♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
23. feb 2011

@alure
@danulienka35
@memory97 vynatok z vyhlasky ministerstva vnutra

Žiadosť o vydanie cestovného pasu podáva občan v mieste trvalého alebo prechodného pobytu, alebo v mieste, kde sa zdržiava. Na prechodný pobyt nemusí byť úradne prihlásený. Občania musia byť pri podaní žiadosti o vydanie cestovného pasu osobne prítomní. Pracovníci oddelení dokladov nasnímajú podobu tváre a podpis v elektronickej forme priamo pri podaní žiadosti - nie je potrebná fotografia.

memory97
23. feb 2011

@danulienka35 waw, to je iny spachtosko🙂

@akika722 uz si vsetko vybalila? Aj my sme dnes boli vonku, ale iba na chvilku, fakt je zima...

akika722
23. feb 2011

@memory97 balim ešte len...vybalovať budem jajaaaaj...stahujem buducu sobotu a kym sa to porobi...už mam zbalene v obyvačke veci čo nepotrebujeme surne,hračky,šaty... ☹ bojim

akika722
23. feb 2011

@memory97 či si chcela napisať vybavila? 😕 😅

danulienka35
23. feb 2011

@evanns no mne tak povedal tak to i ja skusim ist do Pk si vybavit som zvedava co mi povedia lebo nemam tu prechodny pobyt

memory97
23. feb 2011

@alure opravujem, som myslela, ze ty potrebujes pas... predlzenie sa da urobit v mieste prechodneho... novy v trvalom bydlisku....

@kahlan1 myslim, ze o tych kvapkach pisala Lucka, ze to dava malej Tatianke.

evanns
23. feb 2011

@danulienka35 nevadi ani ja nemam v KE a tu sme vybavili, aj moja mala ma trvaly pobyt ako ja inde a aj jej sa nam podarilo...no ale mm policajt 😝 ...ale vyhlaska jasne hovori ze sa da 😀

kahlan1
23. feb 2011

@katkavv, @alure ak by sa dalo ist popytat aj bezo mna tak by bolo fajn - kym sa tu zorientujem a k molu by som asi netrafila :( rano sa prihlasim lebo tu nie ste a ja uz idem do hajan lebo som unavena ako kôn tak sa skusime rano dohodnut

danulienka35
23. feb 2011

@evanns dakujem mojko uvidme co povedia dam pak info

kahlan1
23. feb 2011

@memory97 vyskusam a uvidim dnes vecer som dala prvykrat a zajtra dame tak hadam pomoze

memory97
23. feb 2011

@kvietok121 zo zvedavosti ich isto otvori🙂

@danulienka35 toto som nasla priamo na ich stranke, takze sa to podla toho da v mieste trvaleho pobytu http://www.minv.sk/?podavanie-ziadosti

memory97
23. feb 2011

@kahlan1 aj ja som si takto dala robit pas, tam, kde sme prave byvali🙂 som myslela, ze sa to uz neda... sa im nejake veci pomenili v zakone...

memory97
23. feb 2011

@akika722 spravne si pochopila🙂 vybalila veci🙂

danulienka35
23. feb 2011

@memory97 dakujem mojko si zlatucka 😉 Davidko uz haja?

danulienka35
23. feb 2011

babulky moje 😀

memory97
23. feb 2011

@kahlan1 dufam, ze pomoze malej 😉

dobru nocku babulky, idem do hajan, pekne sa vyspinkajte a aj babatka🙂

akika722
23. feb 2011

prave som pozerala reflex z 22.2 o tych očkovaniach..a som hnusena 😢 😢 😢 to je hrozné,nenormalne...
idem ja lahnuť k detoch lebo mi je na grc z toho všetkeho 😢 ak chcete dala som to na fb tak si to pozrite
dobru kočky

danulienka35
23. feb 2011

@memory97 dobru babulky moje
@akika722 videla som to vcera az som plakala ☹

akika722
24. feb 2011

dobre ranko..to som tu dnes prva??? 😕

akika722
24. feb 2011

@kvietok121 všeeeeeeeeeeetko naj naj naj Matejkovi k meninkam prajem ♥

mirmaj
24. feb 2011

@evanns ahoj ..ja som ju kupila z netu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9019825&tab=1 ale oni su tu z PB takže mi ju aj doviezli, najskôr som chcela tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8151689&tab=3 ale oni my povedali že je taka labilnejšia, že ak je dieťa nejako pohyblivejšie tak by mi ju neodporúčal, ale neviem
@kvietok121 aj ja želám Matejkovi všetko naj a nech vám robí len radosť 😉

kahlan1
24. feb 2011

dobre ráno

@kvietok121 my sa s Anetkou tiez pridavame a všetko naj Matejkovi 🙂

seagull2404
24. feb 2011

Dobre ranko, u naj je brrrrr kosa ☹ ja dnes konecne nikam nemusim a ani nepojdem, za oknom je slnecno, tak sa poopalujeme za sklom 😀 😀 😀 Konecne sme mali o nieco lepsiu noc, akurat, ze ja som nemohla zaspat. MM mi rano hovori, "bral som malu z postielky k nam, lebo bola "hlucna a len som ju zdvihol na ruky a ona odkvecla a bez pohnutia spala az do rana," u nas v posteli samozrejme. No pochopite to?

@kvietok121 vsetko najlepsie aj my prajeme a uzite oslavu, to je take krasne, ked sa takto mozete stretavat na kazdy maly sviatok 🙂

akika722
24. feb 2011

@seagull2404 aj u nas je poriadna zima a riešim ako bude po obede..mm v praci a Paťko ma školku na druhom konci mesta...tak asi musim isť aj s malym po tej hnusnej zime ☹

alure
24. feb 2011

Ja som včera už na PC nebola,máme net (je síce zadara,ale je na neho napojený celý panelák aj okolité bloky ) a večer keď je viac ľudí pripojených tak to mrzne a ide moc pomaly...ja to vtedy vzdávam a ešte k tomu idem cez Wifi a nie kábel....

@kahlan1 ahoj moja jasné popýtame sa ak to máš ďaleko,ja sa aj tak neviem zorientovať v PK takže pohoda...inak nejakézákladné informácie vieš kuk na www.moko.sk a viem že sa dajú chýbajúce hodiny bez problémov nahradiť...

@memory97 ste zlaté babulky,nejak to už len poriešime a vybavíme.Ja už pas ani nemám,Olimu sme dali robiť pred troma rokmi a Denis bude tiež potrebovať ale mám cestou Policajné oddelenie tak sa tam stavím a popýtam sa
@evanns no ja mám aj deti v Senci oficialne nahlásený prechodný pobyt,a mne sa zdá že dokonca Oliverovi keď sme robili pas tak mi povedali že ak súrime tak si ho môžme vyzdvihnúť v BA,tak som si myslela že v BA na nejakom hlavnom oddelení ho snáď aj môžme dať urobiť...veď si to preveríme....
@kvietok121 všetko naj k dnešným meninkám Matejkovi prajeme,veľa zdravíčka chuti k príkrmom 😉
idem prichystať k obedu a potom sa poobliekať na poštu a do PK....zatiaľ pa

seagull2404
24. feb 2011

@akika722 ja som vcera kukla z okna, ze slnko svieti, pozrela na teplomer, ze -4, tak co, podho von , a tam takaaaaaa kosa, fucalo jak o zivot, mala krasne tepla a ja ako cencul 😠 😠 😠

majka35
24. feb 2011

dobré ránko babušenky 🙂 hlásim sa po dni absencie, včera som mala veľa vybavovačiek, mm si to užíval s terezkou a ja som behala po úradoch, po lekároch ... ako sa máte?

@seagull2404 si pamätám, ako barborka kričala v postieľke, ked bola malá, nebolo to často, lebo ona krásne spinkala, ale vtedy, ked kričala, som si ju zobrala k sebe do postele a ona do sekundy zaspala, fakt neklamem, do sekundy, ono to deťušiky niekedy potebujú cítiť v blízkosti mamku a potom pokojne zaspia

u ns tiež hrozná zima a aj trošku nasnežilo

seagull2404
24. feb 2011

@majka35 ved ja som ju z toho podozrievala uz dlhsie 😀 mame hlavy skoro pri sebe, aj ked je v postielke, ale nemozem jej dobre drzat rucicku tak, ako je zyvknuta 🙂 ale mne to pride strasne vzacne, lebo to rychlo prejde a nebudu sa uz chciet ani tulit ani za ruky drzat

akika722
24. feb 2011

@seagull2404 u nas je -6 a pozeram že pocitovo -12 😲 ako ja pojdem s malym pre paťka 😲

majka35
24. feb 2011

@seagull2404 presne, ako hovoríš, aj ked moja barborka mi stále sľubuje, že sanikdy nevydá, že neche žiadneho manžela, že len so mnou chce zostať ... no dovolím si pochybovať o jej terajšom presvedčení 😀 😀

@akika722 aj ja musím ísť pre barborku, ale dúfam, že poobede bude trošku teplejšie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre