♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

carmenn323
2. feb 2010

Ahojte tehulky,teraz som dovarila svieckovu dufam,.ze zostane aj na zajtra.K tomu tehu obleceniu je to tie co uz vazne predrazene ale musela som si aspon nohavice kupit,lebo uz nenatiahnem tie pred tehu.Chcem sa spytat tie co uz mate vysledky s genetonu ci sa vam zhoduju aj s cinskou tabulkou

groka
2. feb 2010

ja som po porode vyse 3 roky

baby ak tu je niekto kto sa do toho vyzna len mi napiste ci je tu nejake riziko mozneho poskodenia

lulusha
2. feb 2010

tea, kedy ides do Genetonu? aj ja idem dnes 😉

groka, drzim palce!

lucy1990
2. feb 2010

Carmen, mne sa zhoduju..aj podla cinskej tabulky mame dievcatko. Ale potom som pozerala este jednu nejaku ze podla krvi, a tam vysiel chlapcek. A mnam svieckovaa 😝

mib
2. feb 2010

no baby, ste mi ale poradili s tou sponou. 😀

groka, skus pozriet aj nejake diskusie na tuto temu na konikovi. urcite nieco najdes. drzim palce aby to dobre dopadlo.

zuzannas
2. feb 2010

Groka: DRZIM PALCE, nech je vsetko okej!!!! potom nam daj vediet...

captainka
2. feb 2010

lucy tak to je super ze viete co cakate...

tea kedy tam ides...? potom daj vediet co cakate 🙂

leteku
2. feb 2010

groka - toto je môj zlý sen, bojím sa toho strašne a preto som už mesiac v depkách. Všetci ma ukľudnujú, manžel našiel aj nejaké info. že dnes sa to už dá úspešne riešiť a bábo sa z toho dostane. Ja mám z toho veľký stres lebo po potrate som nedostala tú injekciu tak sa bojím o to viac. Držím palčeky a verím, že to bude dobré a že všetky donosíme zdravé bábätká.

nikitka231
2. feb 2010

groka drzkaj sa,urcite to dr nejako vyriesia a nenechaju ta v stichu...musia to nejako poriesit,
bihan ten clanok som citala,no dala som mu nejake info tak nech si to uz on zariadi

carmenn323
2. feb 2010

Tak som zvedava co budeme mat lebo ja by som chcela velmi dievcatko a podla cinskej tabulky vychadza chlapec ☹

lulusha
2. feb 2010

baby, tie problemy s protilatkami su len u RH negativnych zien?

nikitka231
2. feb 2010

lulusha: ano len pri RH negativnych
carmen:mne podla jednej tabulky vychadza dievca a odla druhej chlapec,aj tak by sme chceli kocku ale ak nebude nevadi ,hlavne nech je to zdrave 😉
mate link na tu cinsku tabulku nech si mrknem co to je zac?

leteku
2. feb 2010

ano a tých čo majú manžela alebo teda partnera rh pozitív

elinka27
2. feb 2010

lulusha ano,myslim ze len u RH negativnych.
groka,neboj sa to bude vsetko ok,doktor ta teraz bude viac sledovat,aspon budes mat istotu ze to je ako ma byt,ale poznam kopec takych pripadov a nakoniec to dopadlo dobre 😉

rosienka
autor
2. feb 2010

ahojte! 🙂 som tu tyzden nebola, takze citat dozadu nebudem, by som sa zblaznila a okrem toho som sa na SK dobre nakapala ze od soboty lezim v posteli. dnes uz nemam teplotu, len upchaty nos a som taka slaba. Aspon som este nemusela nastupit do prace 😝

riesite tu RH- zeny, ja som jedna z nich a tak ma napadlo, ci nemôze byt problem to dvojciatko co sa prestalo v 9tt vyvijat a stale vo mne zostalo...ved mohlo byt pozitivne... 😕 Asi sa na to v stredu spytam, idem konecne ku gyndoske.

saksina
2. feb 2010

ahojte tehulky 😵 Mozem sa k vam pridat? Nam tiez podla cinskej tabulky vychadza chlapec, aj mam takeho tusaka, ze to tak bude. Radsej by som dievcatko, ale tak v podstate mi to je jedno, hlavne, aby bol zdravy 😉

Ako ste na tom s nevolnostami? Mne uz presli, chvalabohu, aj ked to nebolo nic hrozitanske, vacsinou mi bolo zle len doma - mame tam vsetko nove, vymalovane a ta vona novoty mi nerobi dobre doteraz, tak vela vetram 🙂 A chladnicka mi smrdi stale 🙂

A mam dost tazku anemiu, tak beriem Aktiferrin, z tej anemie som teda riadne unavena a nic nevladzem robit. Posledne asi 2-3 dni sa to zlepsuje, aj sa lepsie citim, tak hadam sa to zelezo uz zvysuje 🙂

nikitka231
2. feb 2010

rosienka ty si tiez rh negativna??

rubinka
2. feb 2010

Vitaj saksina, mne ešte občas býva zle ked zjem niečo ťažké, ale viac ma trápia bolesti hlavy.

rosienka
autor
2. feb 2010

nikit- hej a este k tomu AB-, co su nas len 3-4% 🙂

zuzana76
2. feb 2010

rosienka aj ja som AB ale +

saksina
2. feb 2010

rubinka - dakujem 🙂 No aj mna zacala boliet hlava, hlavne vecer, vcera som ani zaspat nemohla, co ma tak bolela hlava...

rubinka
2. feb 2010

Ja ani neviem akú mám krvnú skupinu.

saksina
2. feb 2010

rubinka - tebe nerobili na začiatku tehu krvné testy? Lebo tam sa zisťuje krvvná skupina... skús sa opýtať sestričky, keď pôjdeš do poradne, určite to bude mať poznačené, inak aj v tehu knižke to musíš mať napísané. 😉

rosienka
autor
2. feb 2010

rubi- tak si to rychlo zisti, urcite to ma doky v karte ak to nie je v tehu knizke

bihan
2. feb 2010

Groka, upokoj sa, lekár ti všetko vysvetlí. Tvoje protilátky napádajú červené krvinky miminky, čo mu môže spôsobiť anémiu, ale dúfam, že to podchytili dostatočne skoro na to, aby stačila injekcia proti tvorbe protilátok.
Ty si mala zo začiatku, špinenie, že?

Rosi, aj môj otec má AB- a my sme so sestrou po ňom zdedili A- a B- 🙂

groka
2. feb 2010

bihan ja stale spinim,naposledy vcera vecer silno,dnes rano menej 😖 co ti poviem,

denisocka
2. feb 2010

ježiš, ked som chodila na december 2007 tak neviem o žiadnej Rh - a teraz vas tu je nejak moc 😔

bihan
2. feb 2010

Groka, to sme na tom podobne 😅 Ja mám pár dní bez, potom zase s... ako si to krčok rozmyslí 😝

Deni, je nás 15% v populácii 😀

rosienka
autor
2. feb 2010

bihan- mne sa tie + po rodicoch znegovali lebo mama je A+ a otec AB+...vraj sa to ojedinele stava a to som prosim ja 😅

bihan
2. feb 2010

takt..to počujem prvýkrát, že sa +ky môžu vynegovať.. si si istá, že oco je tvoj oco 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre