• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Ja som v minulom tehu kupila original len rifle a teplaky,ale teraz na teto to bude na prd
1. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je pravda, ze aj ja som rodila v zime, ale daco sa urcite daaaa...teraz nosim moje prve tehu rifle a som rada, ze ich mam :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, tak ja som zatial tiez pribrala 2kg, teraz mam 54,5...chcela by som pribrat tak max. 10kg, minule tehu som pribrala 9,5kg (podla mna velmi optimalne) a ked som odchadzala z porodnice uz som mala iba 2kg navrch...

Ja uz som pomaly tiez zacala pokukovat po dakych novych tehu veciach, hlavne dake tricka a gate, na zaciatok..este zapnem vsetky rifle v pohode, ale uz to zacina trochu tlacit ked sedim,tak nech sa citim fajn...No a prave som docitala prispevok Spapulky vyssie a presne ako pise, aj ja kukam iba vacsie velkosti...
1. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne zase z netehu vecí nesedelo takmer nič.. všetko bolo krátke, neforemné a vyzeralo to ako vrece.. takže som aj tak dokupovala tehotenské tričká a nikdy som za ne nedala viac než za obyčajné. :slight_smile:
Možno tak šaty empírového strihu (alebo zaväzovacie ;)) ešte na malé bruško, ale tým u mňa výber tehotenského oblečenia v bežných regáloch končí.
1. feb 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teda aby som bola úprimná, tak aj značná časť tehotenského oblečenia vyzerá ako vrece.. človek si nevyberie :grinning:
1. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem kolko som pribrala, lebo netusim kolko som vazila, niekde sme zapratali vahu, ale tipujem 2kg??? ja som minule tehu pribrala pozehnane..18kg, po navrate z nemocky uz som mala len 9kg navyse a po pol roku len 3 a teraz uz nic, kilecko hore dole, no nemusela by som tak pribrat aj teraz :confounded: aj ked, si myslim ,ze to urcite pri dvoch detoch vybeham uz v sestonedeli :grinning:
ja ale nechapem, lebo na mna sa to lepilo kazdy den a nemala som pocit, ze sa napchavam... :unamused: :sweat_smile:
1. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vrtaju v hlave tie NEXT zavinovacie,či ich brať či nie :sweat_smile:
1. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nebudem nic tehu kupovat asi...mam tie tehu rifle a mozno este nejake na jar, ked bude teplejsie, take lanove...a pribrala som len 1,5 kg...uz som mala aj +2 kg, ale trochu som schudla :slight_smile:
1. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, to 12e ťa z biedy vytrhne :sweat_smile: Resp. ak nebudú sedieť, posunieš ďalej :wink:
1. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, jasne,nevytrhne,len ja som už taky skeptik na tie veci , či to sadne či čo ... ale risknem, potom poviem na vás :grinning:
1. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, tie satky ber, neni o com...
1. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou, ja som bola dost velka a sadli na mna letne saty xxl a vyzerala som vraj celkom sexi :grinning: a pre porovnanie tehu tricko HM 25eur a normal tricko 10eur, tak som kupila najvacsie a bolo dobre, ale samozrejme som skusala...nie vsetko sadne, ale to ani tehotenske nesadlo....
1. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes skusala svoje tehu veci a boli uzasne pohodlne, aj ked mi boli este kapanek volne... ale asi polku som pozicala kamoske, ma o dva mesiace termin, takze potom budem mat co na seba... a speci tehu som si kupila dvoje gate, jednu suknu, bluzku a jedno triko, inak som si aj ja kupovala vacsie velkosti, aby mi aj brusko zakryli a pohodka, nestalo to tolko ako s nasivkou tehu
1. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež trika nakupim obyčajne a dlhšie, na leto nejake lanove alebo obdobne nohavky s gumov v páse,som mala dvoje skvelé od ťamana a jedny mam ešte odložene, preto uvažujem aj nad rifliami na gumu,ale tam tie rozmery mi nejdu do hlavy že pás 33x2 - tak taký pás som mala snad na zakladnej škole
1. feb 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis - rifliky su peknucke...tak tusim mas objednavaci den :slight_smile: :slight_smile: xixi

ja mam 2 tehot gatky a kamoska mi este pozicia rifliky a nejake suknicky na leto, tak len nejake tricocka pokupovat nech som na leto fesanda

lucy - kuki som na tvoju foto a ako vies ze cakas dievcatko? ci to len pre dievcatko mas meno? nem chapem :zipper_mouth:
1. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šaty objednane, na rfle si netrufam :pensive: tie miery nechapem
1. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no paradicka tak potom sa nam v nich odfot :sunglasses:
1. feb 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ved napis tej babe ako to myslela s tymi mierami, ci sa nahodou nesekla....
1. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už zas KO, a teším sa ako budem v noci lietať šťať. mam strašnu chuť na kuraciu polievku,ale nemožem zjesť,bo sa doštim fakt
1. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan,ved ja ta nemám na facebooku
1. feb 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak tam aj tak nechodíš :grinning:
1. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aj ja si radsej kupujem netehu veci, o cislo vacsie a napriklad take tuniky , ktore su pod prsami zuzene a potom sa rozsiruju smerom nadol su super

samozrejme treba vyberat, nekupit hocico velke a hotovo, ale da sa vybrat aj v netehotenskom obleceni pekne

tehotenske sa mi zdaju drahsie tie veci, ale napr ako co. ale bluzka za vyse 30 -40 eur je dost, najma ak normalnu kupim za 20 eur
1. feb 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za tehotenské tričko som nikdy nedala snáď viac než 15€...väčšinou nakupujem v mojom obľúbenom zásielkovom obchode, v zľavách a teraz naposledy som objednala jedno tielko a tričko spolu aj s poštou za 17€.
1. feb 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala len slovenske e-shopy a to je teda drahota, jasne,ze par peknych kuskov si kupim, ale nad 25 eur za tricko nejdem
1. feb 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak za 25€ by som teda chcela triko aj nohavky :grinning:
1. feb 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni az teraz som si vsimla ze si mi pisala, no zajtra tak drz palce. :wink:
1. feb 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myw,trimem,o jakej ideš
1. feb 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16h30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok