♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
1. mar 2011

@mirmaj zlatíčko ako krásne sedí a na fb som videla videjko no úžasné niečo 🙂

kvietok121
1. mar 2011

@seagull2404 zlati ste, to je borik 🙂

alure
1. mar 2011

@majka35 no vyzerá to že by problémy s netom už nemali nabiehať,mala som nejaké problémy s ....a tej IT hatlanine ani náhodou som nerozumela 🙂 ale hlavne že je to ok 😉

alure
1. mar 2011

@kvietok121 ahoj mojko ako papanie? My druhý deň dnes mrkvička,nezje toho nejak veľa ale papá no samozrejme sa nevie dočkať kojenia a vrhá sa po mne ako taký dravec 😀 😀 😀 aj ty to máš tak s Matejkom?

kvietok121
1. mar 2011

@alure ahoj moja, no my zatial nic moc sme na zemiaciku 2.den, ale nic moc, aj ked dnes asi stvrtinu jednej lyzicky prehltol, to s tym mliekom po papani mame rovnake 🙂

danulienka35
1. mar 2011

@amanda85 vitaj jasne, ruzova lucka sa neprevaruje nemusi sa ,mi papame vsetko 😉
@alure no super si oddychnuta ? ci ani nie?mi sme doslay nadchu ale inak v pohdicke

jajka377
1. mar 2011

@danulka3 to je fajn,kde si rodila??
čo to tu čítam, tak tie vaše miminá sú na tom viac menej tak ako moja, tak som rada, že nie sme v ničom pozadu 🙂 Ja sa ešte trošku obávam toho športového kočíka, ešte sa mi zdá byť chladno naň a malá ešte nesedí úplne sama, veď mala len teraz 6mesiacov. Tak to nechcem nejak uponáhľať. Nakoľko je od tretieho týždňa na UM, tak s príkrmami sme trošku popredšie ako kojené bábätká. Tiež sme si užili svoje, ale už sa mi rozpapala a chutí jej, to je podstatné. Už máme dve dávky mliečka vymenené za mäsko, zeleninku a ovocie. Máte už vyskúšané nejaké to mliečko na dobrú noc??? Chcela by som ho skúsiť, tak ak máte nejaké skúsenosti, budem len rada 😉

alure
1. mar 2011

@danulienka35 moja a čože? kde ste prechladli? dúfam že to nie je nič vážne len nejaké soplíky,čo rýchlo pominú....ako si sa rozhodla za to plávanie? mm my to dnes uhrádzal,čakám potom na sms od lektorky.Bola si tam na predbežný pokec? Ešte sa chcem opýtať pijete aké UM? Mám krabicu Nutradefense ak by si chcela donesiem ti....
@kvietok121 Denis jedol zatiaľ mrkvičku neviem či už zajtra neskúsim aj zemiačik pridať...a spapá tak cca 7-8 lyžičiek,a dávaš na obed a večer skúšaš tiež niečo? Ja som začala večer dávať pár lyžičiek kašičky (zvyšok dojedá Oli)

danulienka35
1. mar 2011

@alure jasne chcem ist zajtra tam idem mame sopliky od Sarinky ako vzdy inak nic vazne pijeme nutrilon 2 ale uz sme vypily i nutradefens 😀 co nezje ju zje ona hrozne moc papa kuk aka je 😀 jak prasatko

alure
1. mar 2011

@danulienka35 ja len že či vám to chutí a či nechcete..v krabici sú dva sáčky,a my to nevyužijeme....zlatá je no a jakú frajerku z nej zas baby urobili 🙂

alure
1. mar 2011

ja som trošku fotila chlapcov..väčšinu foto mám na fb ale prihodím aj sem zo dve 🙂

danulienka35
1. mar 2011

@alure robia snej uz aj saty jej daly atd a ni sa paci ako snu blbnu 😀 mala komendantka

danulienka35
1. mar 2011

@alure jej aky su rozkosny krasnucky su to je lasky i niki sa s malu furt ftoi pockaj pohladam foto 😀

alure
1. mar 2011

@danulienka35 no Peťa sa zaučí a čoskoro ťa možno urobí "babkou" tak sa jej to zapáči 😀 😀 😀 aj keď predpokladám že táto zábavka je výsledkom Niki a Sáry 😉

mirmaj
1. mar 2011

@amanda85 ja tiež preváram stále vodu, ale ja som prevarala aj ružovú lucku myslím že to bolo na nej aj napísané že sa ma prevárať, a nechápem ked nechceš prevarať na UM to sa ako potom robí? len zohreješ vodu a zarobíš tak? 😲
@jajka377 ahoj my sme už skúšali UM na dobru noc ale bolo to horšie ako klasicke mliečko, budila sa z neho častejšie ako z klasického nutrilonu tak som ho len minula tak že som pridavala v noci tak max 2 odmerky a už ho nekupim viac ale večer jej robím kašu na dobru noc
@majka35 určite jej chýbaš užívaj si teraz mm a terezku, a bud rada že neplače za tebou a nemusíte pre ňu bežať 😝 takže ani vy ste si ešte na športak nezvykli ako my? ale tak my sme zatiaľ boli len raz ale neviem kedy naberiem odvahu na 2x 😀 😀
@seagull2404 tá je krásna, tak vám sa očividne v tom športiaku páči viac ako nám 😉

danulienka35
1. mar 2011

@alure to mas pravdu to je Sari napad a Petuska ta nie musis sa doucit a chce vraj neco dokazat ma ine myslenie nie na rodinu je taky vecny student

alure
1. mar 2011

@amanda85 ahoj....ja síce neporadím ale babenky čo sú na UM určite prispejú nejakou radou 😉
@hajatanufus mojko tak to s mm ma mrzí...možno je to len normálne reakcia chlapa po príchode bábätka,či? hlavne to nevzdávaj a drž sa
@katulkaaaaaa waw moja tie cm krásne idú dole 🙂 gratulujem.Ako Simonko a Viki?

mirmaj
1. mar 2011

@kvietok121 a myslíš že mu ta zeleninka nechutí alebo nevie ešte papať lyžičkou, lebo ak by mu nechutila môžeš mu pridať do nej trocha MM aby si ľahšie na to zvykol ale ak nevie papať tak to chce len čas a trpezlivosť 😉

kvietok121
1. mar 2011

@alure nie este nedavam na vecer skusam len na obed ale nejde nam to, tak to je krasne ze 7-8 lyziciek, my absolutne, od 2 uz sa vykrucame, vsetko nam vychadza von a kasleme, ale dnes sa mu asi raz cosi podarilo prehltnut

danulienka35
1. mar 2011

@mirmaj na ruzovej lucke je pisane ze sa prevarat neusi vobec som ju neprevarala je to ta ulne neperliva

kvietok121
1. mar 2011

@mirmaj myslim ze to nevie prhltnut a pritom je to uplne riedke neviem

mirmaj
1. mar 2011

@alure chalani sú krásny a Denisko je celá mamina alebo sa mi to len zda? 😉

alure
1. mar 2011

@danulienka35 no šak ale ponáhľať sa nemá kam..ešte má čas 🙂 niekedy by som brala dievčatko môcť tak obliekať do ružovej a česať a tak...ale som rada že mm dvoch chlapcov má to tiež svoje čaro 😉

danulienka35
1. mar 2011

@alure no ja zas keby sm mohla chalana obliekat do kosielok ryfliciek jaj to by bolo krasne 😀

mirmaj
1. mar 2011

@danulienka35 tak ja neviem čo som čítala 😉 ale ja som prevarala aj tu a potom si ju ako dávala do Um len zohriala?
@kvietok121 ja som kvôli tomuto prve príkrmy kupila lebo som nevedela ako ma vyzerať hustota, je taká že prvá lyžička mrkvička a prvá lyžička brokolica a s tými nám to išlo celkom dobre

danulienka35
1. mar 2011

@mirmaj ano len zohriala je tam pisane ze nemusi sa prevarat i lekarky sm sa pytala tiez mi povedala ze nie lebo tym nicis neco od kedy pije um neprevarujem len zohrejeme

alure
1. mar 2011

@mirmaj jej ďakujem moja 🙂 ja to stále tvrdím že je celý ja len mi zatiaľ ani jedno dieťa nikto nedoprial...každý kto zbadá mm povie že sú celý tato 😠 jak keby maminu ani nemali 🙂 ale je pravda že aj keď sa s Olim moc podobajú Denisko je viac na mňa
@kvietok121 ja som popri mrkvičke začala aj večer dávať pár lyžičiek kašičky...zatiaľ v pohode.Ozaj mrkvičku mixuješ? ja len popučím vidličkou a má dokonca aj také mini kúsočky nie je to vôbec hladké ako výživa....prvý krát sa díval na mňa a ani chúďa nevedel čo s tým má robiť,Oliverko bol taký zlatý prišiel k nemu a ukazoval mu ako má puskou robiť 😀

alure
1. mar 2011

@danulienka35 tak to je tiež pravda dajú sa aj chalani krásne obliekať 🙂 ja som sa zamerala dosť na Oliverka,keďže sme dlho nevedeli otehotnieť a teraz sa budem búriť na oboch 😉

kvietok121
1. mar 2011

@mirmaj mam kupenu mrkvicku a mrkvicku a zemiacik tak cez vikend vyskusam
@alure pucim vidlickou a potom cez sitko pretlacam, takze je to velmi riedke lebo ked som popucila tak absolutne nechcel

danulka3
1. mar 2011

@mirmaj ahoj,môžem si ťa pridať na FB medzi priateľov? Aj ja chcem vidieť spálňové pohyby 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre