♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
11. mar 2011

@memory97 ja som im písala preto lebo uplynulo 10 dní a pri produkte bolo že dostupnosť do 10 dní...a dnes by mali naskladniť ževraj v pondelok to tu mám. Apropo k tomu obhrýzaniu drevo ani ja netuším čo im asi chýba...možno im to dobre padne na ďasienka....
ja som inak teraz ako čítam čo píšete,zabudla si dať potvrdiť u zamestnávateľa že končím MD a nastupujem na RP dúfam že nebude problém. A ani som nepožiadala zamestnávateľa o podanie daňového 😒 idem volať ekonómke....

akika722
11. mar 2011

@vladka84 ja davam papiere mm/z uradu prace a socialky / a jeho učtovnička to urobi 2v1

kvietok121
11. mar 2011

@akika722 tak dlhoooooooooooooo

akika722
11. mar 2011

@kvietok121 nooooo...odpojenie je celkovo na mesiac...a odpojili mi ho 1.3..tak počitam že do 1.4

kvietok121
11. mar 2011

@akika722 moja ja si to neviem ani predstavit

akika722
11. mar 2011

@kvietok121 teraz ani ja,ale budem mať vela roboty s upratovanim a vybalovanim..tak snad mi to bez netu ubehne 😉

kvietok121
11. mar 2011

@akika722 aspon rychlo upraces a ked pride net budes oddychovat pri nas 🙂
baby to zemetrasenie v japonsku, to je strasne, 7. najsilnejsie ake bolo na Zemi

akika722
11. mar 2011

@kvietok121 tak tak 😀
to zemetrasenie ☹ to som len nakukla a mala som dosť ☹ ved je to hrozné ☹

kvietok121
11. mar 2011

@akika722 strasneeeeeeeeeeee, to je priam az neuveritelne ....... hrozneee, za nich sa uz len modlit, 4 mil domacnosti, bez elektriny, stovky mrtvych ... ved to je skoro ako nase SR 😢

akika722
11. mar 2011

@kvietok121 myslim na TA3 ukazovali že neviem v kt.roku bolo č.9 a mrtvych cca 200 tisic ☹
to je ako z filmu ☹ fakt hrozne....maš dom rodinu a zrazu nemaš nič... ☹

kvietok121
11. mar 2011

@akika722 no pozri tabulku uuuuuuuuuuuuuuuplne dole a toto malo 8,9 http://sk.wikipedia.org/wiki/Zemetrasenie

vladka84
11. mar 2011

@akika722 neboj, tych 20 dni ti zbehne ani nebudes vediet ako... ja sa len smejem, ze stale pises, ze zaciatkom marca ta zapoja a ja vzdy kuknem do kalendara, ze ved teraz je marec...a potom mi dojde, ze myslis april 😀
s tym danovym si ty iny pripad, lebo si nepracovala, takze si nemala prijem, nemusis ho podavat a mm si na teba moze uplatnit bonus, preto mu davas papiere 😉

alure
11. mar 2011

@akika722 nech ti to rýchlo ubehne...a teším sa potom na fotečky nového bývania...
Pridala som sem foto z dnešného plávania 🙂 bolo super,ale som normálne unavená.....

mirmaj
11. mar 2011

@jankasramka to je v pohode ja tiež zabudnem často odpísať na všetko čo sa kto pýta 😉 nám sa ešte nepodarilo tak moc posunúť večer, ale tak snažím sa ju ukladať medzi tou 20:15 až 20:30 viac nevydrží a ráno spí do tej 6 a to je už pre mňa úspech lebo vstavala predtým už po piatej a to bolo fakt skoro, uvidím ako nám to pôjde dalej ešte myslím že som ju večer dávala neskôr len 2 večery asi a neviem či sa nám to podarí aj dnes lebo malo spala cez deň len 1,5 hod doobeda a teraz poobede len hodinu tak myslím že nevydrží ani do ôsmej😝
@liba78 to sa aj nám stalo to nevadí, prvý krat bola z toho prekvapená, teraz už to berie asi ako súčasť kupania, ponorí si ju často a v pohode, ja pod nou nemám ruku už minimálne mesiac určite, ved by som prišla o kríže 😲 😝 😀
@katkavv že v sprchovom kúte a tam stojí alebo sedí? 😉
@kvietok121 tak vy ste mali poriadne náročnú noc 😒
@vladka84 no spáva do 6, čo je pre mňa už dlhšie, ale zasa až tak moc sme ešte večer neposunuli 😝 nechápem prečo by si si ty mala podávať daňové prizanie? 😲 bola si zamestnaná alebo SZČO?
@memory97 ani nám to vôbec nevadí ked si našpliecha vodičku 😉 ani nehovor ked su tie časy že len tak poležala na hracej deke 😝
odpovedala a reagovala som priebežne takže ak som sa spýtala na niečo čo ste neskôr odpovedali tak ignorujte 😀 mala je umrnčaná tak idem ku nej, samozrejme sme same, mm príde až večer bude v robote do ôsmej takže ma čaká ťažký večer kedže málo spala teraz bude mrzutá až dovtedy pokiaľ nepôjde spať 😒

mirmaj
11. mar 2011

@alure krásne fotečky a denisko je naozaj spokojný 😉

alure
11. mar 2011

@mirmaj ďakujem 🙂 Malý bol spokojný a pospal si od 12:30 do 15tej 🙂 síce v aute,lebo sme ešte boli v Blave pre Oliho ale pohodička 🙂
@vladka84 ja som teraz dovolala s ekonómkou a povedala že mi to spraví,len nech jej podpíšem žiadosť o zúčtovanie dane.Skús zavolať vašej ekonómke.

mirmaj
11. mar 2011

@vladka84 tiež si myslím že by ti to mala urobiť aj ked si jej to nestihla podpísať do polovice februára, ja som to tiež ešte nepodpísala tu žiadosť a robí mi to, podpíšem jej to neskôr ked tam pôjdem 😉
@alure tak to si krásne pospinkal, my sme dnes málo spali 😒

rebeka25
11. mar 2011

Ahojte maminy augustovych drobcou. Mozem sa k vam pridat? Aj ja mam jedneho takeho doma 🙂Chcela by som sa hlavne opytat kolko Vam dorbci cez den spapaju, a ci Vam neodmietaju pit cez den Vase mliecko. My s tym mame problem a neviem co s tym. Moje mliecko uz len v noci, cez den skoro vobec, a za prikrmami sa tiez nejde pretrhnut. Tak co mam robit?

danulienka35
11. mar 2011

@memory97 dakujem mojko 😀

kvietok121
11. mar 2011

@mirmaj my tak skoro vzdy, mam dojem ze som tu uz len jedina ☹ s takou nocou, a to bola relativne dobe, dnes kupeme o siedmej a skusime to natiahnut do osmej a uvidime 🙂
@rebeka25 skusat prikladat rozne polohy, ja niekedy pri kojeni spievam, aby sa rozpil, a snazim sa co najcastejsie ak ma dni ze sa mu moc nechce pit

mirmaj
11. mar 2011

@kvietok121 určite nie si jediná s takou nocou, my už síce v noci nepapáme mliečko ani žiadne tekutiny nič, ale aj tak sa budí tak 2 až 3x na dudku 😒 nie sme síce hore toľko ako vy ale tiež dosť 😝 no tak my sme to dnes nedokázali, už spinka, už som nevydržala ju trapiť a uložila som ju, položila som do postiekly, paplonik si natiahla až nad hlavu vypluca cumel a hned zaspinkala 😉

danulka3
11. mar 2011

Ahojte baby,idem vás trochu prečítať 😉

liba78
11. mar 2011

Ahojte, dnes deň blbec. Malý spal dohromady 50 minút. Teraz som ho dala konečne spať, uvidím dokedy. Len dúfam, že si už neurobil noc. MM sa vrátil zo služobky, musel nás ísť zobrať aj do mesta, škriatok nechcel byť už v kočíku. No opica je z neho. Ale kúpil v čechách barové stoličky, tak sa vytešujem a vysedávam teraz na jednej z nich. 😀
@rebeka25 vitaj medzi nami 😉 Jurko sa napije môjho mliečka len keď je ticho a nič ho nevyrušuje. Inak je brutál zvedavý a ja dohryzená. 😠

danulka3
11. mar 2011

pozerám správy o Japonsku,bože,to je hroznéééé ☹ ☹ ☹

liba78
11. mar 2011

@mirmaj a to keď si ponorí hlavu sa normálne zdvihne a pokračuje v chytaní hračiek ? Ja som spanikárila a vytiahla ho von 😒

mirmaj
11. mar 2011

@liba78 áno presne ako si to opísala, vôbec ani asi nevie že sa ponorila, ale ja nedávam toľko vody aby si ponorila uplne celú hlavu, ale tváričku si potopí, ja dávam tak do vyššej polovice telíčka ked leží, neviem či som to zrozumiteľne napísala 😀

alure
11. mar 2011

@liba78 ak budeš mať možnosť zopakuj situáciu ale bez paniky aby sa Jurko nazačal báť vody a toho že sa mu tam niečo môže stať.Dieťa inštinktívne vycíti matkin strach ... my sme sa dnes učili aj na plávaní ak si náhodou pri jednom cvičení dieťa ponorí pusinku a začne sa dívať čo sa deje,prípadne kuckať,nič netreba robiť len si ho pritúliť a chlácholivými slovami mu povedať že je všetko ok,a po chrbátiku prechádzať od dola smerom hore,nie búchaním ...takto vraj lepšie výjde vodička čo vypil von...
@danulka3 ja som mala až zimomriavky...sedím pri tv a pozerám čo sa to deje...
@rebeka25 vitaj 🙂 neboj sa to prejde a ako ti písala @kvietok121 spievaj prihováraj sa a nájjdi si tiché kľudné miestečko kde nebudete obaja ničím rušení...

danulka3
11. mar 2011

@kvietok121 Tak v tom spaní cez deň sme na tom rovnako,tiež spíme 3x pol hodinku doma a 1x vonku,potom je nedospatý a nervózny ☹

@akika722 Budeš nám chýbať,a teším sa na fotečky nového bytíku 😉

@alure Videla som fotečky z plávania, vyzeráte spokojný,takže určite bolo super,dostala som vrátené dane,takže pozerám termíny a idem nás prihlásiť,ešte sa idem spýtať báb,či sa k nám nepridajú 😵

danulka3
11. mar 2011

@rebeka25 Ahoj,vitaj 🙂

danulka3
11. mar 2011

@mirmaj
@kvietok121 Baby nejdete na to plávanie???? V prípade záujmu by otvorili kurz ešte 19.3. a ak nie tak najbližšie cez víkend 30.4. ja by som sa vám prispôsobila.Rozprávala som sa s mm,tak by sme radšej išli za plaváreň lebo,čo ušetríme na sasinkovej,tak to potom prevezieme,tak to máme jedno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre