♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
10. mar 2011

@lubina82 to sa určite ešte spraví 🙂 čoskoro príde zmena času a treba to postupne začať nejak skracovať...samozrejme naraz to nejde.
@monuska342 jasne to je pochopiteľné a nelám si nad tým hlavu...každá mamina dáva svojmu dieťatku to najlepšie a či je to už UM alebo MM hlavne je to láska ktorou tých drobcov obdarúvavame...ja som nebola vôbec kojená a som tu zdravá a s p´dobrou íimunitou 😉
@seagull2404 tak ja som zvedavá,písali že do 10 dní..idem kuk mail kedy som to objednávala,ale oni mi hneď druhý deň volali že nemajú v tom vzore čo som objednala (čo mi je úplne jedno) a že posielajú...no ale kým to dojde z KE do SC 😝

majka35
10. mar 2011

ja idem tiež, terezka je hore, tak ideme upratovať, variť a vystrájať ... pekný deň

monuska342
10. mar 2011

@akika722 no to poznam aj ja chcem druhe dievcatko a nad chlapcenskym ani nerozmyslam ale ved uvidime a aj chlapcek by nas potesil...ale myslim ze kazda mamicka by chcela mat dievcatko ktorej moze radit ako sa obliekat v laske a podobne.. 😉
@alure ano mas pravdu aj ja som nebola kojena a dokonca od 3 mesiacov som jedla kravske mlieko nad cim sa teraz zhrozujem ale nic mi nieje...ziadne alergie ani podobne veci 🙂

akika722
10. mar 2011

@monuska342 ale ja som mala dievčatko potvrdene aj na 3D ultrazvuku,ukazoval mi dr "vaječniky" 😅

katkavv
10. mar 2011

@alure
dik za info, ja som kupila tie zlte, a vymenia mi ich na plavani? lebo ja som uz balik rozbalila ....

dajna11
10. mar 2011

ahojte dievčence,už ste dávali svojmu augustovemu miláčikovi jogurt??

monuska342
10. mar 2011

@akika722 to vazne aj na 3D?to ten doktor je slepy?ved ja som na 3D jasne videla ze to bude chlapcek...to sa neda prehliadnut..ze vajecniky..hihi hrozny doktor 🙂

katkavv
10. mar 2011

@dajna11
ahoj,
ja davam jogurt uz vyse mesiaca, zacali sme detskymi jogurtami od nestle a humany 6 + a teraz uz davam aj obycajny jogurt Holandia, bud biely alebo ochuteny 🙂

akika722
10. mar 2011

@dajna11 ahoj,ja ešte eéé
@monuska342 ano 3D 2x som bola a raz to potvrdil aj moj dr 😀

akika722
10. mar 2011

@katkavv ochuteny aky???včera som na neho pozerala ale biely nemali..a cely davaš ? lebo je dosť velky,asi skusim

dajna11
10. mar 2011

@katkavv díky.chcem mu to nejako obmienať...a nevedela som či ano či nie....všade píšu inak.včera som mu dala ochutnať a zalizoval sa ako divý.

katkavv
10. mar 2011

@akika722
ochuteny jedol zatial cucoriedkovy a velmi mu chutil, zjedol ho cely 🙂 je to 200 g
vyskusajte uvidite, ale maju aj ine chute, tusim aj jahoda ale to som mueste nechcela dat a aj cokolada ...ale biely mu tiez chuti

monuska342
10. mar 2011

@akika722 tak to su hrozny doktory uz aby som im pri druhom ani neverila...tak ale ja som mala jasnu foto ze je to chlapcek to by sa uz dufam nemalo zmenit do porodu 😉

alure
10. mar 2011

@monuska342 tak ak nič nám nebolo,židne problémy ako majú dnešné deti...
@katkavv ja som mala zo sebou 3ks a všetky 3 mi vymenila,a doma mám ešte asi 5 ks..ani som nepozrela...nie je problém menila kus za kus 🙂 teším sa na vás

akika722
10. mar 2011

@katkavv idem dnes do obchodu,no skusim 😀
@monuska342 no ja som mala pri porode šok 😀

lubina82
10. mar 2011

ak budete chcieť tak si ma môžete pridať do priateľov na FB....mám tam aj fotky malého....Ľubica Sýkorová.....

akika722
10. mar 2011

@lubina82 su tam 3 takym menom...ja som Aňa Mikundová Székelyová 😅

danulka3
10. mar 2011

@kvietok121 vážim normálne na kuchynskej váhe,aby som mala prehľad asi koľko toho spapá 😵
Nevieš ako to v tej nezábudke funguje,v stredu tam je nejaké bábätkovo a je to doobeda
Kakáme každý deň,niekoľko krát 😉

@lubina82 Žeby sa tá jar zasekla pri Blave??Aj u nás poletuje sneh ☹
@akika722 teším sa na fotečky 🙂

alure
10. mar 2011

@danulka3 moja ani v BA sa to nezaseklo..tu prší :(

katkavv
10. mar 2011

@alure
dakujem za info, tak si ich tam zoberiem 🙂
@lubina82
ja som si ta pridala do FB 🙂
@akika722
som zvedava, ci mu jogurty budu chutit, potom napis a pls kukni ake maju chute, ja sa do obchodu dostanem az cez vik, myslim do velkeho, tieto dedinske nic nemaju (a to byvam vo Sv.Juri 5 km od BA)

lubina82
10. mar 2011

@akika722 požiadala som ťa o pariateľstvo 😉
@danulka3 ani tu to na jar nevyzerá....ale nie som z BA...

katkavv
10. mar 2011

@danulka3
presne ako hovori @alure tu prsi a je hnusne, som chcela ist von a nic, dufam, ze poobede aspon prestane prsat ...

lubina82
10. mar 2011

@katkavv jeej teším sa ešte mi nedošla žiadosť...ale určite ju potvrdím 🙂 aj ja som skúšala jogurty...ale zatiaľ len aktíviu...bielu a chutí mu

akika722
10. mar 2011

@danulka3
@alure my mame slnko 😅
@lubina82 už ta maaam
@katkavv idem do kauflandu dnes

lubina82
10. mar 2011

@akika722 máš krásnu rodinku 🙂

danulka3
10. mar 2011

@akika722 Tak tá jar ide z východu 😀

lubina82
10. mar 2011

baby potrebujem ešte radu...ako si mám urobiť aby mi vaše príspevky pribúdali postupne? musím stále ako tupaňa vrátiť stránku naspäť a potom zasa dopredu a len potom sa mi zjavia nové príspevky 😕

akika722
10. mar 2011

@lubina82 dakujem aj ty 😵
@danulka3 hej hej 😀 len aby tu nedošiel sneh 😅

lubina82
10. mar 2011

@akika722 ja už sneeeeh nechceeeem.....nech je už jar 🙂

alure
10. mar 2011

@akika722 no šak to je samozrejmé 🙂 Na východe vychádza a u nás zapadá 🙂 ale už sa na to oteplenie a slniečko moc teším...
@katkavv 😉
@lubina82 aj ja tak chodím buď späť alebo si kliknem na forum a potom naspäť do témy...neviem čo to niekomu funguje inak 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre