♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
11. mar 2011

@vladka84 mam teraz chaos ja som ani nevedela že dnes je piatok 😅
@alure prave som obdivovala foto..krasne 😉
@rebeka25 ahoj,jasné,vitaj 😵 odkial si?
dik kočky moje 😵 mam vas rada 😵

niky13
11. mar 2011

@akika722 ahoooj, zahlasovane 😀

akika722
11. mar 2011

@niky13 ahoooj...dakujeeeeem 😵

danulienka35
11. mar 2011

@alure no dlho prisly sme domov az o 16 ale unavena som hroza neboj mojko este raz dva krat a uz nezabludis 😀

niky13
11. mar 2011

@danulienka35 ahoj, ako? Chiara stale vegeti? 😀

niky13
11. mar 2011

@danulienka35 poslala som ti ziadost na FB

danulienka35
11. mar 2011

@niky13 jasne ona je vazne cloviecik co je absolutne pohodak boli sme vonku a isly sme do plusu do nakupneho centra len ocami pozerala ani hlavu neotocila aka je lenivka 😀 uz ta mam v priateloch neboj 😀

niky13
11. mar 2011

idem spat, mm je na sluzobke tak som KO.

memory97
11. mar 2011

@liba78 dakujem, som videla spravy... to je inac hrozne,co sa deje, stale nejake katastrofy....

@vladka84 teraz su inteligentne formulare na http://www.drsr.sk/nahradnaStranka.html daj si stiahnut dane. Ak si nebudes vediet rady, tak ti napisem, ktore riadky vyplnis do IP.

@kvietok121 dakujem moja, ale ja si stale poviem, ze to nebude trvat vecne🙂 od roka by uz mali vraj prespat vsetky deticky celu noc, uz to dlho nepotrva🙂

memory97
11. mar 2011

@alure myslim,ze to nebude az taky problem🙂 urobia to spatne z toho sa "nestriela", ale cim skor, tym lesie🙂

@akika722 ale volala by som 31.3. kedy pridu, aby si 1.4. z teba nevystrelili 😀 😝

@rebeka25 ahoj, problemy s papanim tu mame tiez, maminky co koja, isto dobre poradia 😉

akika722
11. mar 2011

@memory97 ja zavolam už okolo 25teho 😀

memory97
11. mar 2011

@alure vratia ti nieco v tom pripade, ak si robila cast roka, nie cely, tak isto nieco vyjde, co budu vracat🙂
bracho ma nieco podobne http://www.datart.sk/katalog/Digitalny-fotoapar... ale robi to super fotky. My mame doma sony stal cca ako ten, co si si vybrala a foti tiez skvelo. Ale segull, alebo katulka ti isto poradia, ja som v tomto laik 😀

@liba78 aj my sa pripajame🙂

jejda a my mame zajtra 8🙂 pekne, uz sa blizia nasi milacikovia k 1.rocku:-) a to sa iba nedavno narodili🙂

memory97
11. mar 2011

@akika722 alebo takto, stale ich bombarduj, aj my sme to tak robili, aby nam vobec prisiel niekto zapojit🙂

helen1007
11. mar 2011

@danulienka35 ahoj...ja som sa dostala domov až o 18:00 🙂 ešte sme boli s maminkou a sestrou v meste

danulienka35
11. mar 2011

@akika722 musis ich mojko otravovat aby si bola snami tu 😉

danulienka35
11. mar 2011

@helen1007 no panecku a co mala ved si nemala ani plienocky?

helen1007
11. mar 2011

@danulienka35 vieš čo, bola v pohode tie plienočky sú super, skoro vôbec nie sú cítiť, že sú mokré 🙂

helen1007
11. mar 2011

@liba78 gratulujeme k 7. mesiačikom 🙂

danulienka35
11. mar 2011

@helen1007 no sak mliecko mala stale ohriate 😀 zlatinko moje krasnucke 😉

akika722
11. mar 2011

@memory97 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 že 8

jasné kočky,budem 😀 ja som otrava otravna ak niečo chcem 😀

danulienka35
11. mar 2011

tohle mi vypisuje jeden na fb 😀 tezce zamilovany do mne 😀 😀 😀 Teď jak ve snu se cítím,
když dobrou noc ti chci přát.
Procházím tak kouzelně pohádkovou nocí,
že se mi nechce ještě jít spát.

Jak v lese, cvrliká cvrček na terase,
Měsíc jakoby opilý - slunečním paprskem,
který mu ohnivou zář propůjčil
a připoutal k Zemi.

Tu nádheru dnešní noci,
Ti na dobrou noc posílám...,
ať sny pohádkové se Ti zdají

helen1007
11. mar 2011

@danulienka35 no veď práve 😀 a vždy v plnej pohotovosti 🙂 a malinká čo spinkala potom až domov? inak máš perfektné baby...Sárinka je taká zlato zvedavá, Nika je nádherná kočka 🙂

danulienka35
11. mar 2011

@helen1007 ta spala do 16,30 dakujem mojko co odskusaly ste babiku? 😀

helen1007
11. mar 2011

@danulienka35 jasne...malá sa najprv pozerala čo to je...a potom sa na ňu usmievala...hovorila som, že u nás má úspech všetko čo bliká a huláka 😀 ...iba ma mrzí, že malá sa bojí zajka ☹

hajatanufus
11. mar 2011

@akika722 MY SME TU V UK MALI NET HNED O PAR DNI a mali sme to mat hned na druhy den po stahovani ale mali nejake tech. problemy tak volali mm ze to bude par dni trvat a ze nam potom daju urcitu kompenzaciu v podobe volnych minut na pevnu linku alebo nieco take tu nie je taka byrokracia aj ked nieco objednavam cez net tak sa za to plati hned kartou a dovoz stoji par libier alebo je zdarma a tovar je hned na druhy den tu alebo pripadne o par dni napr. tak 3-4 prac dni ale to len ak je sklad niekde inde vacsinou to ma tak len amazon lebo oni maju rozne sklady ale aj na uradoch ked nieco vyavujes tak vacsinou do 14 dni mas odpoved aj peniaze tak som tu ziadala aj o porodne este pred porodom ale vratili mi ziadost lebo som nemala potvrdenu od gyn. a potom som to znova poslala v piatok a zhodou okolnosti sa mala narodila v nedelu lebo prisla skor a v pondelok uz mali na urade moju ziadost a o tyzen aj nieco sme uz mali 500 libier na ucte takze som mohla kupit kocik a nejake drobnosti a bolo po porodnom kdezto na sk by som musela na to cakat min mesiac kym sa dieta dozije 28 dni a az tak podat ziadost a ktovie kedy by som mala peniaze takze som rada ze som to dostala tu v uk

hajatanufus
11. mar 2011

babenky uz ste isli spat? pozrite ake mam doma akcne dite a to som sa len otocila a chcela som ju prebalit a ked som ju zbadala tak som rychlo chytila fotak a cvakla 😀

akika722
11. mar 2011

@danulienka35 fuuuuuuu..to je ctitel 🙂 čo nato tvoj manželik? 😀

akika722
11. mar 2011

@hajatanufus to čo robila s holou ritulkou pri nb? 😀 😀 😀

danulienka35
11. mar 2011

@helen1007 to nic zvykne si neboj 😉 holky odkazuju ze si zlata tetuska 😉
@akika722 to vypisuje stale co na to? nic ja mu vzdy podakujem a hotovo 😀

danulienka35
11. mar 2011

@hajatanufus no a kdo ze nam to pise? zlaticko nase z velke dialky 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre