♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
18. mar 2011

@seagull2404 🙂 a ako vie nimi hádzať na každého ked niečo chce....to je také moje malé "falošné" dievčatko...taká potvorka 😀

helen1007
18. mar 2011

@danulienka35 zlatíčko pozrieš mi prosím tú dámsku jazdu...komu si to písala 🙂

memory97
18. mar 2011

@danulienka35 ani nehovor, nas maly tiez v poslednej dobe, len by mliecko papal, ale dnes mu velmi chutila hipp mrkva, zemiaky a jahnacina, skoro celu 190g spapal🙂 to sa nam este nestalo🙂

@danulienka35 fuha, tak to nie je uplne v poriadku... to je dlhy cas na kupu... my sme hypo vybavili za 3 dni a do tyzdna mali peniaze na ucte a to si mysleli, ze si z nich strielame 😀 😝

@helen1007 no pekne, asi sa im nepacil casnik alebo casnicka 😀 😀

dobru nocku babulky🙂

helen1007
18. mar 2011

@memory97 dobrú nocku

memory97
18. mar 2011

@kahlan1 lieky zaberaju tak do pol hodinky, niektore aj skor. s infacolom nemam skusenosti, ale tusim to kvietocek pouziva pri Matejkovi. skus jej napisat.

memory97
18. mar 2011

@helen1007 dobru nocku

danulienka35
18. mar 2011

@helen1007 nerozumime?

kahlan1
18. mar 2011

@memory97 dakujem, čize dnes som jej dala cely den ale vecer sa stale pucila - znamena ze uz nezaberie - ja uz som z toho zufala ☹

@kvietok121 ahojky vy pouzívate infacol? a zabera vam?

danulienka35
18. mar 2011

@memory97 hippky lubime moc mamae malo jednu a + mliecko

helen1007
18. mar 2011

@danulienka35 to stretnutie z mk v júni

danulienka35
18. mar 2011

@helen1007 jaj pockaj pozrem kedy to je presne

helen1007
18. mar 2011

dievčence dobrú nocku.....idem si dať ešte pár km na bicykel a potom spať...papa a pusinky bábätkám 🙂

danulienka35
18. mar 2011

@helen1007 napisem ti to do sms ju krasne sny aj tebe moja

evanns
19. mar 2011

@sue14 ahoj...nasa mala sa iba posuva pomaly a zacina sa davat na 4 a hupe sa....ale je to vec ktora mi vobec nevadi a netrapi ze este nelozi a nestavia sa na 2lebo ma cas a to dobehne a este sa nachodi cely zivot 😀 😀 😀 a setri si klby 😝

a ja ju nenosim lebo nevladzem kedze ma 11 kg a nelozi ale pohraje sa aj cely den na zemi a lozenie ju nelaka 😉

inak dobre ranko koceny, pocasie hrozne, mame 7 mesiacikov!!! ideme si uzit den

kahlan1
19. mar 2011

@evanns ahoj gratulujeme k 7 mesiacikom 🙂

danulka3
19. mar 2011

ahojte ,

@seagull2404 skúsim tam v pondelok zavolať a spýtať sa,mne nejde ani o deň,skôr o čas(mne by vyhovovalo o 14:30) a dohodnúť sa,ak treba zaplatiť celé,tak do doplatím hneď.Koľko vás tam bolo? Boli ste aj v saune?
@kvietok121 ani ja malého nenechávam plakať,buď ho preložím do lehátka,ale ho vybalím (tak vydrží veľmi dlho),ale chvíľku ponosím,poprechádzame sa po byte a tak stále dookola 🙂

adal
19. mar 2011

ahojte, zasa som tu na chvíľu 🙂
Chcela by som sa opýtať, či niektorá z Vás má taký problém ako ja 🙂 Tobias do piatich mesiacov veľa grckal, začali sme dávať príkrmy a trocha to ustalo ale teraz to začalo znova. Boli sme na vyšetrení, reflux sa podľa sona nepotvrdil. Ale mám kamarátku ktorá mala tento istý problém, tiež sa reflux nepotvrdil ale ju pediatrička poslala na gastroenterológiu a tam jej ho potvrdili. Tak neviem, som z toho už nervózna, lebo nemôžem ho nechať ani voľne sa pretáčať a aj tak grcká, nehovoriac o tom, že menej priberá, ešte šťastie že dobre papá príkrmy, inak neviem ... Teraz to riešim tak, že dávam menšie dávky a častejšie 😒
Za prípadné reakcie ďakujem 🙂

adal
19. mar 2011

@evanns gratulujem k 7-mim mesiačikom 🙂

danulka3
19. mar 2011

@evanns veštko naj k 7 mesiačikom 🙂

liba78
19. mar 2011

Ahojte 😉 Aj u nás dnes škaredo a zima, dokonca sneží 😠
@evanns všetko najlepšie Natashke k 7. mesiačikom 🙂
@sue14 xi xi, tak Jurko je starší o 3 dni.

danulienka35
19. mar 2011

@evanns gratulujem k 7.mesiacikom inak pekny i ked uprsany dnik praje vsetkym 😀

seagull2404
19. mar 2011

@danulka3 boli sme len 4, lebo dve deticky boli chore, my chodime o 14:30 🙂; v saune sme boli, nebola podla mna nejako extra horuca, tak akurat pre babatka a boli sme tam asi len 7-8 min. Tamarka sa vyjavene divala po ostatnych detickach 😀
@evanns aj my sa pripajame a vela zdravia zelame 🙂

alure
19. mar 2011

@evanns gratulujeme Natashke k 7 mesiačikom 🙂
@liba78 no sneh u nás našťastie nie je ale ten dážď ma tak ubíja..by som len spala a spala...
@seagull2404 fúha to ste boli dosť dlho v saune na prvý krát 😉 my sme začali s pol minutou,potom minutka,dve tri....a ku koncu kurzu budeme tak asi na 10 minút.Je to väčšinou zohriate na cca 50 stupňov

evanns
19. mar 2011

baby ak by sa Vam este chcelo http://lesk.cas.sk/zlaticko2011/profil/5998 dakujeme!!!

seagull2404
19. mar 2011

@alure tak nam povedali, ale nemyslim, ze tam bolo az tolko stupnov, aspon mne tam bolo prijemne a ja suche sauny neznasam

alure
19. mar 2011

@seagull2404 pohodička moja 🙂 ja som tiež chcela ísť na dlhšie ale postupne bude všetko 😉 a ako žubrienka? spokojná vo vodičke? my sme vo vode strašne radi,tak dúfam že ho to neprejde. Som sa rozprávala s mm že čo a ako ďalej,lebo na kurze sa nás už pýtali či chceme pokračovať a mm hneď že samozrejme hneď do ďaľšieho kurzu...tak snáď to nejak zvládneme lebo apríl máme moc nabitý a finančne náročný...no ale keď tato zavelil tak sa nebránim 😉
dnes je tu akosi pusto,ale ani ja som moc nebola na PC je mi nejak blbo,hlava ma bolí,tlak mám niekde pri zemi ☹ a dnes má byť údajne nejaký veľký spln mesiaca ktorý je len raz za 18 rokov....
ideme kúpať drobca a pôjdem ho uložiť a potom sa pustím do velikánskej kopy žehlenia 😖 ahojte príjemný zvyšok soboty

kvietok121
19. mar 2011

ahojte som tu len na skok sme u svokrovcov na oslave aj tu buvame tak som na chvilku odbehla 🙂
@evanns vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, my mame v pondelok 🙂
@danulienka35 ved to dobre si povedala ze bud nech zaplatia alebo inym ved to sa neda taku dobu, si primoc dobra predavajuca 🙂
@seagull2404 to mas s tym pravdu, co nepozna nemoze chciet 🙂
@kahlan1 ahoj moja my sme ho mali a nam velmi zabral my ho uz dlhsie neuzivame ale mam ho pripraveny keby bolesti zacali pri prikrmoch bol skvelyyyyyyyyyyyy
@danulka3 ja tie si myslim ze preco by mal plakat som rada ked ho dokazem zabavit bez nosenia ruk ale niekedy to nejde, napr. teraz ho nosi babka

kvietok121
19. mar 2011

@evanns dali sme hlasok, inac nadhernaaaaaaaaaaaaaa fotecka fakt prenadhernaaaaaaaaaaaaaaa

danulienka35
19. mar 2011

@kvietok121 jej dakujem moja asi som blba asi tak nejak kazdy mi to hovori neviem povedat nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre