♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 no na dalsiu konrolu mam prist o pol roka ☹

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 mojko nasla som si email tej mojej elrgologicky, skusila by som jej napisat, ze mi vysla alergia na kravske mlieko, a ze v tych ich testoch mi nevysla, a este by som si spravila ten food detective, a ked aj tam najdme rozdiel, tka ze ci by mi nespravili krvne testy, tak co by mi este mali spravit porad 🙂

hajatanufus
4. mar 2011

@seagull2404 vies ono je to tak ze aj pri lucinke ked rachel spinka by som aj vedela nieco spravit ale vela krat sa mi nechce a inokedy som zase na tom psychicky zle koli tomu ze mame s mm akusi krizu ☹ inak lucinka ked napriklad robim nieco s nou tak sa to da v tamtom byte mi napr. lucinka pomahala s pranim zapinala mi pracku alebo ked som umyvala dlazku tak som jej dala do rucky mop a aj ona umyvala a napr. ked som zehlila tak pozerala telku a dolezite bolo ze som bola s nou v jednej izbe lenze teraz ani telku nemame vybalenu lebo nevieme ci nam ju exekutor nevezme lebo mame nezaplatenu dan co sa tu plati koli tomu ze sme predtym na to nemali peniazky ved 140 libier na mesiac len dan platit je dost vela ale to tu musi platit kazdy to nieco ako dan mestu a ide to napr na opravu ciest osvetlenie odvoz smetia a tak ale ide o to ze tam dlhujeme 1000 libier a bol sud a ti to dali exekutorovi ktori nas navstivil par dni pre stahovanim a spisal nejake veci s tym ze do konca feb sme mali zaplatit splatku min 176 libier ale my sme nemali z coho to zaplatit ledva sme zohnali peniazky na prenajom takze cakame ze tie vei asi pridu vziat tak dufam ze vezmu len to co vtedy spisal teda elektroniku napr tv , dvd, mikrovlnku, mmvezu kt kupil v aukcii za 5 libier ale oni nemusia vediet ze kolko stala a horsie je ze aj mm notebook klavesnicu mys monitor tlaciaren a repraky a este myslim nejake drobnosti ☹ moj netbook si nevsimol lebo bol polozeny na kresle pod vecami nahodou takze dufam ze ten nam nevezmu lebo nesmieme koli inym dlhom ostat bez netu 😒 a moj mm to uz ma tak premyslene ze ked mu vezmu pc tak nie aby pouzival moj ale chce si vziat iny na splatky ako keby sme toho nemali dost ach ti chlapi vzdy maju plan B vo vrecku moc ma to netesi aj ked by to bolo len 15 libier mesacne ale nechem si robit dlhy aj tu dost ich mame na sk a v cr a neviem to splacat ide na to cela moja materska teda teeraz ked mi skoncila tak je s tym problem lebo rod budem mat asi az v maji lebo ja to budem mat z cr a ti si overuju ci som neziadala ja aj mm na sk a v uk tak to dlhsie trva ale odbocila som od povodnej temy prepac islo len o to ze lucy sa teraz nudi ked sa jej nemozem venovat a ked nema svoju telku ale inak sa da aj pri nej takze dve deticky nie su az taky problem a vela zalezi aj od toho ako ti bude pomahat manzel pripadne niekto iny ja som na nich sama ale ked ma mm dobru naladu a cas tak mi pomaha aj s kupanim aj s prebalovanim a tak takze neboj a maly rozdiel medzi detmi je fajn lebo sa potom spolu vyhraju a ty si budes moct kludne robit veci kolo domacnosti 🙂 ach keby sme sa uz dostali z tych financnych problemov boli by sme obaja s mm kludnejsi aj deti by to lepsie znasali ale teraz este aj o ten depozit za stary byt sme prisli lebo agentura ho pouzila na cistenie bytu a na opravy su to zlodeji zo 787.5 libier nam vratia 225 co je len tretina a my musime urcitym ludom vratit 500 libier co nam pozicali na najom na novy byt takze je to dost komplikovane a mame z toho stresy a koli tomu sa s mm aj hadame a mae krizu a asi aj koli inym veciam ale to sa vyriesi asi az casomale co doba je tazka kazda druha rodina je zadlzena a staci ze pride nejaka choroba alebo nieco hned je mensia vyplata a nie vsetko sa potom da zaplatit a vznikaju z toho problemy 😠

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 a u koho ti vyšla tá alegia na KM?

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 u koznej krvny test

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 a u alergologičky ti nevyšla KM?pozit? robila ti kožne testy?

hajatanufus
4. mar 2011

@dajna11 @evanns @kvietok121
dakujem no zakuklila sa jak husenica taka bola podarena a zlostila sa ze nemoze z toho von tak som ju rychlo cvakla a rozbalila

dajna11
4. mar 2011

@hajatanufus zlatá bola velice....

kvietok121
4. mar 2011

@hajatanufus podarena, mas to tazke

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 ano v 2007

dajna11
4. mar 2011

@kvietok121 no ved skús si urobiť ten test...no a ked budu výsledky,tak potom sa domáhaj konkrétne na ktoré ti má dať urobiť testy,verím že niektorí lekári necchu dávať len tak vyšetrenia z brucha,lebo im to skracuje limity,poisťovne ich dosť v tomto sekaju,lebo pre lekára je to pohodlne vyšetrenie,on nemá robotu....ale zasa je to dosť drahé a tým pádom poisťovne to škrtia...opätovné vyšetrenie preplatia až o pol roka...preto tie kontroly o pol roka...

hajatanufus
4. mar 2011

@dajna11 dakujem
@kvietok121 dakujem ano je to tazke ale verim ze sa to coskoro zlepsi a dostaneme sa z toho ina moje problemy su proti tvojim uplne nic uplne ta obdivujem aku mas na vsetko silu a trpezlivost ja by som vobec nevedela niest take problemy ako mas ty alebo niektore baby myslim tym co sa tyka alergii a tak vies peniaze a veci sa nahradit daju ale zdravie nie mas u na naozaj velky obdiv 🙂 aj s tym kojenim si velmi dobra a statocna maminka ja som tiez stastna ze mozem kojit a dufam ze este budem dlho 🙂 dokonca este si pyta aj lucy ale vcera ma tak kusla ze som ju musela odstrcit aj ked ma to potom mrzelo ale fakt ma to bolelo s tymy jej hryzakmi ale potom som jej znova dala a davala som pozor aby ma nekusla 🙂

kvietok121
4. mar 2011

@dajna11 dakujem za pomoc naozaj, som rada ze si tu pri nas idem buvat lebo matejko vstava kazde 2-3 hodinky a niekedy aj skor tak dobru nocku
@hajatanufus to je skvele ze kojis obidve 🙂 to by ma ani nenapadlo 🙂 praveze sa mozem hambit ze mam 30 rokov a moja alergia a atopicky ekzem od detstva nie je vobec vyrieseny, ale vzdy sa to nejak dalo vydrzat ale tehotnost a kojenie my to hrozne zhorsilo, tak ma do toho tlaci aj manzel

danulienka35
4. mar 2011

vi ale pisete babulky kdo to ma citat 😀 kde je nasa aikka?

memory97
4. mar 2011

@danulienka35 hovorim, ze robis dobre mliecko 😉 Lucku vobec neprevaris, iba do nej nasypes mliecko a ohrejes?

@alure uz som si objednala tu zlacnenu podlozku🙂

danulienka35
4. mar 2011

@memory97 ajoj moja ano neprevarujem lucku nemusi sa vobec som nikdy neprevarovala

hajatanufus
4. mar 2011

@kvietok121 chapem tie hormony asi robia dost velku sarapatu ja si zase musim dat skontrolovat stitnu zlazu lebo som po porode este pribrala a nic neschudla a mam vyse 100 kg a necitim sa stimi kg navyse moc dobre a bolia ma aj nohy tak chcem vediet ci mi nejako netreba upravit davku liekov mimochodom dnes som ich aj zabudla vziat asi vezmem teraz tak uvidim co povie dr 🙂 prajem vam dobru nocku a matejko nech spinka co najdlhsie a maminka sa moze konecne vyspinkat a sladke snicky a matejkovi posielaju moje babenky sladke pusinky papa 🙂

helen1007
4. mar 2011

ahoj ale je tu toho popísaného posledný týždeň mi nejak uniká nestíham to čítať 🙂

@danulienka35 ahoj moja ako sa máte? malinká v pohode?

danulienka35
4. mar 2011

@helen1007 ajoj mojko no docela ok kupila sem ji dnes ze sunarka na dobru noc a vis jak sa ogrcala fuj ani mne to nechutilo ble a co vi babulky moje?

helen1007
4. mar 2011

@danulienka35 no to ma prekvapuje, že tvoja malá niečo vygrcala...to fakt nemohlo byť dobré 🙂 my papkáme vecer kašu sinlac, ale ked jej ju zarobím s vodou je po nej skorej hladná, ale nie vždy si stihnem odsať mlieko, aby jej bola sytejšia ...inak je aj u nás pohoda...len mm naháňačky okolo domu tak potom už večer nestíham ísť ani na net ☹

danulienka35
4. mar 2011

@helen1007 no vazne bola na grc ked som ju ochutnala a pak vypila 300 nutriolnu po grcani staci ti a spi jak dudek 😝

memory97
4. mar 2011

@udada nas napina z kuskov, skus jej to mixovat a riedit vodickou, v ktorej si varila mrkvicku alebo luckou.

@kvietok121 daj mu do rucky piskotku a nech ju troska ozuzle a uvidis, staci, ze ju parkrat olyze a je to 😉 alebo korku chleba 😉

danulienka35
4. mar 2011

@memory97 nasa do ruky nic ani piskotik ani chlebik vsetko ze blllle ale mliecko to hej mliekoholik

memory97
4. mar 2011

@kvietok121 presne tak, vsetky problemy zacinaju v traviacom systeme.. ked ti to chut a necitis problemy, tak by som na tvojom mieste obmedzila. Nie vela, ale aspon raz denne nieco mliecne.

memory97
4. mar 2011

@danulienka35 akkika nema net, od kedy sa prestahovali☹

helen1007
4. mar 2011

@danulienka35 tak to dobre stiahla 😀 musela si napraviť chuť po tej kaši čo si jej kúpila...a ako soplíky prešli?

danulienka35
4. mar 2011

@memory97 chyba tu velmi 😒
@helen1007 to hej a sopliky mame este az krv jej odsavam ale inak ok

memory97
4. mar 2011

@helen1007 ta sinlac je na alergiu... malinka ma nabeh? tie su omnoho menej syte ako normalne kase.

@danulienka35 moja zlata, fakt niektore kase, mliecka su na grc a chudatka tie nase deturence, co to musia papat...☹ esteze je nutrilon🙂

memory97
4. mar 2011

@danulienka35 to vies, ze chyba🙂, ale ona sa ozve, ked bude moct. Myslim, ze mirmaj jej dava info, ma podplateneho speha 😀 😀 😀 😀

memory97
4. mar 2011

@danulienka35 oja zlata, uz ma podrazdenu sliznicu...ustupuje jej to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre