♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
3. mar 2011

@jankasramka myslis v noci? Niekto tu pisal, ze daval vecer cajicek miesto mliecka a babo teraz prespinka celu noc. My sme zacali cajickovat a myslim, ze to pomaha. Vecer mu dam cajik, ked sa zobudi a dokial neplace, tak nedostane mliecko 😉 Velakrat sa nam podarilo zaspinkat iba pri cajicku a to uz je teraz schopny potiahnut do rana aj 6 hodin, doteraz tak max. 3-4. Nejdu Mateovi zubky, Davidko sa vtedy budi castejsie, ale trvalo to iba par dni a potom sa vratil do starych kolaji.

@seagull2404 zltok si neskusala pridat k zeleninke? Mozno jej to bude chutit, ked masko nie...

hajatanufus
3. mar 2011

ahojte babenky este vas docitavam aby som bola v obraze boli sme dnes v meste nieco vybavit a dali sme malu odfotit na pas mali ste ju vidiet vegetacku aka bola dolezita dala si prstek do pusy a usmievala sa na uja ja som z nej nemohla cakala som vonku a pozerala na nu cez okna a rehotala som sa bol snou ocino a potom ked ju chcel obliect tak ho tahala za pusu a nos a ja som sa vonku rehotala aj s lucinkou 😀
@katulkaaaaaa ahoj este som vas nedocitala ale nedalo mi nereagovat na to s tym manzelovym zubom neboj sa na zuby je tiez zaruka tusim 6 mesiacov ako aj na ine sluzby ktore dostanes takze mu to musia spravit zadarmo mne tiez tak dr robila zuby sice len plomby ale ked mi za kratku dobu vypadla tak mi to znova opravila a neplatila som nic takze neboj bude dobre len vzdy pre istotu treba pytat aj blocek a odlozit si ho 🙂

memory97
3. mar 2011

@kvietok121 jej, tak to je mile od neho 😉 aky romantik 😉 Moj sa zas opyta: uz jedol? 😀 😀 😀 😀

@seagull2404 aka je zlatunka malicka paradnica🙂

@katulkaaaaaa to ma v zaruke, ak je to normalna zubarka, tak ho oprava nebude nic stat.... o zubaroch radsej pomlcim...

@brulka jej aka je podarena a ten zeleny muzicek vedla nej, jej robi spolocnost 😉 aj my takto este sedime, prevazuje nas ani neviem co... 😀

evanns
3. mar 2011

baby...dohackovane 😉 ale ta slabo-ruzova s motylikom jej uz je aj mala kym som ju dokoncila ☹

evanns
3. mar 2011

a nazivo 😉

katulkaaaaaa
3. mar 2011

@evanns kraaasna aj mala aj ciapky,sikula si 😉

evanns
3. mar 2011

@katulkaaaaaa dakujeeeeeeeeeeem 😎

hajatanufus
3. mar 2011

@evanns sikovna maminka a krasna modelka ja som na rucne prace lava iba ke som este chodila do skolky tak som vysivala stonkovym stehom a aj kriziky inac nic neviem 😒

danulienka35
3. mar 2011

pekny vecer babulky ako sa mate pridavam nejake foto

danulienka35
3. mar 2011
kahlan1
3. mar 2011

@danulienka35 zlatunka je 🙂 a ako ste dopadli u dr?

danulienka35
3. mar 2011

@kahlan1 vsetci mame chripku ani papier nam nepotvrdila vraj az budeme zdravy tak na plavanie nemozeme ist ☹ co uz budem chodit sama ☹

kahlan1
3. mar 2011

@danulienka35 ja teraz tiez nemozem lebo idem domov na vychod :( juj tak skore uzdravenie nech sa rychlo zotavite - ja som u nej bola vcera ale mala som zmiesane pocity ☹ ani nas nepovazila nepomerala nic len popocuvala a to bolo vsetko sa ponahlala a nemala cas tak som sa ani nestihla opytat nato co som chcela. A hlavne to ze uz dlho stojime na vahe ci je to ok

hajatanufus
3. mar 2011

@jankasramka ahojky sorry ze odpovedam az teraz ale som si nevsimla ze to bolo pre mna aj ked som to vcera citala som blba ja pouzivam plienky bum genius a do toho davam obycajne stvorcove latkove plienky ale uz som dlho nedavala a na noc som davala pampers lebo vtedy sa tiez precuravala alebo bola aj pokakana tak koli tomu ale teraz uz kakame len raz za den tak to uz bude pohodicka predtym to bolo skoro do kazdej zajtra sa asi pustim do vybalovania veci a aj do latkovych plienok a vyskusam aj na noc a dam ti vediet ako to dopadlo vies ja mam tych latkovych plienok kopec a ,myslim ze su najlepsie a pouzivam aj tie obycajne gatuse sandry lebo bum geniusky mam len pat a su dost drahe ale chcem si ich este dokupit len teraz sme vo velkej financnej krize tak to nie je mozne a dnes sme sa dozvedeli ze z nasho depozitu 787.5 libier uvidime len 200 libier tak nas krasne okradli z coho som poriadne nahnevana lebo na najoim sme si museli pozicat 500 libier z jedneho kostola s tym ze to vratime z vrateneho depozitu ale takto neviem kde zozeniem 300 libier takze agentura nas za upratovanie pekne obtiahla a zaratali nam take sprostosti akoze vypalene ziarovky a ich vymena ze 25 libier ved to je uplna zlodejina a prof. cistenie FIRMOV 225 LIBIER PRITOM SOM UMYLA CO S DALO AJ OKNA ZVNUTRA LEBO TU SA OTVARAJU SMEROM VON TAK ZVONKU SA MOC NEDA AJ SOM VYPRALA zaclony takze som zbytocne minala svoj prasok vodu elektrinu a moju vlastnu energiu ach taka som nastvana to svet nevidel preto ti ludia v realitkach tak dobre zarabaju ked okradaju nevinnych ludi

danulienka35
3. mar 2011

@kahlan1 deti cky teraz uz nebudu priberat ako do teraz mojko ved mala je riadna baba je uzasna

kahlan1
3. mar 2011

@danulienka35 myslis ze 7 kil nie je malo?

seagull2404
3. mar 2011

@memory97 dakujem 🙂 kusala, nic moc, ale mam v umysle to skusit zajtra, tak uvidime, dnes som jej sparvila mrkvu s krupicou a vyvarom z kralika, len taky fukot 🙂
@evanns nadherne, ja po tomto tak tuzim, ale sa mi to nechce ucit, si velmi sikovna 😉

hajatanufus
3. mar 2011

@kahlan1 netrap sa moja aj my mame tolko co vy mozno aj menej lebo nemam vahu ale na 6 mesiacov sme este nemali 7kg snad sme to uz teraz prekonali a ani zubky este nemame ani nesedime neboj vsetko je tak ako ma byt a mala ti prospieva je stastna a zlata tak sa nemusis obavat ak by bola hladna alebo jej nieco chybalo tak by ti to hned dala jasne najavo hm? 🙂

danulienka35
3. mar 2011

@kahlan1 mojko ved si dala foto a mala vyzera spokojno a vyzera buchticka to len mi mame taku riadnu buchtu co len papa teraz spapala 320 vies ako mna toto trapi zas ☹ vela papa

kvietok121
3. mar 2011

@eis4 velmi som zvedava 🙂
@memory97 ano je to moj milacik romanticky, ved sa narodil na valentina, tak bodaj by nebol 🙂
@danulienka35 nadhernaa je
@evanns no nadhera, zavidim v dobrom ti taku zrucnost

evanns
3. mar 2011

@hajatanufus
@seagull2404 diky baby

@seagull2404 ked sa rozbehnem a mi to pojde rychlejsie tak ti urobim 😉

evanns
3. mar 2011

@kvietok121 😉 dik moja 🙂

evanns
3. mar 2011

@danulienka35 dobraaaaa je co 😀

kvietok121
3. mar 2011

@evanns nemas zac, ved je to nadhera, keby som mala diavcatko tak by som ta prosila o taku ciapocku

kahlan1
3. mar 2011

@hajatanufus ja viem len my nepriberame pomaly ale stojime na vahe :(

@danulienka35 je taka ziva a vysmiata len nechapem preco nepriberame aspon pomaly, 320 je dost - nie je to dobre ani nejest nic ani vela a dr ti neporadila v tomto? nemyslim to co ti trepala sestricka ale nazor dr

danulienka35
3. mar 2011

@evanns uzasna je prdelka a ty mas zlate rucicky mojko si sikulka mozes predavat kuim i ja ciapocku 😀
@kvietok121 dakujem mojko 😉

danulienka35
3. mar 2011

@kahlan1 dr.bola ticho ze cajik mam dvat miesto mliecka skusala som to vies ako plakala? nie ja svoje dieta trapit nebudem

kahlan1
3. mar 2011

@evanns sikulka vzdy osm tuzila nieco take vediet ale nemam trpezlivost 🙂

kvietok121
3. mar 2011

@danulienka35 moja ved je chutnucka, nech len pekne papa, vsak potom vybeha 🙂

kahlan1
3. mar 2011

@danulienka35 cajik nezasyti a ona citi ze to nie je mliecko - mozno by som skusila ten iny pomer ak chces davat menej ak nie tak daj kolko si vypyta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre