♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katkavv
16. mar 2011

ahojte baby,

dnes sme boli s @alure na plavani a bolo super, kajkovi sa to velmi pacilo, cely cas plieskal po vodicke rucickami a usmieval sa :D
no ale zajtra ho smiech prejde, ideme na ockovanie k dr. a budu nas vazit, tak som zvedava, kolko bude mat g a cm 🙂

som unavena ako kon, tak asi pojdem cumet tv 😉

liba78
16. mar 2011

@mirmaj ešte som zabudla napísať že naše ráno býva teraz cca o 6,00. Niekedy potiahne do 6:30. Aspoň nik nezaspí do práce a do školy. Ale ja už teraz nevládzem ani písať ☹
@vladka84
@kvietok121 tak vítajte v klube vyťahaných rúk 😀 😀

kvietok121
16. mar 2011

@vladka84 to asi ano

kvietok121
16. mar 2011

@liba78 o dakujeme ja ich nam uz po podlahu

danulienka35
16. mar 2011

@liba78 no to teda ano ale vubec mna nevidel 😀 len na fb

danulienka35
16. mar 2011

@kvietok121 a co mam povedat ja babulky ☹

niky13
16. mar 2011

@liba78 co hovori maly na kofeinovu kavu? Ja by som si tiez dala, ale sa bojim, ze nebude spat.
@kvietok121 pripajame sa k tym, co sa nosia 🙂 ani na WC nemozem ist aby nespustil rev 😉
a idu nam vrchne zuby, vyzera to, ze zase obe naraz, ach jaj 😒

lydulka
16. mar 2011

ahojte baby.. boli ste už na vyšetrení moču, čo sa berie v 7 m.? ten sáčok jej môžem nalepiť aj po papani, nevadí to? alebo sa to musí na lačno.
a poradte mi prosím nejaký dobrý čajík. 🙂

memory97
16. mar 2011

@vladka84 skus jej dat o par dni, mozno iba im nevie prist na chut🙂 maly ich tiez nechcel, ale po troske si ich oblubil.-)

kahlan1
16. mar 2011

@danulienka35 takze bola ta neurologicka mila? a co povedala ze sa nepretacate? lebo ak je dobra tak by sme sa k nej prehlasili aj my

memory97
16. mar 2011

@lydulka toje uplne jedno, ak je to iba bezne vysetrenie u detskej doktorky. Ja som to dokonca prelievala do skumavky, lebo sa to malemu odlepilo 😀 😀
Ja kupujem malemu cajiky leros na dobru noc, ten na maleho celkom zacal ucinnkovat a potom baby caje od teekane, tie su vyborne.

@liba78 zmenia cas, hadam aj milacikovia popinkaju dlhsie. My sme tiez takto skoro rano hore, lebo maly sa poooriadne dokaka 😀 😀

kahlan1
16. mar 2011

@jankasramka a kolko ste pribrali ze ti nakazala UM?

danulienka35
16. mar 2011

@kahlan1 vies co i sestricka je stara pani ale take su uzasne pokecaju s detmi sa pohraju nasa veget lezala a lekarka klopkala na kolienka na ruky a ona nic buchta nasa

vladka84
16. mar 2011

baby, co vy na to? 😀 😀 😀

mirmaj
16. mar 2011

@danulienka35 ja nechápem z toho tvojho ctiteľa 😀 ty ho poznáš alebo je to nejaký tajný? 😉
@danulka3 len si asi budeme musieť kúpiť gumáky 😀 😀 😀 😀 aj my sme mali dnes taký umrnčaný deň strach, stále chcela spať ale nevedela ako 😒
@hajatanufus presne si to vystihla 😀 😀 😀
@liba78 asi to bude tým že máme všetky augustové miláčiky 😀 😀 len ja si prídem ako blb, ked ja sa tu sťažujem ako nestíham pri 1 dieťati a vy niektoré máte 2 alebo 3, tak to si ja v tejto chvíli neviem predstaviť vôbec 😲 ale neviem či sa nestáva dieťa aj s môjho mm, lebo tak ako mi na začiatku pomahal tak teraz neurobí takmer nič, jedlo doniesť pod nos, ešte aj odniesť to špinavé musím po ňom no proste hrôza asi som si zle naučila 😠

liba78
16. mar 2011

@niky13 ja som začala s 1 kávou denne už keď mal mesiac. A môžem povedať že na neho to nemá vplyv. Keď má obdobie spania, spí. Keď má obdobie nespania tak nespí 😝 . Inak aj @alure pije kávu, tak sme sa už na začiatku v tom podporili navzájom 😀 😀

kahlan1
16. mar 2011

@vladka84 mne sa pacia vsetky ale asi by som dala posledny 😉

@danulienka35 ale neposlala vas na ziadnu vojtovku a cvicenia ci?

lydulka
16. mar 2011

@memory97 hej iba vyšetrenie u doktorky. 🙂 no som zvedavá, či to nám bude držať. :D hadam to dobre nalepím. :D
díky za info

danulienka35
16. mar 2011

@mirmaj pznam len z pisania nikdy v zivote som ho na zivo nevidela len s pismeniek nic viac

vladka84
16. mar 2011

@liba78 @niky13 aj ja uz pijem kofeinku - rano na prebudenie, ale uz sa mi stalo, ze som si ju dala na obed 😀 u nas je rovnaky efekt ako u @liba78 - ked chce spat, tak mozem vypit aj tri, ked nechce, tak jej asi ani makovy odvar nepomoze 😀 😀 😀 😀

liba78
16. mar 2011

@vladka84 daj tam fotku s úsmevom, tu si strašne vážna .... a čo chceš aj ofinu ? Inak najviac asi ten posledný, ale farby sú na teba dosť tmavé, nie ?
@mirmaj neboj aj ja mám doma 4 deti občas 😝

danulienka35
16. mar 2011

@kahlan1 na cvicenie mame ist ale vraj pre pokoj duse lekarky ale len raz

vladka84
16. mar 2011

@memory97 uz skusame skoro mesiac, vzdy sme si dali par dni pauzu a znova skusili,aj rozne druhy, ale ju z nich natahuje na vracanie 😒

mirmaj
16. mar 2011

@liba78 a večer chodíte kedy spávať? my už sme sa celkom pekne posúvali že večer skoro o 20:30 a ráno na 6:30 ale už je to zasa v ťahu, tým že cez deň spí menej večer ma problem vydržať do 19, ale dnes som ju dala niečo pred 20 tak som zvedava do kedy ráno potiahneme 😀 ani u nás nehrozí mm zaspatie do roboty, kedysi som mu hundrala že jeho budík budí mňa a malu a nie jeho a teraz budík zvoní cca hodinu a pol potom ako mala vstáva 😀 😀 😀 😀
@niky13 aj my chodíme na WC spolu 😀 😀 bud je v pavúku pred dverami alebo leží na podlahe a dvere musím mať otvorené 😀 😀
@lydulka my sme ešte neboli doteraz na žiadnom vyšetrení moču 😲 takže ja to neporadím 😒
@memory97 myslíš že normálne maju na vas vplyv čaje na dobru noc? u nas všetky takéto veci maju opačný učinok 😀 😀 😝 😝
@vladka84 ani neviem ako ti napísať ktorý sa mi na tebe najviac páči, lebo vždy je ine poradie podľa toho či si to zobrazím väčšie alebo nie 😀 ale všetky su pekne okrem toho červeného, čo je tam cestička na poly, ofina a zarovno zostrihnuté nad plecia to eee, všetky ostatné ti seknú 😉

kahlan1
16. mar 2011

@danulienka35 🙂 tak to je zlata neurologicka - nasa je taka blba - caka od nej zazraky - my ideme koncom marca tak uvidime ake diagnozy jej vymysli 🙂

liba78
16. mar 2011

Baby, môj prcek je hore .... zas 😠 musím ísť spať s ním... dobrú noc

mirmaj
16. mar 2011

@danulienka35 waaaw no tak to je ctiteľ ako sa patrí 😀 😀 len premeškal pár rôčkov a našiel si ťa niekto iný 😉
@liba78 😀 ved je tým chlapom len dobre 😀 😀 bud rada, máš doma len chalanov aspoň sa budú mať v živote lepšie ako naše baby, že @vladka84 😉

mirmaj
16. mar 2011

@liba78 dobru noc, ja pozerám ešte modre z neba teda revem pri modrom z neba ☹

vladka84
16. mar 2011

@liba78 nemam taku foto, musim sa zajtra cvaknut a poskusam potom este tie ucesy... farby tam su take divoke,neviem to nastavit, lebo ani ja v skutocnosti nie som taka bledula 😉 ofinu asi ano, alebo taku predlzenu, lebo potom ulizem vlasy do copa a kebyze fajcim, tak mi ani cigy nepredaju 😀

a nieco na zasmiatie 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
16. mar 2011

@kahlan1 este maju cas... kazde je ine, vobec sa tym netrap, ani maly nestvornozkuje🙂
@seagull2404 sikovna je a aka stastna, ze sa pekne drzi🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre