♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
3. mar 2011

@danulienka35 netrap cosi, davaj jej kolko chce...maximalne mozes urobit ze namiesto obycajnych piskot jej davaj dia, menej banana ale skor jablcko...a nesladku kasu na noc 😒 aj nasa ma 10 kg a dr sa iba usmieva ze v pohodke ze to vybeha 😉

danulienka35
3. mar 2011

@kvietok121 dakujem len mi sme vazne moc tazke ☹
@kahlan1 i to som skusala a o to viac si vypitala mliecka ☹

kvietok121
3. mar 2011

@danulienka35 ale prosim ta male babo nemoze byt tazke len chutnuckeeeeeeeeeee

danulienka35
3. mar 2011

@evanns mojko piskotiky nepapa nechce ich a kasicky vobec nepapa ona je zavisla na mliecku mame 11,10

danulienka35
3. mar 2011

@kvietok121 no je chutnucka to hej same sunky 😀 ale vies co to je na ruky?

evanns
3. mar 2011

@danulienka35 tak potom sa netraaaaaaaaap vobec 😝

seagull2404
3. mar 2011

@evanns jeeeeej, dakujem, tak len dotoho! zatial som objednala, tak som zvedava

kvietok121
3. mar 2011

@danulienka35 tak to hej to ti nezavidim, ja mam dost z matejka a ten ma 7 a pol kila 🙂

danulienka35
3. mar 2011

@evanns nebudem mojko dakujem 😉

danulienka35
3. mar 2011

@kvietok121 no ale on aspon lozi nasa nie ale poviem si sak sa este nabeha 😀

kahlan1
3. mar 2011

@danulienka35 tak jej davaj kolko chce naco ju trapit

danulienka35
3. mar 2011

@kahlan1 nebudem ju trapit dievcence tiez boli tlstucke a teraz ake su

kvietok121
3. mar 2011

@danulienka35 moja netrap sa, ved nas este v chodeni predbehne uvidis 🙂

kvietok121
3. mar 2011

@danulienka35 kupte kociarik, aj ja som len sedela, ked mi dali v roku kociarik zacala som chodit

danulienka35
3. mar 2011

@kvietok121 ten uz mame dcerka kupila malej z prvej vyplaty 😀 nebudem sa trapit len nekdy ma to trapy ze kolko papa

kvietok121
3. mar 2011

@danulienka35 neboj ked bude mat 16. tak sa budes trapit ze nic nepapa 🙂

kahlan1
3. mar 2011

@danulienka35 netrap sa ved aj ine deti tolko maju hlavne ze je zdravucka a nic jej nechyba

danulienka35
3. mar 2011

@kvietok121 no to je tiez pravda mojko 😉
@kahlan1 nic jej nechyba teraz mame spoliky kasel vraj chripku chytla od nas ale nezda sa mi to

mirmaj
3. mar 2011

@evanns tak ty si aká šikula 😉 krásne čapičky, pripájam sa do klubu objednávateliek ked v tom rozbehneš "biznis"

hajatanufus
3. mar 2011

@kahlan1 neboj ked sa rozpapa s prikrmami tak tak zacne znova priberat aspon malicko ved je ziva tak to asi aj spali ja neviem kolko sme pribrali lebo vahu nemam a este som sa nepreregistrovala ku novej dr tak ani neviem kedy su poradne lebo tu je iny system v tomto tu poradnu robi len detska sestra a to tak ze len odvazi tak som myslela na to ze kupim vahu a budem ju raz za mesiac alebo dvakrat vazit sama

mirmaj
3. mar 2011

@liba78 ty si sa nám kde stratila? 😉

kahlan1
3. mar 2011

@danulienka35 a mas jej davat nejake lieky?

@hajatanufus no hej hadam sa to rozbehne 🙂

hajatanufus
3. mar 2011

@danulienka35 ahoj mala je podarena skus jej teda davat trebars o nieco menej mliecka teda myslim tym postupne znizavat davku alebo robit o jednu odmerku riedsie ale neboj zistila som ze aj ine deti su take buclate a nevadi to my sme zase malicki ale sme spokojni tak co no nie?

danulienka35
3. mar 2011

@kahlan1 nie mam jej davat olynt co smo jej zacala davat a fenistil nic ine
@hajatanufus davala som o dmerku mnej o to viac vipila mliecka ja ju trapit nebudem

hajatanufus
3. mar 2011

@danulienka35 tak potom to nechaj tak ved casom to prejde samo objavi ine veci a nebude mysliet len na jedlo niektore deti su asi proste take ved ty uz mas skusenosti dost tak vies co a ako a ty ju sama najlepsie poznas a vies co potrebuje

seagull2404
3. mar 2011

@danulienka35 vidis, a ja by som s tebou menila, my za den len 200ml mlieka ☹ trapi ta to teraz, o dva mesiace to mozno bude ine a ked aj dievcata boli take, tak mas dokaz, ze sa to spravi, ja som na sopliky davala Phisiomer, morska sol, krasne nam pomohlo, tak skus

majka35
3. mar 2011

ahojte deťúrence 🙂

tak barborka klesla teplota na 37,5, tak som zvedavá, aká bude noc, vraj je v pohode, stále chcela ísť niekam von, ale nepustili ju, že musí ležať, tak sa vraj rozčuľovala, že už chce ísť za mamkou ... moja zlatá, sa na ňu tak teším, že až

ohľadom tých kiahní, ja by som sa chcela dať zaočkovať, keďže sme ich nemali s mm, mám obavy, keď ich dostanú deti, dostaneme ich aj my dvaja a to bude horor, keďže u dospelých je priebeh horší, tak aby sme náhodou neskončili v nemocnici
idem si vás prečítať

danulienka35
3. mar 2011

@seagull2404 dakujem mojko kupim no mi spapame vela1500ml mliecka 😉
@hajatanufus ja viem ste zlatucke bambulky

danulienka35
3. mar 2011

@majka35 no ani moje holky nemaly kiahne nestraste ma ☹

danulka3
3. mar 2011

@mirmaj ahoj,idem sa ťa opýtať,chceme objednať takú stoličku,ako máš ty,len sa chcem spýtať,píšu tam,že sú tam tri stupne regulácie opierky chrbta a nôh.Ako to prosím ťa funguje? Toto je tá,čo si chceme objednať,je to asi taká,ako máš ty.http://www.postielky.com/stolicka-arti-betty-0

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre