♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
18. mar 2011

@hajatanufus mám ho v modrosivej farbe skúsim pohladať foto a priložím a cena cca 150€ a vajíčko ktoré sa dá k tomu nakliknúť (tebe už bude zbytočné) by bolo cca 30€ ale vieme sa dohodnúť ak by si chcela....švagrovci sa stále bábo nechystajú mať 😖

hajatanufus
18. mar 2011

@alure no vsak to ja som napr ten moj na sk vyuzila a potom sa mi pokazila brzda tak som kupila buggie ale aj ta bola max vyuzita aj som s lucy chodila vela vonku az potom ked sme byvali v tej dedine a bola som tehu tak sme zacali pomenej chodit lebo som nevladala a praveze tieto klasicke sa lahko tlacia aj do kopca moj tandem ani cez sneh nechcel prejst aj ked mam vacsie kolesa ale nie je to ono my nemame auto a ja chcem uz teraz na jar chodit vela vonku a kupujem od akiky skatebord tak lucinku supnem na neho a je to a uz moze chodit aj za rucku uz bude rozumnejsia a ten tvoj kocik ma aj super velky sportak ze? mam pre lucinku aj taky popruh pre deti vyzera to ako ruksacik ale ma to take voditko krore si supnem na ruku a chytim ju za rucku a ak by sa nahodou vytrhla tak ju viem rychlo stiahnut a chytit najprv som bola proti tomu ale vidim ze je to dobra vec hlavne pre take zivsie neposedne deti a vyuzijem to aj neskor pri rachel skusim hodit link

hajatanufus
18. mar 2011

@alure ja by som ho mozno aj vzala ale neviem kedy budem mat peniazky takze si nerob tazku hlavu ak potrebujes predat tak kludne ja len tak nahlas premysla ale vyzera naozaj dobre a viem ze je dobry ja som mala polsky vyrobok a bola som spokojna a tvoj je akej vyroby?

alure
18. mar 2011

@hajatanufus mám pocit že je tiež poľský a mala som aj pri Oliverovi takýto podobný a ten bol maximálne využitý deň čo deň.....a vydržal všetko....ano má veľký šporťák (teda je to vlastne spodná časť kočíka,vanička sa doň len vkladá,má dve madlá na športovú časť (aj s miestom na fľašku a nejaké sladkosti) zatiaľ som ho nedala ani na inzerát,tak ak by som ho dovtedy nepredala,tak sa môžeš ozvať....inak napriek tomu že je to pomerne ťažký kočík,tiež si myslím že do kopca a vôbec v rôznych terénoch ide parádne a bez nejakej námahy.

mirmaj
18. mar 2011

ja mám asi späť staru dobru Tamarku 😉 doobeda zaspala pred 9 a spala do 12 a poobede zaspala o 15:30 a ešte spinka, takže doobeda viac ako 3 hodiny a teraz to vyzerá tiež aspoň na 2,5 😀 asi dospáva tie 3 dni dozadu 😝
@kvietok121 jooj že opačný posun to ani nehovor 😲 dík za pozvanie, ale asi skočíme radšej do TN čo mi odporučili baby, mm navrhuje že zajtra tak uvidíme do kedy budem v robote a poobede by sme skočili pozrieť a možno aj kupiť 😉
@katulkaaaaaa a akú veľkosť čapičiek objednávaš Simonkovi teraz? ja sa bojím objednať či jej bude dobra, ale čo som pozerala tak su tam pekné a hlavne lacné 😀

danulka3
18. mar 2011

Ahojte,konečne som sa dostala k počítaču,popozerám len fotečky ak sú nejaké a večer vás dočítam,nepííííííííšte toľko 😀 😀 😀

danulka3
18. mar 2011

@eis4 Ja som si aj myslela,že sa to bude krčiť 😉
@hajatanufus jasné veď máš dve baby,nejako sa dohodneme 😉

danulka3
18. mar 2011

@alure ešte k tej sedačke,ja som len hľadala tu na fóre,aké sedačky ešte odporúčajú baby a táto bola dosť často spomenutá,ale určite pôjdeme najprv vyskúšať do obchodu,my máme zatiaľ vybratú cybex http://www.autosedacky-cybex.sk/detail.php?zboz... ,tá ma tiež dobré výsledky v testoch,uvidíme,ako sa v nej bude páčiť Jakubkovi a mm je tiež toho názoru ako @seagull2404 ,že na akú ho naučíme,tak v takej bude 🙂
@mirmaj ja už za obedom mliečko nedávam,samozrejme,ak spapá všetko,čo mu nachystám,ja dnes zamkol ústa a nič,ja som vybehla zaniesť dcére tašku na zastávku na jazyčku a keď som sa po pol hodine vrátila,tak už bol taký upišťaný,skúsila som mu dať a len tak ústa otváral,zjedol všetko,ale ja si skôr myslím,že mu to chutí úplne vychladené 😒

memory97
18. mar 2011

@kvietok121 fiha, ze 4, my ani naznak dalsich zubkov 😀

@katulkaaaaaa skus si popozriet na www.slovenskaposta.sk a uvidis, niektore si uctuju aj balne a niektore aj zhodia z ceny🙂
U nas bude zaciatkom aprila baby bazar MC, tak sa tam zastavim, maminky si to velmi pochvaluju, ze velmi lacno nakupia🙂
@vladka84 presne tak, ale neviem ako je to cz kuriera, ze aka najnizsia cena tam je...

memory97
18. mar 2011

@mirmaj neskusala si jej nastruhat na struhadle ovocie? Maly sa toho nevie ojest, ale musa byt sladsie jablcka, alebo bananik.

@kahlan1 skus este vo vodicke, ked ju budes kupkat, chytit pod pazusky a urobit s nou akoby robila drep, to tiez pomaha na brusko. Ale nech to radsej robi mm, nech si neublizis 😉

memory97
18. mar 2011

@alure jaj, tak mozno preto tak maly zle spinkal, ale ja som dnes ko a to este zajtra cestujeme k nasim. Dufam, ze bude cesta v pohode.

Baby inac ta romerka je na nete aj s postovnym do 200eur. ak budete chciet link, tak dajte vediet. Akkika odtial brala kociar.

@kvietok121 lepok to ano, ale take ak jahody,.... tak tie odporucali az po roku. Moj nazor, co clanok to iny nazor, ako u lekarov 😀 a potom si vyber🙂

danulienka35
18. mar 2011

ahojte baulky ale ste zas toho popisaly ja sa uz pomalicky ani sem nedostanem ☹ docitam vas neskor

alure
18. mar 2011

@memory97 prajem vám šťastnú cestu a myslím si že na nich tiež hodne vplývajú takéto zmeny (či už počasie,alebo spln a pod.) Ja som objednávala Romerku v brendone na predajni,kde sme si ju aj vyskúšali,ukázali nám ju (majú tam tiež také auto sedadla s pásmi) a včera mi volali že ju už máme na sklade,takže zajtra ideme po ňu...ale ešte asi mesiac ostaneme vo vajíčku...ja som ich pozerala na nete tie lacnejšie sú 2009 a tie drahšie sú tohtoročné modely

alure
18. mar 2011

@danulka3 samozrejme je to len a len na vás a určite aj na Jakubkovi 😉 ten cybex,kiddy a romer sú sedačky ktoré obstáli najlepšie v testoch bezpečnosti 🙂

seagull2404
18. mar 2011

ahojte dievcence, aj mi je lito, ze nic nestiham, dnes som varila pre dedkov, lebo odchadzali, potom som riesila kuchynu, potom sme mali babyplavanie a potom sme zas reisili kupelnu, musim skonstatovat, ze uz mam aj dost, ale na plavani bolo super, Tamarka bola ukazkova, instruktorka na enj skoro vsetko ukazovala, a keby ste videla, ako som pychou rastla, ja vobec nelutujem tu investiciu 🙂

@danulka3 @kvietok121 uz sme ju aj skusali, tamarke sa v nej pacilo, asi to zavisi od babatka

@hajatanufus aj nasa tak vrci ako levica 🙂 a prekrikuje sa, ak po nej opakujem 😀

danulka3
18. mar 2011

@seagull2404 to je super,že sa vám páčilo,my už sme prihlášku poslali,aj zaplatili zálohu,tak čakáme,aký termín nám ponúknu.Ty si tam volala,že kedy by ti to vyhovovalo?

sue14
18. mar 2011

ahojte maamičky, ako napredujú Vaše bábätká? my už lozíme hore dole 🙂

sue14
18. mar 2011

ahojte mamičky, ako napredujú Vaše bábätká? my už lozíme hore dole 🙂

hajatanufus
18. mar 2011

@alure este tu je ten popruh trochu som surfovala ohladne kocikov tak som zabudla dat link http://www.lindam.com/product/toddler-reigns/to... a nasla som aj tu taky kocik asi by som mala problem ho previest do uk jedine ze by som ho kupila este pocas pobytu na sk a tak by som ho zobrala do uk ako zavazadlo lebo my chceme prist na sk len s takymi jednoduchymi golfkami co su len na sedenie a potom ich tam necham tak uvidim ak by som mala medzitym peniazky mozno sa ozvem diky a tu je este co som nasla tu http://www.amazon.co.uk/wheels_4_babies-present... je to skoro to iste

sue14
18. mar 2011

chcela by som sa spýtať aký názor máte na klokanku pre drobca?

hajatanufus
18. mar 2011

@alure ja som s tym kocikom dokonca chodila aj po schodoch kym mi zaviedli vytah alebo na poste kde nebol bezbarierovy pristup a dalo sa to takze ja naozaj uznavam dokonca som raz tak aj do elektricky nastupovala ze som ho tahala po schodoch lebo mi nemal kto pomoct a nesla nizkopodlazna a to boli fakt vysoke schody

kahlan1
18. mar 2011

@memory97 skusali sme vsetko uz a nic vobec nepukoce :( ale tak sa puci a tlaci ako diva ☹ ☹

kahlan1
18. mar 2011

@seagull2404 no vidis aky ste sikovni a si sa bala 🙂

a dnes davali na CT1 preco niektore deti nelozia - vraj ak ich mamicky casto nosia

seagull2404
18. mar 2011

@danulka3 nie, pisala som do prihlasky, potom som ich trosku urgovala a oni mi po zaplateni celeho kurzu volali 😉
@kahlan1 ti poviem, ze som bola riadne vystresovana, ale boli aj deticky, co to cele preplakali ☹ ja skoro vobec nenosim, resp. vobec nenosim, a nelozime

hajatanufus
18. mar 2011

@seagull2404 su to levicata a je to take mile 🙂 mala dnes jak som ju krmila a dala som jej zapit vodicku tak tak schmatla flasku a takym rucanim jak lev a mm aj ja sme sa smiali 🙂

sue14
18. mar 2011

my nášho drobca nosíme minimálne, už lozíme a stavia sa naho pri nábytku 🙂

danulka3
18. mar 2011

@seagull2404 ja som platila zálohu,tak mi napísali,mala som to zaplatiť celé? 😲 Skúsim tam v pondelok zavolať.

danulka3
18. mar 2011

@kahlan1 to s tým lozením môže byť pravda,ja keď malého nechám na zemi nech sa pohrá,ale za chvíľu začne mrnkať a ja na to nemám nervy,ho počúvať,lebo z mrnkania to potom prechádza do plaču,tak buď beriem na ruky,alebo do lehátka 😠

kvietok121
18. mar 2011

ahojteeeeee
@seagull2404 dakujem no musime aj my navstivit obchod a uvidime 🙂
@memory97 tak jahody su ako citrusy, to jasne ze nie, vies ja som myslela tie klasicke co davas detom bez problemov, a konkretne som myslela ci sa nebavite o lepku a o kravskom mlieku tie ma zaujimaju vies mne dr povedala (nie pediatricka, ale moja kozna) ze kedze mam alergiu na mlieko a mierne na obilniny tak mliecne vyrobky a lepok malemu az po roku neviem mne sa to zda dost blbe neviem ja som dala matejkovi ochutnat lepok tento tyzden, mliecne tiez dam ked pride na to cas este pred rokom som z toho zufala, lebo niekde pisu nedavajte a niekede praveze dajte trosku kym kojite
@danulienka35 a preco nas nestihas 🙂
@mirmaj tak snad nabuduce, kedykolvek pojdete cez ZA tak sa zastavte 🙂

danulka3
18. mar 2011

@sue14 tak to máš teda šikovné bábo,my sa len pretáčame na bruško,naspäť už nie a občas zdvíha prdelku,ale ozaj len občas 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre