• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@niky13 ja neplánujem,som rada každému dňu,čo ho nakojím,dúfam,že to bude ešte nejakú dobu,kojím ho aj v noci,aspoň vtedy papá kľudne a nevrtí sa a mne to nevadí,už som si zvykla :dizzy_face: A ty plánuješ do kedy?
7. mar 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ako hovoris, hlavne zdrave nech su. To ste teda dobry, este stvrte? Ale pri troch sa to uz asi strati,nie? Jedny znamy zas mali 2 chalanov a cakali tretie. Dufali, ze dievcatko. A bum - dvojcata chlapci. Chlapik chodil 2 mesiace ako zbity pes. Ale dalej vraj neskusaju. :grinning:
7. mar 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 :D hej hej, toho sa bojim, mama je z dvojcat, :D ale ano, mas pravdu, v dave sa to strati. :D
7. mar 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 aj ja som rada kazdemu tyzdnu, pri dcere sa to nepodarilo, iba 3 mesiace aj to len kombinovane s UM. Plakala mi od hladu, inak sa nedalo. To ma doteraz, len jedlo jej po rozume beha. :grinning:
Pri synovi som si davala take male ciele, ze najprv aspon 3 mes., potom ze aspon do dalsej poradne, aspon 6 mes. A teraz myslim, ze do roka to necham na nom a potom uvidim. On sa tiez dost vrti. Ale 2 roky neplanujem.
7. mar 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 teeeda, aj moja mama je z dvojcat. :grinning:
7. mar 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 tak aby ste aj vy nemali tretie-stvrte v jednom. :D
7. mar 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 Tak to sme na tom rovnako :wink:

Idem do postele,ráno ma čaká zubár bŕŕŕ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 nooo, nehovorim ze nie, ale radsej asi nie - ja mam za sebou uz 2 sekcie. A tiez moj vek. A hlavne tie ponocovania a nocne vstavania. To znasam dost tazko, ty kokso, niekedy uz fakt nevladzem. No ved uz nemam 20 a uz sme mali celkom klud so starsou. Ale zas maly je usmiate slniecko, narozdiel od dcery. Ta bola ako urevana panika.
7. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 tak dobru noc. Zubara ani ja nemusim. Drzim palce.
7. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spat. Nejaka som prechladena, tak nech aspon nieco naspim.
7. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 tak ja mam este na zaciatku 2-ku, ale tiez som chvilu uvazovala, ci ist do tretieho. aj ked sme ho chceli, ale uz ten ako taky klud doma.... a zase prcka, ale to je uplny anjelik. mne ani jedno dieta v noci nikdy nevstavalo, takze my to mame super. spia minimalne 12 hodin, kazda jedna. takze pohodicka. len mama sa dlho nevedela dostat od pc do postele pred polnocou. :D
7. mar 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahoj moja, ako sa máte? V stredu sa chystáme na pár dní do Pk :slight_smile:
7. mar 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 ahoj mojko no super uz sa na vas moccccc tesim ,ako sa meme? uz dobre prdelka len papa dnes spapala na ranajky milacik a mliecko a na obedik brokolicku :wink:
7. mar 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja mám tiež narodenú a auguste. Len stále ju ojím, a dáva, mrkvu od Hami,. V noci sa mi budí. Vám spia detičky celú noc?
7. mar 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 aj ja sa na vás moc teším, to je super že malinká už zase papká...to už muselo byť vážne ked ona odmietala papkať :slight_smile: , hlavne že je už v pohode...zatiaľ mi to vychádza na piatok že by sme sa stretli ak teda nič nemáte a nám do toho nič nepríde
7. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestiham Vas citat, docitam zajtra, ale ak chcete zahlasujte na nas http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/5998 :stuck_out_tongue_closed_eyes: diiiiiiiiiiiiiiiiiik
7. mar 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 aky je smejulko

@danulienka35 uz vidno na nej,ze je jej lepsie:slight_smile:

@niky13 zlatunky je, v com ho tam mas, to je nejaky obluk nad nim?
8. mar 2011 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 moja zlata a uz ju zaujimaju auticka:slight_smile: no fesaci musite chodit na peknych autach, aby Chiarka na vas mrkla ockom :wink:
8. mar 2011 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna22 ani my nespinkame v noci, ved som zas tu:slight_smile: a to sme na UM:slight_smile: raz sa uz hadam vyspime:slight_smile:
8. mar 2011 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns zahlasovane:slight_smile: mala je tam podarena:slight_smile:
8. mar 2011 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
@evanns zahlasované a súhlasím s @memory97 malá je tak krásnučká :slight_smile:

@lucia20
@niky13 teda, ktorá myslí na dvojčatá ? To bola moja nočná mora pri každom tehotenstve :sweat_smile: Môj mm je z dvojičiek a ja som sa desila možnosti že budem musieť zvládnuť naraz dve deti. Takže som rada, že u nás bolo mimi vždy jedno :grinning:
@seagull2404
@danulienka35 teda tie vaše miminká sú úžasné :slight_smile:
8. mar 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dobre slnecne ranko! konecne ide jar!
8. mar 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
@memory97 ano ked sa mu chce tak ma usmev od ucha k uchu
@luna22 moja ze celu noc, chacha, kojime sa takze dnes, o pol desiatej, o pol dvanastej, o tretej, o piatej a pol siestej sme mali rano
@21 dufajme, bolo by nacase :slight_smile:
8. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 Ahoj, aj u nás je slniečko :slight_smile:
A čo hlava ? Už nebolí ?
8. mar 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....krásne ránko všetkým...vidím že sa tu tiež zapájali do súťaže o zaltíčko,ak máte chuť a páči sa vám foto,možete podporiť aj nás http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/3050
8. mar 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21
@liba78 slniecko ale -10°C
8. mar 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... aj ja prajem krásne ránko a všetko naj k nášmu sviatku :slight_smile:

túto noc som vstávala k terezke asi stoosemdesiatsedemkrát .... a už som totálne hotová
8. mar 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :grinning:
švagor tu nie je tak využijem trošku net :grinning: ked som na nom a je tu tak pokukuje až peni že som na nom ja tak kašlem vtedy na neho
ako sa mateeeee???
8. mar 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahoj moja, ako sa žije bez netu? strašne, čo? a vy sa ako máte?
8. mar 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne MDŽetovske ranko :slight_smile: mm odisiel do BA na skolenie, ale stihol mi ako darcek venovat upchaty zachod, tak budem bezat do Baumaxu, ale pride maminka, tak bude veselo

@liba78 dakujem :wink:
8. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok