♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
17. mar 2011

@vladka84 aj nasa spia ale ona este urcite vstane...ju poznam...definitivne zalahne tak okolo 21:00, ale zas pospi aj do 8:00 😒

alure
17. mar 2011

@vladka84 no a to posledné pri zväčšení..som myslela že môže dobre ukázať aj pri dlhých vlasoch ak sa zachová strih a pokračuje sa v postupnom prestrihávaní aj pod plecia....

danulienka35
17. mar 2011

@alure no ako hrozne ma boli brucho menzes nemam teda ale v noci ma zobudily velke krce az mi slo do placu a teraz zas neviem co mi je ale zijem zatial ☹

alure
17. mar 2011

@evanns no aj mne sa páčia,ja som posielala nejaké tipy vladke,ja bohužiaľ na ani jeden nemám vhodné vlasy ☹ ale tan čo si označila je fakt skvelý a možno sadol aj na jemné (moje úbohé) vlasy

alure
17. mar 2011

@danulienka35 ach mojko,ty síce môžeš tak nejaký brufen a do postele natiahnuť sa ....alebo horucu vaňu nech tie krče poľavia...drž sa moja a snáď budeš mať pokojnú nôcku ☹

danulienka35
17. mar 2011

@alure horucu vanu som si dala pomohlo na chvilocku ale musim porobit a navari veceru a ucit sa s holkami ☹

alure
17. mar 2011

@danulienka35 nech to máš čo najskôr za sebou moja ...zajtra už bude lepšie 😉

danulienka35
17. mar 2011

@alure no snad hej ked nie budem must ist na pohotovost vies co to je

vladka84
17. mar 2011

@alure @evanns aj ten je pekny 😉
mne sa paci straaaaasne toto... aj farebna kombinacia aj strih...

alure
17. mar 2011

@vladka84 to je veľmi pekné...ja som síce tmavovláska,ale asi pred dvoma rokmi som si dala úplne zosvetliť vlasy,husté premelírovanie a potom (na veľkú žiadosť mm) som išla späť na tmavo a dal si ich skrátiť 😠 čo som hneď aj oľutovala,lebo už boli také fajné dlhé (môjmu drahému sa strašne páči keď mám krátke vlasy)..no čo už...prikladám foto s krátkymi vlasmi,zo svetlými (to je tá v aute) a potom zo zostrihanými a stmavenými tam kde som ako tiger 🙂

niky13
17. mar 2011

@kvietok121 to u nas nefunguje (to spievanie z WC), prekrikovat ho teda nebudem 😀

@katulkaaaaaa ja by som tiez potrebovala kofeinovu, tiez mam nizky tlak, niekedy sa mi tak kruti hlava, ze mam az tmu pred ocami, horsie je to, ked mam maleho na rukach - aby ma niekde nehodilo o zem. Len sa obavam, aby spal potom. Aj tak toho nejak vela nenaspi, aby to nebolo horsie.

niky13
17. mar 2011

@alure mne sa paci to, kde si ako tiger 😀

kvietok121
17. mar 2011

ahojte
@niky13 tak to hej mna pocuva ked spievam 🙂 aspon kym nie je velmi zle

alure
17. mar 2011

@niky13 🙂syn ma nahovoril v bojniciach na strašidlách,tak som podstúpila maľovanie tváre s ním 😀 😀 😀 to bolo super aj také "omladzujúce" ake už mi vadilo že neviem vlasy vypnúť do chvosta a dosť mi zavadzali,tak teraz sú o niečo dlhšie,ale nie moc....krátke mi nevadili,len keď sme išli aj na nejaký firemný večierok alebo nejaý outdoor meeting tak mi šéf vždy hovoril: "hlavne sa Maťka namaľuj nech nevyzeráš pri nás ako decko " ....ale na krátko som bola z donútenia (po dvoch rokoch kojenia mi vypadávali vlasy :(
@danulienka35 tak to až tak? len to nie moja,hlavne oddychuj a zapriahni svoje šikovníčky,moc sa nanaťahuj....dávaj si pozor

alure
17. mar 2011

@niky13 a ešte k tej kávičke..o 17 tej keď prišiel mm z práce sme spolu dali kávu o 18:30 som kúpala a kojila malého a išiel spať.Ja mám TK 80/50 bez kávy som mrtvá..minimálne 3 denne 😖

danulienka35
17. mar 2011

@alure neboj vsetko bude ok idem si dat teplu vanu zakial mala spinka

danulka3
17. mar 2011

@alure ahoj,s cvičení začínam budúci týždeň,2x do týždňa,tak snáď sa tá váha konečne pohne dole,ešte keď vykukne slniečko,tak sa teším na korčule 😵 Fotky sú krásne a malý je zlatučký a šikovný,podložka je suprová,veľmi sa mi páči,musím mm ukecať,aby sme ju kúpili,ale našla som ju aj na mimibazare,tak po tvojej skúsenosti asi tam.
@katulkaaaaaa pondelok môže byť a potom pri budúcom vážení už dúfam aj mne pôjde váha dole,teším sa na cvičenie 😉

vladka84
17. mar 2011

@alure mne sa pacia tie svetle 😉 a v tych kratkych si ozaj ako skolacka 😀

danulka3
17. mar 2011

@vladka84 aj mne tie kupované príkrmy smrdia,ale malému chutí,tak neriešim.
Ináč mi od včera bojkotujeme zeleninku,ústa po druhom súste ako zamknuté,tak potom musím dať mlieko,to vypije,aj ovocie aj kaše spapá,dúfam,že zajtra ho to prejde ☹
@seagull2404 tak najprv ti pochválim tortičku,vyzerá krááááásne a určite aj tak chutí.To cvičenie je tam pri lesoparku,takže to máma na skok a už sa celkom teším,konečne niečo pre seba spravím.
@kvietok121 tak teda klobúk dole,Matejko je hladoško a tak si sa bála,u nás je opačný postup,najprv papal,všetko,čo mama dala a dnes len dve lyžičky a dosť 😠
@eis4 to čo máš za doktorku o takomto postupe zavádzania príkrmov počujem prvý krát 😕
Aká je tá podložka,ja po nej pokukujem,len neviem či sa nebude krčiť,keď bude po nej malý loziť.

kvietok121
17. mar 2011

@danulka3 aj ja chcem na korculeeeeeeee

kvietok121
17. mar 2011

@danulka3 mozno aj my sa k tomu dopracujeme, ale vies na detoch je krasne to ze jeden den to je a druhy den to uz nemusi byt

alure
17. mar 2011

@danulienka35 ok moja 🙂
@danulka3 jasné veď po mojich skúsenostiach 😒 ale mm dnes pochválil že napriek všetkému dobrá kúpa a že ju využijeme určite rôzne(k vode,na záhradku a neskôr dáme do izbičky) a k tomu cvičeniu prajem veľa elánu a trpezlivosti ale uvidíš bude to stáť za to 😉
@vladka84 ďakujem s tými svetlými som bola aj ja veľmi spokojná..na to sa ešte raz odhodlať,len keď efekt dosiahnuť u mojich tmavých vlasov je dosť zdĺhavý proces...ale pred letom začnem tuho premýšľať 🙂
Babulky idem sa natiahnuť k TV,kuk panelák a do hajan...zajtra máme plávanie 😉 sa teším..aj na Kajka @katkavv a celkovo na vodičku kde si to drobci vychutnávajú...ahojteeeeee

kvietok121
17. mar 2011

baby ktora je lepsia autosedacka kiddy alebo romer ?????

danulka3
17. mar 2011

@eis4 všetko naj k 7 mesiačikom 😉
@jajka377 aj sa sa pridávam do klubu 30-minútového spania bábätiek 😀

katulkaaaaaa
17. mar 2011

@alure tigeeeer aj ten kde mas blond ofinu je super,no nic baby letim toho mojho tigra dat spat,zajtra vas docitam,pekny vecer 😵

danulka3
17. mar 2011

@alure mne sa najviac páčiš tam,kde máš tie vlasy premelirované,veľmi ti to tam pristane 😅
@kvietok121 veď ja tiež dúfam,že ho to prejde,zajtra skúsim len nejaké 2 zeleninky 😉
Ja sa na korčuľovanie strašne teším,minulý rok som nemohla,ale tento rok to určite dobehnem,ja chodím na vodné dielo,mám to kúsok,škoda,že bývaš na solinkách,by sme chodili spolu,ja pôjdem aj s malým v kočíku 😎

kvietok121
17. mar 2011

@danulka3 aj ja som chodila na vodne dielo ale teraz s malinkym v kociku az na vodne dielo sa mi zda nerealne ☹

danulka3
17. mar 2011

@kvietok121 my sme boli obzerať tiež sedačky a dosť nás na tej kiddy odrádza to,že tie detičky tam v tej sedačke drží ten pultík a je dosť róbustný.Chceli sme ju aj my,ale teraz budeme hľadať asi niečo iné,ešte skúsime ísť s Kubkom ako sa mu tam bude páčiť.My sme ale chceli 9-36kg,tak neviem,či ešte nejakú nájdeme,ktorá má také dobré výsledky v testoch

kvietok121
17. mar 2011

@danulka3 je to az take zle ten pultik? lebo mm sa ta sedacka velmi paci

katkavv
17. mar 2011

ahojte baby,

boli sme dnes u dr., neockovali kajka, pretoze bol v nemocnici a musime pockat 2 tyzdne, ci si nahodou nieco nedoniesol z nemocnice, nejake hnacky a pod., neva, co uz 😕
kajko bude mat 20.3._ 7. mesiacov a ma 8 500 g a 75 cm 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre