♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
9. mar 2011

@katkavv ☹ co ste chory?ja som nechodila ked mal sople,ale zevraj sa moze...no ale ja ked som isla nam sa to vzdy zhorsilo,tak ja neviem 😒

katulkaaaaaa
9. mar 2011

@memory97 😵 dakujeme 😵

katulkaaaaaa
9. mar 2011

@majka35 dakujem 🙂
ja neviem baby ja ako som chodila z malou na plavanie,nam to nic nedalo len kopec problemov a chorob prinieslo 😒 ale niektore deticky zase im to lepsie spravilo....mi sme asi nejaky iny 😝

katkavv
9. mar 2011

@katulkaaaaaa
neviem ci chory ale sopliky ma od vcera, este nebol od narodenia ani chory ani soplavy _ takze mame premieru, ale pojdem s nim teda von pred obedom a uvidim co to spravi

katkavv
9. mar 2011

@katulkaaaaaa
naozaj pekne fotky som ich rano pozerala na FB ...taketo fotky mam velmi rada, podobne foti aj moj mm 🙂

katulkaaaaaa
9. mar 2011

@katkavv uvidis ak len sople nic sa nestane ak je chory tak sa stav zhorsi a hned budes vediet 😒 mi klop klop od toho zapalu pluc v decembri sa drzime
@memory97 perfektne si nam poradila ten cebion c,odvtedy co to berieme mam obe deti zdrave,si poklad 😉

liba78
9. mar 2011

Dobré ránko 😉
@mirmaj
@katulkaaaaaa wau krásne detičky 🙂 🙂 🙂

@eis4 to sú teda zábery 😠 ja som tak videla erotickú fotku a v zrkadle bolo vidieť mimi ako sa na to pozerá, no fuj 😠 😠
osobne si myslím že niektorí ľudia by deti mať nemali 😠
@alure tak si dobre poplávajte, potom napíš ako bolo.
@21 tak to je veľmi zlá úmera 😒

katulkaaaaaa
9. mar 2011

@katkavv este budeme mat,spravili sme snad 300zaberov len ich kamoska este musi poupravovat,ti mas krasne fotky tiez...ked budem velka chcem tiez fotak taky 😀 mm ze k 30tke tak snad

katkavv
9. mar 2011

@katulkaaaaaa
dakujem ... ja viem aka je s tymi fotkami robota, viac sa s nimi potom po foteni pracuje a zaberie to viac casu ako samotne fotenie, budete mat aspon peknu pamiatku 🙂

katkavv
9. mar 2011

@memory97
pojdem s nim aj ja von, co budeme doma, nuda jak v brne 🙂
to plavanie ma mrzi tak som sa na to tesila, snad pojdeme o tyzden ...

mirmaj
9. mar 2011

@memory97 presne si to trafila každým dňom som viac a viac unavená 😒
@katulkaaaaaa teraz už aj štvornožkuje 😉
@katkavv dakujeme 😉
@majka35 hej sama sa aj takto postaví, preto už som radšej dala nižšie postielku

liba78
9. mar 2011

@mirmaj akurát som ti chcela napísať, aby si už znížila postielku. A hups už ju máš dolu. 😉

vladka84
9. mar 2011

@mirmaj ta je ale sikovnaaaaa a aka je zlatucka 😵
@katulkaaaaaa krasne fotky, aj ja by som chcela nafotit KArinku s Timkou, musim pozriet kto tu poblizku foti a za kolko 😕

dobre ranko 😉

brulka
9. mar 2011

@mirmaj ja odpadneeeeeeem ona stojiiiiiiiiiii waw ake sikovne babo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to ja mam doma lenochoa obecneho 😀
@katulkaaaaaa naaaaadherne fotocky, malinky je na spapanie krasnucky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brulka
9. mar 2011

@eis4 gratulujem k prevrateniu sa 😀 !!!!

brulka
9. mar 2011

@katkavv mrzi ma ze soplikujete, ale myslim ze von mozete ist, dokonca pri nadche sa to odporuca lebo studensi vzduch stiahne opuch sliznice a bude sa malickemu lepsie dychat. ale asi mu potecie z nosteka kvoli tomu viac, ale to je dobre vsetko musi von. daj ho vyvysenej polohy. a super je preplach nosteka hypomerom alebo physiomer nam to sople vzdy zlikvidovalo v zarodku takze sme chori este neboli.

danulka3
9. mar 2011

Dobré ránko,my sme mali noc celkom v pohode,asi 2x hore,ja to občas ani neregistrujem,len založím cumel a spíme ďalej. 🙂
musím pochváliť vaše detičky
@mirmaj
@katulkaaaaaa ,sú nádherní,Simonko hotový model a Tamarka je veľmi šikovná,myslím,že bude prvá z augustoviek chodiť 😉

@eis4 super fotky,ale dokážu byť niektorý rodičia blbci ☹
My sa ešte neprevraciame na chrbátik,ani na ruky sa nedokáže ešte zaprieť a nie to sa dať ešte na štyri,ale začali sme skúšať cviky,čo som našla v tom článku,ktorý si myslím ty tu dala

@alure čakáme na vaše zážitky z plávania,pekne si to užite 😉

žilinčanky a
@mirmaj ako to vyzerá u nás s tým plávaním, Mirka ty už teraz ideš,však?

mirmaj
9. mar 2011

@liba78 už som ju musela dať dole, aby sa neprekotila ešte sa tak síce nenaklonila amylsím že čoskoro by to vyskúšala 😝
@vladka84 dakujeme
@brulka užívaj si to lenošenie, ja som už teraz taká unavená z nej že hrôza, neposedí nepoleží 😝
@danulka3 nie nechodím, premeškala som prihlasenie, a nemám ani s kým chodiť tak to nechám asi tak, chcela som chodiť aj s mm ale to pripadá do uvahy len cez víkendy a to je plné už do júna 😒

evanns
9. mar 2011

@mirmaj ja odpadnem, Tamarka stoji 😀 😀 😀 no sikovnica sikovna 😉

@katulkaaaaaa Simonko je tak nadherny chlapcek, no na spapanie cely chutnucky rozkosny!!!!!!!!!!!!!!

@katkavv my sme chodili vonku a pomohlo nam to v tom ze bolo chladno vonku, sa jej dobre dychalo si pospala a ked sme prisli dnu tak jej uvolnili sople a som jej vela odsala naraz a do 3 dni to preslo za pomocou LIBENARU a physiomeru este

katkavv
9. mar 2011

@brulka
dakujem za rady, pojdem do lekarne a kupim 🙂

katkavv
9. mar 2011

@evanns
dakujem, pojdem von a stavim sa v lekarni a kupim mu to, snad to zaberie aj nam 🙂

dakujem baby za podporu 🙂 🙂 🙂

brulka
9. mar 2011

babulky a neviete mi poradit ako mam dostat zlte sfarbenie mrkvove z flasky. som malej kupila novu flasticku MAM ze na vodicku dala tam stavu z mrkvicky a je zazltnuta 😠 ja som taka koza som to tam dlhsie nechala par hodin a to je vysledok. som ju uz sterilizovala v pare ale neslo to von. nemate niekto dobru radu ??? 😅

vladka84
9. mar 2011

baby, mam doma DVD zumba, tak som si dnes trosku poskackala, ze len tak idem vyskusat, ci som to nezabudla a Karinka sedela v lehatku a pozerala na mna a tak sa zo mna rehotala, si myslela, ze to jej robim sasky a ja som pritom poctivo cvicila 😀

eis4
9. mar 2011

dobré ránko.mm je chorý,rano sa zobudil s plným nosom, kašle,pluca ho bolia ☹ dufam že to malá od neho nedostane ☹
@brulka dakujeme 🙂
@danulka3 Nelinka je dosť silná od narodenia sa dr čudovala ako drží hlavičku a dvíha ked je na brušku 🙂 aj na ruky sa dvíhy od 2 mesiacov,ale to asi preto že je také tučko a má po nás hrubé kosti,my s mm máme obaja hrubé a ona tiež 🙂 na 4 sa začala dvíhať asi pred vyše týždnom ale to vdaka tým cvikom, ináč ona by ešte mala čas aká je pohodlná 😀 😀 ale teraz to robí stále aj v noci sa zobudí a v momente je na 4 a vytešuje sa myká sa dopredu, dozadu. 😀 skušaj tie cviky určite to pomože 🙂
my sa chystáme na plávanie asi až niekedy v juni ☹ chcela som marec apríl ale kvoli peniažkom to nepojde ☹ máme teraz vela vydavkov ☹ ale v juni už chcem ísť aj keby neviem čo bolo 😅 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@katkavv @kvietok121 nakoniec neideme k tým známym na návštevu ,lebo mm je chorí aby sme ich malého nenakazili 🙂 ale pozerala som na obale že aj sunar,kašičky sunárek su značka Hero ale tie bio som ešte nevidela(ani som nehladala) ja si myslím že by mali byť aj v DM alebo hocikde kde predávaju sunar 🙂

mirmaj
9. mar 2011

@vladka84 DVD zumby si si kupila alebo niekde stiahla?

vladka84
9. mar 2011

@mirmaj pozicala mi ich instruktorka, ona ich dostala, ked bola na skoleni, tak som si ich napalila a mooozem tancovat 😎

seagull2404
9. mar 2011

@vladka84 jeeej, moja sa smeje na mne, ked robim brusaky 😎 by som brala take DVD 🙂 dalsie zabava
@brulka myslim, ze lne casom to pojde, ak vobec, mrkva je brutal farbivo, ostava vsade ☹
@mirmaj vy ste aki sikovni, uzas 🙂 za chvilu uz behate 😎

eis4
9. mar 2011

@katulkaaaaaa jéj krásne fotky 🙂 😲

alure
9. mar 2011

Ahojte babulky,tak sme doma,len rýchlo dám variť a hneď napíšem..ale bolo supeeer 🙂

katkavv
9. mar 2011

@eis4
dakujem uz som to videla na nete, cize v obchode to najdem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre