♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
25. feb 2011

@akika722 aj mm ... dnes bol milý,tak by som mu krivdila, ale niekedy by som ho 🙄 🙄

akika722
25. feb 2011

@majka35 chlapi 😠 😠 😠

kvietok121
25. feb 2011

@hajatanufus ach moja mas to poriadne tazke, vydrzkaj sme s tebou

hajatanufus
25. feb 2011

@akika722 veru uzili ale snad to uz bude lepsie a pozbierame sa z toho mame tu pod oknami detske ihrisko tak sa tomu tesim ze nemusim chodit vonku s velkym kocikom len supnem rachel do buggie a lucy na peso aj ked ta buggie nie je nic moc chcem iny kocik ale musiom si nan este pockat

akika722
25. feb 2011

@hajatanufus držím palce 😉

hajatanufus
25. feb 2011

@kvietok121 dakujem sorry musela som sa postazovat lebo som tu cele dni zavreta a nema si s kym pokecat tak aspon sa zalujem na mk som rada ze ma vzdy vypocujete a ze vas mam

kvietok121
25. feb 2011

@hajatanufus to je pohoda aj ja sa tu vyzalujem ... hlavne nech ti je lepsie, potrebujes byt vysmiata a s dobrou naladickou pri dvoch princeznach

hajatanufus
25. feb 2011

@majka35 dakujem ja viem ved som si dnes poobede aj pospala lebo som mala blbu noc sla som spat o polnoci a styri krat som vstavala k malej neviem ci jej bolo teplo ci co
@kvietok121 to si viem predstavit aj nasa tak niekedy hltavo pije hlavne v noci lebo vtedy moze papat v klude a nic ju nerusi napr. lucinka

seagull2404
25. feb 2011

@kvietok121 ale to je mile 🙂 ja sa uz na rozpravky tesim, ale v tejto jednej miestnosti sa tamarka vobec nesustredi

kvietok121
25. feb 2011
hajatanufus
25. feb 2011

@kvietok121 ano dakujem ved mk mi vzdy zdvihne naladu az ste mi chybali za tych par dni co sme nemali net

kvietok121
25. feb 2011

@seagull2404 aj ja my si uz ropravame o bafovi - psik taka gumena knizka a dnes som uz zacala aj leporela chvilku vydrzal

kvietok121
25. feb 2011

@hajatanufus aj pre mna je to relax

hajatanufus
25. feb 2011

@danulienka35 ja mam dobreho mm aj mi pomaha len ma svoje muchy a tie uz asi nezvladam ked je vyspaty a ma dobru naladu tak je vsetko o.k. ale ked je podrazdeny tak je strasne vybusny a ja to uz psychicky zle zvladam a to s tym sk uvidime jak budu peniazky ja dufam ze pojdeme lebo mm si chce robit na sk vodicak preto si berie 3 tyzdne v kuse dovolenku tak uvidime a dakujem si velmi zlata aj vsetky ostatne babenky

seagull2404
25. feb 2011

@danulienka35 mate ocinkovske hodinky, nadhera 🙂
@hajatanufus moja, mas to tazke, ale neboj, urcite to zvladnes, hned ako si trosku oddychnes a tu sa vykecat klude mozes 😉; ja tu tomu az tak nerozumiem, neviem co a ako, ale preco ste vlastne tam?
@kvietok121 ja s Tamarkou cez den citam, ale ona furt len do pusnky by tu knizku brala a bavia ju tak dve-tri strany 😀

hajatanufus
25. feb 2011

@akika722 asi som sa nemala vydavat dokym som si neprecitala nejake knihy o muzskej povahe lebo teraz zistujem aki su chlapi a ze celkom inac rozmyslaju ako zeny no co uz som truba 😀 😀 😀 😀

akika722
25. feb 2011

@hajatanufus moja,všetci chlapi su rovnaky,len sa tak prejavia až po svadbe ked nas maju v hrsti 😀 moj dnes odudral asi všetko 😖 🙄
ale už som si zvykla..najhoršie je že sme obaja tvrdohlavy a ani jeden neustúpi 😅

danulienka35
25. feb 2011

@hajatanufus mojko sme stebou neboj sme tu pre teba len prosim nevzdavaj to a bud silna 😉
@seagull2404 hej to musi byt je i jeho nie 😀

seagull2404
25. feb 2011

@danulienka35 ved ano, ale ze maju taku ze su sami, ze len oni dvaja 🙂

kvietok121
25. feb 2011

@seagull2404 matejko celkom vydrzi pocuvat len nemozem prestat rozpravat, ziadne dlhe pauzy 🙂

seagull2404
25. feb 2011

@kvietok121 🙂 tak ja bojujem s rozhadzujucimi ruckami, snahou strcit si bud knihu alebo aj moju ruku do pusy a tak, ale to prejde, ja sa nevzdavam, praktizujem kazdy den 😉

gagarinka
25. feb 2011

ahojte baby, sto rokov som tu nebola, precitala som len posledne dve wtrany, tak ani poriadne neviem, co je nove
ja som uz stvrty tyzden sama doma s detmi, muz chodi len cez vikend domov, tak uz mi z toho zasibava
nastastie malinka je anjelik a az na reflux sa nemozem na nic stazovat. ale viem, ze aj to coskoro prejde 😉

@hajatanufus citala som, ze mate problemy s prikrimami, aj mala na zaciatku odmietala, ja som mala nervy, lebo som do nej nevedela nic napchat, hrali sme pretlacanu s jej jazykom, ale nakoniec som zistila, kde bol problem - v lyzicke!!!!
mala som taku malu od aventu a ona je tak skosena a nevedela si to asi z nej stiahnut, resp. ani jej to poriadne nesklzlo do ust, ale potom som vymenila za take obycajne umelohmotne skoro rovne babylove lyzicky a odvtedy midenne stiahne cely avent via poharik 😵

inak uz niekto aj stvornozkuje?

kvietok121
25. feb 2011

@gagarinka my sa len posuvame 🙂

kvietok121
25. feb 2011
majka35
25. feb 2011

@hajatanufus
@akika722 joooooooooj, tak ten môj je najväčší prototyp klamára ... pred svadbou hory doly a po svadbe sa romantika totálne vytratila 🙄 🙄 🙄 🙄

hajatanufus
25. feb 2011

@seagull2404 ahoj dakujem sme v uk koli tomu lebo to bol mm sen ist zit do nejakej krajiny kde sa rozprava anglicky no a okrem toho chceli sme mat lepsi zivot lebo to zivorenie na sk a v cr sa ani zivotom neda nazvat tu v uk je to urcite lepsie a to ze my mame teraz problemy s peniazmi je vlastne nasa chyba lebo neviem ich rozumne zadelit aj ked pravda je ze mame na sk aj v cr dlhy a tie musime tiez platit a zo zaciatku ked som prisla do uk za mm tak sme to mali velmi tazke lebo jeho plat na najom aj zivobytie nestacil a museli sme si poziciavat od nasich ale potom sme si konecne vybavili detske pridavky auz to bolo lahsie a este sme si vybavili ine benefity na deti a uz to bolo ooovela lepsie napr. detske pridavky su tu v uk 20 libier tyzdenne na jedno dieta a pri dvoch detoch je to 33,7 tyzdenne co su naozaj pekne peniazky a velmi pomozu akurat ze v tam tom byte co sme byvali tak to bolo na dedine a kedze nemame auto tak mm musel chodit peso na vlak asi hodinu kazdy den a okrem toho aj ten vlak stal 80 libie r mesacne a to v nom sedel len 5 minut ateraz chodi do roboty peso asi 25 minut co je velky rozdiel preto sme sa chceli stahovat ale potrebovcali sme na prvy najom a na depozit a na poplatky realitke zohnat okolo 1500 libier co sme samozrejme nezohnali a este sme sa prepocitali vo vypoctoch myslei sme ze sme zaplatili za stary byt jeden mesiac navyse a ze nam vratia jeden najom spat ale zistili sme ze nie takze sme nemai ziadne peniaze a museli sme si pozicat plus celu vyplatu dat na depozit a tiez sme si mysleli ze dostaneme spat depozit za predch byt to jest 787.5 ale zistili sme ze 117 libier si vezme realitka nejaky poplatok za predlzenie zmluvy dalej 17 libier za jeden den co sme ostali dlhsie a zvysok asi realitka pouzije na odstranenie skod plus za vycistenie bytu profesionalnou firmou takze asi nic neuvidime no a koli tymto problemom sme obaja podrazdeni a nevychadzame s mm

gagarinka
25. feb 2011

@kvietok121 no my len do kruhu, ako rucicky na hodinkach 😀 pripadne v postielke mi zaspava hlavou pri mne a rano ju najdem na druhom konci otocenu nohami smerom ku mne 😀
ani este nesedi poriadne, pada mi na bok ako handrova babika 😀
ale az tak ma to netrapi, este mame cas a je vraj lepsie, ked sa najprv nauci lozit a az potom sediet

hajatanufus
25. feb 2011

@akika722 ano to mas uplnu pravdu a aj my sme obaja tvrdohlavi 😀 😀

hajatanufus
25. feb 2011

@danulienka35 dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre