♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
2. mar 2011

@seagull2404 my sme s tym boli u dr a ona ze to nie su nabeton potnicky ze alergia na mlieko - to sme boli akurat v He tak sme tam zasli do dr ale bola to kravina - ziadna alergia ale proste sme ju prehriali - vyzerallo to ako cervene krupicove ostrovceky

@alure to aj ja jogurt jej davam raz denne ten jej nastastie chuti a vacsinou ho spapa cely tak este uvidim co povie ona

kahlan1
2. mar 2011

@mirmaj jeeeeej gratulujem naozaj to velmi leti nechapem este len nedavno boli v brusku 😀

memory97
2. mar 2011

@evanns vidis, ja som na neho pozerla v DM-ke a ja trubka som zobrala alverde.. 😀

mirmaj
2. mar 2011

@alure my papáme príkrmy už 2 mesiace a mliečko je pre nás stále top aj ked UM, teraz na desiatu spapala 1 uvarene jablčko s rozpučenou 1/4 banánu a jednou sušienkou sunarka a zapila to 100ml mlieka a spokojná zaspala bez reptania 😀 😝

memory97
2. mar 2011

@mirmaj jej blahozelame🙂

mirmaj
2. mar 2011

@kahlan1 no ved to, ja tiež sa stále čudujem ked pozriem tvoj tt, že už 17, ved len nedávno si bola 5tt 😉

katkavv
2. mar 2011

@kahlan1
ahoj, ano to je uz hotova, iba otvoris a mala papa, ked chces mozes prihriat, ja ju kajkovi davam raz za cas, pre zmenu 🙂

seagull2404
2. mar 2011

@mirmaj gratulujeme a chvali neskutocne sikovnu malu princeznu 🙂

katkavv
2. mar 2011

@mirmaj
gratulujem aj my s kajkom 😎

katkavv
2. mar 2011

baby idem zachvilocku von, je tam krasne, docitam vam vas vecer alebo rano, papa

evanns
2. mar 2011

@mirmaj gratulujeme!!! mala Tamarka je nadherna a strasne sikovna! 😉

kahlan1
2. mar 2011

@mirmaj ved prave pri anetke som sa nevedela dockat toho morfologickeho utz mi to slo pomaly a vcera som bola na poradni a dr ze o mesiac je morfo utz - si myslim coze tak rychlo - vobec to nestiham sledovat 🙂

kahlan1
2. mar 2011

my uz sme hore tak sa ideme hrat 🙂 zatial sa majte dojdem asi az vecer lebo mame dnes aj poradnu tak zatial pa

mirmaj
2. mar 2011

@katkavv
@evanns
@memory97
@seagull2404 dakujeme za gratulacie aj všetky chvály, Tamarka vám ďakuje spokojným odfukovaním z postielky 😀

vladka84
2. mar 2011

@mirmaj no my to vacsinou mame aj vo vlasoch, ale ked jej chuti 😉 gratulujeme k 7 mes., tak vy ste od nas o viac ako mesiac starsi, uz sa tesim ako bude onedlho aj nasa Karinka taka sikovna ako Tamarka 😵 spinkate uz len dvakrat?

lussies
2. mar 2011

ahojte, aj ja mám augustové detičky...dvojky....dievčatká...a chcela som sa spýtat ako je to u vás so sedením pekne samé či ešte padajú do strany a spinkaním v noci...už presia celú noc? 🙂

evanns
2. mar 2011

@lussies ahoj...nasa sedi sama ked ju posadim, sama si este nesadne...a prespi celu noc komplet 11-12 hod. 😉

alure
2. mar 2011

@mirmaj no tak to je super 🙂 nás to ešte len čaká ale teším sa aj na ovocníčkové príkrmy 🙂 Gratulujeme k 7 mesiačikom...veru letí to tak rýchlo....
@kahlan1 daj potom vedieť ako ste dopadli....
@memory97 ja tiež občas zabúdam a dokonca aj na vigantol 😠 ten v kapsulke na tri mesiace bol lepší nemusela som na to každý deň myslieť a niekedy večer keď ho uložím si spomeniem že do čerta zabudli sme
@lussies my ešte sami nesedíme,skôr padá zo strany na stranu a v noci sme hore na nakojenie,alebo len primojkanie k maminke kedy ako váčšinou 2 x teraz je to aj 3-4 krát ☹
@katkavv pekný dník moja aj my ideme na pečivo,a potom pôjdem pre Olivera ešte s ním musím ísť k zubárovi 😒

alure
2. mar 2011

@seagull2404 som zvedavá mojko či to bolo len tým práškom ale podľa opisu mi to sedí ...uvidíte po odskúšaní niečoho iného....
@vladka84 veď práve z regálov sa na teba smeje kvantum krabíc a ty si vyber každá chceme pre ne to najlepšie ale niekedy je to ťažké odhadnúť....
@kvietok121 mojko chválila som Denisa a teraz sme sa skúšali krmiť ledva spapa 5 lyžičiek a už vypľúval..ale skúsim ešte poobede,možno mu to pôjde lepšie 😉

danulka3
2. mar 2011

@alure tak to je super,že ho máš tak naučeného,že ti pekne ťahá,to moje trdielko,len vymýšľa a mamina asi nemá takú trpezlivosť,pomaly to vzdávam ☹ ,z fľaše ťahá pekne

seagull2404
2. mar 2011

@alure tak to aj ja, idem dnes na postu a na mestsky urad, tak skocim kupit a uvidime, len teraz neviem, ci mam vyprat vsetky veci, aj tie, co uz mam v skrini 😀

danulka3
2. mar 2011

@evanns ten pleťový krém používaš len na tvár? lebo mi to máme aj po tele,nie veľa,ale máme ,dnes ideme na poradňu budem pýtať recept na ten excipian,či ako sa to volá

evanns
2. mar 2011

@danulka3 na telo maju telovy 😀 😀 😀

danulka3
2. mar 2011

ešte otázočka,baby,ktoré zmrazujete mäsko pre drobcov,tak ho rozmixujete a tak zmrazujete,alebo v celku

danulka3
2. mar 2011

@mirmaj všetko naj k 7 mesiačikom 😵

mirmaj
2. mar 2011

@vladka84 my už dávno spávame cez deň 2x asi aj 3mesiace myslím, ale ona spinka dlhé spánky predtým spala doobeda 2hodiny a poobede aj 3 a teraz spí doobeda 3 až 4hod. niekedy a potom poobede už len tak 45min.
@lussies sledujem že ste presne 2.8. ako my narodené, gratulujeme k 7 mesiačikom, my sedíme samy ale len ked ju posadím ja neposadí sa sama a v noci ako kedy niekedy prespí celu bez papania a niekedy papame 1x ale my sme na UM nekojíme sa

mirmaj
2. mar 2011

@danulka3 ja zmixujem a tak zamrazím vo forme na ľad

danulka3
2. mar 2011

@evanns ja trúba 😀 😀 😀

brulka
2. mar 2011

@danulka3 ja pouzivam zatial od lanatury len kupene vo flasticke a to je uz mlete. zamrazila som si ho lebo zo zaciatku mi zjedla len lyzicku cajovu v zeleninke. ale sestra mrazila take minikusocky kusky a potom vytihla povarila v polievocke zeleninovej a zmixovala dokopy a obedik bol hotovy 😉

brulka
2. mar 2011

@danulka3 Excipial U Lipolotio sa to vola 🙂 takto vyzera obal http://www.mimiaukce.sk/aukce.php?id=3062132

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre