• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
lucy, ja som len o 3 roky mladsia ako tvoja mama :grinning:
2. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie,denisa leškova som tam iba jeden krat JA

tak čo,už sa vedia dnešne vysledky z Genetonu?
2. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ved to je super, Patko nebude sam :wink: ja som sa tiez smiala, ze by sme mohli byt este naraz tehu, ale jej uz staci :sweat_smile:
2. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty si jedinacik? no veru mohli by ste byt naraz tehu, ved 37 este nie je az tak vela, ja budem mat tento rok 34
2. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy a ty mas 18?

ja idem k telke a manzelovi tak sa na dnes lucim, zajtra som tu..papa kocky a dobru noc a snad nie caste cikacky prajem :sunglasses:
2. feb 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucy ty si to zabila :grinning: ze 37, tak to bude uplne mladunka babka, ale tak aj mama mala malo rockov ked ta mala, tak drzite tradiciu :slight_smile:
moja mama sa hambi trochu ze bude babka, lebo ma frajera mladsieho,a on jej navrhoval babo :grinning:

nieee geneton nevola a nevola, ale hovorila ze to moze byt aj neskoro, zjavne robi aj v noci :slight_smile:

no denis tak teda idem :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, nie, mam 11 rocneho brata, ale predsalen, ten rozdiel je dost velky - 8 rokov :slight_smile: a ja mam 19 :wink:
2. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, ty mladica :wink: ale to je super, ze budes mat babo taka mlada...mozes s Lenkou potom chodit na diskoteky, ked bude mat 16 :wink:
mne vacsina znamych tipuje dievcatko...no uvidime...este mi mail nedosiel, ale dnes sa radsej uz nekuknem pre istotu :sunglasses:
2. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bab poradte ešte toto . mam to zatial rezerve , ale neviem čo robiť, tie nohavky sa mi zdaju nejake leskle a trochu mam obavu,či ta tunika nebude na moje D/Ečka dobra - ked ma pod prsiami 2x38 a ja mam teraz cca 85 :confounded: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6882133
2. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som chcela mat dieta takto skoro, viem ake to bolo super, ked ma mama mala v 17/18 a boli sme si velmi blizke...ona ma velmi chapala, pretoze este mala v zivej pamati aka bola ona :slight_smile:
2. feb 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, aha, ja mam brata mladsieho o 4,5 roka a sestru mladsiu o 6,5 roka
a tvoja mamina ta mala tiez mlada, tak nejako nevycnievas a pokracujes v tradicii, moja mama rodila mna ako 23-rocna a sestru ako 29 rocna a to ja som zacala az ako 31-rocna :grinning:
2. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis mm mne to nepride ako vhodny napad na velke prsia :confused:

lucy aj ja som chcela mat skoro :slight_smile: vidim v tom vela vyhod, je to ovela pohodlnejsie,prv prerusim studium,potom mi daju individualny studijny plan, potom pekne dostudujem, do skoly chodim tak 3x do tyzdna na 2 hodinky :slight_smile:
nastastie nie sme odkazani na moj prijem-neprijem, lebo momentalne len brigadujem, sem tam nieco porobim :slight_smile:
tak sa tesim ze sa nebudem hnat do prace :slight_smile:
2. feb 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zas odrádza okruhly výstrih,mam rada do V
2. feb 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denisocka, ja ti moc neporadim, mne sa to nepaci :unamused:
2. feb 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja mam hrozne velke brucho , už aj moja teta vravela , čo ma 4. deti že som tlusta :sweat_smile: . a to som pribrala len z 54 na 55,5 , ale to brucho mam teraz jak v 5.mesiaci. sedím a normálne cicky na nom :grinning:
2. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy,ja som to chcela do kostola :grinning: ked budem musieť na nauky na tu birmovnu,či krstnu či čo
2. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam vecer velke brusko :confused: a to som prvorodicka...normalne to uz musim odfotit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som strasne zvedava, co caka tea a lulusha :dizzy_face:
2. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy a ozaj ako to dopadlo s tym dolezitym fotenim?
2. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja sa asi pre istotu odpojim, lebo furt chodim na ten gmail a sledujem, aj ked by som este nemala :grinning: takze zajtra si precitam, co ma tea :slight_smile:
dobruuuu!!!
2. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy juj no kazdu chvilu cakam ze zavola,alebo napise, no do zajtra to nejako vydrzim :slight_smile:
2. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni, ja viem, citala som :wink: tea, buduci tyzden fotim, dnes som bola v solarku, v piatok este na nechty a dufam, ze ked sa den pred tym vecer nenajem, tak rano bude brusko ploche :slight_smile: bude to potom v jednom znamom casaku, tak ked to bude aktualne, tak poviem :wink:
2. feb 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea, ale slub, ze ked sa to dozvies este dnes, tak das vediet :wink: ja tu budem! :grinning:
2. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy solarko nie je dobre, za to mas maly cierny bod :slight_smile:
no snad sa tam to brusko neukaze :slight_smile:
a slubujem ze napisem,aj keby z postele z mobilu!
2. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale statistika hra proti mne, uz je tu vela pipiniek, tak mozno predsalen to bude pipik :grinning:
2. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa pytala dokiho a on ze ked tam nebudem viac ako 10 min. tak pohoda...ved v lete ked bude horucava, tak nebudem doma v klime :confounded: tesim sa a cakam co napises :wink:
2. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Statistika nie je dolezita :wink: ja som si to tiez hovorila...
2. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
štatistika? vy si poberiete baby a mne už žiadna neostane :pensive:
2. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial su 3 baby a jeden chlapec?
2. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak tak,idem baby spať .... ja som mala v noci sen,že na 3D som mala cikuklu,takže som pripravena na chlapca zas,lebo aj pri šimonovi som mala sny s babami a bol chaloš
2. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok