♥Augustové miláčiky 2010♥

Ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete x-) x-) x-)
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉
akika722
25. feb 2011
@evanns šak to že moj chce 😃 ale ked je cez deň ako blb,ja som večer blb 😃 :-p a potom sme obaja urazeny a on nadava na moj noteboočik pekny :-N že mi odstrihne kabel...ešte že ma dnes nočnu 😃
hajatanufus
25. feb 2011
@evanns vsak to je to ze ked nieco chcu tak sa vedia liskat moj minule za mnou prisiel jak maly chlapec ked nieco vyvedie a oklukou na mna tak som mu povedala ze nech mi to povie rovno ze ma na mna chut a bolo ach ti chlapi ale bolo to take mile to je pravda 😃 😃 lenze co z toho ked potom je zas jak vymeneny a nevieme najst spolocnu rec 😞 aj u nas sa to pekne akosi uplne vytratilo pamatam ze ked sme byvali este v blave chodili sme na prechadzky do mesta a tak a teraz? nic von ho nedostanem ani parom volov a to som sa tesila ze bude kocikovat ako pysny otecko pri lucinke aj kocikoval ale len par dni jak sa narodila a on mal vtedy dovolenku a bol za mnou v cr tak vtedy to bolo pekne ale teraz je to hruza
akika722
25. feb 2011
@danulienka35 noooo...budem 😞
robim ksichty 😃 doslova vrtam do neho a on zúri 😃 😃 :-N
evanns
25. feb 2011
@akika722 a moj je furt na pc vecer a dnes som mu ho obsadila a hotovo nepustim ho ani keby som tu musela zaspat za nim 😃 😃 😃
gagarinka
25. feb 2011
@evanns aka je zlata a ani nevyzera, ze jej je velka ta ciapka 🙂

baby, ja uz tak chcem jar!!! ja mam pre malu tolko satociek velkost 6-9 mesiacov, a kde ja to vyuzijem? co jej to budem pchat do oteplovaciek? ]-( alebo sa budem objednavat po navstevach a ked prideme, najprv sa zavrieme do kupelne a prezlecieme sa? 😃
asi jej nakoniec kazde navleciem, aby som ju v nich aspon takto videla, spravim jej par fotiek, a hotovo :-N
danulienka35
25. feb 2011
@akika722 😃 😃 😃 to je jak u nas ze co uz ti pisu ze slepice? ja na neho co kecas debil uz nasrano na neho a pak mu poviem vies preco zeny hovoria muzom chrobacik? a on ze nie a ja lebo maju mensi mozok ako sliepky 😃 pako blbe 😃
evanns
25. feb 2011
@gagarinka mojej su uz male taketo, nasa by teraz nosila velkost 9-12 mes, kopu som ich odlozila bez oblecenia, no aspon 10 urcite 😞 co uz...bude pre druhe 😃
danulienka35
25. feb 2011
@gagarinka no nasa zo satocek vyrastla tiez kdo vedel ze bude taka buchticka 😞
evanns
25. feb 2011
@danulienka35 😃 😃 😃 😃 😃 fajneeeeeeeee
akika722
25. feb 2011
@evanns 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
@gagarinka ja ešte nieeee.ešte nemožem bez vetrovky...sice...aj ta mi je len tak tak :-N
@danulienka35 reč ako u nas :-N susedia z nas maju tiež radosť :-N
danulienka35
25. feb 2011
@evanns co si mysli ze on je hlava rodiny? ale zabuda ze ja som krk co tu hlavu kruti 😃
@akika722 no neboj ja ked zacnem deti kricia mami potichu 😃 😃 😃
evanns
25. feb 2011
@danulienka35 oni si myslia starsne vela...nasa debata dnes v aute:
on: sex uz sme dlho nemali
ja: ja som mala 😃
on: hej a s kym?
ja: neziarli, nebolo to z lasky
on: ok potom
😃 😃 😃 😃 😃
danulienka35
25. feb 2011
@evanns dobre 😃 u nas to je ze vcera mi robila dcera gelove nechty nie a isla som do sprchy pak a on ze co maminko bude neco a ja ze som unavena a on co keby si s novym rukama neco a ja debile mam nove nechty 😃 😃 😃 a rano mi povedal ze fajn sme sa milovaly a ja co? on ze snivalo sa mi a ja ze tak snivaj dalej
akika722
25. feb 2011
@danulienka35 😃 😃 😃 😃 😃
sused-23ročny sa mm pytal či a nam nechce spať večer :-N asi počul naš "rozhovor" 😃 nema počuvať :-p
@evanns 😃 😃 😃
danulienka35
25. feb 2011
@akika722 😃 😃 😃
akika722
25. feb 2011
@danulienka35 😃 😃 😃 že aspon už je po 22.00 aaaa pokračovanieeee??????????????že čooooo????????,,, =-) =-) =-) :-N
evanns
25. feb 2011
@danulienka35 😃 😃 😃 😃 😃
@akika722 presne taaaak 😃 😃 😃
akika722
25. feb 2011
@danulienka35 😃 😃 😃 😃 😃 aspoň ma fantaziu 😃 😃 😃
danulienka35
25. feb 2011
@akika722 no Sari ma izbu pod susedma oni tak troska viac piju a vzdy mi povie mami zas vecer kricala Lacko LAcko si domysli ano 😃 😃 😃
gagarinka
25. feb 2011
baby, teda vy tym chlapom davate 😃 no ale ked si niekedy zasluzia 😃

idem sa rozlucit, uz sa mi lepia oci, tak idem do hajan a snad sa tu ukazem skor ako teraz, po sto rokoch
drzte sa vsetky a detickam krasnu pokojnu a nicim nerusenu noc prajem 🙂
danulienka35
25. feb 2011
@akika722 co ma zdrave ruky nech si poradi sam 😃 😃 😃
danulienka35
25. feb 2011
@gagarinka no to dufajme ze prides skoro pekne snicky prajeme 😉
evanns
25. feb 2011
@gagarinka JASNE DRZ SA 😉
akika722
25. feb 2011
mm mi napisal teraz na pokeci. ale z toho počítača migrénu nemáš,čo?nie žeeby si už spala... to je trubka 😃
gagarinka
25. feb 2011
@danulienka35 ja by som aj chodila castejsie, ale vecer uz nemam sil, po celom dni stravenom sama s detmi, to uz len tak tupo sedim, pripadne rovno idem do postele :-N uz nech je september a nech je maly v skolke, lebo uz sa doma s nami neskutocne nudi, potrebuje deti ako sol
akika722
25. feb 2011
@danulienka35 😃 😃 😃 😃 😃
@gagarinka paa a zajdi častejšie 😉
evanns
25. feb 2011
@akika722 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 oni su hrozniiiii
hajatanufus
25. feb 2011
@akika722 ved to je toho na mna vela presne ako hovoris a potrebujem vypnut len nemam kedy a ako veru mam poridne narusenu psychiku a stale mam depky myslela som ze ked sa prestahujeme tak to prejde ale vobec nie potrebujem ist medzi ludi a tu nemam velmi kde preto tak velmi chcem ist uz na sk aby som vysla z tohto kazdodenneho kolotoca a odychla si psychicky tak dufam ze naskrabeme nejake peniaze na letenky a na ostatne a ze prideme lebo uz mam toho vsetkeho naozaj po krk a uz nevladzem a potrebujem nejaku pomoc len tu si o nu neviem poziadat aj ked mame pridelenu jednu pani ktora ma nam vo vsetkom pomahat ale ja ju nechcem otravovat ved ona ma svoju rodinu a nemoze byt so mnou cele dni ale paci sa mi to tu ze sa o nas niekto zaujima a ze nam pomahaju aspon ze s tou pani mozem chodit na tie stretnutia do play group velmi mi to pomaha a lucy tiez

o.k. babenky pojdem spat lebo rachel ki tu krici lucinka mrnci a ja si kludne chatujem som hrozna dobru nocku a sladke snicky vam aj detickam
danulienka35
25. feb 2011
@gagarinka to ti verim moja pekne sa vyspinkaj a prid mezi nas 😉
akika722
25. feb 2011
@hajatanufus juuuj moja 😞 maš to ťažke.... 😞 vyspinkaj sa aspoň 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli