♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
7. mar 2011

@niky13 ja neplánujem,som rada každému dňu,čo ho nakojím,dúfam,že to bude ešte nejakú dobu,kojím ho aj v noci,aspoň vtedy papá kľudne a nevrtí sa a mne to nevadí,už som si zvykla 😵 A ty plánuješ do kedy?

niky13
7. mar 2011

@lucia20 ako hovoris, hlavne zdrave nech su. To ste teda dobry, este stvrte? Ale pri troch sa to uz asi strati,nie? Jedny znamy zas mali 2 chalanov a cakali tretie. Dufali, ze dievcatko. A bum - dvojcata chlapci. Chlapik chodil 2 mesiace ako zbity pes. Ale dalej vraj neskusaju. 😀

lucia20
7. mar 2011

@niky13 :D hej hej, toho sa bojim, mama je z dvojcat, :D ale ano, mas pravdu, v dave sa to strati. :D

niky13
7. mar 2011

@danulka3 aj ja som rada kazdemu tyzdnu, pri dcere sa to nepodarilo, iba 3 mesiace aj to len kombinovane s UM. Plakala mi od hladu, inak sa nedalo. To ma doteraz, len jedlo jej po rozume beha. 😀
Pri synovi som si davala take male ciele, ze najprv aspon 3 mes., potom ze aspon do dalsej poradne, aspon 6 mes. A teraz myslim, ze do roka to necham na nom a potom uvidim. On sa tiez dost vrti. Ale 2 roky neplanujem.

niky13
7. mar 2011

@lucia20 teeeda, aj moja mama je z dvojcat. 😀

lucia20
7. mar 2011

@niky13 tak aby ste aj vy nemali tretie-stvrte v jednom. :D

danulka3
7. mar 2011

@niky13 Tak to sme na tom rovnako 😉

Idem do postele,ráno ma čaká zubár bŕŕŕ 😝

niky13
7. mar 2011

@lucia20 nooo, nehovorim ze nie, ale radsej asi nie - ja mam za sebou uz 2 sekcie. A tiez moj vek. A hlavne tie ponocovania a nocne vstavania. To znasam dost tazko, ty kokso, niekedy uz fakt nevladzem. No ved uz nemam 20 a uz sme mali celkom klud so starsou. Ale zas maly je usmiate slniecko, narozdiel od dcery. Ta bola ako urevana panika.

niky13
7. mar 2011

@danulka3 tak dobru noc. Zubara ani ja nemusim. Drzim palce.

niky13
7. mar 2011

idem aj ja spat. Nejaka som prechladena, tak nech aspon nieco naspim.

lucia20
7. mar 2011

@niky13 tak ja mam este na zaciatku 2-ku, ale tiez som chvilu uvazovala, ci ist do tretieho. aj ked sme ho chceli, ale uz ten ako taky klud doma.... a zase prcka, ale to je uplny anjelik. mne ani jedno dieta v noci nikdy nevstavalo, takze my to mame super. spia minimalne 12 hodin, kazda jedna. takze pohodicka. len mama sa dlho nevedela dostat od pc do postele pred polnocou. :D

helen1007
7. mar 2011

@danulienka35 ahoj moja, ako sa máte? V stredu sa chystáme na pár dní do Pk 🙂

danulienka35
7. mar 2011

@helen1007 ahoj mojko no super uz sa na vas moccccc tesim ,ako sa meme? uz dobre prdelka len papa dnes spapala na ranajky milacik a mliecko a na obedik brokolicku 😉

luna22
7. mar 2011

ahojte ja mám tiež narodenú a auguste. Len stále ju ojím, a dáva, mrkvu od Hami,. V noci sa mi budí. Vám spia detičky celú noc?

helen1007
7. mar 2011

@danulienka35 aj ja sa na vás moc teším, to je super že malinká už zase papká...to už muselo byť vážne ked ona odmietala papkať 🙂 , hlavne že je už v pohode...zatiaľ mi to vychádza na piatok že by sme sa stretli ak teda nič nemáte a nám do toho nič nepríde

evanns
7. mar 2011

baby nestiham Vas citat, docitam zajtra, ale ak chcete zahlasujte na nas http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/5998 😝 diiiiiiiiiiiiiiiiiik

memory97
7. mar 2011

@kvietok121 aky je smejulko

@danulienka35 uz vidno na nej,ze je jej lepsie🙂

@niky13 zlatunky je, v com ho tam mas, to je nejaky obluk nad nim?

memory97
7. mar 2011

@danulienka35 moja zlata a uz ju zaujimaju auticka🙂 no fesaci musite chodit na peknych autach, aby Chiarka na vas mrkla ockom 😉

memory97
7. mar 2011

@luna22 ani my nespinkame v noci, ved som zas tu🙂 a to sme na UM🙂 raz sa uz hadam vyspime🙂

memory97
8. mar 2011

@evanns zahlasovane🙂 mala je tam podarena🙂

liba78
8. mar 2011

Dobré ránko 😉
@evanns zahlasované a súhlasím s @memory97 malá je tak krásnučká 🙂

@lucia20
@niky13 teda, ktorá myslí na dvojčatá ? To bola moja nočná mora pri každom tehotenstve 😅 Môj mm je z dvojičiek a ja som sa desila možnosti že budem musieť zvládnuť naraz dve deti. Takže som rada, že u nás bolo mimi vždy jedno 😀
@seagull2404
@danulienka35 teda tie vaše miminká sú úžasné 🙂

21
8. mar 2011

pekne dobre slnecne ranko! konecne ide jar!

kvietok121
8. mar 2011

dobre ranko
@memory97 ano ked sa mu chce tak ma usmev od ucha k uchu
@luna22 moja ze celu noc, chacha, kojime sa takze dnes, o pol desiatej, o pol dvanastej, o tretej, o piatej a pol siestej sme mali rano
@21 dufajme, bolo by nacase 🙂

liba78
8. mar 2011

@21 Ahoj, aj u nás je slniečko 🙂
A čo hlava ? Už nebolí ?

dajna11
8. mar 2011

ahojte babenky....krásne ránko všetkým...vidím že sa tu tiež zapájali do súťaže o zaltíčko,ak máte chuť a páči sa vám foto,možete podporiť aj nás http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/3050

kvietok121
8. mar 2011

@21
@liba78 slniecko ale -10°C

majka35
8. mar 2011

ahojte ... aj ja prajem krásne ránko a všetko naj k nášmu sviatku 🙂

túto noc som vstávala k terezke asi stoosemdesiatsedemkrát .... a už som totálne hotová

akika722
8. mar 2011

ahojte kočky 😀
švagor tu nie je tak využijem trošku net 😀 ked som na nom a je tu tak pokukuje až peni že som na nom ja tak kašlem vtedy na neho
ako sa mateeeee???

majka35
8. mar 2011

@akika722 ahoj moja, ako sa žije bez netu? strašne, čo? a vy sa ako máte?

seagull2404
8. mar 2011

krasne MDŽetovske ranko 🙂 mm odisiel do BA na skolenie, ale stihol mi ako darcek venovat upchaty zachod, tak budem bezat do Baumaxu, ale pride maminka, tak bude veselo

@liba78 dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre