♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tiffanka
26. feb 2011

@kvietok121 ...s tým kŕmením, to chce len dostatočnou trpezlivosťou sa obrniť :o) však veď je to pre nich niečo nové, nepoznané...lyžička nie je "didka" a mrkvička nie je mliečko :o)...Jakubko nechce ani cumeľ ani fľašu..niekedy by som si to tak prialaaa .o)) skúsili sme už po trikrát aj mliečnu kašičku zarábanú s vodou...prvýkrát tiež o ničom...ale po dvakrát už spapkal, síce nie veľa, iba 60 ml vody som mu spravila / polovičnú dávku/ aby spapkal schuti ... tak Matejko je tiež dobrý šibal :o))

fialka5959
26. feb 2011

@tiffanka To uz viete pekne hopat, nam sa to velmi nedari, ani nam est zubky nejdu! 🙂 Este kojim tak mne to vyhovujeee

fialka5959
26. feb 2011

@kvietok121 Uf to aj nas bude cakat taka tazka drina s takym papaniiiim??? 😒
My sme vzdy kojenene nic viac iba cica, ziaden prikrrrm!!!
tak sa mam na co tesiiittt 😅

hajatanufus
26. feb 2011

@kahlan1 ja neviem ale ja som s tym spokojna mam taky ze sa zadna cast da uplne na lezato a predna sa da tiez polohovat a kupila som k tomu aj original autosedacku takze niekedy to tam polozim a je to super ved anetka este bude malinka a bude potrebovat byt aj v kociku a aj si v nom pospinkat ja to este stale pouzivam lebo lucinka je velmi ziva a este stale mi v nom aj spinka ved uvidis na trhu je toho kopec ale ak budes vyberat tak pozeraj na to kolko je v nom miesta pre obe deti a tiez ze ci sa vojdes do obchodu ja mam ten za sebou a je to lepsie ako vedla seba lebo vacsinou tam nie je dost miesta a ani do autobusu ani nikde by som sa nedostala a ten moj sa aj lahko sklada ja chcem teraz na jar kupit tiez novy kocik ale asi kupim tu istu znacku co mam ten tandem lebo si myslim ze je to dobra znacka dokonca je to usa vyrobok Graco

hajatanufus
26. feb 2011

@kvietok121 ahoj no vidis matejko je sikovny uvidime ze ako budeme napredovat my teraz mame pauzu lebo nam dnes davali novy koberec a nemohla som sa dostat do kuchyne tak som len nakojila ale zajtra skusim zase tu hotovu co sme vcera nacali lebo zatial mrkvu ist kupit nemozem asi az v utorok 🙂 ale vy ste sikovni 🙂

danulienka35
26. feb 2011

@21 ahoj ani mi nehovor jak mna bolela hlava este rano ,oci si mozem uplne zaptacit od bolesti grcala som ako besna kdo to nema nevie co to je za bolest ☹

21
26. feb 2011

@danulienka35 migrena je uplne na figu, ako na zomretie. som rada, ze nie som sama, ze to ktosi chape...

jankasramka
26. feb 2011

@akika722 semi ten karneval urcite vyhral ako najsladsia maska, straaaaaaaaaasne moc je rozkosny, mne sa tak pàcia tie jeho ksichtiky 😵

@tiffanka ja odpadnem 😉 my sme na teba nezabudli ale ja som myslela skor ze ty si zabudla na nas 😝
jakubko je nadherny, krasne ma ocka 🙂

danulienka35
26. feb 2011

@21 mojko v tedy by som asi aj zabijala,lahla som si uz ma to prestavalo a vtom mala rev lebo ma sopliky a ja myslela ze mi pukne hlava ale odsala som jej sopliky a nakvapkala do nosa a zaspala tak v pohode rano vstanem a zas ale hned som si dala tabletku tak v pohode a co ty?

jankasramka
26. feb 2011

@kvietok121 inak ked som citala ako matejko vypluva, tak presne ma napadlo ze ci si to dobre zmixovala. nemalo by tam byt vidiet ziadne kusky-uplne homogenna masa, lebo inak mu je to divne a nevie to prehltnut.
a tiez by si mozno mohla skusit namiesto normalnej mrkvy karotku, alebo take uplne malinke "baby mrkvicky"- je to trosku nasladle takze by mu to viac chutilo.
a tiez moze byt pravda aj s tou lyzickou. ja som na prve prikrmy este nemala origiinal detsku lyzicku tak som davala s normalnou umelohmotnou 😝
ale teraz mam dva typy a tiez vidim ze s jednou sa mu papa lepsie ako s druhou...

jankasramka
26. feb 2011

@21 stale mavas migreny? ☹
ja teraz pocas kojenia nemavam. myslim ze dokopy som mala zo 2 krat 😒
@kvietok121 a este som citala ze matejko ta uz aj uhryzol 😖 no tak ja uz mam tiez dva kusance do krvi 😔 mna to ale viacej bolelo ked potom z toho uhryznuteho zacal znova cucat 😖 😖 😖 😖

kahlan1
26. feb 2011

baby pls poradte mi v hlave mi tresti ako dive mozem nejaky liek? idem sa uz zblaznit ☹

danulienka35
26. feb 2011

@kahlan1 ja som pocas tehu brala paralen skus

jankasramka
26. feb 2011

@kahlan1 vies co robia mexicania na bolest hlavy? coca cola s limetkou (moze byt aj citron). raz som to skusila a tiez mi zabralo....
(je to sice "svinstvo, kyselina" atd. lenze ono to fakt zaberie. staci jeden poharik...)

kahlan1
26. feb 2011

@danulienka35 ked som cakala anetku paralen mi nepomahal :( a neviem vymysliet nic ine

@jankasramka ak neprejde do zajtra co podla mojich skusenosti neprejde tak skusim takto lebo ja uz neviem dik

danulienka35
26. feb 2011

@kahlan1 ja som ojko mala vcera migrenu jak hovado ti verim ze ti tak je mizerne 😉

kvietok121
26. feb 2011

ahojte baby, my sme dnes kupili koberec a to ste mali vidiet ako matejko vystartoval za mackom pu ( to sme ho polozili pri dverach a on sa k nemu doplazil) normalne sa mu smiala, a chcel ho chytit a na tej dalsej je so svojou sesternickou

@tiffanka ani nehovor je to srandista niekedy 🙂 niekedy mi dobre brnka po nervoch a potom sa usmeje a je po mojej nervozite 🙂
@fialka5959 no cakala som ze to bude lahsie, ale ja som od vsetkeho cakala ze bude lepsie 🙂
@hajatanufus moja ale ved to bola len stava, ta mu isla zajtra skusime znova uvidime a v pondelok pojdeme na zemiacik
@jankasramka fu tak do krvi ma este neuhryzol, lyzicku si myslim ze mame dobru, to s tym mixovanim mas pravdu, ale mne sa to velmi zle mixuje take male mnozstvo mi vlastne ani nic neumixuje, tak traz manzel vymyslel cez sitko no uvidime a inac mame domacu sladku mrkvicku, takze myslim ze trapi, ze to nie je ako voda ☹

jankasramka
26. feb 2011

@kvietok121 krasny je., a kolko ma sesternica?
inak ja som zacinala s kupenymi prikrmami -cistu karotku takze ja som nemala problem s mixovanim 😝 😀

danulienka35
26. feb 2011

@kvietok121 aky je rozkosny prcinek to nasa veru nedokaze

kvietok121
26. feb 2011

@jankasramka ja chcem najprv z nasej zahradky a potom skusim aj kupavane 🙂, sesternicka ma 14. marca rok
@danulienka35 co nedokazete???

danulienka35
26. feb 2011

@kvietok121 lozit je leniva moc ani sa nepretoci 😀

kvietok121
26. feb 2011

@danulienka35 tak vies ked sa uz naucila sedkat tak sa jej nechce, aj ja som ze bola taka len som sedela, kde ma polozili tam som bola, ze som nelieza a ze som zacala rovno v roku chodit za kociarikom 🙂

danulienka35
26. feb 2011

@kvietok121 no i dcerka bola taka ale sak sa nauci no nie? uvidime aka bude ju pekne polozim pod ohradku a j tak ju najdem lezkat

kvietok121
26. feb 2011

@danulienka35 inac mna rochodil kociar, ze mama uz chcela ist so mnou k dr ze ja som sa do roka ani len nepohla, ked som mala rok tak som dostala kociarik, ze som sa postavila a zacala som chodit, ze mamina v soku, ze keby bola vedela co mi chyba, ze kupia skor 🙂

danulienka35
26. feb 2011

@kvietok121 😀 😀 😀 aj holky boli take a sup a uz chodily ani lozit nevedeli

kvietok121
26. feb 2011

@danulienka35 takze chiarka nebude ina no nie, vsak je z rodiny 🙂

tiffanka
26. feb 2011

@danulienka35 ... ináč aj moje babky vôbec nelozili :o) naučili sa v postieľke chodiť..matrac na najnižšom stupni a bolo :o)... pri vladke sme ani chodítko nemali, barbi tá mala.... a teraz asi tiež skúsime nemať :o)

danulienka35
26. feb 2011

@kvietok121 no sak jasne ale co mi vieme co urobi zajtra 😀

danulienka35
26. feb 2011

@tiffanka ani ja nemam vobec moja choditko naco ale premyslam ale zas si poviem nebude tam chciet byt? inak ako sa mas ? co deti

kvietok121
26. feb 2011

@danulienka35 ved to preto su tie deticky take uzasne, ze buduci den, buduca noc moze byt uplne ina 🙂 bezim buvat, hadam budeme mat dobru noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre