♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
8. mar 2011

@akika722 tak majú toho na starosti tááááááák veľa že sa im to už do hlavy nezmestí 🙂 ale myslím si že je na tom takto každý chlap. každý rok mi mm vraví aby som ho nezabudla upozorniť kedy má jeho mama narodeniny alebo oco čo brat 😒 ale čo už oni sú proste z Marsu a my z Venuše a tá rovnováha tam nikdy nebude 😀 😀 😀

akika722
8. mar 2011

@alure ale na hluposti tam maju miesta až až 😀

seagull2404
8. mar 2011

@majka35 @akika722 ved ma este cely den, snad mu niekto pripomenie 😉 tak ten moj ma navigoval co a ako mam urobit a ked sa mi to podarilo, tak mi povedal, aby som si dnes v meste ked pojdem po maminu kupila kvetinku 🙂 a ja som ho predbehla a v Baumaxe som si kupila narcisy, nech uz je jar 😉
@akika722 preboha 😠 😠 ja uz by som jej ho nikdy nenechala 😠 😠 vyzera to taaaaake velke 🙂 urcite sa bude super byvat

akika722
8. mar 2011

@seagull2404 nenecham...sameho nikdy..keby že sa to stane fakt že nečtatna nahoda..ale ona ho nechala v izbe sameeeho,no v kuchyni 😠
nie je to velky byt 😅 taky..no akurat nam postači ale velky vobec nie je 😅

mirmaj
8. mar 2011

@kvietok121 tento časový posum by mal byť dobry, lebo by mali teoreticky o hodinu dlhšie ráno spať, aspoň dúfam že bude mať na nas taký vplyv, lebo z toho jesenného sme sa spamätávali 2 mesiace ☹

seagull2404
8. mar 2011

@akika722 staci sekunda, vzdy je to len sekunda, joj, ja ani neviem, co by som robila a ako by som reagovala, len toto ked som precitala, tak som bola poriadne napalena

akika722
8. mar 2011

@seagull2404 ja som nevedela čo nato povedať,ona mi to oznamila po telefone asi 3 dni po tom čo sa to stalo..sice tvrdila že sa to stalo štvrtok ale piatok to už mal zasušene

ok idem dovariť

alure
8. mar 2011

babulky jedna otázočka...možno hlúpa ale aj tak sa opýtam.Papali sme mrkvičku,teraz mrkvička+zemiačik,ak chcem pridať teraz ďaľšiu zeleninku tak len k mrkve alebo k mrkve a zemiaku? a potom pridávať tie zeleniny stále dokopy? či len stále dve miešať spolu?

mirmaj
8. mar 2011

@alure môžeš to dať ako uznaš za vhodné, bud ku jednému z toho alebo ku obom podľa toho čo pridávaš, napr, špenát by som pridala len ku zemiačiku, brokolicu alebo karfiol môžeš pridať ku obom je to naozaj len na tebe. Ja by som nedávala vždy všetko miešaj tak 3 max 4 druhy zeleninky je to potom naozaj poriadny "humus" ked sa zmieša všetko 😝

hajatanufus
8. mar 2011

@seagull2404 ahojky som sa pobavila ze darcek na mdz upchaty zachod 😀 😀 😀
ja som ani nevedela pri tych starostiach ze je dnes mdz az ked som si zapla vas 🙂 my dnes mame 7 mesiacikov 🙂

alure
8. mar 2011

@mirmaj ďakujem moja 🙂 ja si spätne spomínam len málo čo z podávania papania 😒 ale viem že potom som už robievala polievočky s kopou zeleninky a aj "druhé" mäako so zemiačikom,ale s ryžou...len na dva chody je ešte asi dosť času 😝 no ale som rada že sa Denis vcelku dobre rozbehol s papaním...akurát mrkvičku sme papali skoro týždeň lebo nejak sa netváril nadšene a teraz krásne otvára pusinku a papá...tak zajtra nabehnem na ďaľšiu zeleninku....

alure
8. mar 2011

@hajatanufus všetko naj k 7 mesiačikom a samozrejme aj k MDŽ 🙂

danulienka35
8. mar 2011

@liba78 cob mojko boli sme na poradni a hned nas sprdla lekarka a poslala na neurologiu ze nechce lazit ☹ a ze vazi jak 2 rocne diestea co mam robit ved ona je len na mliecku

hajatanufus
8. mar 2011

@alure dakujeme to sip ovedala naozaj nadherne vsetko naj aj tebe 🙂

inak ja tiez vstavam k malej uz stvrty den kazdu hodinu a od siestej mame rano lebo uz je svetlo mozno preto a okrem toho aj lucy aj rachel obe su chore neviem ci rachel to chytila od lucy alebo je idu zubky lebo kuse o106 inak je v pohode len v noci sa budi kazdu hodinu tak jej vzdy strcim prso nieco spapa a spinka dalej ale ja som uplne hotova a absolutne nedokazem fungovat ☹ 😝

seagull2404
8. mar 2011

@hajatanufus gratulujeme 🙂
@danulienka35 poslala vas na neurologiu lebo nelozite?

liba78
8. mar 2011

@akika722 hlavne, že už sa blíži ten moment sťahovania. Držím palce, aby to bolo čo najskôr. 😉
@alure som si dala teraz pohov a pracujem až do piatka doma. Teda akože 😀 vo štvrtok chcem ísť do Ikea do BA a zajtra do Považskej na otočku s mm. Ten mi teraz priniesol krásnu ružu, tak sa teším ako na mňa myslí. 😅
Ozaj včera sme boli u dr. Malý váži 8,94 kg. Merať zas nemerala. 😒 Ale zapíš to už asi k 7-memu mesiacu. Dík.

liba78
8. mar 2011

@danulienka35 neboj, ani náš nelozí. A ani nekecá a dokonca v pavúku spraví max 2m denne 😝 Nechce sa mu, no a čo! Každé mimi je iné a tvoja sa rozbehne keď bude chcieť. A hladnú ju nemôžeš nechať. 🙂

hajatanufus
8. mar 2011

@alure DAKUJEME

hajatanufus
8. mar 2011

@seagull2404 dakujeme

hajatanufus
8. mar 2011

@akika722 ahoj aj vy ste mali teraz niekedy 7 mesicikov ze? tak tiez gratulujeme

evanns
8. mar 2011

baby dakujeme za hlasy 😉

inak vseeetko naj k MDZ...ja urcite nic nedostanem a ani mi nic nechyba...ten kto mi chyba sa aj tak nevrati takze kaslem na to...hlavne ze sme zdravi a vonku sa zjarnieva 🙂

@alure nemiesaj viac ako 3 druhy...to taky velky mix je potom, ale kludne pridaj spenat k zemiaciku, brokolicu+zemiak,
karfiol+zemiak...

@liba78 kraaaasna vaha 😉

@seagull2404 super darcek 😀

danulienka35
8. mar 2011

@seagull2404 hej lebo ze uz by mala lozit som jej povedala ze i holky boli take tlste a nelozily vobec ale vraj pre istotu ☹ pinda mna nasrala
@liba78 mne nevadi ze nelozi a kecat no slovo babo a tata inak nic v pavuku nic sedi pozera ale paci sa jej tam ale aby zaprela nozky to nie ☹ ale je zdrava a to je hlavne pre mna

evanns
8. mar 2011

@danulienka35 ☹ ☹ ☹ nechod nikam...ved to nevadi ze nelozi, nie kazde dieta lozi po 4 😒

danulienka35
8. mar 2011

@evanns musime ist dala nam vymeni listok ale dievcence tiez nelozily som jej hovorila a ake su nadane na sport

danulienka35
8. mar 2011

@hajatanufus vsetko naj k 7 .mesicikom moja

danulienka35
8. mar 2011

inak babulky vsetko naj k MDZ vela lasky 😉

evanns
8. mar 2011

@hajatanufus vsetko naj k 7 mesiacikom!!!

evanns
8. mar 2011

@danulienka35 tak chod raz a hotovo a odmietni vojtovku...radsej chod s Chiarou plavat 😒

alure
8. mar 2011

@evanns aj my sme vám poslali hlas 😉 a ďakujem za tipy 🙂
@hajatanufus dúfam že potešilo a je to pravda sme také🙂
@liba78 jasné zapísala som len mi tam potom chýba nejaký údaj k 6 mesiacom ale to nevadí 🙂
@danulienka35 božinku tá dr. už nevedia čo od dobroty veď nie každé dieťa lozí ach jo ale nič si z toho nerob. A presne keď je zdravá tak čo tam po tom ....veď to vybehá keď začne chodiť ale hladovať predsa nemôže

idem ja babulky vonku o 13tej zbehnem ku kozmetičke a potom prídem....

seagull2404
8. mar 2011

@danulienka35 my tiez nelozime ☹

danulienka35
8. mar 2011

@evanns pojdem len raz a poviem jej ze dievcence nelozily tiez a je
@alure skusim ist palovat snou a uvidim ako bude
@seagull2404 to je setstrickyn vymy sel prehlasim si kartu k inej a bude lebo tam co povies sestricka je svate pinda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre