• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 len to nezariekni, pretoze co nie je dnes, to moze byt zajtra
20. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 my sme chudy a nechodime na 4.
boli sme aj na gastre nic nevideli len ze je viac zaplynena :( a nic nam nato nedali blbci

@kvietok121 a matejka bolelo brusko alebo ho naduvalo? ked ste to pouzivali,
20. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121
@kahlan1 ale no...netrapi ma to až tak...moj Paťko bol chudi a štvornožkovanie preskočil,rovno chodil

aj my sme boli na gastre pre grcanie,reflux vraj nemame a aj tak grcame do dnes :dizzy_face: sice ovela menej ale grcame :dizzy_face:
20. mar 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak mne obe baby spia, mm ako ináč, na gauči :confused: :confused: na nás ten ober spln pôsobil ober hnusne ... ja som spala 2 hodiny a terezka, od 4.00 kričala do pol ôsmej, potom od únavy zaspala, barborku samozrejme zobudila tiež, takže preto teraz odpadli obidve
20. mar 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

babulky ja len na skok,som po včerajšej noci taká nevyspatá a ani teraz mi Denis neapal viac ako 40 minút,ale to ho dvakrát zobudli susedia rámusom...tak čo narobím :frowning2:
@katkavv Kajkovi k 7 mesiačikom prajem všetko len to naj naj naj,veľa zdravíčka :wink:
@akika722 ahoj mojko,si len na skok alebo už fičíš na nete?
@kahlan1 mojko nerieš toľko čo Anetka robí a čo nie,všetko má svoj čas :wink: každé dieťa napreduje inak..my nesedíme,nemáme zuby a sme tu :wink: ak by som mala čo i len v niečom porovnávať Denisa z Oliverom tak si myslím že niečo nie je v poriadku...rastiete,smejkáte sa a tak to má byť :slight_smile: neboj sa o nič neprídeš ba práve naopak
@akika722 a od čoho ti zababrali vaňu?
Išla by som aj von slniečko svieti ale ten hnusný vietor :angry:
20. mar 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure jooj nie ja neriesim ci sa plazi alebo nie - si myslim ze je akurat - a keby sa tolko nevenovala tomu brusku bolavemu tak mozno aj plazime ale tak ju to boli chudatko ze sa sustredi na brusko a ona je taka ze ked ma hracku v ruke tak ju obzera aj polhodinu toci ju dookola a vsima si take detaily ci nema vysacku alebo nejake casti co trosku trcia a podobne :slight_smile: pride mi velmi vnimava. Kazdy detail na tej hracke si vsimne a preskuma :slight_smile:
20. mar 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 no tak to je super,som to asi zle pochopila :slight_smile: a teplé obkladíky na bruško si jej neskúšala? alebo si ju len tak povyzliekaj daj jej do ruky niečo na hranie a ty jej jemne teplým olejčekom masíruj bruško ,možno si to ani nevšimne a bude "spolupracovať"
20. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
@alure vietor je aj u nás a ešte aj kosa. Malý spí na terase, ale asi ho dám radšej do vnútra.

@akika722 Pulirapid používa moja sestra na všetko v kúpeľni a super jej to zíde. Jej muž je maliar, takže má občas čo čistiť.
20. mar 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahoooj...už ho mam zapojeny,od zajtra tu budeme spať,ale mm ide na nočnu tak len ja a deti a net bude celyyyyy večeeeer leeeeen moooooj :grinning: :grinning: :grinning:
od farby ktora nejde dole a hnusne je špinava ta vana oni do nej liali všeeetko svinstvo a slabo odteka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@liba78 to kde kupim????? :confused: chystam sa dnes do kauflandu,zoženiem to tam????? :confused: :confused:
20. mar 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure skusala som masirovat mam aj tu masticku pupik ale nezabera - teraz je taka zaujata novou babikou ze na pucenie aj zabudla tak som rada ze aspon chvilu sa netrapi
20. mar 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 http://www.bugy.sk/static/produkt/4380/PULIRAPID_cistic_na_nerez_500ml/
takto to vyzerá, nieje to ani tak moc drahé. Ale neviem či to bude v Kauflande. Musíš pozrieť.
20. mar 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no my sme von radšej ani nešli aby sme niečo nenachytali a dosť mám otvorený balkón (keďže máme priamo výstup na záhradku) tak sme doma :frowning2: ale ja už tak veľmi chcem počasie ako bolo pred pár dňami tu bolo nádherne slnečno 21 stupňov,tak ma to nalákalo ..a teraz toto :angry:
@akika722 ten pulirapid je veľmi dobrý a ja používam niečo čo mi mama nosí z Rakúska čo je tiež fajn ale minule nemali a doniesla mi cilit bang na špinu a vodný kameň a bola som prekvapená ako krásne vyčistí celú vaňu mm si tam tiež často umýva veci z auta :angry: ale krásne to "vyžerie" a vybieli...
@kahlan1 tak ak ju to moc netrápi tak je dobre a možno si v noci popuká a ty spíš a ani o tom nevieš,určite ak by to bolo dhlhodobé tak by ju to trápilo a dala by bolesť najavo ...
20. mar 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, od vcera sa nam prerezavaju zubky, no horor!!! ide to velmi pomaly a bolestivo... este vidno len malinke spiciky z jedneho... :angry:
20. mar 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babenky...ja len na skok
idem sa pochvalit, boli sme v KIKA pozerat detsky nabytok a mali tam kociar hauck capri zeleny za 149 eur ktory som velmi chcela aj po odporuciani @alure a nakoniec kedze to bol posledny kus tak nam ho ponukli za 89,90 eur...no nekup to!!! http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath/310_437/products_id/6746?osCsid=37ldu12vdpgfj4kket4q99nm07 :grinning: :grinning: :grinning: dik taaaak sa tesim!!!! :wink:

@katkavv gratulujeme!!!!
20. mar 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns super kúpa, nedivím sa že máš radosť :wink: :grinning: :grinning:
@katkavv všetko najlepšie Kajkovi.
20. mar 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ano moja mam to :grinning: mali v kauflande :grinning: nastriekala som to na vanu a necham chvilku posobiť...diiiiky :wink:
@alure skuuuuusim hoci obe :wink: chceli sme prerobiť jadro a nezvyšili nam peniaze :frowning2:
@evanns jéééj tešim sa s tebooou @katkavv gratulujeeeeem
20. mar 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mame prvy zuuuuuuub :grinning:
zvladame to docela ok,len je viac nervozny,davam gelik,je to ako mala ziletka ostre,uz hned aj skusa kusat
@akika722 ahoooj chceme fotky noveho bytuuu :wink: chybala si :slight_smile:
@evanns super kupa,wau
20. mar 2011 o 17:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ahooooj,gratulujeeeeeeeeeeeem :grinning: nemam ešte netahane v nb moja foto,ale kuk fb jedna tam je z obyvačky skopirovala som od brata jednu :wink:
20. mar 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 idem mrknuuut
nasla som len jednu ako ste to robili to myslis?
20. mar 2011 o 17:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 moja malá mala fest koliku do 3,5 mesiaca a na prdíky jej vtedy veľmi zaberala mastička FLATULIN, dá sa to kúpiť v lekárni, ale aj ja som mala problém ju zohnať. Dosť mentolovo vonia, ale nám naozaj zaberala. Skús tú, dúfam, že vám pomôže držím palce :wink:
@katulkaaaaaa aaaale je tam len ta stena čo sa robila,cela obyvačka bude/na fotke/ cez tyždeň :wink:
@akika722 ok budeme sa tesit :wink:
@alure krasne fotky si pridala :slight_smile: za vasim domom to vyzera ako na pusti...som najprv myslela ze si dala fotky niekde z dovolenky :grinning:
20. mar 2011 o 17:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ešte jedna...a zvyšok...bude :grinning: neskor :sweat_smile:
20. mar 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajka377 dakujem my mame pupik a tiez ej to dost mentolove ale zatial nic - velmi dufam ze nam ten infakol pomoze to su kvapky na koliku a na naduvanie - ma aj velm itvrdu stoli ale pije malo tekutin - nechce a ja neviem ako to do nej dostat :frowning2:
20. mar 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. mar 2011 o 17:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň, prepáčte že Vám tu leziem - mám synčeka o mesiac mladšieho od vašich detičiek.

Je tu prosím nejaká mamička, čo má dieťatko - EKZEMATIKA? Potrebovala by som sa s niečím poradiť a hľadám bábo v podobnom veku. Ak áno, ozvite sa prosím, ďakujem veľmi pekne!
20. mar 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako sa mate? :wink:
20. mar 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok