♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
28. feb 2011

@katulkaaaaaa vsak nevies si predstavit ako sa bojim co bude ked odide mamina. lebo ta si ho nadranom okolo siestej vzdy vezme a stara sa o neho teraz je s nim vonku a tak. lenze potom si neviem predstavit ako saq vobec stihnem najest. presne ako pises ty. a maximum spanku tiez 15-20min..
my mame aspon vyhodu ze je tu stale teplo a mozme ist prakticky stale von. ale na druhej strane on si zvykol a teraz doma necce byt 😒

vladka84
28. feb 2011

ahojte baby, paaani ja som tu tyzden nebola a vy ste popisali vyse 50 stran 😲 to vas docitam, ked sa budem velmi nudit, tak mozno o par rokov, lebo teraz som rada, ze sa stiham umyt a najest 😀 ale posledne stranky si vecer precitam, nech viem ako sa mate 😉
my sa mame super, konecne nam vymenili vchodove dvere a mm cez vikend poskladal skrinky, namontoval roletky, takze mame hadam zatial vsetko hotove 😅 kym si zasa nieco nevymyslim 😝
a mam zapojeny Tcom, huraaaaaaaaaaaaaa 😀

vladka84
28. feb 2011

a vo stvrtok sme boli na ockovani - dva dni sme mali teplotu, strasne zle sme spinkali a kazdu chvilku sme boli na prsniku, takze teraz sa mi tak rozbehla laktacia, ze mozem kojit aj dve deti 😀

evanns
28. feb 2011

@katulkaaaaaa aj nasa sa vyspi len v kociari....no len ten rozdiel ze mne zima nevadi az tak, takze aj dnes ci chcem ci nechcem 3 hodky vonku 😒

evanns
28. feb 2011

@vladka84 juuuuj ☹ a uz sa ma karinka dobre?

danulienka35
28. feb 2011

@memory97 no neboj nepocuvam ju co si ved by mi hladom umrela pozri na nu aka je chuducka 😀 😀 dobru debatu sme mali co? 😀 😀 😀

mirmaj
28. feb 2011

@evanns mne tiež Tamka dobre spávala v kočíku a rada som s nou chodila von ale ked si pospí 4 hodiny doma ako dnes tak potom nemôže v kočíku obsedieť 😒 vám ostatným vydržia drobci v kočíku vonku ked nespia? My sme boli dnes prvý krat v športovom tak neviem či sa jej nepáčilo v nom ale prečo, ale boli sme vonku skoro 2 hodiny, pospala si cca 15min. a domov sme prišli tak že v 1 ruke som tlačila kočík a v 2 niesla malu 😠
@katulkaaaaaa ako sa mne darí? joooj presne tak ako posluchám, tento víkend mám za sebou 3 oslavy takže vieš si predstaviť môj vzorový pitný režim (fernet, víno a podobne) a vzorový jedálniček 😠
@vladka84 super že už tu budeš s nami 😉 ako to vyzerá s naším stretkom? už som asi otravná ale ja sa bojím že to nakoniec nestihneme ☹ a táááák sa na vas teším

katulkaaaaaa
28. feb 2011

@jankasramka jani mne s malym pomaha mama,byvam s nou sem tam mm ale oni mi prechytia vecer ...aspon nieco,tiez si neviem predstavit cely den byt s nim sama 😒 snad im toto obdobie rychlo prejde a budu zase vysmiati
@vladka84 vladi ahooooj 🙂 aj mne sa takto rozbehlo kojenie po ockovany,bol na prse stale 😉
@evanns no mi kocikujeme max hodku a pol maly mi dlhsie v nom nevydrzi a ja s nim nemam kde chodit byvam na dedine ziadne chodniky do mesta daleko..je to nanic... @mirmaj ja mam za sebou dva taketo vikendy co sa tyka oslav...vino,jednohubky,kolace....ale cez tyzden sa snazim ovladat 😝

brulka
28. feb 2011

ahojte babbulky 🙂 my sa musime pochvalit konecne sa nas lenoch otocil prv krat z chrbatika na brusko uplne sam 😀
a inac pozeram ze tu riesite spinkanie. nam velmi pomohla knizka detsky spanok v otazkach a odpovediach. ja viem ze nie kazdy ma na to nervy a srdce ale nam tie rady pomohli a ester sa naucila sama zaspinkat a spi celu noc. ono ona je na umelom liecku tak to je ine ako ked su deticky kojene ale kym som necitala tu knizku tak to bolo cele hororove, spala cez skoro nic a v noci sa dost casto budila. teraz spinka dobre cez den aj v noci od 0smej az do siedmej bez zobudenia 😵 ja to ulozim vecer na uschovnu.cz a kto budete mat zaujem mozete si tu knizku stiahnut a precitat a posudit ci z toho nieco pouzijete 😉 ale cas budem mat az vecer tak neskor dam ten link sem na net, dufam ze sa to moze 😅
@kvietok121 tak moja mala jedla skoro mesiac iba mrkvu a to tiez len par lyziciek. ked som sa jej pokusala prepasovat do tej mrkvy zemiak alebo cukinu alebo brokolicu hned to vypluvala a nedostala som do nej ani lyzicku. som presla na hotove ovocne prikrmy lebo som si povedala ze tadeto cesta nevbedie a ona sa rozpapkala uplne krasne. neskor som jej dala zeleninove hotove prikrmy a terza ju pomaly prestavujem aj na domace varene prikrmy a zatial uspesne. uz papa krasne na svoje pomery obr porcie ovocia doobeda tak 100 gr a na obed zeleninu s maskom tak 150 gr. takze len skusaj a skusaj a bud trpezliva a to pride neboj 🙂 !!!!

brulka
28. feb 2011

@mirmaj mojej sa v kociku strasne paci vydrzi bdela tak hodinku a potom zalomi a spinka ako medved 😀

baby a vy uz ste zubati ??? lebo my stale nic 😅 a ani nie je nic na obzore sledujem dasna a nic sa netlaci 🙂

majka35
28. feb 2011

dobrý večer prajem
@katulkaaaaaa ti závidím, že ti má kto pomôcť, ja som furt doma sama, mm dnes odišiel ráno a ešte stále nieje doma .... a ja sa tu idem zblázniť z terezkinej dnešnej nervozity 🙄

majka35
28. feb 2011

@brulka my ani jeden ... ale správa sa, akoby jej naraz všetky rástli

evanns
28. feb 2011

@kvietok121 ahoj...ja som velmi chcela na zaciatku aby Natasha jedla varene jedla, ja som sa strasne tesila ako jej budem varit, aj sme domy vypestovali u rodicov speci pre nu zeleninu a ovocie a robili vyzivku a pod....ale mama mieni, dieta meni...sa to zas raz potvrdilo u nas 😲 varene nic a sme raz dostali kupene vyzivy tak sme uz zo zufalstva skusili aaaaa vsseeeeeetko scapala a tak pusu otvarala jak nikdy 😀 😀 😀 tak sme jej chvilu davali len kupne a teraz pomaly prechadzame na varene a dufam, fakt verim ze skoncime uz iba pri vylucne varenych..... takze taka je nasa skusenost 😉

evanns
28. feb 2011

@mirmaj hej vydrzi...ked sa vyspinka a este stale nie sme doma tak vydrzi aj bdiet 😉

@katulkaaaaaa no to chapem...to ked idem k nasim na dedinu tak tiez mam co robit aby som mala kam ist aspon na hodku a nieco 😒

majka35
28. feb 2011

@evanns presne, keď sa mi narodila barborka, tak som mala rovnaké pocity, nakúpila som knižky s receptami pre deti, na internete som sliedila po receptoch a barborka varené do úst do roka nedala 😕

danulienka35
28. feb 2011

@evanns to nasa kupovane zboznuje len zemiaciky doma robene inak nie 😀 a predsnidavky vobec

udada
28. feb 2011

ahojte, môžem sa k vám pridať? až teraz som vás tu našla. Moja malá sa narodila 27. augusta, aj keď termín som mala 1.10.2010, takže v 35. týždni tehotenstva sa vypýtala na svet.

majka35
28. feb 2011

@udada ahoj, vitaj medzi mami
🙂

danulka3
28. feb 2011

@mirmaj my sme ešte v hlbokom pospí tam max.45 minút a potom kuká,teraz som mu začala dávať ten spodok tej vaničky do vyvýšenej polohy,tak kuká vonku,aj dnes sme boli v tescu,tak najprv kukal a potom tak aj zaspal

danulka3
28. feb 2011

@brulka my sme tiež zatiaľ bezzubý 😅

danulka3
28. feb 2011

@udada ahoj

udada
28. feb 2011

@majka35 no super, ďakujem, tak si vás najprv trošku prečítam, také 2 dni dozadu, aby som vedela čomu sa práve venujete

brulka
28. feb 2011

@danulka3 to som rada ze nie sme jedini 😉 som zvedava kedy nam vyrasi ten prvy 😀 prve strihanie uz mame za sebou a vlasky su uz ulozene v malinkom sacocku na pamiatku. vzadu sme ju cez vikend zostrihli bola uz jak jager 😀 😀 😀

brulka
28. feb 2011

@udada ahoj udada, ja som sa sem tiez prednedavnom pridala k babulkam, lebo tiez som mala termin 9.9 a mala sa narodila uz 9.8 cize 36 tyzden 😵

kahlan1
28. feb 2011

my sme sa zasa povracali z kase je to mozne aby vracala len z kase? uz sme mali viacero druhov ☹ ☹ ☹

kahlan1
28. feb 2011

@udada ahoj 🙂

udada
28. feb 2011

@brulka tak tiež skôr. A v ktorej pôrodnici si rodila?

kahlan1
28. feb 2011

@brulka ahoj 🙂 ani mi nemame zuby a ani sa necrta

udada
28. feb 2011

vidím, že rozoberáte príkrmy, ja malú ešte stále len kojím, od tohto týždňa začíname s príkrmami, tak som zvedavá, ako to bude Dadula zvládať, aj keď doktorka mi kázala jej dávať na špičku lyžičky buď mrkvu, zemiak alebo jablko, že aby ochutnávala.
- čo sa týka zubov, ani my nemáme

danulienka35
28. feb 2011

@udada ahoj vitaj mezi nami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre