♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
12. mar 2011

@seagull2404 mm nalozil vcera kuracie stehna ze ugrilujeme na dvore 😉 jujj aj ja sa tesiiiim

seagull2404
12. mar 2011

baby, prisiel mi prvy navrh kupelne, este by som to trosku zmenila, ale co na to poviete?

seagull2404
12. mar 2011

@katulkaaaaaa waw, tak pre toto som ochotna mm odpustit, ze bude stale na stavbe, nech uz aj my tak mozeme, v dobrom zaaaavidim 😝 😝 😝 😝

katulkaaaaaa
12. mar 2011

@seagull2404 skvele,ja by som nemenila nic .. mi byvame u nasich,verim ze aj ja budem raz zariadovat ako ty 😵

seagull2404
12. mar 2011

@katulkaaaaaa chcela by som hnede skrinky pod umyvadla a jednokridlovky na sprchovom kute a policku pod zrkadlo..., ale dakujem, konecne uz robime nieco, comu sa aj ja rozmiem, uz ma pomaly boli hlava z kureni, izolacii a murovaciek 😀

mirmaj
12. mar 2011

@kvietok121 ahoj no a napriek tomu že sme išli spať tak skoro tak spala do 6:15, ale to myslím dospávala deň...no a včera som ti napísala že v noci nepapáme a túto noc sme jedli 2x 😝 u nás stále platí, že ked vám tu niečo napíšem hned další deň alebo noc už to nieje pravda 😀 😀

mirmaj
12. mar 2011

@seagull2404 je to super, ani ja by som nemenila nič 😉 možno bude trocha nepraktická tá skrinka za dverami ale z priestorového hladiska ju asi ani nemáš kde dať, takže nemen nič 😉

danulka3
12. mar 2011

Ahojte,u nás je dnes krásne,mám chuť vytiahnuť šporťák 🙂 Hneď je lepšia nálada 😵
Noc sme nemali síce najlepšiu,ale dalo sa,malý sa stále dával na bok a potom si búchal hlavičku o tyčky na postieľke,tak ho to budilo,myslím,že mu aj bolo teplo,stále sa metal,asi ho budem prikrývať len dekou 😒

@memory97 *Blahoželáme k 8 mesiačikom 😉

danulienka35
12. mar 2011

@seagull2404 uzasne to vyzera mojko 😉

danulka3
12. mar 2011

@majjjka24 my zatiaľ len snívame o prespatej noci,budíme sa stále 😉

danulka3
12. mar 2011

@katulkaaaaaa Bože to mi je ľúto ☹

danulka3
12. mar 2011

@seagull2404 To je super,že už Tamarka lepšie spinká,aspoň sa maminka vyspinká a žeby si začala ukecávať mm na druhé bábo? 😉

seagull2404
12. mar 2011

@danulienka35 dakujem
@mirmaj dakujem, ta skrinka tam nebude, bude tam pracka 🙂 skrinku sice nemam kam da, ale nieco musime vymysliet, lebo neviem, kam dam vsetky tie sprostosti, co v kupelni potrebujem 🙂
@danulka3 krasne je, to je fakt; ja uz neprikryvam, len do spacieho vaku davam, a nepomohlo by hnizdo, aby sa neudieral?

seagull2404
12. mar 2011

@danulka3 ja do neho hucim kazdy den, ale on je akysi neoblomny, asi sa boji kvoli peniazkom ☹

danulka3
12. mar 2011

@seagull2404 Kúpeľňa je krásna,kde ti robili návrh? aj ja by som chcela,lebo my by sme chceli na rok prerábať jadro a moja fantázia je mizerná ☹

seagull2404
12. mar 2011

@danulka3 my u ptacka, ale soukup ma momentalne navrhy zadarmo 😉

danulka3
12. mar 2011

@seagull2404 hniezdo máme,ale na tej strane od našej postele je dole,aby som na neho videla,asi ho budem musieť dať späť

mirmaj
12. mar 2011

@memory97 že 8 mesiacov 😲 normálne nechápem 😉 gratulujem nech ste zdravučký a prespíte už celu noc 🙂
ešte ťa poprosím ty si tu vždy dávala babam rady, ale len som ich preletela okom kedže sa ma vtedy netýkali 😒 čo je dobre na bolesť hrdla? neuveriteľne ma bolí nemôžem ani prehltať, dakujem ja môžem všetko kedže nekojím 😝

memory97
12. mar 2011

@majjjka24 mali sa tiez tak budil, ale my sme na UM. Zubky som mu natierala gelikom. Nezacala si aj s prikrmami? Niekedy aj z toho boli brusko babatka. Ak ano, skus mu dat espumisan, sab simplex alebo probiotika. Podla toho co mas doma vecer, ked ho das spinkat.

@jankasramka dakujeme, ano hrozne to leti...

@danulienka35 moj by ziarlil ako divy🙂

@katulkaaaaaa dakujeme. To ma mrzi s tvojou maminou...

@21 dakujeme. Skus malej kupit slivkovu, hruskovu stavu, babulky tu mali na to velmi dobry ohlas, ze stolica je super. Dnes som citala, ze netreba davat jablcko a banan pri tvrdej stolici. Marhula, hruska a slivky dobre pomahaju. Pripadne ak mas susene slivky, tak ich chvilku povar a tu stavu daj malej vypit.
Pripadne skus cvicenie. Pravu nozku a lavu rucku k sebe a zopakovat niekolkokrat, pritlacit nozky k brusku a jemne s nimi kruzit. Este pomaha, ak mas doma olejcek, tak si naolejuj ruky a jemne chodit v smere hodin okolo pupceka az pod hrudny kos a naspat.

@seagull2404 dakujeme

seagull2404
12. mar 2011

@mirmaj ja pouzivam sirup stodal na hrdlo 😉 to jedine mi pride ucinne velmi skoro
@danulka3 skus, uvidis, ci to zaberie 🙂

lubina82
12. mar 2011

@memory97 blahoželáme k 8 mesiačikom 🙂 neskutočne to uteká
@seagull2404 krásny návrh kúpeľne... osobne by som nemenila by som nič

aj u nás je krááááásne...teším sa ako malá zo slniečka, že si ho spoločne s chrústikom vychutnáme....

mirmaj
12. mar 2011

@seagull2404 daj ju nad práčku aj ja tak mám 😉 a vedľa umyvadla by ti možno vyšla tá vysoká závesná, takéto niečo 😉

seagull2404
12. mar 2011

@mirmaj vidis, to je to dobry napad 🙂 dakujem

danulka3
12. mar 2011

@mirmaj krásna kúpeľňa,aj ja by som také niečo chcela,teším sa na budúci rok,čaká nás prerábka 🙂

@seagull2404 a to ste tam prišli s nákresom a oni vám to takto navrhli?

danulka3
12. mar 2011

Odchádzame k svokrovcom na záhradku,hurááá,večer vás kuknem,pááá 😎

cerfaa
12. mar 2011

a my už máme zuby 🙂 aj vy??

danulienka35
12. mar 2011

@memory97 ale ved ja mu len vzdy podakujem a je nic pak zas nekdy posle basnicku pak ju hodim sem 😀 😀 😀 😀 ked nejaku posle idem von papa

danulienka35
12. mar 2011

@memory97 blahozelam k 8 mesiacikom nasmu princovi 😀

seagull2404
12. mar 2011

@danulka3 s projektom, a dohodli stretko a povedali priblizne co a ako

mirmaj
12. mar 2011

@danulka3 to sa máš naozaj načo tešiť 😉 ja som rada, že už to mám za sebou a hlavne že sme to robili pokiaľ sme nemali deti lebo s malou si to neviem ani predstaviť 😝 aj ja už som pobalená k našim len čakám kedy sa mala zobudí, mm je v robote až do večera tak až nie som zasa celý deň sama 😒 Na takúto bytovú kúpeľnu ti stačí ked budeš vedieť VŠETKY rozmery a približne čo a ako chceš, ostatné ti už oni nejako poradia. Rozmery naozaj všetky, lebo nás sa pýtala napr. aj ako daleko budu dvere z každej strany, ako daleko umyvadlo a tak a potom ti vyráta aj presne koľko potrebuješ ktorého obkladu až nemáte nejaké veľké zostatky
@cerfaa my ešte nie a myslím že tak skoro ani mať nebudeme 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre