♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
18. mar 2011

@kahlan1 ahojky tomu velmi neverim lebo napr matejko je noseny skoro cely den a lozi a nasa je malo nosena a nelozi takze to vobec nie je pravda proste niektore deti vedia nieco skor a niektore neskor a je to velmi individualne a niektore deti vobec nelozia napr. moja segra 🙂 a co mam brozurku od nestle tak tam je ze mali by 🙂 vediet lozit na osem mesiacov a okrem toho este len teraz dovrsili 7 a kazdym dnom sa to moze zmenit tu v uk to nikto neriesi a vyvoj dietata kontroluju az v roku a dovtedy to uz deti budu mat za sebou aniektore budu uz aj chodit takze ja tomu nechavam volny priebeh co ma prist pride skor ci neskor takze uz sa tym netrapim ze co dokaze a co nie 🙂

liba78
18. mar 2011

Ahojte 😉
dnes sme boli s malým u kámošky na návšteve. Jurko tam má vrstovníka, pozerali na seba, vyškierali sa, no boli úžasní. Potom si dali spolu obed.... Sme sa smiali, boli ako ich tatíkovia. Najesť, pokecať, poukazovať si nové veci - trošku sa predviesť 😀 😀
@sue14 ahoj, klokanku ako takú sme nemali. Len Ergo nosič. Ale malému sa v ňom moc nepáčilo. Tebe malý pekne napreduje, môj ešte nechodí po štyroch a ani sa nestavia na nohy sám. Len keď ho držím. 😉

alure
18. mar 2011

@hajatanufus ano ten z amazonu vyzerá takmer rovnako 🙂 ej veru tie polske kociky su nezmary 🙂 a to vodítko (ten popruh) to poznám a zhodou okolností z UK ..som bola prekvapená keď som to videla prvý krát ale stretla som sa s tým aj v Belgicku,Francúzsku....to som bola ešte bezdetná a vtedy som sa na to pozerala nie moc nadšene,teraz to plne chápem 😉
@kahlan1 skús jemnú masáž bruška v smere hodinových ročičiek,zohrej si trošku oleja do misky do toho si namoč ruky a jemne ale s tlakom prechádzaj po brušku..potom v ľahu cvič nožičkami k brušku pokrčiť od bruška narovnať..musí to povoliť...len trpezlivosť,nech sa netrápi Anetka celú noc a ty s ňou

sue14
18. mar 2011

@danulka3 no zo začiatku sme lozili len dozadu asi taký mesiac, no dopredu sme začali len minulý týždeň ale zato je veľmi rýchly 🙂 no to môžeš byť rada, lebo my musíme stále sledovať kde čo robí 😉

hajatanufus
18. mar 2011

@alure veru vyzera to tak ze su to dobre kociky sice ja som mala aj defekt ale inak som ho pouzivala az do 6 mesiacov a potom este bez tej jednej brzdy vsak az tak som ju zase nepotrebovala a rozmyslam ze ci si predsa len nevezmem spat ten svoj no uvidim ako to bude s peniazkami a ten popruh je fakt dobra vec lebo je to dieta v bezpeci su aj ine ale tie sa mi nepacia tento je nenapadny a da sa to odopnut a potom to ma ako ruksacik 🙂

sue14
18. mar 2011

@liba78 dakujem, hej až veľmi rýchlo, už si len tak neposedíme, musíme stále všetko skúmať. Uvažovali sme nad tou klokankou, no ale či v nej bude to asi tiež otázne ked už tak vymýšľa 😉 a malý sa kedy narodil?

alure
18. mar 2011

@liba78 ahoj moja tak to ste mali super deň 😉 ako sa inak máte?
@sue14 aj my sme zo začiatku "cúvali" ale už ideme pekne dopredu 🙂 síce náš drobec sa moc ponáhľa loziť začal po 5 tom mesiaci 😉

alure
18. mar 2011

@hajatanufus ako sa rozhodneš tak sa potom ozvi 😉 a fakt ten popruh vyzerá cool a nie ako klasické vodítko a bezpečnosť nadovšetko hlavne v takom väčšom meste pri prechádzkach je to istejšie

hajatanufus
18. mar 2011

@sue14 veru najprv chceme aby uz lozili a chodili a ked to pride tak si povieme ze kde su tie casy ked pekne polezal alebo posedel na jednom mieste 🙂 my tiez nelozime len sa pretacame a gulame kade tade a zatial mi to ani nechyba aj tak nic nestiham robit len sem tam ked nahodou ze obe deti spia a ja nespim s nimi co vacsinou vyuzivam ze si lahnem aj ja akurat dnes som to nestihla vyuzit a pritom spinkali dost dlho ale ja som surfovala po nete a kukala kociky 🙂 ja mam aj klokanku ale pouzivame len obcas kupila som ju hlavne koli cestovaniu este pri prvej dcere ze predsa sa lepsie nastupuje do vlaku s prazdnymi rukami ale potom som uz tak casto necestovala ale vyuzila som ju napr pri malej ked mala este len 12 dni a nemala som este surodenecky kocik a potrebovala som ist do ineho mesta na urad vybavit rodny list tak tam bola malinka kym vacsia spinkala v kociku lebo bola unavena a potom sme ich naspat vymenili ja mam od firmy chicco

sue14
18. mar 2011

@alure aj my už ideme pekne dopredu 🙂 my sme začali pred 6 mesiacom a teraz sa stavia už aj na nohy 😉 no akosi sa veľmi ponahľajú naši drobci 😉

liba78
18. mar 2011

@sue14 11.8. ale on je teraz taký malý lenivček. V pavúku pobehá, ale mamine ruky sú najistejšie 😉
@alure teraz už malý búva, len neviem či až do rána. Tento deň si ozaj užil a aj mne dobre padlo pokecať si s kamoškou. Som ju nahovárala, aby sa k nám pridala. Tak uvidím. 😉

hajatanufus
18. mar 2011

@alure o.k. vsak ja sa pripadne ozvem keby nieco 🙂

liba78
18. mar 2011

@alure už nás Košice vyradili ☹ , ale nevadí... Pozerám to na nete a pomaly budem čakať na chlapcov. Boli na hokeji s mojím bráškom, to zas bude emócií 😀

seagull2404
18. mar 2011

@danulka3 ja som tiez zaplatila zalohu a potom, ked som chcela termin skor, nez som im do prihlasky pisala, tak mi poslali mail, ze zaplatit zvysok 🙂
@kvietok121 ja som akasi ina mama, ja som nic enskusala, pozreli sme na nete a objednali a taka zlatucka v tom bola, buchala si po tom stolceku 🙂 a tesila sa, ze sedi v smere jazdy

kahlan1
18. mar 2011

@seagull2404 ani ja nenosim a nelozime ale podla toho ako vravela ta pani tak maju liezt do konca 9 mesiaca ak som to dobre pochopila - tak mame cas ;)

@danulka3 presne tak to vravel ata pani dr ze deti si potom zvyknu na zvislu polohu ked sa nosia a potom ich netaha lozenie ale rovno chodenie - a vravela aj o tom ze mamicky to nevydrzia a ked babo mrnci hned ide na ruky 🙂

kvietok121
18. mar 2011

@seagull2404 vies ja som sa bala, ten nas maly je lumpik, to nie ako tamarka je krasna princeznicka vysmaita 🙂 ja nemozem riskovat 🙂

kahlan1
18. mar 2011

@alure anetka si odfukuje celu noc - puci sa len ked je hore a ked s nou cvicim rozplace sa :( asi ju to boli velmi

kvietok121
18. mar 2011

@kahlan1 no neviem chcela by som ju vidiet ci necha dieta revat, pretoze u nas matejko nemrncal ale reval kym som nezdvihla a teraz je to rovnako s tym rozdielom ze teraz sa ku mne doplazi a vryje sa mi do nohy a mrnci kym nezdvihnem a co mam si ho nevsimat to sa neda

alure
18. mar 2011

@sue14 aj kamoškin malý len o niečo starší od nás sa už stavia popri nábytku a musí byť v strehu 😉 tak ako píše @hajatanufus ako veľmi človek čaká kedy príde to alebo ono a potom si povie ako bolo fajn kým napr.ležali 😉
@liba78 aj my už búvame,do rána určite nie máme niekoľko prebudení na nacucnutie sa 😉 ale tak čo narobím....no hokejové emocie 🙂 to poznám ale zachvíľku nás čakajú tie národné a to bude zase krásne...som zvedavá a už sa vcelku teším,a čoskoro aj začne sezóna F1 (už mala začať ale kôli nepokojom bol Bahrajn zrušený) tak my sme s mm už v napätí 😀 no ale hymna ako taká sa mi vôbec ale vôbec nepáči ☹

kahlan1
18. mar 2011

@kvietok121 zlaty no chce maminu nie? 😀 krasne lozite tak si pyta odmenu 🙂 ponosenie a pomojkanie

alure
18. mar 2011

@kahlan1 tak uvidíš ako to bude postupovať ďalej len nech to dlho netrvá,nie je to sranda..aby sa niečo neskomplikovalo..napriek tomu že pri tom plače potrebuje to dostať zo seba von tak tie masáže skús aplikovať hneď ráno aj to pocvičenie nožičkami....

babulky idem k tv a potom do hajan..dnešný deň ale aj počasie ma zmohlo až až...dobrú nocku prajem aj vám aj detičkám

kvietok121
18. mar 2011

@kahlan1 ja mam skor dojem ze ked sa doplazi (este nelozi) tak je taky unaveny a spoteny ze uz nevladze tak potrebuje ist na ruky, normalne je niekedy taky zadychcany 🙂

sue14
18. mar 2011

@hajatanufus to je pravda, no ked už začal tak ho treba nechať 🙂 , aj ja využívam čas ked spí, tak si ľahnem aj ja 😉

danulienka35
18. mar 2011

@kvietok121 no lebo nestiham a je mi to velmi luto a ked mam cas uz tu nik neni ☹

mirmaj
18. mar 2011

naše dvojičky, teda nie doslovne ale čo čaká švagriná už budú čoskoro medzi nami 😉 teraz o 21:30 jej idu robiť cisársky, planovali to na utorok a už sa začali pýtať na svet, tak sa to posunulo na teraz 🙂 dnes sme ju ešte boli pozrieť s Tamarkou asi sme to urýchlili 😀

@memory97 ak si ešte nedávala tak hod ten link na tu romerku, ja nad nou tiež uvažujem, skúsim ešte tak, kedysi som skúšala ale skúsim znova len postruhať

hajatanufus
18. mar 2011

@sue14 veru treba tomu nechavat volny priebeh 🙂

sue14
18. mar 2011

@liba78 my pavúk nemáme, no to je pravda mamina náruč to vždy isťí 😉 tak straší o 3 dni 😉

sue14
18. mar 2011

@alure traba byť v strehu 😉

sue14
18. mar 2011
helen1007
18. mar 2011

ahojte

@danulienka35 ahoj ako sa máte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre