa môže a nechodím na 3 hodiny ale tak max na hodinku ked je takáto kosa 😉

kahlan1
23. feb 2011

@alure @katkavv @danulienka - dam vam vecer vediet dobre? bude to stacit?

kahlan1
23. feb 2011

@danulienka tak nakoniec sme sa objednali k p. dr Gulovej boli taki zlati ze nas vzali - dnes tam ideme prvy krat 🙂

mirmaj
23. feb 2011

@alure ty si presne ten prípad ako Akika preto máš 256EUR rodičovský a aj ti zostane 😉 kedže ty si ho mala schválený už minulý rok zostáva ti 😉
@evanns tak ty maš naozaj užastneho spáča, my sme toto nezažili nikdy ani ked bola uplne maličká, naša Tamarka mala hned od začiatku režim že od 6:30 je deň a nespí sa 😝 ale my chodíme skôr spávať ako vy 😉
@katulkaaaaaa tak ty inak kráásne zoštíhluješ, gratulujem

alure
23. feb 2011

@kahlan1 v pohodičke dohodneme si podrobnosti večer aj Danka príde až večer väčšinou na MK....
a oprav si v príspevku že to má byť @danulienka35 lebo jej to nedojde..ako mne večra chýbalo pri katke jedno "v"

eis4
23. feb 2011

@alure tak asi si brala to iste lebo gyn mi povedal že len tieto su pre kojace matky.už som mu napísala mail tak dufam že mi dovolí vysadiť a nebude ma volať na prehliadku 🙂

katkavv
23. feb 2011

@alure
@danulienka35
@kahlan1 vsak sa rozhodni a daj vediet 🙂
super, mne cas vyhovuje, ja by som navrhla sa strenut pri hypernove o 11 hod., co vy nato? ja tiez neviem, kde to presne je ;)
alebo mozeme sa strenut aj tam, najdem to podla mapy

alure
23. feb 2011

@mirmaj a to len preto som ho mala schválený minulý rok že mi už vtedy doplácali rozdiel oproti materskej? lebo ja som z toho jeleň....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre