♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
11. mar 2011

@alure
este som ta chcela pochvalit za pekne miery Denisa, je z neho uz velky chlap, ja sa s Kajom chystam do poradne 17.3. - budu ho ockovat a aj vazit, som zvedava, ze kolko ma, predpokladam ze to bude okolo 9 kg 😎

seagull2404
11. mar 2011

Ahojte baby, ja sa citim taaaaaaka vyspata. Tamarka sama zaspala o pol deviatej a vstala az o 6tej na mliecko a pokracovala do pol osmej 😀 sme s mm nechapali, kiez by ju to drzalo 🙂 ani neviem, kedy vas docitam, ja furt musim niekeam ist a potom nestiham... ale keby aspon slnko zasvietilo

@hajatanufus ahoj, dakujeme 🙂 nie, nenapisala, ja viem presne, co to je, uz sme to aj chceli kupit, ale mm ze este skoro a teraz to tu v ZA neviem zohnat, musim poproit znamych v BA

@katkavv moja, nech si rychlo fit, som pocula o akejsi druhej vlne nachladnuti, ale snad to nebude nic strasne

seagull2404
11. mar 2011

@liba78 ja davam este do vanicky, lebo hoci pekne sedime, ako sa Tamarka mrvi a kope nozickami, tak sa jej vo velkej vani smyka a potom sme z toho vystresovane obe, takze uvidim, kedy do velkej, ale zatial mam velky strach

katkavv
11. mar 2011

@seagull2404
ahoj, dakujem, dufam, ze to je len chvilkove, nebola som asi rok chora, tak dufam, ze nebudem 😎
tu v BA uz svieti slniecko, neboj urcite dorazi aj k vam dnes 🙂
ja sa chystam tiez von, krasne je 🙂 🙂 🙂 ma byt az 14 stupnov !!!!!! konecneeeeeee 😀 😀 😀

a este som chcela, gratulujem k vyspatiu 🙂 uz bude len dobre, tesim sa s tebou 🙂 a aj malej k 7 mesiacikom, nech nadalej robi radost rodicom

seagull2404
11. mar 2011

@katkavv joj, dakujem, zlata si, neviem, ci to u nas vyzera na take teplo, momentalne je 0, hlavne aby neprsalo

katkavv
11. mar 2011

@seagull2404
prave pozeram telerano a tak to hovorili 🙂 tu v BA je teraz 3 stupne ... ale rano je vzdy chladnejsie, zem je este premrznuta, ale okolo obeda a po obede bude teplucko, vcera vecer tu bolo este 8 stupnov, bola som vonku do 18h a fakt bolo dobre 😉 u vas bude troska chladnejsie ale aj tych 10 stupnov potesi 😝

kvietok121
11. mar 2011

dobre ranko noc: 10, 1, 2.30, 4.20, 5.30 a o siestej rano 🙂
@mirmaj no je to na tesno ale zvladame, inac my mame taku vacsiu lebo vanicka co je u svokrovcov tak ta nevojdeme 🙂 a dobre vravi @akika722 zachvilku chodite 🙂
@liba78 @katkavv ved aj ja sa toho bojim, tak vo vode ho len drzime, ja sa hrozne bojim vody, kedy ma niekto ponoril tak som ko, ked mi len spliechnu vodu tak som hotova a to viem plavat, preto som sa to pytala @mirmaj ako ho osprchujes, ved nas sa trepe ako ryba ☹ to radsej naplnim plnu vanicku, tatik drzii a ja umyvam 🙂
@seagull2404 to je teda velka princezna, kukni hore na nas ☹ a to sme sa nie vzdy kojili ☹
@katkavv u vas krasne??? u nas je vsetko v hmle ☹

katkavv
11. mar 2011

@kvietok121
ano, uz sa tu vycasilo, svieti slniecko 🙂
ja kajka polozim do kuta na protismykovu podlozku a sprchujem ho _ on sa vytesuje, berie mi sprchu, nacahuje sa za vsetkym moznym co tam je a preto ho aj dobre umyjem, pazucky mi pekne natiahne aj krk, ked ho dam do vanicky tak to je potopa v celej kupelni, strasne sa blazni, kope rukami a nohami 😀
v sprche je to pre mna pohodlnejsie a rychlejsie, za 3 minuty je vyumyvany 😎

kvietok121
11. mar 2011

@katkavv tak to ste sikovni

seagull2404
11. mar 2011

@katkavv kiez by si mala pravdu 🙂
@kvietok121 no, ja len dufam, ze to nebolo ojedinele, my sme uz krasne spavali celu noc, ale ako zacali zubky ist, tak sa to zmenilo, co sa dalo samozrejme cakat, ty to mas tazke, ja som ti pisala, ze ja neviem, ci by som to vydrzala

kvietok121
11. mar 2011

@seagull2404 no moja a to bola celkom fajn noc, a taktiez myslim ze to nemam najhorsie, vsak som v prebdetych nociach nie sama ?? baby podrzte ma 🙂

seagull2404
11. mar 2011

@kvietok121 🙂 drzime 🙂 ale ty mas aj uzasneho manzelika

liba78
11. mar 2011

Baby, videli ste to Japonsko ? 😲 😲 😲 chudáci ☹ Ešteže nemáme more 😔

kvietok121
11. mar 2011

@seagull2404 je dakujem ale tento tyzden chodil domov o siestej, dvakrat o 7, o 9 a to rano chodi bud na siestu alebo na siedmu ☹ ale dnes slubil ze pride skor ☹ takze tento tyzden bol s malym tak hodinu hranie, dvakrat polhodina kupanie ☹ strasneeeeeeeeeeeeeeee no dnes slubil ze pride skor, tak dufam ze do tej piatej pride, este ze ide vikendik

eis4
11. mar 2011

dobre ránko babulky.ťažká noc za mnou ☹ hlava mi ide vybuchnuť a strašne ma bolia nohy.asi to bude chrípka ☹ musím ísť do lekárne ale neviem čo si možem kupiť ked kojím.mala som večer aj troška zvýšenu teplotu 37,2 ☹

kvietok121
11. mar 2011

@liba78 strasne, ze zemetrasenie 8,8 hrozneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

seagull2404
11. mar 2011

@kvietok121 no, my si tatinka zatial uzivame, ked sa otepli, zacne sa pracovat na stavbe a to uz budeme dlhe dni len same 😖
@eis4 aj ty, joj, co sa to tu siri 😠 😠 😠 skore uzdravenie

kvietok121
11. mar 2011

@eis4 mozes paralen, mozes na kloktanie tantum, alebo na cmulanie septisan, sirup calcium ine neviem ☹

majka35
11. mar 2011

prajem krásne ránko 🙂 idem vás čítať a vôbec neviem, či to ešte dnes stihnem 😵

majka35
11. mar 2011

@eis4 jooooj, prajem skoré uzdravenie ... a paralen určite môžeš, ja som ho mala predpísaný, ked som kojila

liba78
11. mar 2011

@eis4 mne dali aj Coldrex, vraj je tam hlavný paracetamol a ten sa môže.

vladka84
11. mar 2011

dobre ranko...
baby a videli ste tie "oholene" macky? no teda ja im neviem prist na chut :o - - - (ci ako je ten zvracajuci smajlik) 😕

alure
11. mar 2011

@katkavv Ahoj moja,to sú miery na pol roka čo mal len som nestihla pridať aj foto ....teraz som zvedavá aj ja na 7 mesiac koľko pribral,ale už mám pocit že to nie je také rýchle ako predtým,no veď aj stačí...niekedy ho nevládzem 😉 Jasné na plávanie sa tešíme,zachvíľku sa idem chystať,ešte zbehnem na nákup,nech si zase malý predtým pospí....A vy sa dajte do úplneho poriadku a aj ty aby ste boli v stredu pripravený 🙂
@liba78 ja kúpem vo veľkej vani väčšinou leží na chrbátiku a špliecha hore dole kope nožičkami potom sa zvrtne na bruško občas ponorí pusinku pod vodu ale neriešim to ,len mu podložím ruku pod bradu .Na plávaní nám vraveli že ak sa aj stane pri plávaní,že na okamih príde dieťa pod vodu,netreba sa zľaknúť alebo skríknuť,robiť akože sa nič nestalo,prihovárať sa dieťatku a tak..inak po dlhej dobe som videla teraz Jurka a je krásnučký,strašne narástol 🙂

poobede prídeme z plávania tak sa ozvem..ahojte zatiaľ

vladka84
11. mar 2011

@kvietok121 moja, tak to si si velmi nepospala 😒 my sme zaspali pred osmou, prvykrat hore o deviatej (dala som dudku), potom kojenie o polnoci, o druhej a o siestej sme mali rano... tiez ziadna slava, ale bolo uz aj horsie 😀

@mirmaj spi dlhsie Tamarka, ked ju davas neskor spat?

alure
11. mar 2011

@eis4 hlavne sa skoro uzdrav.Mne v lekárni nechceli dať coldrex vraj obsahuje nejaké látky ktoré sa pri kojení nesmú,doporučili mi nejaké homeopatika,ktoré mi vôbec ale vôbec nezabrali,tak som nakoniec po coldrexe siahla na večer a do rána som sa cítila oveľa lepšie. A Denisovi to neuškodilo...tak neviem.

memory97
11. mar 2011

Ahojte, ako sa mate, som tu vcera ani nebola. Som si uzivala krasne popoludnie na kozmetickom veltrhu🙂

@alure ako do dopadlo s malym? Zaplietol sa iba omylom? Jaj hnacky, to len nech pekne obchadza nasich drobcov. Najlepsie su probiotika na hnacky, ale aj ryza, banan, mrkva pomozu.

@katkavv ani nevrav, vcera zahlasila jedna pani,ze ma byt dnes 19 stupnov, tak som sa iba zasmiala 😀

@katulkaaaaaa nadherny je maly na fotkach🙂

@kvietok121 vcea som na teba myslela. Na trhnu su nove kremy,ktore pomahaju na atopicky exem. Vzorky su uz v lekarni, maju ich aj lekari www.2derm.com, www.forlife.cz. Akurat som sa nespytala,ci sa mozu aj pocas kojenia, to ma veru nenapadlo.

vsetky nove augustovky - ahojte 😉

alure
11. mar 2011

@kvietok121 ,
@seagull2404
nám tatinko sľúbil že sa bude menej venovať práci ale nejak asi na to zabudol 😖 no čo už....keď je živiteľ rodiny

alure
11. mar 2011

@memory97 no tak v podstate nebol v tom nevinne ale zlý úmysel tam nebol...hrali sa v nejakom stane ,vchádzal do stanu a pýtal sa či tam niekto je nik sa neozval tak ako vchádzal dnu kopol nechtiac spolužiaka 😖 no ale kto bol na vine je ťažko povedať,ten kto bol dnu sa mal ozvať a Oliver zase nemal nohou skúšať či je niekto dnu 😲 zahodili sme to zabudli sme na to nič sa nestalo...ideme ďalej

alure
11. mar 2011

..idem ja pomaly sa dochystať ešte ma čaká blúdenie po Pezinku 😀 😀 😀 bola som tam dva krát,dva krát inou cestou a dúfam že dnes trafím tú správnu a nebudem sa tam motať ako posledne 😉

vladka84
11. mar 2011

baby, davali ste si danove priznanie? lebo ja ked som pisala pred mesiacom nasej ekonomke, tak mi povedala, ze mne netreba, ze mi len posle rocne zuctovanie, ale na nom mam taky prijem, ze danove by som mala robit... tak som jej znova pisala, tak ze si ho mam podat 😠 no fasa! viem,ze materska sa do prijmu nezaratava, takze to vypisem len podla toho jej zuctovania... treba mi aj nejake potvrdenie zo SP, ze som tie zvysne mesiace na materskej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre