• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
babulky idem haji pekne snicky prajem a milacikom bozteky posilam :wink:
11. mar 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 isla som ju prebalovat a jak som sa otocila k lucinke koli niecomu tak vyuzila situaciu pretocila sa na brusko tak so to rychlo cvakla lebo ona ked je hola tak si zvykne cvrknut tak ju vzdy musim rychlo zabalit :grinning:
11. mar 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus :grinning: :grinning: :grinning: chcela s nami popísať
11. mar 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no veru to je maniacka na pc dobru nocku a sladucke snicky maminkam aj babatkam nasim malym velkym :slight_smile:
@danulienka35 dobru mojko
@akika722 ano maniacka vsak som dnes musela od mm vydrankat ten maly prenosny dvd lebo mi deti okupovali pc mm im putil na youtube rozprevky tip a tap a moje maniacky na to cumeli a ja som nemohla ist na mk a mala si vidiet rachel ja som ju drzala na kolenach a pred nami sedela lucy tak rachel do nej stuchla do hlavicky ze akoze pozor nevidim a nahla sa dopredu aby lepsie videla no ja som uz nemohla z tych mojich maniaciek a dala som im dvd prehravac tak sa snim este lucy bavi aj teraz a mm som dala do jeho izby tv a dvd prehravac tak sme sa podelili lebo zatial sme nechytali ziadne programi tak telka tala opustena :slight_smile:
11. mar 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dakujeme dobru nocku
11. mar 2011 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ďakujem...pozdrav ich odo mna

babenky idem si lahnúť, lebo zajtra ideme na výlet do Malaciek :slight_smile: ...dobrú noc mamičkám aj detičkám :slight_smile:
11. mar 2011 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus chapem :grinning: moj Samko kuka mickeya mousa už viac ako Paťko :grinning:
11. mar 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ved to tie deti su maniaci uz skoro od narodenia :slight_smile: po kom tie deti su? :grinning: ved my sme nekukali telku v ich veku :grinning:
11. mar 2011 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus no po oteckoch :grinning:
11. mar 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi ano :grinning:
11. mar 2011 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 lucinku som oducila od cumlika ale dnes som skusala jeden dat rachel ci nebude chciet lebo furt berie dudlik babike a jeduje sa ze jej to nejde dudlat tak som myslela ze hadam bude chciet no ale jasne ze nechcela a teraz vecer ho nasla nasa lucinka maniacka na cumliky tak isla spinkat s dudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: zajtra ju budem musiet schovat hlavne ze to je ta malicka pre deti do 6 mes ale nasej maniacke to nevadi :grinning: vsak aj tvoj samko je maniak ale zase na velku dudu nie? ach tie nase deti :grinning: dobru nocku a sladucke snicky potom sa ti ozvem papa
12. mar 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nam to ale bezi, vsak, mne sa to tiez nechce verit:slight_smile:

@danulienka35 waw, tak to musi byt tazky romantik:slight_smile: to sa dnes uz nevidi tak casto:slight_smile: Esteze to nevidi mm :grinning:

@hajatanufus perfektna je. Presne toto robi aj maly, ked zbada notebook na dosah, otoci sa rychlostou blesku :grinning: :grinning: :grinning: v inom pripade ani za svet :grinning: :grinning:
12. mar 2011 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne dobre ranko:slight_smile:

Dnes bude krasne, lebo mame 8 :wink:
12. mar 2011 o 05:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy my mame septembrove babatko, chcem sa len spytat, nemali vase deticky problemy s nocnym spanim v 5-6mesiaci??? My sme spavali prve 4 mesiace celu noc, s 1 max. 2 nocnymi krmeniami a teraz posledne dva tyzdne nas drobec vecer zaspi, po hodinke sa zobudi a potom sa budi kazdu hodinu, polhodinu az do rana.. ale nechce ani papat, len mrnci a dasienka mame opuchnute uz vyse mesiaca aj vsetko do pusinky pcha a hryzie, ale ziadne teploty ani hnacky nemame.. tak neviem, cim to je.. sme cisto kojený a koliky sme nemavali, tak pochybujem, ze by ich zacal mat teraz...
12. mar 2011 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
najstarsi "augustovy" milacik :wink:
ale to leti....
12. mar 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majjjka24 to je asi normalne, mne tiez prve mesiace prespal celu noc (10-12 hod bez zobudenia) a potom raz prechladol a odvtedy sa vnoci budieva tak vseliako....
ak sa teraz zobudi 2 krat tak to povazujem za super noc :unamused:
12. mar 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus velka maniacak :grinning:
@helen1007 uzi si vyletik mojko :wink:
@memory97 mm to videl len sa smial :grinning:
12. mar 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: prisla som sa k vam na chvilku odreagovat,tak pohreb je v pondelok,myslite na mna :frowning2:
a dalsia sprava :unamused: :unamused: :unamused: mojem mamine vykradli v noci novinovy stanok kompletne...ta je doma zufala,najprv to s Luciou a teraz toto....tak sa pytam co este sa stane??? :frowning2:
@memory97 gratulujeme strasne to letiiii :wink:
12. mar 2011 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majjjka24 my sme boli presne tak na tom ako ty a pokracujeme v nocnom vstavani uz az dodnes... len si zvykni... :wink: a mozno, ked sa prerezu zubky, bude opat ako predtym... neviem, este nemame zuby... :slight_smile:
12. mar 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, prosiiiiiiiiiim, poradte, dnes sme prvykrat sme mali tvrdu stolicu, no isla taaaazko a s placom, co robit? prejde to? najhorsie, ze to mali aj chalani a museli sme brat sirup duphalac... pekne ranko!!!
12. mar 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 gratulujeme!!!
12. mar 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes ma byt horuuuuuuco, uz sa neviem dockat, strasne sa tesiiiiiim a mame za sebou druhu noc, ked Tamarka zaspala uplne sama v postielke a spla v jednom kuse do 6tej, jaj, keby to tak ostalo

@katulkaaaaaa moja, to prejde, mame v zivote take obdobia, ktovie preco, mozno, aby sme si vazili, co mame.... urcite na teba budeme mysliet :frowning2:
@memory97 gratulujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@alure moja, taky drahy darcek dostanes? jeeee, musis si vybrat v zavislosti na tom, co vlastne chces fotit
12. mar 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 nam pomohol harmancekovy caj a hruska resp. slivka, ak uz papate ovocie
12. mar 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 dakujem :wink:
aj ja sa tesim na dnesne krasne pocasie,treba nacerpat energiu,super ako Tami spinuska,zavidim v dobrom :wink:
12. mar 2011 o 08:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 nam pomaha odvar zo susenej slivky,zalejem vriacou vodou a dam malemu do cajika,ja mu dost casto musim pomahat s nozickami,tiez nevie kadit...aj pri malej to takto bolo :unamused:
12. mar 2011 o 08:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja dufam, ze jej to ostatne :slight_smile: aspon chvilu, nech dobehnem ten spankovy deficit :slight_smile: aj my sa chystame von, jojoj, uz sa neviem dockat ako si na slniecku budeme lebedit, nech uz je teplucko stale...
12. mar 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404
@katulkaaaaaa dakujem pekne, urcite skusim... musim. :sweat_smile:
12. mar 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 skus, urcite nieco zaberie, nam to zo zaciatku robila zeleninka a velmi sme sa trapili, ked som dala slivkovu alebo hruskovu vyzivku, ajajaj, az na chrbte bolo :slight_smile:
12. mar 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok