♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzana76
2. feb 2010

captainka, no druhorodickam rastie rychlejsie brusko a to je este z 12 tt, teraz uz taham 14 tt, uz mam zase vacsie, asi take ako som mala v prvom tehu v 19 tt 🙂

ja este nenakupujem, tak po 20-25 tt zacnem a ked bude dievcatko, tak budem nakupovat dost vela a ked bude chlapcek, tak symbolicky, aby mal nieco nove aj on

spapulka
2. feb 2010

caute! vyzera to tak, ze coskoro uz vsetky budete vediet, ci dievcatko alebo chlapcek 🙂 ...ja si asi pockam do kvalitneho ultrazvuku, netusim kedy to bude...ale my sme tuzili mat ako prve dievcatko, druhe nam je to uz v podstate jedno...

a ja som Rh negat, ale o tom sme sa tu uz minule bavili dost dlho...protilatky zatial dobre

neviete mi niekto povedat, ta anemia, ci co to je, je chudokrvnost, resp. malo Fe? Ci to je malo trombocytov...lebo ja mam menej trombocytov, nejakych 118...? neviete, ci sa na to nieco berie?

evitka, blahozelame k vodicaku, nemala si to lahke v tychto hroznych podmienkach....

ozaj, ani na mna este neprisla nakupna horucka, momentalne riesim Dianku, coskoro ma 2rocky, tak asi to pride neskor...

lulusha
2. feb 2010

ano majus, ja uz tu mam 13 a vlastne som 12 plus 4...ja sa sama neviem z toho vysomarit, ze v ktorom vlastne som 😀

elinka27
2. feb 2010

no ja tiez mam vacsie brusko, je to naozaj tak ze pri dalsom tehu uz rastie brusko rychlejsie,a aj preto,ze maternica je uz ochabnutejsia po prvom tehotenstve,takze tak.Ja uz svoje nohavice nezapnem,a nosim uz take volnejsie,lebo tehotenske mi este padaju 🙂
co sa tyka nakupu veciciek,tak tiez si asi najprv pockam az budem vediet co to bude,ak divcatko tak nakupim a ak zasa chlapec tak len zopar kuskov dokupim,po malom mam toho kopec niektore veci su ako nove,len sa bojim aby to sadlo,kedze maly sa mi narodil v novembri a toto bude koncom augusta...

captainka
2. feb 2010

maji ja neviem ja som v 15tom 🙂 a tak to mam aj na MK

zuzana76
2. feb 2010

ja uz nosim normalne tehu nohavice a na jar si budem musiet zaobstarat uz nejaku lepsiu garderobu, ked budem s malym chodit von

tea333
2. feb 2010

ja prave testujem tehu teplaky nove 🙂 prijemne hreju kedze su take vysoke 🙂

elinka27
2. feb 2010

no ja mam nove tehu rifle,tak na jar budem tie nosit a par tunik a este daco ked tak prikupim,ale kedze chodim s malym vacsinou na piesok a ihrisko tak mi budu aj tehu teplaky stacit,aj tak ma vzdy dokope a zaspini 😀

lenadka
2. feb 2010

tea, mala by si ist k zubarovi, nie ze dostanes zapal okostnice-to ta nechcem strasit, ale pises ze aj dasno opuchnute 😲 ☹
aj ta moja sukna je z C&A, len do BA tak skoro nepojdem, tak mi je lahsie to kupit cez net 😉

ja si myslim. ze cakam chalana 😅 ale radsej by som babu, lebo na gulky musime dooost veci dokupit, nechcem mu sposobit traumu v ruzovych dupkach, volanikovych trickach, riflovych satockach 😅

lulusa a kedy pride tvoj manzel? ja to nevydrzim budem tu strasit neskoro do noci ako ked Lucy mala vediet vysledok 😀

tea333
2. feb 2010

deniska to je strasne zlata fotka..
inak aj ja som leskova 😕 zeby nejaka rodina??

denisocka
2. feb 2010

iha fiha, pravnikov v rodine potrebujeme 😉 a teší ma,že si tiež Leškova , aspon skor pomožeš potom úri vybere mena

lenadka
2. feb 2010

deni zlata foto 😀 poslala som ti ziadost o priatelstvo 😉 to aby si sa necudovala ze kto? ako ja kolko krat 😀
rozmyslam nad tym trickom za 12€ co si minule na mmb dala link asi objednavam 😀

tea333
2. feb 2010

denisocka leskova som uz len 2 tyzdne 😀 😀
ale rodinu mam celu z vychodu, tak nebodaj aj nejaka rodina sme,aspon z 10. kolena 😀 😀
ja som z presova, aj cela familia 🙂

lulusha
2. feb 2010

lenad, mm pride zajtra vecer... dovtedy ma mrle zozeru... 😀 ale aspon budem cakat zatial na tein vysledok 😀

denisocka
2. feb 2010

baby, kludne mi napíšte na fb , dam si vas do priatelov - len mi prosím zatial na NASTENKU ani nijak verejne nepíšte o TEHOTENSTVE , ja to ešte takto na fb nechcem prezentovať , je tam vela domorodých zvedavcov

meno: Denisa Lešková

tea333
2. feb 2010

mne sa furt ukazuje ta ista fotka..

denisocka
2. feb 2010

ja mam muža od Sp.N.vsi a tam su poväčšine,ale potom su Leškovci mafiani v KK tusím

tea333
2. feb 2010

lulush nepripominaj, ja sa na to snazim nemysliet,aby som nezomrela od zvedavosti keby to prislo az zajtra 😀

lenadka
2. feb 2010

lulu 😅 😲 hrozneeee, necudujem sa ti, mna by siblo asi a uz ti prisiel ten mail????

lenadka
2. feb 2010

deni ked si das do vyhladavaca mena, tak leskovych tam je vela a ta pod tebou sa na teba strasne podoba, nie si tam 2x 😀

tea333
2. feb 2010

denisocka ze mafiani 😝 moja rodina je povodom z Lacnova, to je taka malilinka dedinka 🙂 a myslim ze tam moj rodokmen konci 🙂 na zapade je leskovcov dost malo 😕

lenadka ona to bude asi posielat a volat naraz vsetkym..a mne este nevolala 🙂

tea333
2. feb 2010

idem si umyt hlavu, lebo sa mi rychlo masti, a potom sa asi vrhnem ma francuzsku manikuru 🙂

lenadka
2. feb 2010

tea, len nezahovaraj, mafijani ste! 😀

lucy1990
2. feb 2010

Fiiiiha, dnes je velky den 🙂 sa dozvieme, co caka tea a lulusha to bude musiet vydrzat do zajtra 😝 ja by som to teda urcite nevydrzala 😀 Tea, podla mna bude pipik 😅

zuzana76
2. feb 2010

ja tipujem teu na dievca a Lulushu na pipika 😀

lenadka
2. feb 2010

ja idem pusti malu za pocitac na 5 min. miesto vecernicka-hra sa na oupairku a potom spat 😀

lucy1990
2. feb 2010

Inak ked sa spominal vek rodicov, tak na mna asi nikto nema 😀 mama 37 a otec 43 😅

denisocka
2. feb 2010

nejak skopírovalo 3x jeden odkaz,tak baby žial,podte k priatelom ak to chcete vidieť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre