♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

groka
1. feb 2010

rubinka ani strasne mi chuti jest

rubinka
1. feb 2010

Captainka, asi pre pyrotechnické účinky 😀

denisocka
1. feb 2010

ja som pribrala z 54 na 55,5 kg , brucho mam ako v 18tt 😅 a dnes mi bolo važne zle,ked som sa snažila dojesť druhu spišsku parku ,skoro zo mna vyletela aj ta prva,ale rozdýchala som to

groka
1. feb 2010

denisocka aj ja som mala spisske dnes,ma poriadne palili

denisocka
1. feb 2010

jj, pália, musia

captainka
1. feb 2010

ikulka 11 kg je super...to neni ani vela ani malo 🙂

nikitka231
1. feb 2010

tak ja som vcra po malom dojedla jednu parku a tu som drzala horko tazko 3 hodiny aj tak posla spat vonku ,som mala taku tazobuuu...brrrr...uz nebudem taketo jedla asi 😒

denisocka
1. feb 2010

inač,včera som zjedla 5 chrumky - tie TIXY či ako sa volaju,paprikove a nemohla som spať, taky pocit v ustach po nich ostal

rubinka
1. feb 2010

Ja som si včera dala pečenú klobásu a bolo mi zle celý deň 😒

maculienka123
1. feb 2010

ja som mala masko s ryzou a so smotankou,mnamky 🙂

rubinka
1. feb 2010

Groka, pekné bruško 🙂

captainka
1. feb 2010

nooooo uz ti teda pekne vykuka 🙂

maculienka123
1. feb 2010

groka ake brusko ty mas pekne uz 🙂

groka
1. feb 2010

mne vykukalo vzdy 😀 ale toto sa pekne tvaruje,ved je tam mimi,ale je nafuknute,babo je este malicke,nafuknuta som od zaciatku

captainka
1. feb 2010

groka tak ja som v 15tt ale ty vedies 😉

maculienka123
1. feb 2010

baby ako to je s bruskami viete?cim je vacsie tym je babo vacsie?je to pravidlo?

biba12
1. feb 2010

AHojte, uz som pomaly viac citatel ako prispievatel, nejako sa nedostanem k PC... Dnes som bola na gynde, termin porodu ostal 24.8., brali mi krv na 1 screening, male je ok, hodnoty NT v norme, akurat ho nemohla hodne dlho zmerat, lebo sa stalo vrtelo, otacalo, rozhadzovalo rukami, nozickami kopalo, pekny pohlad🙂 🙂
A dostala som odporucanie, ze mam priberat cca 1-1,5 kg za mesiac. DObre odporucanie, som zvedava, ci ho aj dodrzim. Zatial som + 2kg.

denisocka
1. feb 2010

macu,prd !

nikitka231
1. feb 2010

biba mas termin 24 a si v 12tt ti to tak vypocitalo?ja mam termin 15 a som v 12tt ako ty...ja uz to asi fakt nejdem a ani neviem ratat..dr povedala podla velkosti aj ktory tt to vyzera ci nie?

tea333
1. feb 2010

Ahoj baby, som spat zo skusky..Dostala som A zo Spravneho prava, co je jeden z nahorsich a najrozsiahlejsich predmetov.Mala som skusajuceho o kt. som pocula ze je hrozny, ale vobec nebol, sice chcel vediet, ale snazil sa to dat kazdemu, aj sa pytal, pomahal, ale dnes tam asi boli nejaki mumaci co sa ucia z vycucu 30 stranoveho 😀
Kedze som sa naucila 450 stranovu knihu,ani ma nenechal dopovedat ani jednu otazku, kontrolne sa ma spytal na 2 chytaky a ked som bez vahania odpovedala bol ohureny a poslal ma z Ackom prec, ze naco budem hovorit ked tomu rozumiem 😉
Taka som rada, bolo tam 16 ludi a 3 sme to urobili.. 🙂
Takze dnes si zasluzim romanticku veceru 😉

rubinka
1. feb 2010

Tea, super blahoželám 🙂

Hodila som do albumu svoj pupek, zatiaľ maličký a čerstvo najedený 😀

tea333
1. feb 2010

rubi ja mam podobne brucho a rovnaky TP, tak vidim ze nie som sama..len ja som trochu aj pribrala , takze vela gati nezapnem 😒 musim ist ulovit nejake tehulkovske 🙂

captainka
1. feb 2010

jeeeeeeeeeeeej tea super...sikulka 🙂

pekny pupcek rubi 😉

rubinka
1. feb 2010

Tea mne sa nejako nezdá že mám veľké, to som tam čerstvo najedená takže fajne napraskané bruško je, ale ráno ked vstanem tak nemám ani spolovice také, skoro nič. Iba ked som najedená mám, inak ee.

captainka
1. feb 2010

ja tiez rano ani nic a vecer mi tak vykukne ze sa cudujem 😕

lenadka
1. feb 2010

cavte, tea super!!!!!!! stihas aj citat aj prispievat aj sa ucit na A 🙂 citaj nahlas mozno aj na male sa cosi nalepi 😀

rubi, taky malinky pupik 🙂

mne to brusko ostava rovnake ako ked som sa fotila v 11tt, niekedy rano rozmyslam, ked lezim na chrbate, ci som vobec tehula 😀

tehu sukna je doma, uplne super mi sadla, este je mi malinko volna na brusku a bokoch, ale tym je aspon pohodlna, kedze ju chcem na jar a v lete nosit a dovtedy urcite podrastiem 😀

biba, som zvedava kolkot teraz priberim, snad nie viac ako pri malej 😅 , ale vtedy som snad do 20 tt pribrala len kilo a potom sa to zvrhlo zrazu 😀

tea333
1. feb 2010

tak ja mam take ako ty najedene cely den, a vecer este trosku vascie 🙂
som sice vyssia vahova kategoria ako ty podla vsetkeho,ale do brucha som nikdy nepriberala tak to bude asi troska zalozneho tuku a mimi 🙂

lenadka
1. feb 2010

mne sa na brusku spravil taky pekny zalozny faldik 😀 , pritom som brusko nikdy nemavala ani faldiky na nom az take, keby sa mi ten tuk usadzal radsej o poschodie vyssie 😀

tea333
1. feb 2010

zajtra sa chystam nabehnut do toho genetonu, ta pani mi napisala termin a ja som odpisala, super, budem tam vtedy a vtedy, a uz to nepotrvrdila tak som chvilu rozmyslala ci dostala mail, ale urcite dostala..sak co mi na to odpise..tak zajtra poobede odoberame, a snad do konca tyzdna budeme vediet 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre