♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
9. mar 2011

@alure
ahooooj 🙂
zavidim vam a to v dobrom 🙂 kajko furt sople, teraz dostal aj srajdu, no cely sa pos .... musela som ho kupat, fak "super", ale aspon zaspal ... tak napis, neviem sa dockat ako ste dopadli 😲

kvietok121
9. mar 2011

@mirmaj tak to je teda ine, my mame postielku tiez vysoko, ale potom co vidim tvojho drobca asi by som mala zacat davat pozor a dat ju nizsie, my mame este tak ako pre babenko

akika722
9. mar 2011

ahojteeeeeeee

@eis4 😲 umrem že aké fotky
@katulkaaaaaa naaadherne dieťa
@mirmaj odpadnem,tvoja už stoji????, 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

včera ideme s Paťkom zo školky a vravím mu...kupila som ti botasky a on nato...chytil sa za srdce zaklonil sa do zadu a povedal...ooooooodpadnem tu do auta 😀 😀 😀 3ročny sopliak..som sa rehotala celou cestou ako blba

alure
9. mar 2011

@katkavv bolo naozaj super 🙂 Decká sa vytešovali vo vodičke sa bláznili a ani som sa nenazdala bol koniec ☹ strašne rýchlo to zbehlo ...oboznamovali sa detičky s vodičkou,robili sme s nimi rôzne cvičenia (ako napríklad držali sa hulahop kolesa a točili sme sa s nimi dokola a spievali pri tom kolo kolo mlynské....potom od seba berani berani a k sebe buc buc ...také pekné to bolo,myslím že sa ti bude páčiť..bola by som rada keby vám to vyšlo čo najskôr ...samozrejme som blúdila aj cestou tam dostala som sa síce na sídlisko ale JUH a odtiaľ som sa popýtala kade a trafila som potom pekne,potom som sa motkala keď som odchádzala..no čo ti poviem 😀 😀 😀
Teraz som konečne dovarila Denisovi zeleninku (dnes má mrkvičku a karelábik) tak som ho nachovala,ešte rýchlo dorobím obed nám.Už mám ryžu,kurací vývar (stehná som povarila) teraz som ich šupla do trúby piecť..a zachvíľu mám doma hladošov chlapov 😉
Ešte sa zastavím,len musím ísť čo to porobiť...ráno som išla skôr z domu,urobiť nákup nech si Denis pospí aby potom nebol unavený na plávaní...takže som nič nestihla....

alure
9. mar 2011

@katulkaaaaaa neskutočne krásne fotky a Simonko je naozaj prenádherný 🙂
@mirmaj Tami je úžasná ..no mamina ani sa nenazdáš a budeš musieť dávať veľký pozor začne behať raz dva 🙂

danulka3
9. mar 2011

ahojte,dnes je u nás tak krásne,stihli sme s mm obed v meste aj v robote niečo vybaviť,ešte nás čaká návšteva u svokry,len teraz chlapi zaspali,tak som išla kuknúť,čo porábate. 😉

@alure som bola hlavne na teba zvedavá,ako bolo na plávaní,aký máš z toho pocit,či sa páčilo.To je super,že sa Deniskovi páčilo,ja som stále na vážkach,či ísť.

@akika722 to tvoje dieťa,je riadne číslo 😀

@katkavv a nebudú to zúbky?

danulka3
9. mar 2011

@mirmaj do júna sú plné iba víkendy,alebo aj cez týždeň,si tam volala?

danulka3
9. mar 2011

Baby,s čím kombinujete ryžu?

kvietok121
9. mar 2011

@danulka3 aj my sme na tom podobne neviem sa rozhodnut ☹ ja som este ryzu nerobila, a ako si ju robila, buduci tyzden mozno vyskusam, tento tyzden mame tekvicu, cuketu a brokolicu 🙂

danulka3
9. mar 2011

@kvietok121 ako mi radila Mirmaj,uvarila vo vode a včera sme mali k tomu mrkvičku a kuracie mäsko a dnes som mu k nej spravila brokolicu a primiešam ešte trošku mäska.Dnes sme kúpili aj ten špenát od bonduelle,ako mi radila Alure,je porciovaný,ten chcem vyskúšať pozajtra,lebo zajtra budeme mať tretí deň ryžu.A s tým plávaním neviem,ja som si na jednej strane povedala,že pri Kubkovi tam pôjdem,ale na druhej strane je to dosť peňaží,tak som na vážkach,112 eur je dosť,skoro celý rodičovský a treba ešte kopec iných vecí pokúpiť,ale teraz mi vrátia daň,tak niečo odložím.Ak by som išla,rada by som išla s niekým z vás.

katulkaaaaaa
9. mar 2011

baby zomrela mi kamaratka ☹ prave som sa to dozvedela,bola na vylete hrad devin smykla sa a spadla...tento svet je taky nespravodlivy... ☹

alure
9. mar 2011

@danulka3 mojko ak máš možnosť určite chodťe..stojí to za to aj keď je to dosť do peniažkov 😒 ale podporuje to u detí strašne veľa vecí....
@katulkaaaaaa moja to ma veľmi mrzí ☹

katkavv
9. mar 2011

@danulka3
a co ja viem, mozu to byt, jeden ma uz prerezany a druhy sa mu prave prerezava 🙂
neviem, uvidim ako to bude pokracovat, chcela by som aby bol uz fit a isla s @alure v piatok na plavanie 😉

katkavv
9. mar 2011

@alure
jej ako tak citam, tak sa mu velmi pacilo, a ako si to zvladla, to umyvanie a vsetko okolo toho? kolko vas bola?

denisovi chutil obedik?

kajkovi so prave dala do ruky kusok jablcka, tak sa zabava, spal mi teraz 2 hodiny, co on nezvykne tak dlho 😲

alure
9. mar 2011

@katkavv boli sme ešte trošku von teraz sme došli. Denisko mal nakoniec dnes mrkvičku a kareláb,ale ešte ho dokrmim,lebo už som mu varila ale bol hladný tak som nakojila...ako píšeš o jablčku,toto som našla v babylande,ideme tam v sobotu tak nad tým rozmýšľam...poznáte to niektorá? http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S... Deniskovi som minule chcela dať piškotik ale celý strčil do pusky,tak som sa zľakla....

jankasramka
9. mar 2011

@katulkaaaaaa kraaaaaaaaaaaaaasny simonko 😵

@mirmaj no presne aj my sme uz postielku posunuli na dolnu priecku...z toho isteho dovodu. odkedy mateo dosiel nato ze sa da postavit na nohy tak uz len pozera coho sa chyti.....

@katkavv aj my sme mali tuto noc prisernu...tiez som bola hore kazdych 15min...na slovensku sme sople odsavali tou odsavackou na vysavac ale teraz ked nemozem odsavat tak sa trapi so soplami chudatenko. teplou tiez nema ale tazko sa mu dycha. az neskor v noci som mu dala tu antirefluxnu podlozku a velky vankus a potom uz ako tak prespal par hodin vkuse....
von mozes chodit ked nema teplotu.

eis4
9. mar 2011
alure
9. mar 2011

@eis4 pridaj priamo link kde hlasovať,pridala si link len na stranku 🙂
@jankasramka mojko a nekupila si si takú baterkovú? ☹ nech vám tie soplíky rýchlo prejdú...

eis4
9. mar 2011

@eis4 pozerám že mi to neukazuje čo som chcela 🙂 treba naťukať Nelka Cziborová 🙂

eis4
9. mar 2011

@alure nedá sa ☹

jankasramka
9. mar 2011

@alure ja mam tu sietku. myslela som si ze to bude mega super ale je to uplne na prd. prepac teda ale som bola sklamana.jedine co ma teraz tesi ze som za to nedala 10eur ale len 3 😀 😀 😀
mateo si to strcil do pusy urobil bleeeeeeeeeee a tym to haslo. vobec si nevychutnaval to co bolo vnutri....
mozno to zavisi od babetka
ale nasa skusenost je taka. a to mateo ma v puse vazne vsetko a z jedla mi este nic neodmietol...

jankasramka
9. mar 2011

@alure nekupila lebo mm vravel ze jeho rodicia maju taky starodavny vysavac. asi aj bude fungovat lenze oni byvajudaleko a vzdy ked dojdu tak ho zabudnu doniest...teraz dojdu v piatok, to uz bude po soploch 😖

jankasramka
9. mar 2011

@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😢
to mi je luto ☹

brulka
9. mar 2011

@katulkaaaaaa 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 hrozne, je mi to velmi luto ☹

alure
9. mar 2011

@jankasramka hm,tak hlavne nech prejdú soplíky a bude fajn. Ja reku sa radšej opýtam či má niekto skúsenosť lebo ja vôbec nie 😉 ale dobre vedieť. V sobotu sa chystám na nákupy,mm sa už zmieril s behaním po brendone a potom v babylande 😀 😀 😀

liba78
9. mar 2011

@katulkaaaaaa ☹ ☹ to mi je ľúto.....

alure
9. mar 2011

@eis4 zahlasované 🙂

seagull2404
9. mar 2011

@mirmaj to nic moja 🙂 ja aj tak teraz nestiham 🙂 no, uz sa neviem dockat toho posunu, som zvedava, co to s nami urobi

seagull2404
9. mar 2011

@katulkaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹
@alure som na to tiez pozerala, ale tamarka si vsetko da pusinky vzdy inak nez je dane, tak to neriesim, davam do rucicky, nech sa nauci veci pekne drzat, sice sme potom ufulane obe, ale nevadi 😉 ako bolo na plavani?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre