• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@evanns jak netreba, šak som stará ochechuľa :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jaaj aj mi sa bavime z flaskou :grinning: inak posledne dni neviem co s malym robit,stale vyzaduje pozornost
24. feb 2011 o 13:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 tie tvoje nazvy :grinning: sa furt rehocem!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aj tak neverim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns a keby velmi tak si tu nieco vyber http://www.dermatop.sk/ a ti vybavim zlavu :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj nasa....ale ona sa vie pohrat aj zabavit s hocicim, ale musi niekto pri nej byt...tak pri nej kukam filmy alebo si citam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns šak oni sú v partizánskom, to by som tam v mojom veku ani nedošla :grinning: ale idem preštudovať, čoho je už dnes schopná naša medicína :dizzy_face:
24. feb 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 v Trencine, v Partizanskom pobocka :wink:
24. feb 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns aj ja pozeram pri malom filmy
som kukla dnes roman pro muze s donutilom...a teraz som si pustila 22 vystrelov jean reno tam hraje :wink:
maly si dal zemiaky a kuracie mesko a spiiii
24. feb 2011 o 13:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja citam Pustny kvet :frowning2:
24. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns uf to som videla film a mala som dost,dokedy mam deti vsetko velmi prezivam :unamused:
@seagull2404 jasne stiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: navarene upratane je,tak nic nemusim,len sa venujem malemu tieto dni mam su naj,viki je u svokry,vecer pre nu idem
24. feb 2011 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa waw, zavidim :frowning2:
24. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj dievčatá, ja mám pocit, že nestíham nič ... :
24. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: ale niieee maji,ja mam plny kos na pradlo,kopy zehlenia .... ale pre svoj dusevny klud si robim niekedy dni ked nerobim nic...a co sa stane?nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze takkkk
24. feb 2011 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na mk chodím, len ked malá spí, lebo ked je hore, sa nedá, a ked spí, nemôžem nič iné robiť, lebo ona sa zobudí, aj ked si odpijem z pohára ... takže tu sedím jak päť peňazí a ťukám do počítača a keď vstane, tak vtedy začínam s prácami a idem sa zošalieť ... no, terezka je už hore, prajem vám krásny deň ... potom idem po druhého perúnika
24. feb 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa kooooooooooľko vecí ja už absolútne nežehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a niekedy u nás vyzerá ako v tanku ... aj ked mm sa ma stále pýta, kedy som ja v tanku bola, tak ako môžem vedieť, ako to tam vyzerá :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes:
24. feb 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslite ze papame velmi malo?

mlieka tak 400 v poslednom case, vyzivu tak 60 gramov (dnes vynimocne 80g) obed 125 gramov a vecer kasa 60 gramov - je to dost malo vsak?
24. feb 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ani som nehovorila čo mi povedala včera dr.naša tam nebola,zastupovala je nejaká stará pani.pýtala sa ma či mám možnosť pestovať si vlastnu zeleninu alebo kupovať niekde kde viem ako ju pestuju. že vraj ked nie tak mám kupovať hotové príkrmy lebo tie su kontrolované :astonished: :astonished: tak teraz neviem
24. feb 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 kazdy ti povie inak
24. feb 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
uz sme doma, boli sme omrknut to plavanie v PK, a je to tam fain, 8.3. zaciname plavat :slight_smile:
obaja chlapci @alure su zlatucky ako na fotkach :slight_smile: a alure je fakt ze uplne chuducka a vysoka :sunglasses:
24. feb 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv a ako to tam prebieha?
24. feb 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1
@danulienka35
vsak vecer vam @alure napise co a ako, ja som tu len na skok ale ratame s vami, ze pojdete
:slight_smile:
a nasli sme to na 1 x, da sa tam aj dobre parkovat a hned mozem aj nakupit v jednote :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv ok diky zatial :slight_smile:
24. feb 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1
teta nas oboznamila, ako to tam prebieha ale v podstate vsetky info su na nete www.moko.sk, treba to zaplatit pred zaciatkom kurzu a priniest prihlasku pred zaciatkom, potvrdenie od lekara staci priniest aj na 1 hodinu kurzu, a inak je to celkom pekne, zda sa mi, ze je to tam velmi cistucke a detom sa tam paci aj ten pristup personalu je na dobrej urovni, dobra komunikacia
kurz zacina 8.3. cas nam este upresnia
hrozne horko tam je ... ale fain, uz sa tesim :slight_smile:
24. feb 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv :slight_smile: prave pozeram tu stranku :slight_smile: vyzera to pekne
24. feb 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
@evanns tak dnes sa malý hral presne s fľašou z Rajca :grinning:
@akika722 ja by som urobila zo Samka múmiu. Biely overal a čiapka. Sem tam obväz.
24. feb 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
@majka35 ono to tak naozaj aj vyzerá, len by ma vážne zaujímalo, kde to Tamarka obkukala ked v našej spálni sa už dosť dávno nič také nekonalo :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 hej už sa dávame na štyri nemá s tým žiadny problem dokonca sa aj na tie nohy z tejto polohy postaví :wink: neboj aj vy čoskoro začnete. nesnaž sa Tamarku prevracať z bruška na chrbatik ale opačne z chrbatika na bruško, taká by mala byť správna postupnosť a aj prirodzenejšia pre bábätko :wink:
24. feb 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no, ona sama sa najprv prevratila z bruska na chrbatik, tak preto
24. feb 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok