• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa
a kde vidis fotky @alure? tiez by somich rada videla, sice sa s nou dnes stretnem ale aj tak :slight_smile:
18. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj do pračky určite nie,stačí to utrieť vlhkou handričkou....a je to super skladné..poskladá sa to do takej tašky (bola k tomu)
@katkavv :slight_smile: ja sa premáham už mám za sebou dve kávy (jednu u susedky) a som úplne oťapená...o hodinku štartujeme najprv idem k dr. pre potvrdenie Olimu do školy a potom do PK :slight_smile: teším sa na vás :wink:
@katulkaaaaaa ďakujem mojko :slight_smile: no s tým ovocím ti neporadím....skús počkať jeden dva dni a potom zas..niektorí pridávajú ovocie do večerných kaší alebo do jogurtov a tam to deti spapajú...vyskúšaj a uvidíš :wink:
18. mar 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv pár strán dozadu sme sa bavili o účesoch a prihodila som tri fotky (kde som s blond hustým melírom,s krátkymi vlasmi a potom s takými po plecia s tigrím facom a aj melírom takým do oranžova:slight_smile:))))
18. mar 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv str.2361
18. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 dakujem viem kde je laugaricio, asi skočíme teda tam niekedy, veľká vďaka :wink: ja tiež uvažujem o tej romerke len aby sa pačila aj Tamke rada by som ju vyskušala asi radšej
@vladka84 tiež neviem či ju nezačnem dávať večer tak ako ona chce lebo ja ju nasilu držím hore a ráno vstava tak isto ako ked ide aj neskôr a potom je nevyspata a už od rána nervozna
18. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky

@mirmaj presne som Ti sla pisat ako @liba78 ze ak sa Ti da ist do TN tak v Laugariciu je fajny obchod pre deti na poschodi... :wink: sa nam tam velmi pacilo aj ked autosedacku sme neskusali lebo my uz mame Romerku kedze nas "lev" ma uz 11 kh :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa my sme natom s ovocím presne tak isto, zje ho jedine tak že jej ho dám do ruky, ale od banana je celá zaprplaná a jablko jej zabieha :unamused: každý deň sa snažím trocha do nej natlačiť ale nepomáha ani pridanie piškot nič
18. mar 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj u nas plati cim skor ju dam tym dlhsie spi :astonished:
18. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ani natasha nelubi ovocie...ale najviac do nej dostanem ked ovocnu domacu vyzivu ohrejem ze je trochu teplejsie a s rozpustenymi piskotkami :grinning: :grinning: :grinning: to uz co s nami tie deti robia ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns určite tam skočím, dakujem baby
18. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: no presne ,,tiger" sa po mne teraz splha a ja dufam ze konecne zaspi a ja sa dnes aj naranajkujem
18. mar 2011 o 09:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns o koľkej ju dávaš večer? asi to idem vyskúšať aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja som vcera tak cez den dufala a nakoniec ja som si zdriemla na 20 min a mala sa pri mne hrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to uz su ine stavy ked mama spi a dite sa hraje ne?
18. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns toto je presne u nás ráno, dám ju ku nám do postele, my spíme dalej a ona po nas lozí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj tak chodila o 21:00 a spala do 7:00...teray sa snazim ju dat okolo 19:30 - 20:00 a spava do 08:00 - 08:40...ale!!! je pravda ze ona cez den vela nepospi, tak 4x40 min :unamused: co mne osobne zatial nevadi... :wink:
18. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns no my už o takom čase dávno spíme :grinning: :grinning: my cez deň spíme ešte celkom dosť ale to dospáva tu krátku noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkovo za 24hodín spia asi rovnako :wink:
18. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vcera sme mali 1x jogurt...nestle s bananom...baby to len tak fuklo do nej a jak dojedla ta taky krik (piskot) ze este chce no na raty...ona co neplace vobec jak dni su dlhe tak kvoli jedlu sa zlosti, moja mala krasna :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj to je to ze ak za 24 hod spia dost tak je vsetko ok uz len ich nastavit na osobne potreby rodicov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns a u nas to ma vždy opačný efekt ked ja chcem niečo nastavovať, tak asi radšej kašlem nato a nechám to ako to jej vyhovuje :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj som zabudla napísať kúpila som tu z MK http://www.modrykonik.sk/bazar/201-detske-choditka/o5le/super-ponuka/
a včera bol pre to v BA mm ale hneď zhodnotil že keď to takto pôjde ďalej tak budeme potrebovať väčší byt :grinning: a ešte k tomu v stredu doniesli svokrovci Denisovi jedálenskú stoličku ktorá je tiež dosť veľká
no nič idem sa baliť,chystať a vyrážame na cestu...ahojte poobede
18. mar 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns tak teda ked jej tak chutilo,skusim kupit aj ja :wink:
18. mar 2011 o 10:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som zase minula 30e na veci pre maleho ... ja ked zacnem neviem kedy skoncit :grinning: mne by mal mm zrusit IB :slight_smile:
18. mar 2011 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa a čo si pekne pokupila? :grinning:
18. mar 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ciapky prechodne a nejake tricka s dlhym rukavom,prevazne h&m :wink:
ja som taka krava...maly zaspal spravila som si vajicka,najedla som sa a stale citim smrad...tak cca za pol hodku idem do kuchyne a ja som nechala pusteny plyn...tak teraz mame vyvetrane :unamused:
18. mar 2011 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mala sa mi zasa nenormalne puci ,uz som dnes plakala s nou :( pravdepodobne ma zastavene vetry lebo dnes este ani raz nepukla - ja uz neviem co jej mam davat - neviete mi nieco poradit?
18. mar 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 moja ja som toto riesila o 4 v noci,dala som malemu rurku a stlacala nozicky az kym sa konecne nevykadil :frowning2: tiez plakal,davala som dva dni ryzu...dala som aj stavu zo slivkoveho kompotu ale tentokrat nepomohla...musim zase zacat davat probiotika,asi tie ich male creva nevedia stale pracovat :confounded:
18. mar 2011 o 12:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa to hej ale ked vidim ako sa trapi :( ja som davafla rurku sa vykakala ale nepukla nic a pokracovala v tlaceni :( Simonkovi sa ulavilo ked sa vykakal? myslis ze ho zapieklo z ryze? ja nedavam uz brokolicu kalerab hrusky lebo nafukuju a davala som odvcera rascovy caj ale sa mi zda horsie a dnes som citala ze niekomu rasca pomoze a inemu este viac nafukne :( co je asi nas pripad
18. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 chapem aj moj mm ma rad auta a lucinka sa tiez hra aj s autickami dokonca aj s ocinovym mercedesom pusta si ho po smykalke vraj mame ocinovi kupit druhy no ved uvidime ci si zasluzi ked bude posluchat mozno casom dostane aj autodrahu :grinning: ste sikovny som rada ze sa matejko rozpapal my dnes chceme vyskusat karfiolik so zemiacikom alebo len cisty neviem este sa musim rozhodnut ze ako by to bolo lepsie :slight_smile:
18. mar 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 chapem aj moj mm ma rad auta a lucinka sa tiez hra aj s autickami dokonca aj s ocinovym mercedesom pusta si ho po smykalke vraj mame ocinovi kupit druhy no ved uvidime ci si zasluzi ked bude posluchat mozno casom dostane aj autodrahu :grinning: ste sikovny som rada ze sa matejko rozpapal my dnes chceme vyskusat karfiolik so zemiacikom alebo len cisty neviem este sa musim rozhodnut ze ako by to bolo lepsie :slight_smile:
@alure tak to je super a nakoniec sa ti to cakanie aj trosku oplatilo len treba otvorit usta :unamused:
18. mar 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure tak to je super a nakoniec sa ti to cakanie aj trosku oplatilo len treba otvorit usta :unamused:
@kvietok121 to ti nezavidim ja si pamatam ako ma lucinka sem tam kusla :angry: neboj potom to uz bude lepsie on sa to nauci :wink:
18. mar 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok