♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
16. mar 2011

@memory97 no vidis 😀 i mi chodime s mlieckom a jogurtikom von keby nahodou ale ona predovsetkym spi 😀 mi mame na ranajky mliecko nic ine neche potvorka

memory97
16. mar 2011

@mirmaj budi sa tak 2-3x od kedy ho ulozim na nocny spanok. Ked sa budil na dudku a cajik, to sa mi neoplatilo ist ani spat🙂

memory97
16. mar 2011

@danulienka35 maly mi tiez spinka super v kociku a poskuluje, ci mamina tlaci kocik, ci som ho nevymenila, ked niekoho stretneme a rozpravam sa s nim 😀 😀 😀 😀 ved su taky podareny a maly teraz zacina vykrikovat z kocika, aby si ho vsimli🙂
jogurtik skusim opat zajtra, dufam, ze mu uz nebudu robit problemy...

memory97
16. mar 2011

babulky dobru nocku, idem ja do hajan, dnesna prechadzka ma akosi zmohla 😎 sladke snicky a babatkam tiez

danulienka35
16. mar 2011

@memory97 to kricime a pozorujeme i mi ako nahle zbada ze ju nekdo iny vezie nebude spat ani za svet ako keby to citila 😀 pekne snicky idem aj ja haji

hajatanufus
16. mar 2011

@danulienka35 NO VIDIS TAKZE UZ SI MOZES OD stresov oddychnut tak dobru nocku este vas docitam a dam spat moje sidla lebo rachel sice uz spinkala alesa zobudila a hra sa v postielke a este ju aj lucy zabava takze uvidim kedy sa im uraci spinkat dobru nocku a sladke snicky tebe aj drobcovi

a dobru noc aj ostatnym maminkam a drobcekom papa cmuk

memory97
17. mar 2011

@danulienka35 Asi maju na maminky nejaky specialny radar🙂

alure
17. mar 2011

Ahojte moje prajem dobré ráno aj keď upršané...snáď sa ten dník ešte upraví....
@katkavv ano ano bolo super a teším sa aj na piatok a Kajko je rozkošný malý smejo 😀
@memory97 už ti prišiel tovar alebo si volala do Maderny? Ja mám skvelý zážitok 😒 volala som im v utorok len pre info aká kuriérska služba to donesie a asi o ktorej,nakoľko je vonku nádherne slnečno a nerada by som sedieť celý deň doma..na čo slečna reagovala asi tak že no ale dnes vám to nedojde,včera prišiel kurier skôr a my sme to nenaložili,mali sme tu chaos sme po výstave....bla bla bla šak poznáš tak som slečnu veľmi rýchlo zastavila,že to mňa vôbec nezaujíma .Tak že oni mi to posielajú dnes (utorok) a zajtra to mám doma,ale ja som včera(streda) nebola celý deň doma tak som jej povedala nech to zariadi na štvrtok.....ešte mi povedala niečo v tom duchu že sa mám dohodnúť nejak s kuriérom,tak som jej skočila do reči že nie nie dohodne to ona,ja nikam volať nebudem a vo štvrtok očakávam tovar a nejakú kompenzáciu(či už vo forme zľavy alebo nejakého darčeku pre 6-7 mesačné dieťa) a zložila som telefon...tak ma vytočili 😠 😠 😠 nakoniec mi došiel mail,že posielajú to GLS ,že mi pribalili pekný darček a nejaký link kde si online môžem sledovať moju zásielku 😀 no tak asi toľko k maderne.....

@niky13 ako píše @liba78 ja si ani deň bez kávy neviem predstaviť,navyše mám nízky tlak a ja som sa už v pôrodnici pýtala primárky pediatrie ako je to s kávou a ona mi vravela ak som pila bežne kávu predtým aj počas tehu tak nemám prečo prestávať,že to vplyv mať nebude...takže ja pijem kávu od prvého dňa čo sa mi narodil malý.Pijem nescu (ja inú kôli žalúdku nemôžem) a vypijem denne aj 3-4 kávy (s mliekom) zatiaľ som si nevšimla nejaký účinok na malého 😉
@vladka84 ja som si nedávno dala strihať vlasy,krásny účes s ofinkou a teraz nadávam lebo mi to stále padá do očí a buď potrebujem čelenku alebo to vypnúť sponkou (čo je záťaž na momentálne oslabené vlasy) tak to skús zvážiť. A nechceš trošičku kratšie ako na obrázkoch? nech to trošku oživí celkový dojem,hm? Ako pozerám na fotky,tebe by veľmi pristal kratší účes 😉 ale ako píšeš mm chce vlasy dlhé tak nejaký kompromis a polodlhé to vyriešia (dáš aj do gumičky ak bude treba 🙂 )
idem vás ešte prečítať čo ste popísali

memory97
17. mar 2011

dobre ranko🙂 Dufam, ze ste sa dobre vyspinkali. A u nas prsiiii 😨

memory97
17. mar 2011

@alure inac super obchod. Musim dnes pozriet kedy som im pisala a odpisem pekny stiplavy mail... neviem naco maju e-shop!!! Este mi neposlali ani predfakturu. asi si zistim kontakt na ich veduceho, alebo priamo majitela a uvidime ako budu potom reagovat 😀 😝

alure
17. mar 2011

@memory97 určite to treba nejak riešiť..väčšinou je dostupnosť tovaru do 10 dní...mne už tovar posielajú od 28.2. som objednávala t.j. 17 dní 😒 no tak určite si to prever a napíš im aj ty "od srdca" 😉 aj u nás škaredo prší ☹

kvietok121
17. mar 2011

dobre ranko
@jankasramka moja svagrina ma 8,5 kilove jednorocne dievcatko ktore je krasne a nic jej nechyba
@danulienka35 moja s tym nosenim sa mozes stazovat ty najviac ...
@niky13 moja my chodime na wc tak ze dam do lehatka a mama zo zachodu spieva a vykrikuje kukuk
@lydulka my pijeme len vodicku, inac na vysetreni sme uz boli a dali sme ranny
@mirmaj ahojky aj my vecer ledva vydrzime a dnes o siestej hore a o noci ani radsej nejdem pisat
@hajatanufus to je jedno kolko priberaju hlavne ze nechudnu

evanns
17. mar 2011

@alure
@memory97 caute babenky...tak to mi je luto ze ste tak dopadli s madernou...ja ani osobny kontakt nemam s nimi najlepsi...som tam bola raz ked som hladala tu zirafu Sophie ale ju nemali tak som kupila aspon nahradne cumle na flase a jasne ze som nemala cash...rada predomnou dlha tak sa jej pytam ci mozem platit kartou a ona ze jasne, tak stojim a cakam s malou vo vajicku a pridem na rad, ona to nablokovala a ze: zoberte malej este nejaku hracku lebo pod 5 eur sa neda platit kartou" ja ze prosimmmmm???? tak ja tu stojim 45 min kym ste predali kociare a ine aby ste mi toto povedali??? a kde to mate napisane??? a ona ze nikde, tak to funguje u nich...no ale ja nic malej z donutenia kupovat nebudem....tak som jej hodila tie cumle a isla prec... 😠 😠 😠 😠

mirmaj
17. mar 2011

neviem či písať dobre ranko alebo už deň, u nas ešte neprší ale fúka a dážd je na spadnutie 😠
@kvietok121 my sme hore od 4:50 a práve ju idem uložiť spať, ale dovtedy sa nezobudila ani raz, takže asi som na tom lepšie ako ty, ale ja fakt nechápem prečo tak skoro vstáva ☹

alure
17. mar 2011

@evanns moja ja som jej povedala aj do telefonu že je to posledný krát čo u nich niečo kupujem a to som im už predtým písala že sa mi nepáči ich "komunikácia" so zákazníkom.
Mojko ak môžem podotknúť pozerala som fotky na fb ☹ Je mi to strašne všetko ľúto,ale nedá mi nereagovať Natashka sa strašne podobá hlavne úsmevom na tvojho brata ...bol to fakt krásny chlapec ...nemám slov akoti napísať niečo čo by nezranilo....

mirmaj
17. mar 2011

@memory97 len 4x? a to sa ma ktorý chod vynechať? ja by som bola rada keby sme papali len 5x, ja som tak nad tým rozmýšlala že my vlastne celý deň len jeme, lebo všetky ostatné ešte zapíja tak po hodine a pol mliekom takže 5x mlieko a 2x niečo ine, katastrofa

evanns
17. mar 2011

@alure dakujem moja ☹ dnes mam hrozny den...mal by 22. narodeniny dnes a sa neviem dat dokopy uz od pondelka z toho a neskutocne mi chyba a ked pozriem na natashu tak mi ho hrozne pripomina ked bol on malicky ☹ ☹ ☹ ☹

katkavv
17. mar 2011

dobre ranko 🙂
@alure
ahoj, dakujem, vsak aj Denis je super chalan :D normalne mam svalovicu, hehe a kajko spal v noci ako zabity, unaveny chudacik bol asi z toho plavania, a vy ako?
hnusne pocko je dnes, ideme k dr. na ockovanie a vazenie ...

katkavv
17. mar 2011

@evanns
ahoj, tak to mi je luto :( cas vsetko zahoji, je to hrozne ale ty si silna a s malou mate este vela veseleho pred sebou

katkavv
17. mar 2011

@danulienka35
ahoj, aj kajko mal v nemocnici neurologicke vysetrenie a este raz musime ist k neurologovi, vysetrenie spocivalo v tom, ze mu poklopkala kladivkom po nohach, rukach, svietila mu baterkou do oci, pretocila ho, nechala chvilu plazit a hotovo,takze asi tak 😕
vidis, mala je ok, trosku pocvicite a bude 😉

vladka84
17. mar 2011

dobre ranko, tak my sme dnes hre od piatej 😖
idem si uvarit kavu a docitat vas...

kahlan1
17. mar 2011

@jankasramka my sme tiez teraz pribrali len 220 gramov za mesiac uvidim co povie dr

alure
17. mar 2011

@evanns ja viem moja...je to ťažké,a fakt na toto niet slov.....

@katkavv ja už svalovku nemám mala som len prvé dni ...som zvedavá ako bude zajtra...zatiaľ sa majte

@kahlan1 to je super 220g za mesiac,určite vás dr. pochváli...

seagull2404
17. mar 2011

ahojte, ja akosi tento tyzden nestiham, vcera som piekla tortu, mm ma dnes narodky, tak mame veceru a idem este do roboty, ja neviem, kedy ja uz konecne budem mat na vas cas

kahlan1 my len 300 a skoro vobec nepijeme mlieko, uz to neriesim, Tamarka je zdrava a vesela, tak co budem stale len stresovat, radsej si to uzivam
@vladka84 aj my sme vstali 5:10 ☹
@evanns moja, je nam to luto a myslime na teba
@mirmaj neskusis dat dopit mliecko ihned po papani prikrmu, ozno by to tak bolo lepsie, my tiez papame 5x
@alure my sme mali mat sedacku do 5 dni, a ked som tam vcera po 2 tyzdnoch pisala, tak zahadne isla expidicia akurat vcera, som zvedava, ci to naozja dorazi dnes a akeho kuriera poslu

vladka84
17. mar 2011

@alure ja sa neviem rozhodnut, ale ofinu by som chcela hlavne kvoli tomu, aby som vyzerala normalne aj ked mam vlasy v cope, lebo takto ich mam ulizane vsetky a vyzeram ako skolacka 😀
inak mam vlasy trosku kratsie ako su na fotkach, takze ked ich este podstrihne a postupne zostriha, tak budu take polodlhe, trosku pod ramena 😉 kedysi som nosila take dlhsie mikado a bolo to super, mozno este potom zostriham kratsie, ale teraz mi vyhovuje, ked ich mozem dat do gumky a nech ma aj mm radost 😝

mirmaj
17. mar 2011

@seagull2404 asi to vyskúšam lebo takto je to fakt o ničom 😒
@evanns drž sa moja, nájsť vhodné slova je naozaj ťažké ktoré by ti pomohli, asi také ani neexistujú. Vždy ked riešim nejakú hovadinu typu, kedy vstavame alebo niečo podobné si spomeniem na teba alebo na nejaký príbeh z modrého neba a vtedy si poviem, že fakt by som nemala riešiť hovadiny ale tešiť sa z maličkostí ☹

majka35
17. mar 2011

ahojte

@evanns viem ako ti je ... pred mesiacom boli dva roky, čo mi nečakane zomrela mamka a neviem sa z toho spamätať ani teraz ... mne ju zas strašne pripomína barborka ... s takým niečím sa nedá vyrovnať ... ten človek ti bude chýbať celý život ... možno čas aspoň trošičku zmierni žiaľ, ale fakt len trošičku ... je mi to hrozne ľúto

vladka84
17. mar 2011

@danulka3 to mam pozicane cd od kadernicky mojej, neviem co je to za program, ale su tam hocijake parochne a davam si ich na hlavu 😀

katulkaaaaaa
17. mar 2011

ahojte no pridavam sa do klubu mi sme tiez mali vcera narocni den nespal a nespal....zato dnes sme stavali o 6tej a od 8mej spi ...ja som si konecne vypila kavu,zacvicila a idem sa najest dufam ze aspon hodinu pospi
@niky13 ja pijem kavu rano aj poobde a maly mi spi normalne 😉
@liba78 aj tebe sa toto stava?maly zaspi a cca za pol hodku alebo hodinu tak vresti....uz tri dni po sebe,tuto noc som si ho o 22tej dala k sebe do postele a spal az do 4tej!!!!!!az potom som kojila...a ze taky maly prcek nevie co chce,dobr oni vedia 😀
@mirmaj s tym choditkom sme na tom podobne ja ked uz si ruky necitim tak choditko je moja spasa 😝
@alure dobre si im povedala netreba si nechat ... na hlavu 😉
@evanns zlatko myslim na teba ☹

majka35
17. mar 2011

ja som dnes mala celkom dobrú noc, ale včerajší deň bol "ťažký" terezka bola neeeeeervózna, že až

tiež vás stíham pomenej, boli krásne dni, tak sme ich radšej trávili vonku na prechádzke, no dnes ma to počasie nepotešilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre