• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84 ďakujeme :slight_smile: no malá stále niečo žužlala ale to už dlho, inak bola úplne pokojná---ani som nevedela ako jej vyliezol :slight_smile:
1. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ta tvoja malinka "ukradla" apetít polovici augustovciat :grinning: :grinning: :grinning: nech troska rozda, postavime sa do radu! :grinning: :wink: :grinning:
1. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 hehe, to mame podobne svokry s tymi poznamkami, ale ja sa nestazujem, oproti tomu, co tu babulky pisali, tak mam skvelu svokru :wink:

@majka35 tak to by som tiez narobila bordel!!!!

@kvietok121 aj maly reagoval na zemiacik? ci ste este neskusali? Aspon uvidis, ci sa potvrdi,ze kojene deti maju mensiu pravdepodobnost vyskytu alergii :wink: dufam, ze bude Matejko v poriadku.
1. mar 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 konečne vás prestali hnevať zúbky a prišli soplíky, chúďatko malinké ...nebude mať chvílku kludu? takže zase odkladáte plávanie? my už od pondelku začneme druhý kurz plávania..malej sa strašne páči, inak dnes nám vykukol zúbok - ani som nevedela ako ..dúfam že tak vybehnú aj ostatné :grinning: :grinning: :grinning: ...nemám čas sem ani chodiť teraz , stále riešim niečo ohladom domu, ale inak pohoda sme zdravé
1. mar 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky chcem sa opytat, nemaju aj vase babatka, take cervene a draplave licka? Ja uz neviem, co s tym, dr. som to vravela, tak mi odporucala chicco krem, ale mne sa to zda, ze sa mu to zvacsuje na oboch. vyzera to ako cerveny flak:frowning2:
1. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenadka kludne mojko dame radi :wink:
@helen1007 neodkaldam liecim chcem ist ved to bude v pohde
1. mar 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaaadamko my máme Nestlé,neviem,či to zle rozmiešam,alebo to mám prisypávať postupne
1. mar 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amanda85 ahoj, my este prevarame lucku, ale ak nie je lucka, aj prevarena voda z kohutika nam chuti:slight_smile:

1. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 to je super, dominika už ked tam prídeme sa teší..je vidieť že to pozná, tak dúfam že už vám to vyjde :slight_smile:
1. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 my to máme aj na brade,natieram to modrou indulonou,raz je to lepšie,raz horšie,máva to červené a také drapľavé,asi to bude z toho,že všetko pchá do pusinky
1. mar 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 my to máme tiež a ja jej to natieram kalciovou masťou. Najhoršie je to večer - to keď je celý deň poslintaná. A ráno to má zakaždým krásne čisté :slight_smile:
@danulka3 nestlé kašičky vraj hrudkavejú - viem že niektoré to zvyknú šľahať - aj keď by sa to nemalo, mi máme hami a tie sú v pohode a bez hrudiek
1. mar 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. tak my mame za sebou dnes pediatra a ockovanie. miery 66 cm a 7520 gr, velmi nenarastla ani nepribrala sa to nejak spomaluje v poslednej dobe. inac vsetko ok v norme. a ockovanie zvladla uzasne zaplakala mozno par sekund a hned sa zase skerila od ucha k uchu. pani doktorka ju velmi obdivovala ze take krasne a spokojne babatko a neskutocny smejko vraj take tam ani nemaju ze detuchy vzdy placu :dizzy_face:
1. mar 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka377 už domíňame túto a potom vyskúšame Hami (nenašli sme v Tescu čisto mliečnu od Hami,tak sme kúpili Nestlé),Jakubko to nemá problém spapať,ale musím to dlho miešať.
1. mar 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brulka pekné miery a detičky už teraz nebudú toľko priberať,už sa viac aj hýbu
1. mar 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ani lucinka mi zozaciatku nejedla kasicku hlavne ryzova jej nechutila a jedla som si ju sama ale neskor som jej zase davala tie na dobru noc aj tie na den ale uz nepamatam ake to boli a tie mi papala ale ja som jej to nikdy nedavala z flasky iba lyzickou tak skus este iny druh kase teds tie ochutene napr bananovu a ja som davala len tie co sa rozrabaju s vodou a skus jej dat lyzickou a uvidis ci bude chciet drzim palceky
pojdem aj ja spinkat lebo lucinka mi rpobi cirkus a cely den mi nespala a este stale nespi dnes som ju dala do postielky a rachel do cestovnej lebo sa aj ja chcem vyspat ale stale len place uz mi ide na nervy tak dobru noc aj detickam a sladke snicky
1. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj nasa to ma mojko nic jej nepomaha na to tiez neviem z coho to moze mat :frowning2:
1. mar 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 sa tesim snad nam nic nepride do toho lebo vsetci su doma chorucky okrem mna :angry:
1. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka377 ahoj, my sme skusali nutrilon good night, ale ziadna slava... sa mi castejsie budil:slight_smile: ked dostal obycajny nutrilon, tak spinkal maly v pohode:slight_smile:

@danulienka35 ved je ako prava slovenska zena, krv a mlieko :wink:
1. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 gratulujem k prvemu zubku :grinning: . my este stale nic :zipper_mouth:
@memory97 dnes som sa inac pytala lekarky ci treba este lucku prevarat a mi povedala ze uz nemusime, ze staci prevarat vodu z vodovodu. a aj moja ma cervene licka a trosku suchsie, ale ja si z toho nerobim tazku hlavu nema to nijak extremne. mne sestra vravela ze vraj to mavaju dost casto deticky alergici, lebo synovec ma alergie a ako babatko tiez maval suche cervene licka a neskor sa vyhadzoval pri kazdom druhu zeleniny. on bol do roka len na mase a zemiakoch. pomohlo az more, teraz berie lieky. takze sa na to vtedy sestra pytala alergologicky a ta jej vravela ze je to ten najmensi prejav alergie, mava to velmi vela deti a nemusi to nic znamenat, ak deti nemaju ine vyrazky alebo flaky je to ok. ono to ma dnes skoro kazdy nejaku tu alergiu :pensive: :pensive: :pensive: reakciu na kadeco mozne.
1. mar 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja davam na tie licka lipolotio na suchu pokozku kupujem to v lekarni a mne sa zda ze sa nam to rzi celkom pekne, neni to velmi vysusene. ja ju natieram len vecer po kupani ale mozno treba natierat castejsie ...
1. mar 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no to je moja nenormalne papa az mam strach :unamused: teraz stiahla 340mliecka
1. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 dakujeme za pochvalu :wink: ano aj sestra mi vravela ze druhy polrok uz rastu pomalsie ani tak nepriberaju :slight_smile:
1. mar 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 waw 340 to je ina davka :grinning:
1. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brulka mi sme na panelaku i tak ju mozem prevarat? sa bojim ked sme mali domcek bolo to ok len teraz neviem
1. mar 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure my iba hipp a hami, tie sa nam osvedcili, ine mu nechutia.
iba ak ju nespapa celu, tak treba dat do chladnicky.

@kahlan1 my sme tiez z vanilkovej vracali. Teraz mame obycajnu prvu kasu a v pohode:slight_smile: a bananova nam tiez velmi chuti:slight_smile:
1. mar 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brulka no to je pre nu normalna davka za ely den dnes vypila 1500mliecka + na obed ryza,zeleniky,masko a po 15 hod mela cely bananik+ piskotky
1. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 aj moja babula mi odmietala kase, ale zvykla si a teraz uz papa. ja som vzdy dala par dni pauzu a skusila znovu a jedneho dna zacala papat. predtym vzdy len par lyziciek aj to bol uspech zamkla pery a bolo po kasi. vsetko som jedla ja :grinning:
1. mar 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 tak teda to je super papkac, moja niekedy vypije iba 500 ml a maximalne 800 ml. ale ved ani nie je nejaka velka. tvoja uz ma ake miery? a to neviem ci aj v panelaku, ale zase voda by mala byt vsade rovnaka, len tie rozvody neviem ake su v panelakoch, aby tam nejake svinstvo nebolo. netusim ale zas verejny rozvod tiez asi nie je nejaky super novy a cisty ci ???
1. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brulka nase miery 10,980 a dlha merala som ja 69cm,tu su otrasne rozvody ked odstavia vodu mas vidiet ake svinstvo tecie same blato ble
1. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja nejak padam dolu nosom :sweat_smile: tak dobru nocku idem radsej spat bo neviem co ma caka po tom ockovani, ci bude spinkat alebo buntosit :wink: snad spinkat :dizzy_face: tak sladke snicky vsetkym malym aj velkym :dizzy_face:
1. mar 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok