♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kikuska25
3. mar 2011

@evanns joooj to by ma nepotesilo.. 😖
@brulka hm je to nejake divne...ono nohy uz nemam take hrozne len tie boky hnusne mi zostali..ble..ale tak co by som chcela 35kg je 35kg nie?ja dufam ze sa to popravi a dostanem sa do povodnej formy aj som premyslala nad fitkom ale na to naozaj nemam cas 🙄 🙄 opatrujte sa tu idem buvat a dakujem pa

brulka
3. mar 2011

@kikuska25 pozri ked sa zmestis do starych gati tak si schudla. je jedno ze na vahe to nevidiet, ved sa vravi merajte sa nevazte sa !!! ide vzdy o bjem a ten si dala dolu a boky das tiez neboj sa. len na to treba sportovat. a to sa da aj doma. ja mam aj cinky len problem je donutit sa 😝 ale uz musim lebo sa hanbim ked niekam mam ist nemam co na seba. ked som doma tak tralala ani mi to nepride 😀 ja som dala 23 kg 😖

brulka
3. mar 2011

dobru nocku !!!

memory97
3. mar 2011

@kikuska25 moja nemas pokazenu vahu🙂

@danulienka35 tak potom ma napada iba jedno, mamka robi super mliecko a malinka mu neodola 😉

vladka84
4. mar 2011

dobre ranko, paaaani my uz druhy den od pol siestej hore 😒 to moje dieta sa uz asi steluje na zmenu casu 😕
idem si uvarit kavu a docitat tych "par" stran co ste tu popisali...

vladka84
4. mar 2011

baby, kde je @liba78? citam, citam a nikde ju tu nevidim 😕

vladka84
4. mar 2011

takze zhrnutie osob na nase stretko:
@liba78 - 1 dospelý + 1 dieťa
@alure - 1 dospelý + 2 deti
@danulienka35 - 1 dospelý + 1 dieťa
@mirmaj - 2 dospelý + 1 dieťa
@memory97 - 2 dospelý + 1 dieťa
@katulkaaaaaa - 1 dospelý + 2 deti
@akika722 - 2 dospelý + 2 deti
@evanns - 1 dospelý + 1 dieťa
@majka35 - 2 dospelý + 2 deti
@lucia20 - Luci, daj vedieť ci idete vsetky 4 baby + ocino
@hajatanufus - 2 dospelý + 2 deti
a ja - 1 dospelý + 2 deti

mam vas vsetky? @seagull2404 @eis4 vy ano, ci nie?

termin 3.6. - 5.6. na 2 noci, miesto www.hotelrohozna.sk - do penzionu sa nezmestime, teraz nas je 12

co sa tyka ceny za ubytovanie, mame prislubenu 20% zlavu z pultovych cien pokial to zaplatime v hotovosti a spolu (cize jedne doklad) , na ich stranke si pozrite cennik, su tam dva druhy izieb, 2 apartmany, do toho Lux apartmanu mozeme ist aj dve, lebo su tam dve oddelene spalne

tak co, suhlasite? mozem rezervovat? ak mate este speci poziadavku, dajte vediet, nech to prezistim...

evanns
4. mar 2011

@vladka84 suhlas 😉

majka35
4. mar 2011

dobré ránko ... tak som zase ráno volala do MI, tak už nemá teplotu, ale teraz sa mi priznali, že mala 40! stupňov 😖
ma chytili mrákoty ... vraj vedeli, že by som stresovala /čo je pravda/, tak radšej ma informovali trošku ináč ... ale snáď už bude dobre, netuším, čo to mohlo byť

@vladka84 nemám mm doma, takže ti dám konečné info zajtra, buď pôjdeme všetci štyria, alebo len ja a deti s
@evanns , ak bude súhlasiť 🙂

@evanns ty si sa ani nepriznala, že si taká šikovnica, ja háčkovať neviem, iba pliesť, tiež pletiem barborke čiapočku, takú "houmlesáčku", ale tá ani zďaleka nie je taká pekná, ako tie tvoje 🙂

kahlan1
4. mar 2011

dobré ranko

@memory97 vdaka tym stavickam sa uz nepucime 🙂 ale sa mi zda ze jej nerobi dobre brokolica lebo vcera na obed mala cistu a opat sa trochu pucila tak ju vynecham uplne

evanns
4. mar 2011

@majka35 jasne ze mozete s nami 😉

no dakujem za komplimenty 😉 ale moje niektore "pokusy" skoncili veeeeeelmi biedne 😉 to len praxou sa zlepsuje 😝

kahlan1
4. mar 2011

@vladka84 jeeej zavidim vam ten vylet ale nam by to nevyslo nijak raz ☹ ☹

seagull2404
4. mar 2011

ranko, ja ze ako je krasne, slnecno a pozriem na teplomer a tam ze -7 brrrrr 😖

@vladka84 my nie ☹
@kahlan1 jeej,som rada, ze nieco zabralo; ani nam brokolica nerobi dobre, a to aj uplne orezavam hlubiky ☹

vladka84
4. mar 2011

ok dievcence, nechame si cas, predebatujte to s mm a cez vikend dame konecne stanovisko... na hotel som pisala, uz len upresnime pocty 😉
@kahlan1 skoda, ale tak vy sa pridate na buduci rok, aj s dalsim milacikom 😵

eis4
4. mar 2011

dobré ránko.my už 3 deň vstávame o 6tej dnes o pol 6tej.chcem spať 😢 😢 😢 😢 samozrejme aj v noci každu chvilu hore ☹
@vladka84ano chceme ísť 😉 2dospelý + 1 dieťa 🙂 už sa teším 🙂

kahlan1
4. mar 2011

@vladka84 oki dohodnute ak sa nam nepodari augostovy milacik 2012 😀 😀 nene srandujem uz som poucena 😀 a ako ste sa ucili aka velka vyrastiem my sa to ucime treti den a nic 😀 😀

@seagull2404 to aj ja vidis dr nepomozu musi pomoct modrykonik 😀

seagull2404
4. mar 2011

@kahlan1 este ze ho mame 😉 Tamarka hryzie uz az do stola od PC, jak uz nevie, do coho by hryzla 😖

mirmaj
4. mar 2011

@vladka84 za mňa súhlas 😉

kahlan1
4. mar 2011

@seagull2404 no to hej 🙂 my tiez vsetko hryzieme - co je po ruke uz je v puse 😀 😀

vladka84
4. mar 2011

@kahlan1 nijak zvlastne, len som sa jej pytala aka velka vyrasties a dvihla som jej rucky hore, opakovali sme to aj 5krat za sebou a trvalo nam asi tyzden kym zacala dvihat rucky sama, dovtedy som jej ich dvihala ja... tak len trenujte 🙂
nooo, to by bola ina sranda, kebyze nam v novembri zahlasis, ze si asi tehotna 😀
@eis4 ok, piiiisem ta 😉

z hotela mam potvrdenu rezervaciu terminu, v pondelok mame upresnit pocty, ale myslim, ze nam to vyjde na celu kapacitu, takze asi budeme mat cely hotel pre seba, to nam bude fasa 😀

kahlan1
4. mar 2011

@vladka84 nestras 🙂 uz som poucena ze aj u nas moze motyka z jedneho razu vystrelit 🙂 oki tak trenujeme - lebo ked jej poviem aka velka vyrasties tak ju chytia smiechy 🙂

alure
4. mar 2011

@vladka84 za nás to takto súhlasí 🙂
babulky nestíham vás prečítať,popíšem možno neskôr mm mi dnes ráno zahlásil že k nám príde na víkend návšteva ktorej sa síce moc teším ale doma neporiadok tak musím trošku popratať,navariť a bolo by aj nejaký koláčik upiecť.

mirmaj
4. mar 2011

@vladka84 aj jaj už som sa včera informovala na libu ale neozvala sa 😲

katkavv
4. mar 2011

ahojte baby 🙂

ja som tiez hore od 6h, obed mam uz navareny, tak idem trosku k PC, ale pisete ako dive 🙂
rano som natocila kajka na video ako sa plazi, je velmi podareny ale musime pozabezpecovat vsetko, dokaze prelozit uz celu obyvacku .... vsetko dava do pusy, male veci musim poodkladat 😕

http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video...

@kahlan1
jej tak to som rada, ze vam stavicky zabrali 🙂 super

katkavv
4. mar 2011

@alure
fuha, tak pekne upratuj 🙂a kolacik nech sa podari 😝

katkavv
4. mar 2011

@seagull2404
ahoj, tu v BA je hnusne pocko, zamracene ale su tu 2 stupne ...

baby kedy uz bude teplucko? tak mi chyba teplo, zimu uz nechceeeeeem, pomoc 😖
idem na chvilu k susedke na kavicku

kahlan1
4. mar 2011

@katkavv no hej super aj jej to zachutilo uz aj slivkovu pijeme 🙂 kajko je neskutocny na tom videu uplne nadherne to je 🙂 skusim ju supnut na podlahu ci jej to nepojde 🙂 teraz spime tak mam pauzu ale potom musim balit ideme na vychod

a ako davate videa na net? cez youtobe alebo ako,

seagull2404
4. mar 2011

@kahlan1 normalne das nahrat video tam, kde davas aj prispevky na hlavnu nastenku (mas tam bud status, odkaz, fotku alebo video) len musi mat urcitu max. velkost

kahlan1
4. mar 2011

@seagull2404 aha vdaka 🙂

mirmaj
4. mar 2011

@katkavv kajko je šikula, krásne mu to ide 😉 aj my sme už od 6 hore aj včera aj dnes 😠 tiež už dováram obed, ožehlené, aký dlhý deň sa mi to zda ked tak skoro vstavame 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre