♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
28. feb 2011

@kvietok121 mne dr vravela dva dni jedno a potom druhe a vsade pise ze ked davas tak aj dve lyzicky su uspech tak asi tak ak spapa aj malo nevadi a moze sa ist na druhe

kvietok121
28. feb 2011

@kahlan1 no dobre, budem to brat tak ze to spapal 🙂 dakujem

kahlan1
28. feb 2011

@kvietok121 uvidis este co ti povedia ine baby lebo niekedy rozmyslam ci som nesla rychlo ze po dvoch dnoch ci preto nemame problemy s kakanim ze brusko si nezvyklo

kvietok121
28. feb 2011

@kahlan1 no ja dodrziavam 4 dni, tak ako my to odporucila moja alergologicka

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@kvietok121 ahoj urcite to tak neber skusaj kazdy den troska,niekedy deti az po dvoch tyzdnoch pochopia ze to uz takto bude navzdy 😀 ja som zacala pri oboch detoch mrkvou so zemiakom,a po tyzdni ked sa naucili papat som zacala pridavat k tomuto dalsie veci....ja som nedavala len zemiak,alebo len mrkvu ale hned spolu,skus zajtra a uvidis

kvietok121
28. feb 2011

@katulkaaaaaa no ved uvidim, mozno ze zacne, ved este 4 dni zemiak a potom mam aj kombinaciu 4 dni, tak za dalsich osem dni to hadam bude lepsie 🙂

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@kvietok121 mne by tiez same nechutilo 😉 ale spolu to ma aspon aku taku chut 😉 pokazit nemas co,neboj vyskusaj...mne maly akto pekne papal a dokrmila som ho mliekom,teraz uz ani mlieko nepyta ako sa nabacha 🙂 nam robi problem karfiol,po nom mal hrozne krce....a kuracie mesko som dala dva dni po sebe a hned mal hnacky,asi este zaludok neni na to pripraveny

memory97
28. feb 2011

@gagarinka aj my tak, nastastie ja ho davam az o tie 2 hodinky po papani, aby sa nepovracal, ale vidi sa mi od vikendu, ze sa to zacina lepsit. Musim poklopat🙂 My tiez mame taky koberec od mlieka, ale este vydrzi, potom ho vysuchame🙂

kvietok121
28. feb 2011

@katulkaaaaaa no take mi ani nevrav, ze by sa nam este k tomu pridali krce ☹

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@kvietok121 no bolelo ho brusko z toho ☹ ale neboj budes skusat pomalicky mozno vam nebude nic,a vsetko bude matejko papat,a krasna izbicka 🙂

jankasramka
28. feb 2011

@kvietok121 a banan nechces skusit? len kym sa nauci posuvat to v puse a prehltnut. mozno problem neni v tom ze mu to nechuti ale ze nevie co s tym. a sladka chut babana pripomina sladku chut mliecka takze by to mozno skor pochpil.
inak presne vcera som citala v casopise ze je uplne jedno ci sa zacina zeleninou alebo ovocim. a ze pre tych co odmietaju sa odporuca ovocie aby sa naucili jest.
ja jednoducho neverim ze ak sa zacne ovocim tak dieta odmietne zeleninu. ked je hladne tak spapa.
@katulkaaaaaa aj mateo je taky nespokojny, pokial neni na rukac aby mohol vsetko vidiet tak stale sa mu nieco nepaci. on najradsej pozoruje zvierata a hracky ho skoro vobec nebavia ☹
tak som zvedava ci sa to zmeni.....,

hajatanufus
28. feb 2011

@kahlan1 ahojky uprimnu sustrast ☹ napadlo ma ze ci by si neskusila sirup Dufalac nam to dal dr ked lucinka dlho nekakala je to sladke tak snad jej to bude chutit a aj pomoze kupis to v lekarni pripadne sa porad so svojou dr ze ci jej to mozes dat ale lucy to brala asi ako 3mes.
@kvietok121 krasna izbicka tisko zavidim ja este nemam vybalene veci 🙂 ako napredujete s papanim ? skusali ste zemiacik? chutil? ja som dnes chcla uvarit malej mrkvu ale asi som dalanmalo vody a dlho som ju varila a ked som koli niecomu odbehla tak uz bola voda vyvreta a mrkva prihorena tak som jej dala trochu tej hotovej mrkvy zo zemiacikom a ztoho spapala asi za lyzicku dve a potom uz vypluvala a pritom je to sladke lebo som to ochutnala tak uvidime zajtra snad sa mi mrkva podari 😀

hajatanufus
28. feb 2011

@jankasramka suhlasim ja som tiez skusala bananik a ten papala takze tiez uvazujem najprv nad vyzivkami a potom nad zeleninkou este zajtra vyskusame mrkvicku uvarenu samotnu a uvidime ak nie tak budem davat ovocne hotovky a tak pomaly prejdeme na zemiak a mrkvicku a lutujem ze som nezacala tak ako pri lucinke

hajatanufus
28. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoj prosim ta kde ste kupili ten detsky pc vyzera super dik 🙂

jankasramka
28. feb 2011

@hajatanufus takze to by si mohla nazvat pokus o pecenu mrkvu 😀 mne sa to stalo s hruskou prvy krat 😝 😀 a bolo to potom take skaramelizovane a sladke jak hovno z nutrie 😀
a nemas co lutovat ved si robis to co povazujes za vhodne. a okrem toho ked skusi mrkvicku a nebude chciet tak mozes zacat tak ako pri lucinke a je to.

hajatanufus
28. feb 2011

@jankasramka no isla hned do kosa a dala som otvorenu kupenu mrkva zemiak lebo tu samotnu mrkvu nemaju tak trosku spapala uvidime zajtra a ak nie tak ideme na ovocie ono je to asi aj tym ako je to zmixovane ale nasa ani moje varene zemiak s mrkvickou nechcela a potom mse ,mali pauzu koli sahovaniu takze uvidime ako budeme napredovat ale lyzicku mi berie jedna radost aj do pusy si ju sama dava nezbednica
@katulkaaaaaa vies co ma napadlo ze ako zabavis maleho my mame doma detsku smykalku taku len malinku pre lucy a sem tam davam na nu aj rachel smyknut a lucinke sa to strasne paci a naucila som lcinku po nej spustat auticka tak ze ci by nieco take nepomohlo vies take tie garaze s tymi smykalkami na auta to by maleho mohlo zaujat a ked bude vacsi tak to aj sam vyuzije ked sa stym bude hrat a mozno to zaujme aj tata hm?a inak simonko je zlatucky 🙂

kahlan1
28. feb 2011

@hajatanufus dakujem
dufalac sme kupili ale pisalo tam ze od jedneho roka v stredu idem k dr tak sa spytam vdaka

hajatanufus
28. feb 2011

baby dnes som robilA PRVY KRAt sama vtacie mliecko nie je sice take ako kedysi mamine ale da sa zjest a s lucinkou sme sa skoro pobili teraz som ju uz dala spat lebo uz bola neznesitelna tak si idem dat rychlo dalsiu misku nech sa nemusim delit 😀 😀 😀 😀 inak lucy stale skoro nic nechce papat ale vtacie mlieko to hej potvorka 😀

hajatanufus
28. feb 2011

@kahlan1 urcite sa opytaj lucinka ho papala uplne malinka a velmi jej chutil vzdy sa olizovala nezbednica 😀 ona je po mamine srasne na sladke ach jaj 😉

danulka3
28. feb 2011

@kvietok121 no u nás je to tiež niekedy boj,proste ohne v puse ten svoj jazýček a hráme pretláčanú ja tlačím lyžičku dnu a on von.Ale vždy do neho niečo dostanem.Dnes sme mali 1x kašičku,kúpili sme mliečnu od nestlé a tu sprášil jedna radosť,potvorka vie,čo je dobré. 😀

danulka3
28. feb 2011

@kvietok121 a zo zemiačika aj Kubka naťahuje,musím mu ho vždy niečim zamaskovať 😉

hajatanufus
28. feb 2011

@memory97 dakujem skusim aj tak ako hovoris ze ked jeme my ved na nas tak pozera tak uvidime 🙂 a dakujem ano vyrastla a je este nezbednejsia nez lucy velmi sa lubi jasit a provokuje kope nozickami lucinku alebo ju potaha za vlasky 😀

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@hajatanufus ahoj toto mi nenapadlo,smykacku mame vonku,vyskusame
@jankasramka jani ani nehovor dnes uz mi taaak pije nervy krpec,ked spi tak 20minut maximalne a ked je hore len na rukach,stavali sme o 6tej a uz mam fakt dost 😠

hajatanufus
28. feb 2011

@danulka3 aj nasu lucy zo zemiaka napinalo ale potom neskor si velmi zamilovala pyre 😀 a ja som jej to vzdy davala s nejakym kompotikom mozno preto jej to tak chutilo

hajatanufus
28. feb 2011

@katulkaaaaaa no vidis tak vyskusaj my sme zase mali zlu noc po polnoci bola hore kazdu hodku a to este spim v jednej posteli s lucy takze som uplne nevyspataaaa 😠

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@hajatanufus 😒 mi spavame posledne dva tyzdne tak ze cca o 22 zaspi spinka cca do 3tej a potom sa este dva krat zobudi na kojenie a okolo pol 7 stavame

danulka3
28. feb 2011

@memory97 a piškótky mu nezabehnú?dávaš tie dlhé?a nie je v nich vajíčko?Ja sa tiež bojím,lebo on tak kuše,že si odvalí veľký kus a bude sa dusiť. 😒

danulka3
28. feb 2011

@kvietok121 skúšala si mu tam nastriekať MM a urobiť z toho takú veľmi riedku kašičku?

hajatanufus
28. feb 2011

@danulka3 ja som lucinke davala najprv okruhle ale raz jej jedna tak zabehla ze sa mi skoro zadusila pred ocami tak som jej potom davala dlhe ale myslim ze az od 7 mesiacov ci jak je to povolene a s tymi sme problem nemali to si pekne drzala v rucke a zuzlala 🙂

hajatanufus
28. feb 2011

@katulkaaaaaa no mne chodi spinkat kedy ako ale tiez vacsnou spinka do jednej druhej a potom vstava este raz na kojenie a potom az rano okolo osmej deviatej ale tuto noc to bol des vcera vstavala len raz okolo tretej a potom az rano ale noc predtym tiez kazdu hodku tak neviem ci jej nie je v noci moc teplo lebo predch nocm mala le body a puncosky a tuto noc mala body a tie cele dupacky taky ten overal a do spacieho vaku ju uz nedavam to je je velmi teplo my tu mame dost teplo v tom byte a este som neprisla na to ako regulovat teplo tak mozno je to tym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre