• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@evanns šak to že moj chce :grinning: ale ked je cez deň ako blb,ja som večer blb :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom sme obaja urazeny a on nadava na moj noteboočik pekny :sweat_smile: že mi odstrihne kabel...ešte že ma dnes nočnu :grinning:
25. feb 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns vsak to je to ze ked nieco chcu tak sa vedia liskat moj minule za mnou prisiel jak maly chlapec ked nieco vyvedie a oklukou na mna tak som mu povedala ze nech mi to povie rovno ze ma na mna chut a bolo ach ti chlapi ale bolo to take mile to je pravda :grinning: :grinning: lenze co z toho ked potom je zas jak vymeneny a nevieme najst spolocnu rec :frowning2: aj u nas sa to pekne akosi uplne vytratilo pamatam ze ked sme byvali este v blave chodili sme na prechadzky do mesta a tak a teraz? nic von ho nedostanem ani parom volov a to som sa tesila ze bude kocikovat ako pysny otecko pri lucinke aj kocikoval ale len par dni jak sa narodila a on mal vtedy dovolenku a bol za mnou v cr tak vtedy to bolo pekne ale teraz je to hruza
25. feb 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 noooo...budem :frowning2:
robim ksichty :grinning: doslova vrtam do neho a on zúri :grinning: :grinning: :sweat_smile:
25. feb 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a moj je furt na pc vecer a dnes som mu ho obsadila a hotovo nepustim ho ani keby som tu musela zaspat za nim :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns aka je zlata a ani nevyzera, ze jej je velka ta ciapka :slight_smile:

baby, ja uz tak chcem jar!!! ja mam pre malu tolko satociek velkost 6-9 mesiacov, a kde ja to vyuzijem? co jej to budem pchat do oteplovaciek? :angry: alebo sa budem objednavat po navstevach a ked prideme, najprv sa zavrieme do kupelne a prezlecieme sa? :grinning:
asi jej nakoniec kazde navleciem, aby som ju v nich aspon takto videla, spravim jej par fotiek, a hotovo :sweat_smile:
25. feb 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: to je jak u nas ze co uz ti pisu ze slepice? ja na neho co kecas debil uz nasrano na neho a pak mu poviem vies preco zeny hovoria muzom chrobacik? a on ze nie a ja lebo maju mensi mozok ako sliepky :grinning: pako blbe :grinning:
25. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka mojej su uz male taketo, nasa by teraz nosila velkost 9-12 mes, kopu som ich odlozila bez oblecenia, no aspon 10 urcite :frowning2: co uz...bude pre druhe :grinning:
25. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka no nasa zo satocek vyrastla tiez kdo vedel ze bude taka buchticka :frowning2:
25. feb 2011 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fajneeeeeeeee
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@gagarinka ja ešte nieeee.ešte nemožem bez vetrovky...sice...aj ta mi je len tak tak :sweat_smile:
@danulienka35 reč ako u nas :sweat_smile: susedia z nas maju tiež radosť :sweat_smile:
@evanns co si mysli ze on je hlava rodiny? ale zabuda ze ja som krk co tu hlavu kruti :grinning:
@akika722 no neboj ja ked zacnem deti kricia mami potichu :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 oni si myslia starsne vela...nasa debata dnes v aute:
on: sex uz sme dlho nemali
ja: ja som mala :grinning:
on: hej a s kym?
ja: neziarli, nebolo to z lasky
on: ok potom
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns dobre :grinning: u nas to je ze vcera mi robila dcera gelove nechty nie a isla som do sprchy pak a on ze co maminko bude neco a ja ze som unavena a on co keby si s novym rukama neco a ja debile mam nove nechty :grinning: :grinning: :grinning: a rano mi povedal ze fajn sme sa milovaly a ja co? on ze snivalo sa mi a ja ze tak snivaj dalej
25. feb 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sused-23ročny sa mm pytal či a nam nechce spať večer :sweat_smile: asi počul naš "rozhovor" :grinning: nema počuvať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evanns :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. feb 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 :grinning: :grinning: :grinning: že aspon už je po 22.00 aaaa pokračovanieeee??????????????že čooooo????????,,, :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
@akika722 presne taaaak :grinning: :grinning: :grinning:
@danulienka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň ma fantaziu :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no Sari ma izbu pod susedma oni tak troska viac piju a vzdy mi povie mami zas vecer kricala Lacko LAcko si domysli ano :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teda vy tym chlapom davate :grinning: no ale ked si niekedy zasluzia :grinning:

idem sa rozlucit, uz sa mi lepia oci, tak idem do hajan a snad sa tu ukazem skor ako teraz, po sto rokoch
drzte sa vsetky a detickam krasnu pokojnu a nicim nerusenu noc prajem :slight_smile:
25. feb 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 co ma zdrave ruky nech si poradi sam :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka no to dufajme ze prides skoro pekne snicky prajeme :wink:
25. feb 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka JASNE DRZ SA :wink:
25. feb 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm mi napisal teraz na pokeci. ale z toho počítača migrénu nemáš,čo?nie žeeby si už spala... to je trubka :grinning:
25. feb 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja by som aj chodila castejsie, ale vecer uz nemam sil, po celom dni stravenom sama s detmi, to uz len tak tupo sedim, pripadne rovno idem do postele :sweat_smile: uz nech je september a nech je maly v skolke, lebo uz sa doma s nami neskutocne nudi, potrebuje deti ako sol
25. feb 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka paa a zajdi častejšie :wink:
25. feb 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: oni su hrozniiiii
25. feb 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ved to je toho na mna vela presne ako hovoris a potrebujem vypnut len nemam kedy a ako veru mam poridne narusenu psychiku a stale mam depky myslela som ze ked sa prestahujeme tak to prejde ale vobec nie potrebujem ist medzi ludi a tu nemam velmi kde preto tak velmi chcem ist uz na sk aby som vysla z tohto kazdodenneho kolotoca a odychla si psychicky tak dufam ze naskrabeme nejake peniaze na letenky a na ostatne a ze prideme lebo uz mam toho vsetkeho naozaj po krk a uz nevladzem a potrebujem nejaku pomoc len tu si o nu neviem poziadat aj ked mame pridelenu jednu pani ktora ma nam vo vsetkom pomahat ale ja ju nechcem otravovat ved ona ma svoju rodinu a nemoze byt so mnou cele dni ale paci sa mi to tu ze sa o nas niekto zaujima a ze nam pomahaju aspon ze s tou pani mozem chodit na tie stretnutia do play group velmi mi to pomaha a lucy tiez

o.k. babenky pojdem spat lebo rachel ki tu krici lucinka mrnci a ja si kludne chatujem som hrozna dobru nocku a sladke snicky vam aj detickam
25. feb 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka to ti verim moja pekne sa vyspinkaj a prid mezi nas :wink:
25. feb 2011 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus juuuj moja :frowning2: maš to ťažke.... :frowning2: vyspinkaj sa aspoň :frowning2:
25. feb 2011 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok