♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
27. feb 2011

@kvietok121 ano pockaj najdem ti to to sa natiahne na teplaciky na kolienka aby nepredral kolienka na gatuskach

kvietok121
27. feb 2011

@danulienka35 si zlata dakujem

danulienka35
27. feb 2011

@kvietok121 chvilocku mojko

kvietok121
27. feb 2011

@danulienka35 jasne moja, idem buvat pozriem zajtra 🙂

danulienka35
27. feb 2011

@kvietok121 pekne snicky moja

memory97
27. feb 2011

Ahojte, ako ste sa mali?
pozeram, ze ste sa riadne snazili a popisali kooopec stran🙂 docitam vas zajtra dnes idem do postele🙂 Cesta bola super i ked maly nespinkal, ale aspon sa vyhral s hrackami a najlepsia hracka plechovica od nutrilonu s piskotkami.
@danulienka35 dakujem za napad s tou plechovicou a piskotkami🙂

danulienka35
27. feb 2011

@memory97 ahoj mojko neni zac to je nasa naj hracka pekne to hrka -bucha 😀 mi mame od kavicky 😀

memory97
28. feb 2011

@eis4 blahozelam k zubkom🙂

memory97
28. feb 2011

@eis4 uvidis ako bude reagovat mala. Davidko nechcel spapat nic, co bolo samostatne okrem mrkvicky, tak som mu stale pridavala o dalsiu zeleninku naviac, napr.: zemiacik, mrkvicka, mrkvicka+zemiacik, mrkvicka+zemiacik+kalerab, .. kasicku sme davali, ked maly uz papkal 3 druhy zeleninky. Nazorov je vela, ale urcite to vycitis,ci mozes alebo nie 😉

@danulka3 ja kupujem cisto HAMI kasicky, tie su akurat tak, ani sladke ani "slane"🙂 Ine kasicky boli velmi sladke a papal ich mm🙂 a nie maly🙂 zacinali sme ryzovou od nutrilonu, ale ta je dost sladka, aj ked tam nie je cukor...
co sa tyka maska, dala som mu 2 dni za sebou kuracie a potom som pridala ovocie. Ja som necakala tie 3-4 tyzdne, pridavali sme nove druhy po 2 dnoch, ak som nevidela reakciu na novy druh. Rano po mliecku ovocie (vyzivka alebo nastruhane), okolo obeda maskovy prikrm, resp. zeleninka so zltkom (az ked budete pri masku), vecer kasa.

@kahlan1 aky to bol cajik? ja tiez kupujem nejake, ale zatial klop,klop sa nam to nestalo...

@akika722 super, takze ta spravne pomenoval🙂 isto ho to Pati naucil🙂

@kahlan1 aj my hovorime ne a hej🙂

memory97
28. feb 2011

@jankasramka presne tak, som bola pozerat taku stolicku, ked som bola mala ja, ze sa da neskor z nej urobit stolik a stolicka a cena bola vysse 70 eur alebo 90 eur uplne obycajna... nic extra... uplne porovnatelna s plastovymi... tie klasicke, co z nej nespravis stolik,ale iba take "neokresane", tie stali okolo cca 40eur,len tie sa mi nepacia... mali take ostre hrany podla mna a nas maly vsetko obchytava, taha po tom rucickou, este by sme triesky z prsta vyberali 😀

memory97
28. feb 2011

@kahlan1 ja si myslim, ze ano, ked ti viac mliecka nespapa, poznam babulky, co davaju iba rano a vecer, lebo inac im babatka nechcu viac mliecka.

@danulienka35 dr. ma asi rada anglicke caje, ze caj z mliekom, brrr uz sa mi teraz dviha zaludok... a nie to este malej🙂 Nam tiez dr. vravi na poradni, ze ved ste pribrali 1,5kg za mesiac a doma mi doslo, ved sme boli naposledy v decembri a dalsia poradna bola vo februari, to u mna nie je mesiac🙂, ale mesiac a pol a to je podla mna v pohode🙂
Ja by som isto dr. nepocuvla🙂 to bola ina trubka, ked ti takto povedala...

memory97
28. feb 2011

@hajatanufus neboj mala sa to nauci, kym sme sa naucili my papkat ubehol mesiac a to som mu skusala davat a ked nechcel, tak prestavka a potom odznova, chce to len trpezlivost🙂
moja bude dobre uvidis a mm by som za trest nenechala spat 😉

jankasramka
28. feb 2011

@kvietok121 jej, pekna izbicka. to ja vam tak v dobrom vsetkym zavidim. my mame len jednu izbu takze o niecom takom mozem len snivat....
a ten navlek na stolicku to ako funguje? to sa da na hocico? lebo to vlastne musi byt na vysoku stolicku aby dieta dosiahlo za stol, ci ako to mas vymyslene? podla mna to vyzera prakticky ako cestovna pomocka ale na doma si zisti ci je to dost bezpecne-mne to pride dost labilne...
@21 vies co , neviem ci som ti to niekedy pisala ale mne velmi pomohla na migrenu akupunktura. potom som dlho dlho nemavala. pomaha to dlhodobo a potom staci chodit uz len obcas🙂
ja si neviem predstavit s tym zit ako ty- ja som nikdy nevracala , vnajhorsom mi bolo iba zle ze som nic nechcela jest ani pit ☹ ☹ ☹

memory97
28. feb 2011

@gagarinka maly mal tiez reflux? Kedy mu to asi preslo? My mame tiez, ale zda sa mi trosinku lepsie...

memory97
28. feb 2011

@hajatanufus skus ju krmit vtedy,ked papa lucinka alebo ty. U nas ide vtedy krmenie najlepsie a aj spapka, ked vidi, ze este niekto papa pri nom 😉

@hajatanufus ake su zlate a rachel podrastla, uz je z nej velka slecna 😉

@akika722 vidis, on isto ziarli na MK a nas ako ten moj 😀 😝 Mna tiez tak raz dozral mm, ked prisiel z prace, lahol si na gauc a trebalo ist nieco spravit... on mi vravi, ved si potrebujem oddychnut bol som v praci a ja na neho: a ja som v praci 24 hodin 😀 😀

memory97
28. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 som sa musela smiat z "chrobacik" ste tu mali rusnu debatu veru 😀 😀 😀

memory97
28. feb 2011

@tiffanka ahoj, jaj aky je maly zlatucky a ako sa mas? si nas dlho nebola pozriet🙂

gagarinka
28. feb 2011

@memory97 ahoj, mam pocit, ze to preslo okolo roka, ked sa postavil v 10 mesiacoch na nohy mu to zacalo prestavat. Lebo tym, ze stal, mohol si v pohode odgrgnut a nemal uz problemy, ze by mu to liezlo hore. Okrem toho aj mlieka uz vypil vtedy menej a aj strava bola tuhsia.
Aj teraz si tak hovorim, ze uz len par mesiacov a bude pokoj 😉

kahlan1
28. feb 2011

@memory97 bol to feniklovy caj znacka Apotheke z lekárne ☹ uz kupujem iba granulkove

kahlan1
28. feb 2011

Ahojte a dobré ráno 🙂

@memory ty nespis pana beka to si bola celu noc hore?

@kvietok121 krásna izba 🙂

@jankasramka ako sa ma Mateo?

dajna11
28. feb 2011

@tiffanka strašne je zaltučký,super fotky

katkavv
28. feb 2011

dobre ranko 🙂

@kahlan1 tak ako mala, ako kaka? nieco ti vypila?
dnes budem mat potvrdenie od lekarky aby mohol ist kajko plavat, ty teda ides s nami od 8.3.?

katkavv
28. feb 2011

@kvietok121
velmi mila izbicka 🙂 maly sa z nej bude vytesovat

kahlan1
28. feb 2011

@katkavv vcera mi pila iba granulkovy harmancekovy caj ale nekakala vypila 300 mlieka a 150 ml caju ale musim sa pochvalit ze spapala na obed 190 g zeleniny s masom a vecer spraskala cely jogurt a este pytala potvorka tak sme otvorili druhy a z toho zjedla este lyzicku a koniec

myslis ze mozem davat kasu aj na ranajky a veceru? kasu az tak nelubi ale mala by aby mala nahradu za mlieko nejaku

a velmi ma to mrzi ale odchadzame presne v tom case na vychod na dva tyzdne co je pol kurzu :( :( (musim ist dom - stalo sa nam nestastie zomrela nam babka :( ) ale ak by ste po kurze sli niekam na kavu a mi tu potom po dvoch tyzdnoch budeme tak by som sa apson pridala ak budem moct

kvietok121
28. feb 2011

ahojte dobre ranko
@jankasramka neviem, zda sa mi to celkom fajn 🙂 musi to byt na vysoku stolicku, pevnu, urcite je to ine ako pevna stolicka s remenmi, ale myslim ze ked ho budem davat do stolicky az ked pojdeme papat, tak som pri nom a este mame stolicku tak ze z jednej strany stena, z jednej skrinka, z jednej stol a z jednej ja, tak si myslim ze nema ako spadnut

@jankasramka
@kahlan1
@katkavv dakujem za pochvalu izbicky, ano tesi sa, aj dnes sme sa uz hrali najprv sam, potom sa mamou, potom sme citali knizky a potom papat a teraz uz spinkaaaa 🙂

katkavv
28. feb 2011

@kahlan1
juj, tak uprimnu sustrast, vsak jasne, pridas sa neskor ak budes chciet ....
tesim sa, mala ti pekne spapala, super 🙂 uz ju urcite nevaz, staci tak kazde 2 - 3 tyzdne 1 x ! 😎
ja som kajkovi davala skoro 2 tyzdne rano aj vecer kasu, poslednych par dni mu davam iba vecer kasu a rano jogurt a jogurt mu este davam na desiatu alebo olovrant 🙂

seagull2404
28. feb 2011

dobre ranko, som tu cely vikend nebola a pozeram, ze ste vo velkom debatili, sme boli vcera na Particke, tak som si aspon trosku oddychla 🙂

@kvietok121 krasna izbicka 🙂
@kahlan1 uprimnu sustrast ☹

evanns
28. feb 2011

dobre ranko maminky...po vikende ako?

@kahlan1 uprimnu sustrast ☹

@seagull2404 aj my ideme na natacanie Particky v KE 29.3 , dobre bolo? sa tesiiiim

kvietok121
28. feb 2011

@seagull2404 dakujeme
@kahlan1 aj ja sa pripajam , uprimnu sustrast

katkavv
28. feb 2011

baby idem off,
mozno pridem vecer, kajko velmi place, asi tie zuby ho otravuju a este aj grcal ze uplnu kyselinu, parada :(
pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre