♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
5. mar 2011

@akika722 my sa máme super aj tamarka 😀 užívame si spolu dámsku jazdu už tretí večer bez mm 😝 ako vám prebehlo sťahovanie?
@alure náš ani nehra 😝 , to babka kupila taký obyčajný že nech ma tamarka aj u nej a ked sme ho skušali tak vresk ale hrala sa s nim pekne, hádzala si do neho hračky vyberala a tak prevracala si ho😀 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa no ja ani nekojím a nie som v porovnaní s tebou na tom lepšie 😀 😝
@adal o hej každé je iné, mne inak osobne tie zuby ani nejako nechýbajú 😀 taká je zlatá ked hodí ten svoj bezubý usmev 😉

alure
5. mar 2011

@adal vitaj medzi nami 🙂 aké máš krásne okaté detičky 😉

danulienka35
5. mar 2011

@adal aky su krasnucky 😉

adal
5. mar 2011

@katulkaaaaaa no aj mňa už pekne párkrát pohrýzol zo začiatku, teraz už nie 🙂

hajatanufus
5. mar 2011

baby ja mam zasebou uplne hroznu noc vobec nespala koli rachel lebo v noci straaaasne revala a bola som kazdu hodinu hore az potom konecne kolo piatej zaspala ta som spala aj ja ale dnes cez den spala len hodku tak sa bojim ze aka bude dalsia noc nechapem co sa deje aj teraz akonahle ju dam do postielky tak reve az kym ju nevezmem A TERAZ JE PRI mne na posteli a je ticho a vsetko babbre a dviha sa do sedu a mrnci ze sa jej to nedari ☹ a lucinka tiez cely den nespinkala a este k tomu je zase chora tak som nastvana a poriadne lebo celu zimu sa tahame so soplami raz jedna raz druha a uz ma to nebavi uz nech je teplo boli sme zdravi asi dva - tri tyzdne a zase ma sople a obavam sa ze aj rachel to zas od nej dostane a to sme sa este ani nepreregistrovali ku inemu dr. fakt neviem jak to poriesim ale na pohotovost mam daleko tak asi sa pojdem v pondelok hn ed preregistrovat a hned sa aj objednam

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@mirmaj neboj pride na psa mraz 😀 a potom sa pani budu cudovat....stale mu hovorim ze ked ja zacnem sa bude cudovat,ale mne je dneska fajn,viki pozera telku,maly pri mne spinka....pocitam ze za hodku budeme k.o vsetci traja

katulkaaaaaa
5. mar 2011

@hajatanufus neboj ked budu vecsie bude lepsie moja viki bola chora stale ked bola mensia,je to des,uz nech je teplucko

adal
5. mar 2011

ďakujem za privítanie 🙂 ja tu často nebudem, dnes mám trocha kľud, zapriahla som trocha manžela 🙂 a detičky sú všetky zlaté 🙂

akika722
5. mar 2011

@hajatanufus
@katulkaaaaaa
@alure
@danulienka35 kočky,dnes sme všetko ponosili,Paťka si vzala krstna,s malym bola moja mama,dokonca brat už začal robiť sadrokarton v obyvačke..
cez tyždeň bol Paťko u svokry a prišiel s popalenou ručkou 😔 nechala vraicu vodu a šla hore,jeho nechala dole...som povedala že tam bol posledny krat bez nas 🙄

mirmaj
5. mar 2011

@akika722 😲 😲 😲 má to moc?
@katulkaaaaaa 😀 😀 mne tamarka prestáva robiť spoločnosť každý večer okolo pol ôsmej dnes by bola rada asi spala už aj od 18 ale som sa ju snažila udržať hore aspoň do pol ôsmej až nevstava už o 4 lebo to by som nezvladla ja 😝

akika722
5. mar 2011

@mirmaj pršteky 3 ma tam pluzgiere a ona povie že sa to stalo včera-štvrtok...nerealne lebo piatok to už mal trošku vysušene..a najhoršie že ake vtipne že hodinu plakal od bolesti 😔 nikdy viac

danulienka35
5. mar 2011

@akika722 co? to snad neni pravda chudiatko male ☹

akika722
5. mar 2011

ok baby na dnes paaa ☹ už nemožem,švagor chce nat 🙄 držte sa

alure
5. mar 2011

@hajatanufus moja ako vy s mm ? je to lepšie? pomohol pokec? držím palčeky aby ste boli ok
@mirmaj aspoň má Tami novú zábavku 😉
@adal my sme tiež ešte bez zubov,ale prvého som kojila dva roky a už bol komplet zubatý ani raz ma nehrýzol 😉 našťastie

My sme dnes mali taký veget deň,ráno som postavila na polievku mm urobil grilované mäsko a šalát,potom sme išli povysávať autá a teraz mi išiel ešte do myčky a natankovať. Už som ho psychicky pripravila že na budúci týždeň ideme do Brendonu a Babylandu obzerať a vyberať kočík (nejaký šporťák ľahko skladateľný do auta a autosedačku) tak sa vcelku aj teší 😀 a do Ríma ideme len my s mm a s Denisom,Oliverko nebude môcť ísť s nami ☹ už za Denisa bol menší problém,ale "veľký šéf" aspoň to dovolil...

mirmaj
5. mar 2011

@akika722 nemám slov chuda malé ☹

katulkaaaaaa
5. mar 2011

no ako to vidim aj ja pojdem off maly uz je hore,och to bude nooooc

alure
5. mar 2011

@akika722 ahoj mojko a dávajte na seba pozor. Cmučik Patimu na boliestku 😒
@danulienka35 ako sa máte moja? Oliver pozerá Spider mana ja som sa pustila do žehlenia a Denisko už spinká...konečne na obed krásne papal mrkvičku 🙂

danulienka35
5. mar 2011

@alure ajoj mojko ma boli hrdlo jak hrom mala docela ok len pri odsavani jej ide krvicka ale to je uz dobre, boli sme dnes vonku bolo uzasne pocasie inak vsetko po starom

alure
5. mar 2011

@danulienka35 hlavne sa daj do poriadku a dolieč sa poriadne aby sa to potom nevrátilo 😒

danulienka35
5. mar 2011

@alure ved to kasleme tu vsetci tak neni cuda mojko ako mali v skole?

alure
5. mar 2011

@danulienka35 teraz je to fajn 😉 a verím že to tak aj ostane..
idem off mojko pomaly končí aj film a ja som dosť uťahaná..ahojte zajtra

danulienka35
5. mar 2011

@alure drzim palecky mojko pekne snicky prajem 😉

hajatanufus
5. mar 2011

@katulkaaaaaa dakujem veru nech uz je teplo mam rada zimu ale ked je pekne zima a nasnezene a vtedy ani bacile nie su ale ked je sychravo alebo prsi v zime to nenavidiiiim ☹

hajatanufus
5. mar 2011

@adal vitaj mas krasnych chlapcov 🙂

hajatanufus
5. mar 2011

@akika722 ach jaj to je taka nezodpovednost ja sa tiez bojim deti nechat s cudzimi ani s mojou mamou by som ai nenechale deti same mozno s otcom ano lebo on je az prehnane opatrny tak by urcite dal pozor 🙂 tak uz to mate za sebou a teraz len vybalovat ja este stale nemam pobalene u nas stahovanie bol des my sme nemali kam dat deti takze stahovali s nami no des 😠 uz nechceeeem

hajatanufus
5. mar 2011

@akika722 chudiatko male nech si to ona skusi ze ci by neplakala ach jaj dufam ze mu to aspon nejak rozumne osetrili moj sused mal 7 rokov ked sme raz boli spolu v tescu a davali sme si tam kavu co bola ochutnavka a on sa nejak popred mna predral a vyhadzoval papieriky z cuktu do kosa no a neodhadol to a ja som si ho nevsimla a drgol hlavou do mojej ruky a vylialo sa mu to na hlavu a na hrudnik chudak som ho tak lutovala ale bola to nehoda a hned mu v tescu na to dali vrecko s ladom a prisla zachranka tak ho tam na mieste osetrili a vzali do sace chudak vdaka bohu tam nic nema mozno ani uz na to nepamata ale ja to mam stale pred ocami a je mi do placu ked si na to spomeniem a hlavne reakcia jeho debilneho otca ked sme prisli domov tak nervacil ze co to ma na sebe lebo mu dali take obvazove tielko a na tom mal svoje tricko a ten jeho ozransky foter na nom to tricko doslova roztrhal a nadaval nam vulgarne mna aj jeho mame ze co sme za pi.. ze sme na neho nedali pozor ibaze on svojho syna nepozna nevie aky je v zivote s nim nebol ani na prechadzke ani sa mu nikdy nevenoval lebo ho zaujimala len jeho pijatika nastastie uz ma ten moj sused 18 rokov takze sa uz na to nepamata 😒 😒 😒

hajatanufus
5. mar 2011

@alure prepac skor som nemohla docitat a odpisat lebo nestiham no s mm je to o nieco lepsie ale nerozpravali sme sa o tom moizno inokedy ked bude vhodnejsia doba lebo teraz sme v stresoch a moc to nejde rozparvali sme sa len o tom ze ma akusi krizu a ze ked sa dostaneme z fin problemov zlepsi sa aj nas vztah 🙂 dobru noc

danulienka35
5. mar 2011

asi sem tu zostala sama tak pojdem off

memory97
5. mar 2011

@katulkaaaaaa vyborny je na tieto nevolnosti zazvor. Nepomaha jej ani kinedril, teraz je tusim na trhu aj nieco pre deticky.

@danulka3 ja som objednala aj hracku a ak zaplatis dopredu, tak 4,60, ale stale sa to oplati, ked povodna cena podlozky je 20🙂

@adal davam aj prevarenu vodu z vodovodu, ale aj lucku. niekto tu pisal, ze filtruje vodu cez britu.

memory97
5. mar 2011

@eis4 mala je uzasna a tvoj tato ani nevie o co prisiel, ked sa nechcel pozriet. Moj tato sa zas otocil o 180 stupnov, ked sa Davidko narodil a je schopny precestovat dlhe km, len aby ho videl🙂 a vraj sa chlapi na stare kolena nemenia 😀 😝

@vladka84 krasna ako obrazok a tie vlasky, missky, co sli dnes sa na nu nechytaju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre