♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

amanda85
1. mar 2011

@danulienka35 takze to len zohreješ a dáš um?ja to tak robím dám do mikrovlnky a hotovo.aká je zlatá mala pôzuje ako modelka.to máš štastie ze všetko papá asi neporadíš ako do mojej niečo dostat.má niekto problém s papaním.moja papá posledné dni velmi málo,cez noc 2x nakojím cez den um 300ml a jeden jogurt nic viac nechce.
@mirmaj ano len zohrejem.

alure
1. mar 2011

@kvietok121 ozaj ďakujem za link čo si poslala 🙂 tam som čítala aj niečo o tom že dokonca kvapka olivového oleja alebo kúsok masielka do príkrmov skúsim zajtra k zemiačiku aby to nebolo moc suché...a aké značky kupujete ti hotovky? A ako to teraz vyzerá v Matejkovej plienke?
@danulienka35 mojko pre teba jedna košielková foto 🙂

kvietok121
1. mar 2011

@alure rovnako len trosku sa mi to zda hustejsie 🙂 dnes sa dokakal tak ze to mal az na chrbte pri krku

danulka3
1. mar 2011

@seagull2404 podarená,zlatunká 😉

kvietok121
1. mar 2011

@alure ja mam hipp aj hame

mirmaj
1. mar 2011

@danulka3 jasne môžeš 😉

alure
1. mar 2011

@kvietok121 budem sa musieť po niečom aj ja pozrieť ale len na cestovanie,doma mu chcem stále variť.....a tie hotovky nemusia byť v chladničke,však? plienku som myslela skôr či si tam videla iné sfarbenie a tak..Denis mal dnes ráno kúsky mrkvičky v plienke

mirmaj
1. mar 2011

@alure aj ja hipp hame alnatura ale teraz už viac varím ako kupujem

kvietok121
1. mar 2011

@alure ved tak som myslela, farba rovnaka, len trosku hustejsie 🙂 ved ale my nic skoro nezjem preto by som sa cudovala keby vykakal mrkvu

katulkaaaaaa
1. mar 2011

@alure ahoj dakujem 😒 ale mne sa zda ze to nejdeeee,akosi stagnujem,ale cvicim kazdy den jem zdravo...preco nejdu kg dole?fnuk
viki po prazdninach v skole dobre uz mame tri jednotky za basen,vytvarnu aj pisanie 🙂 a maly pohodicka len keby stale nevyzadoval tolko pozornosti 😝 vcera bol upistany cely den,dnes bol ok,a spal 2hodiny cez obed,to sa nam uz davno nestalo,pozerala som foto na fb krasne mas pokladiky
@mirmaj hotova som z tej tvoje malej,sikula velika 😵

amanda85
1. mar 2011

@danulka3 ahoj.minule si písala ze aj tvoj malí je velmi zvedaví pocas kojenia.ako sa vám darí?moja sa uz odstavila sama cez den nic nepomáha nasilu sa to nedá len v noci v tichu a tme.

kahlan1
1. mar 2011

@katulkaaaaaa ahoj aku kasicku davas Simonkovi? lebo ja osm kupila najprv bananovu a potom vanilkovu a napina ju z toho a potom sa povracia tak neviem co mam robit aby sme aj my trosku pribrali

katulkaaaaaa
1. mar 2011

@kahlan1 moja vanilkovu,ryzovu,bananovu,ryzovu...od nestle aj od hami,kpila som take co sa rozrabaju do mlieka umeleho aj do vody..maly lubi vsetky,neviem v tomto poradit,on doslova krci haaaam
maleho napina z banana a z ovocia...len ho trase tak mu to nedavam

alure
1. mar 2011

@mirmaj ja som tiež za varenie ale niekedy keď pôjdeme na cesty bude mi lepšie si niečo kúpiť.Na Veľkú noc tiež ideme preč tak budem musieť kúpiť
@kvietok121 neboj to chce čas...ale je aj dobré že sme začali s príkrmami lebo kamoška neskôr začala a malý jej dlho nechcel nič len mlieko. ..Matejko sa raz dva rozpapá,u nás je aspoň výhoda že Oliverko papá s ním tak to ide asi akosi ľahšie
@katulkaaaaaa veľa krát sa kg nemusí zmeniť a aj tak chudneš len tak ďalej mojko 😉 ja som mala pár dní pauzu od cvičenia ale som dosť nevyspatá Denis trošku po nociach začal štrajkovať aje prevažnú časť noci u mňa v posteli 😒
Viki je šikulka 😉 Ďakujem za chlapcov 🙂

kahlan1
1. mar 2011

@katulkaaaaaa 🙂 tak to je super mi kase nechceme vobec nechapem preco :( som myslela ze ak popapa na veceru kasicky tak bude fajn a trosku priberieme

danulienka35
1. mar 2011

@amanda85 no nasa papa asi za vsetky milaciky augutove 😀
@alure no to nema chybu dakujem mojenko krasnucky su 😉

katulkaaaaaa
1. mar 2011

@alure 🙂 ti si zlaticko vzdy ma povzbudis,ked to chcem vzdat vzdy si pomyslim na teba 😉
@kvietok121 jasne matejko sa rozpapa,aj mi sme prve dni len par lyziciek

katulkaaaaaa
1. mar 2011

@kahlan1 viki mi nechcela kase vobec...a ake si kupila,rozrabame vo vode ci v mlieku?skusala si oboje?

alure
1. mar 2011

@amanda85 ja musím kojiť stále sama v izbe kde je ticho kľud a nič malého neruší...ale keď ani to nepomôže tak to nesil a hlavne že v noci niečo stiahne z MM 😉

kahlan1
1. mar 2011

@katulkaaaaaa kupila som take co sa robia vo vode a skusila som ich rozrobit s vodou aj s mliekou ale reakcia rovnaka

danulka3
1. mar 2011

@amanda85 ahoj,my už máme aj pomenej mliečka,tak už 2x za deň dávame aj Bebu,ale keď kojím tak buď zapnem telku a tak ho zabavím,aby sa nemrvil,alebo ak je mm doma,tak ho zabáva on a v noci kojím v pohode.

seagull2404
1. mar 2011

@mirmaj veru, uz sa nevedela dockat 🙂 a bola taka vesela cely cas 🙂

danulka3
1. mar 2011

@jajka377 rodila som v žiline

alure
1. mar 2011

@katulkaaaaaa jéééj ďakujem moja a neboj stále ťa budem povzbudzovať a za svoje výsledky si to aj zaslúžiš 😉
@danulienka35 🙂 tá bola špeci pre teba

idem kuk panelák a do hajan,mm išiel na nočnú kontrolu po ČS tak ráno mám službu a idem do BA odviesť drobca do školy a samozrejme aj poobede aj po neho...dúfam že dnes bude Denis spať lepšie ako posledné dni.po návrate domkov sa ozvem.Prajem krásnu nôcku moje milé a teším sa na vás zajtra...

seagull2404
1. mar 2011

@alure som rada, ze neprislo v dvoch kusoch 🙂 hej, riadne sa aj predvadzala, ja neviem, co z nej vyrastie 😀
@majka35 tak my sme vystrajali vo vanicke ☹ len sa tahala na sedenie...

seagull2404
1. mar 2011

@hajatanufus strasne, aj zabudla, ze vlastne chcela spat 😀

seagull2404
1. mar 2011

@kvietok121 to je Hlboka cesta 🙂 smerom do centra 🙂

seagull2404
1. mar 2011

joj baby, nemam cas vas tu citat a sa zapojit, som akasi unavena a mam blbu naladu, tak tu nejdem pustat depresie, snad bude zajtra lepsie, majte pekny vecer 🙂

danulienka35
1. mar 2011

@alure dakujem moc vazim si to pekne snicky i mi sa na tebe moc tesime

danulka3
1. mar 2011

@mirmaj videla som tvoje video,malá je veľká šikulka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre